Konstytucja czerwonej pigułki – Illimitable Man

2014

Poniższy materiał zawiera szereg uogólnień, które ucieleśniają podstawowe założenia i przekonania w ramach czerwonej pigułki [w relacjach damsko męskich], informacje w nim zawarte są obszerne, ale w żadnym wypadku nie wyczerpujące. Został on napisany z myślą o zwięzłości i łatwości czytania, dlatego nie zawiera studium przypadku dla każdego poruszonego punktu, ani też niekoniecznie jest podane wyjaśnienie lub uzasadnienie dla każdego punktu, jest to raczej zbiór stwierdzeń, które są reprezentatywne dla idei czerwonej pigułki.

…I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper

Konstytucja czerwonej pigułki

01.) – Feministki twierdzą, że chcą równości, ale ich działania i reakcje wskazują, że dążą do władzy bez odpowiedzialności. Pragną one zarówno męskich, jak i kobiecych przywilejów, skonsolidowanych w celu stworzenia perwersyjnego rodzaju “przywileju feministycznego”, zaburzając w ten sposób równowagę władzy i dynamikę społeczną między płciami. Feministki pragną przywilejów wynikających z bycia kobietą (przywilejów takich jak bycie ekonomicznie utrzymywaną przez mężczyznę, otrzymywanie szans [korzyści] w oparciu o ich urodę i mężczyzn chroniących je przed fizyczną krzywdą niezależnie od ich działań), a także przywilejów męskich (autorytet/postrzegana dominacja, szacunek za karierę, aby nie być tak surowo ocenianym na podstawie wyglądu fizycznego itp.). Te pragnienia nie są ani pragmatyczne, ani realistyczne, ignorują biologiczne podstawy tego, jak płcie postrzegają się nawzajem w ignorancji, że “wszystko jest konstruktem społecznym!” i że płcie są “takie same”, podczas gdy nawet z pobieżnego spojrzenia widać, że tak nie jest.

Narodziny Feminizmu w 1848 roku, w Seneca Falls, w stanie Nowy Jork
Koncepcja Czystej Karty [Czysta Tablica/Tabula Rasa] – Steven Pinker

02.) – Kobiety są irracjonalne i niekonsekwentne, mają zdolność do logicznego rozumowania, ale nie są naturalnie skłonne do posługiwania się tego rodzaju myśleniem. Kobiety muszą podejmować skoncentrowany wysiłek, aby być logiczne, ponieważ nie jest to ich fabryczne ustawienie, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy przez większość czasu są racjonalni z natury. Logicznie myślącą kobietę łatwo zwabić w objęcia emocji. Niezależnie od jej intelektu, kobiety są znacznie bardziej narażone na utratę jasności umysłu ze względu na zawartość hormonów pływających w krwiobiegu i naturalną preferencję dla emocji. W związku z tym obserwujemy, że łatwiej ulegają kompromisom niż mężczyźni. Ich decyzje opierają się na ich obecnym stanie emocjonalnym, a nie na logice. Po przytłoczeniu uczuciem chwili i unoszeniu się na fali emocji, nawet jeśli świadomość tego, co jest uczciwe i racjonalne, pozostaje nienaruszona w kobiecie, zdecyduje się ona zignorować to na korzyść “tego, że dobrze się czuje”. Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z kobietą, która usłyszała coś rozsądnego i w emocjach powiedziała “Nie obchodzi mnie to!”, a następnie szaleńczo mruczała coś, co nie ma sensu dla nikogo poza nią? Jest to doskonały przykład kobiecej skłonności do “rozumowania” za pomocą emocji. Będąc rządzonym przez emocje, istnieje zatem skłonność do nieregularnych i impulsywnych zmian, co prowadzi do tego, że kobiety często zachowują się niekonsekwentnie i sprzecznie w porównaniu z poprzednimi twierdzeniami i zachowaniami, które podejmowały i wykazywały. Uważaj na to, co robi, a nie na to, co mówi, ponieważ kobiety są zmienne.

Arthur Schopenhauer o kobietach [Feministyka]

03.) – Kobiety są z natury makiaweliczne. W porównaniu z przeciętnym mężczyzną są znacznie bardziej biegłe w sztuce manipulacji, a także w rozumieniu sfery podtekstów, i tego aby “czytać między wierszami”. Teoretyczną ewolucyjną podstawą tej różnicy płci jest to, że ze względu na mniejszą masę ciała i gorszą muskulaturę kobiety musiały nauczyć się wykorzystywać mężczyzn jako narzędzia, a nie bezpośrednio przeciwstawiać się im w fizycznej rywalizacji. To sprawia, że wymową kobiecej siły jest raczej skłonność do przemocy psychicznej niż fizycznej. Przemoc fizyczna jest zakazana, podczas gdy przemoc psychiczna nie, i to właśnie pozwala kobietom osiągnąć swój cel przy użyciu ulubionej metody przymusu bez ponoszenia odpowiedzialności przez system prawny. Prawo niestety nie reguluje moralności międzyludzkiej w stopniu, który kryminalizowałby przemoc emocjonalną. Tam, gdzie instynktem mężczyzny jest uderzenie, instynktem kobiety jest zrobienie wielkiego zamętu w głowie. Podsumowując, kobiety są zwykle bardziej agresywne emocjonalnie i psychicznie niż mężczyźni i przeciętnie mają znacznie bardziej rozwinięte poczucie przebiegłości niż mężczyźni.

Teorie etyki
Wojna Informacyjna – Rafał Brzeski
Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone

04.) – Twoja rasa/pochodzenie etniczne nie ma znaczenia, jeśli jesteś bogaty i/lub odnosisz sukcesy. Wielu mężczyzn jest małostkowych i utknęło na powierzchownym postrzeganiu świata poprzez bycie Białym, Czarnym, Arabem, Hindusem, Azjatą, lub kimkolwiek innym, w oparciu o swoją kulturę. Nie-biali są bardzo świadomie świadomi swojej tożsamości etnicznej i często jest tak, że nie-biali mężczyźni czują wstyd lub złość z powodu braku białej skóry. W szczególności Azjaci wydają się gloryfikować biel i utrwalać kulturę nienawiści rasowej. Ta mentalność typu “ale moje życie nigdy nie będzie dobre, ponieważ nie jestem biały” nie pomoże ci w życiu, powstrzyma cię i sprawi, że będziesz niepewny siebie. Być może tam, gdzie mieszkasz, biały człowiek jest bogiem, ale wiedz, że wszystkie bariery rasowe są pokonywane przez władzę, bo pieniądze to władza. Jeśli jesteś Azjatą który ma 150 cm wzrostu z 5 cm kutasem, z którego śmieją się dziewczyny, to 7-cyfrowe saldo bankowe i pewna siebie postawa zniwelują to. Nie dostaniesz się tam będąc zazdrosnym/zgorzkniałym wobec białych i poniżając siebie, więc czas już przestać pierdzielić te farmazony. Skup się mniej na samoocenie swojej rasy, a bardziej na osiągnięciu sukcesu, ponieważ mężczyźni są traktowani jako obiekty sukcesu. Twoja niepewność donikąd cię nie zaprowadzi, musisz się z nią zmierzyć, przezwyciężyć ją i ostatecznie: wygnać.

05.) – Kobiety są hipergamiczne, co oznacza, że czują się uprawnione do posiadania lepszego partnera. Kobieta zawsze chce mężczyzny, który jest lepszy od niej w życiu. Kobiety są biologicznie zaprogramowane, by zwracać baczną uwagę na każdego nowego mężczyznę na horyzoncie, który jest potencjalnym ulepszeniem w porównaniu do jej obecnego partnera (jest to koncepcja znana jako “przeskakiwanie z gałęzi na gałąź”). Tak więc musisz być bogatszy od niej lub przynajmniej równie bogaty, bardziej wykształcony od niej lub przynajmniej równie wykształcony. Musisz być przystojniejszy od niej lub przynajmniej prezentować się na takim samym poziomie, musisz być bardziej popularny od niej lub przynajmniej tak samo popularny. Możesz zrównoważyć jeden obszar (wygląd, pieniądze, status) innym obszarem, ale jeśli jesteś zasadniczo gorszy od niej w co najmniej 2 obszarach, to po prostu zapomnij, ponieważ jest więcej niż prawdopodobne, że nie będzie zainteresowana. Oczywiście zawsze są wyjątki i to jest osobny temat sam w sobie, ale jako powszechnie stosowane uogólnienie: kobiety chcą mężczyzny, który jest obiektywnie lepszy od nich, odnosi większe sukcesy, jest silniejszy, mądrzejszy itp.

06.) – Rozwijając ostatni punkt, to dlatego 20% mężczyzn posuwa 80% kobiet (zasada Pareto). Kobiety są znacznie bardziej wybredne seksualnie niż mężczyźni, więc kiedy uprawiają seks, chcą bzykać tylko najlepszych mężczyzn. Kobiety umawiają się na randki w górę, mężczyźni w dół i tak, to stworzyło rosnącą nierówność społeczną, odkąd kobiety weszły do zawodów. Kobiety umawiają się na randki z mężczyznami których postrzegają za lepszych od siebie, a mężczyźni nie, i tak, to stworzyło rosnące nierówności społeczne, odkąd kobiety weszły do coraz większej ilości zawodów.

07.) – Jeśli kobieta myśli, że jest lepsza od ciebie, nie może cię szanować, a jeśli nie może cię szanować, nie może cię kochać. Kobiety kochają mężczyzn inaczej niż mężczyźni kochają kobiety. Miłość kobiety opiera się na uwielbieniu, uwielbienie jest połączeniem zarówno jawnego podziwu, jak i szacunku. Szacunek jest pochodną władzy. Wynika z tego, że musisz być potężny, jeśli chcesz być kochany, albo nigdy nie będziesz kochany. Będziesz pogardzany za to, że jesteś słaby. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w tym artykule.

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć – Rian Stone
Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek

08.) – Kobiety polegają na mężczyznach, aby byli emocjonalnie stoiccy, często nazywamy to “trzymaniem ramy”. Musisz być silny psychicznie, aby ona mogła się na tobie oprzeć, uzna cię za atrakcyjnego, ponieważ jesteś w stanie poradzić sobie z problemami, z którymi ona sobie nie radzi. Nie możesz się na niej opierać, istnieje podwójny standard, jeśli się na niej oprzesz, związek zacznie się rozpadać, ona nie będzie w stanie poradzić sobie z twoimi problemami i przestanie uważać cię za atrakcyjnego. Jesteś w końcu mężczyzną. Musisz być od niej lepszy, co oznacza, że musisz być od niej silniejszy (patrz punkt 5). To również w dużym stopniu wyjaśnia, dlaczego kobiety mogą być emocjonalne, podczas gdy od mężczyzn oczekuje się braku reakcji. Mężczyźni muszą być silni i ignorować swój wewnętrzny niepokój emocjonalny, aby kobiety mogły oddać się emocjom i doprowadzić je do naturalnego końca. Jeśli obie osoby oddają się swoim emocjom, nie ma stabilności, a tym samym nie ma solidnego gruntu dla trwałego związku. Ponieważ kobietom znacznie trudniej jest być logicznymi niż nam (mężczyznom), to na nas spoczywa ciężar bycia tymi rozsądnymi i zaciskania zębów. To nie jest sprawiedliwe, ale tak to działa.

Sztuka życia według stoików – Piotr Stankiewicz
Prawdziwy powód, dla którego twój mąż nie chce się przed tobą otworzyć

09.) – Biorąc pod uwagę ostatni punkt, kobiety mają niewielką sympatię dla słabych mężczyzn, pomimo bzdur dotyczących płci pięknej, do których mogłeś się przyzwyczaić, mężczyzna jest znacznie bardziej skłonny niż kobieta do pomocy mężczyźnie, który jest w potrzebie finansowej lub emocjonalnej.

Kobiety odczuwają wstręt, gdy obserwują męską słabość, lub są wykorzystywane, gdy mężczyzna jest od nich zależny. W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety nie mają instynktu opiekuńczego względem mężczyzn, nie lubią czuć, że mężczyzna zbytnio na nich polega.

10.) – Zawsze ustalaj granice ze wszystkimi. Nie bądź popychadłem. To może być jeden z najkrótszych punktów, ale jest jednym z najważniejszych.

System Operacyjny Umysłu – ROZDZIAŁ V: Granice osobowości

11.) – Kobiety są bardziej samolubne niż mężczyźni w sprawach dotyczących pieniędzy i miłości. Oczekuje się, że miłość mężczyzny będzie z natury ofiarna, a kobiety nie. Kobiety kochają oportunistycznie, a mężczyźni ofiarnie [idealistycznie].

12.) – Kobiety kochają pragmatycznie i nie są w stanie kochać bezwarunkowo romantycznych partnerów, a jedynie swoje dzieci. Jest to zachowanie regulowane przez efekt znany jako prawo Briffaulta. Mężczyźni mogą kochać kobiety bezwarunkowo w wyniku znacznych osobistych inwestycji w nią. Istnieje hierarchia miłości: Mężczyźni > Kobiety > Dzieci.

Tylko kobiety, dzieci i psy są kochane bezwarunkowo. Mężczyzna jest kochany tylko pod warunkiem, że coś dostarcza” – Chris Rock

Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

13.) – Kobiety mają wyraźne uprzedzenia grupowe.

Oznacza to, że zazwyczaj de facto stają po stronie innych kobiet w konflikcie, niezależnie od logiki lub argumentów, kobiety są stadne i trzymają się blisko siebie, tworzą kartele i wykorzystują siłę grupy, by dziobać i niszczyć swoich wrogów.

„Cztery eksperymenty potwierdziły, że automatyczne uprzedzenia wewnątrzgrupowe u kobiet są znacznie silniejsze niż u mężczyzn i zbadały wyjaśnienia tych różnic płci, wywodzące się z potencjalnych źródeł ukrytych postaw (L. A. Rudman, 2004). W eksperymencie 1 tylko kobiety (a nie mężczyźni) wykazywały równowagę poznawczą między uprzedzeniami grupowymi, tożsamością i samooceną (A. G. Greenwald i in., 2002), ujawniając, że mężczyznom brakuje mechanizmu, który wzmacnia automatyczną preferencję własnej grupy. Eksperymenty 2 i 3 wykazały stronniczość pro-kobiecą w zakresie, w jakim uczestniczki automatycznie faworyzowały swoje matki nad ojcami lub kojarzyli płeć męską z przemocą, co sugeruje, że więzi macierzyńskie i zastraszanie mężczyzn wpływają na postawy płciowe. Eksperyment 4 wykazał, że w przypadku doświadczonych seksualnie mężczyzn, im bardziej pozytywne było ich nastawienie do seksu, tym bardziej domyślnie faworyzowali kobiety. Podsumowując, wyniki te pomagają wyjaśnić różnice między płciami w automatycznym uprzedzeniu grupowym i podkreślają wyjątkowość płci dla teoretyków relacji międzygrupowych.” – Źródło: J Pers Soc Psychol. 2004 Oct;87(4):494-509; Gender differences in automatic in-group bias: why do women like women more than men like men? http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15491274

14.) – Kobiety cechuje pluralizm seksualny, jeśli jesteś miłym facetem z pieniędzmi, to jesteś uważany za materiał na męża. Możesz ją przygwoździć po 12 randce, na której wypiła tyle kieliszków wina, że zapomina o tym, że nie “powodujesz motylków w brzuchu”, ale jesteś raczej bezpiecznym, nudnym pewniakiem. Z drugiej strony, jeśli jesteś dupkiem z napiętymi, wybrzuszonymi mięśniami, jesteś facetem, który przetrzepie jej sakwę po 2 godzinach i 20 minutach od pierwszego spotkania. Sprawiasz, że “iskrzy”, ona czuje chemię i mrowienie, zapewniasz jej motyle. Nazywamy ten pluralizm seksualny dość rytmicznym powiedzeniem: “alfa szmaci, beta płaci [alpha fucks, beta bucks”.

15.) – Kobiety nie przejmują się męskimi słabościami, podobnie jak społeczeństwo. Jeśli jesteś słaby, przygnębiony, mały, biedny, niewykształcony, niepewny siebie, zasadniczo cokolwiek, co powstrzymuje cię przed byciem potężnym, to nikogo to nie obchodzi. Ludzie dbają o ciebie tylko wtedy, gdy jesteś potężny lub jesteś piękną kobietą. Musisz podnieść się mentalnie, ogarnąć i polegać na sobie, ponieważ nikt inny nie zadba o ciebie. Przechodzisz dychotomię, toniesz lub pływasz, toniesz, a potem zatapiasz się w porażce i użalaniu się nad sobą. Kiedy pływasz i zaczynasz unosić się na falach pływowych, wtedy ludzie zaczynają to zauważać. Społeczeństwo zawsze będzie miało siatkę bezpieczeństwa dla kobiet, biali rycerze będą szarżować z odsieczą, inne kobiety staną po jej stronie, ponieważ dzielą płeć, a państwo zapewni opiekę społeczną itp. Jako mężczyzna nie masz takiego luksusu, twoja skłonność i zdolność do zdobycia władzy jest znacznie wyższa niż u kobiet, ale twoja zdolność do uderzenia w dno jest również znacznie bardziej wyraźna. Jako mężczyźni jesteśmy bardziej ekstremalni niż kobiety. Kobiety są zazwyczaj przeciętne i nie poruszają się zbytnio po żadnej stronie krzywej dzwonowej [rozkładu normalnego], jako mężczyźni jesteśmy albo odnoszącymi sukcesy geniuszami, z których feministki mogą tylko szydzić i zazdrościć, chłopcami z plakatu dla ich szacownego patriarchatu, albo jesteśmy niewidzialną, pozbawioną głosu, dotkniętą ubóstwem klasą plebsu, której nikt nie obchodzi.

16.) – Prawo przedkłada bezpieczeństwo i dobrobyt kobiet nad logikę, honor i sprawiedliwość. Prawo rodzinne stało się skorumpowane i jest obecnie kontrolowane przez feministyczne dogmaty ideologiczne. Konstytucyjne maksymy sprawiedliwości zostały przepisane przez nowoczesne ustawy, które brutalnie dyskryminują mężczyzn, Rollo Tomassi autor książki Mężczyzna racjonalny napisał odpowiedni artykuł na ten temat: http://therationalmale.com/2014/01/14/the-second-set-of-books/.

17.) – Kobiety z Zachodu (które scharakteryzujemy jako pochodzące z anglosfery lub zachodniej/północnej Europy) są samoutytułowane i wywodzą się z psychologicznej pozycji myślenia, że są lepsze od ciebie. Z natury wierzą w wyższość płci żeńskiej, pomimo wszelkich osobistych niepewności, jakie mogą mieć. Powodem, dla którego zachowują się w ten sposób, jest to, że zostały wychowane, aby postrzegać mężczyzn jako wymienne instrumenty zaprojektowane w celu spełnienia ich pragnień, a nie kochające istoty ludzkie. Powiedziano im, że muszą być pod wrażeniem, że mężczyzna musi je ugościć i nakarmić i że ostatecznie to na mężczyźnie spoczywa obowiązek zdobycia jej serca i udowodnienia swojej wartości. Będzie ona miała obsesję na punkcie swojego statusu w związku i estetyki, ale ostatecznie jej rola w całym procesie zalotów jest bierna. Częścią Czerwonej Pigułki jest uświadomienie sobie, że zdolność kobiety do błyskotliwości jest mniejsza niż twoja, a umawiając się z tobą kobieta nie wyświadcza ci żadnej przysługi, jej towarzystwo nie jest darem. Twoje jest, ponieważ ona potrzebuje cię o wiele bardziej niż ty jej. Co prowadzi mnie do następnego punktu.

18.) – Kobiety potrzebują mężczyzn bardziej niż mężczyźni kobiet. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni chcą seksu i w pewnym momencie swojego życia być może założyć rodzinę, aby kontynuować swoją linię genetyczną. Kobiety jednak potrzebują mężczyzn ze względu na ich racjonalne umysły i stoicką konsekwencję. Kobiety potrzebują mężczyzn, by stabilizowali je emocjonalnie i “byli skałą podczas [jej] burzy”, a także służyli jako kanał, który pozwala jej “czuć się kompletną”. Wystarczy spojrzeć na gospodarstwa domowe samotnych matek i wszystkie starsze kobiety, które są samotne, są nieszczęśliwe. Te kobiety potrzebują mężczyzny do szczęścia, mężczyźni nie potrzebują kobiet do szczęścia, mężczyźni potrzebują seksu do szczęścia. Kawaler jest szczęśliwym facetem, tak zwana singielka [stara panna] z drugiej strony nie jest.

Eksperyment Beara Gryllsa, który uwypukla kobiecą naturę

19.) – Kobiety tracą na wartości, a ich głównym atutem i unikalnym punktem sprzedaży jest ich seksualne piękno i płodność. Większość z nich marnuje swoje najlepsze lata na “jazdę na karuzeli kutasów”, co oznacza pieprzenie wielu różnych facetów, których poznały w nocnych klubach w oszołomieniu wypełnionym dymem hedonizmu. Większość kobiet spędza większość swoich lat 20-tych będąc ogólnie nieodpowiedzialnymi i przechodząc przez życie na łatwym trybie, zdobywając przewagę dzięki urodzie, a nie talentowi, myśląc, że mają mnóstwo czasu “na ustatkowanie się”. Następnie, w wieku około 30 lat, osiągają coś znanego jako “ściana” lub faza olśnienia, po przekroczeniu 35 roku życia ich płodność spada jak z klifu wraz z ich wyglądem i desperacko szukają mężczyzny, z którym mogłyby się ustatkować. Kobiety rodzą się kobietami, ich zdolność do płodzenia dzieci jest tym, co czyni je kobietami.

Optymalny wiek do pierwszej ciąży to jest 20-24 lata

20.) – Natomiast mężczyźni nie rodzą się mężczyznami, oni muszą stać się mężczyznami. Ból, pot, łzy, ubóstwo, trudności, ból serca, ucisk: to są rzeczy, które wykuwają mężczyzn z chłopców. To dlatego szukałeś w Internecie czegoś podobnego do filozofii czerwonej pigułki. Konflikt i ból są tym, co kształtuje męski sposób myślenia, mężczyźni nie mogą się rozwijać bez konfliktu i retrospektywnej analizy swoich błędów. Mężczyźni muszą używać swoje logiczne umysły do rozwiązywania problemów, które pojawiają się w ich życiu, podnosić się, a następnie przekraczać swoje poprzednie Ja, aby stać się potężniejszymi. Mężczyźni nigdy się nie rodzą, zawsze są wychowywani na krwawych polach bitew, czy to wojny ekonomicznej, umysłowej, fizycznej, czy wszystkich tych rzeczy łącznie. Mężczyzna jest żołnierzem różnego rodzaju, mężczyzna nauczył się tłumić swój strach i doskonalić siebie, aby móc atakować ograniczenia, przekraczać swoją strefę komfortu i dążyć do swoich marzeń.

21.) – Mężczyźni podejmują większe ryzyko niż kobiety i oczekuje się od nich, że będą to robić z racji bycia mężczyznami. Bycie bojaźliwym, niepewnym siebie i niechętnym ryzyku jako mężczyzna prowadzi do porażki i braku szacunku ze strony rówieśników. Mężczyźni muszą być konfrontacyjni i podejmować ryzyko, gdy wymaga tego sytuacja, nie mogą być bierni ani prosić innych o pomoc bez utraty szacunku. Mężczyźni muszą być w stanie rozwiązywać problemy i radzić sobie z konfliktami w sposób, jakiego nikt nie oczekuje od kobiet.

Huśtawki i Piaskownice – zasady w Kobiecej Matrycy Społecznej – Ian Ironwood
Męska matryca społeczna: powrót do piaskownicy – Ian Ironwood

22.) – Samotne matki zazwyczaj rodzą i wychowują chłopców, a nie mężczyzn (bez interwencji z zewnątrz). Chłopcy robią niewiele poza graniem na Xboxie i jedzeniem pizzy i nie mają żadnego głębszego celu ani kierunku w życiu. Ci chłopcy wyrastają na mężczyzn-dzieci, którzy nie mają szczęścia do kobiet i kończą zapijając się na śmierć i/lub paląc trawkę aż do czterdziestki (by scharakteryzować stereotyp).

23.) – Czerwona pigułka to pragmatyzm i wiedza oparta na obserwacji, nie jest idealistyczna. Pod pewnymi względami można powiedzieć, że jest liberalna, ale nie jest liberalna w idealistycznym pseudoakademickim sensie, który instytucje akademickie nauczyły cię kojarzyć z ideą “liberalizmu”. Liberalizm został skorumpowany. Liberałowie dziś cenzurują i uciszają odmienne opinie, nie mówię tu o partiach politycznych, ale raczej o ideologicznie lewicowych ludziach, ich myśli i idee opierają się raczej na idealizmie niż na bezpośrednio mierzalnej prawdzie, a zatem wydaje się, że liberalizm stał się religią (robienie tego, co jest zgodne z zestawem ideałów) dla nauki pragmatyzmu (robienie tego, co przynosi rezultaty w praktyce).

24.) – Społeczna wartość rynkowa jest wszystkim, coś, co mówi mężczyzna o niskiej wartości, co jest uważane za “dziwne/przerażające”, gdy mówi to mężczyzna o wysokiej wartości, może być postrzegane jako “zalotne” lub “seksowne”. Zawsze koncentruj się na utrzymaniu swojego wyglądu fizycznego na najwyższym możliwym poziomie. Ułatwi ci to życie we wszystkich obszarach, nie tylko seksualnym, ale także społecznym i finansowym, ponieważ ludzie będą postrzegać cię jako “lepszego” i bardziej sympatycznego. Ta preferencja i uprzedzenie do atrakcyjnych ludzi, które wszyscy ludzie instynktownie podzielają, jest spowodowane zjawiskiem znanym jako efekt aureoli.

Flirtowanie w pracy jest jak… nie dla psa kiełbasa

 

25.) – Twoja wartość jest wszystkim, więc zawsze powinieneś się doskonalić. Jeśli tego nie robisz, nie możesz konkurować w świecie, a twoje życie będzie zbyt szczęśliwe, znieczulone niczym innym jak introwertyzmem czterech ścian, w których mieszkasz, utrzymywane w uległości przez gry wideo, porno, pizzę i internetowych przyjaciół. Uwolnij się od przeciętności. Samodoskonalenie nie powinno być czymś, czym się zajmujesz, ale ciągłym i zinternalizowanym wyborem stylu życia. Zobacz artykuł “Monk Mode [Tryb mnicha]”, aby rozpocząć swoją podróż w poszukiwaniu wielkości.

77 Praw powodzenia… z kobietami – David Deangelo

26.) – Dieta i ćwiczenia fizyczne w pewnym stopniu ograniczają możliwość pełnego wykorzystania potencjału. Osoby otyłe, te, które nie śpią wystarczająco dużo, a także te, które źle się odżywiają (ale niekoniecznie są otyłe) mają zazwyczaj niski poziom energii, a tym samym marnują dużo czasu bezproduktywnie. Tego typu osoby nie są w odpowiednim stanie psychicznym, aby cokolwiek zrobić i często czują się ospałe. Musisz dbać o swoje ciało, aby umożliwić umysłowi wdrażanie swojej woli w życie. Musisz być aktywny fizycznie, aby móc realizować swoje plany. Prokrastynacja jest trucizną działającą powoli dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Ludzie aktywni fizycznie to ludzie, którzy sprawiają, że rzeczy dzieją się również w innych obszarach ich życia. Ćwiczenia fizyczne są ożywcze i dodają energii do realizacji pozostałych celów. Przestań odkładać to co masz do zrobienia na później. Zrób to.

27.) – Twoje ciało jest świątynią, w której mieści się twój umysł, kontynuując poprzedni punkt, wyższy poziom testosteronu pomoże zwiększyć siłę twoich zdolności poznawczych, zwiększy twoją pewność siebie i sprawi, że poczujesz się bardziej energiczny. Utrzymuj wysoki naturalny poziom testosteronu, spożywając tłuszcze nasycone i przesypiając osiem godzin nieprzerwanego snu w nocy. Trenuj, podnosząc ciężary, przysiad, martwy ciąg i wyciskanie na ławce trzy razy w tygodniu i zapewnij sobie dzień regeneracji między każdą sesją treningową. Jeśli potrzebujesz pomocy jako początkujący, książka Marka Rippetoe “Starting Strength” jest popularnym wprowadzeniem do podnoszenia ciężarów. Włącz ćwiczenia do swojego stylu życia, a efekty zaczną się kumulować, stając się częścią twojej osobowości.

28.) – Mężczyźni są strażnikami [formalnego] zaangażowania, a kobiety są strażniczkami seksu. Oznacza to, że kobiety decydują, czy dojdzie do seksu, a mężczyźni decydują, czy dojdzie do związku [po tym jak został wybrany przez kobietę]. Kobieta, która swobodnie/łatwo oddaje swój seks, obniża swoją wartość w oczach innych i jest nazywana “tkaniną do mycia podłogi”. Mężczyzna, który oddaje swój czas/zaangażowanie dobrowolnie/łatwo, obniża swoją wartość w oczach innych i jest określany jako “frajer” lub “miły facet”.

Dlaczego powinieneś przestać bezinteresownie dawać dziewczynom swoją uwagę – Andrew Tate

29.) – Obecnie w systemie edukacji pracuje więcej kobiet niż mężczyzn, więc jest więcej nauczycielek niż nauczycieli. Edukacja stała się gynocentryczną instytucją rządzoną żelazną ręką feminizmu. Pomyśl o tym przez chwilę. System został stworzony przeciwko chłopcom na korzyść dziewcząt. Jeśli jesteś mężczyzną i pracujesz w edukacji i nienawidzisz tego, to nadszedł czas, aby rozważyć naukę zawodu lub umiejętności, które pozwolą ci pracować jako wolny strzelec lub założyć własną firmę. Wiele zawodów jest zdominowanych przez mężczyzn (takich jak mechanika czy budownictwo), więc jeśli nie podoba ci się pomysł pracy z kobietami, są to dziedziny warte zbadania. Niezależność finansowa jest podstawowym wymogiem, by stać się w pełni zrealizowanym mężczyzną. Mężczyźni, którzy zarabiają własne pieniądze, nie muszą tłumić swojej męskości w obawie, że mogą stracić pracę za mówienie zbyt otwarcie co myślą lub “bycie sobą”. Mężczyzna, który sam na siebie zarabia, szanuje siebie i wydaje oszczędniej, w pełni rozumiejąc, co składa się na każdego złotego w jego kieszeni.

Źródło: The Red Pill Constitution