Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.

Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.

Kasumi: Spotykam się z taką wymówką ze strony kobiet, że mężczyźni mogą sypiać z wieloma partnerkami, a im tych partnerek więcej, tym fajniej, ale kiedy kobieta postępuje podobnie, to jest nazywana (tkaniną do wycierania podłogi).

ReplicantPhish: Cóż za elokwentny opis zjawiska. Rozwiązła dziewczyna… Rozwiązłe dziewczyny. Kobiety polujące na mężczyzn. Jest spragniona, czuje się pusta w środku. Pragnie mężczyzny czy mężczyzn, by wypełnić tę pustkę, którą czuje w duszy. W rzeczy samej.

Przymiotnik hedonistyczny – dążenie do przyjemności; uleganie pokusom zmysłowym.

Oczywiście. Czy świat stał się bardziej hedonistyczny, czy może za sprawą Internetu świat wydaje nam się bardziej hedonistyczny? Innymi słowy, czy dziwaki, wiecie, dewianci seksualni, ci co mają swoje lochy BDSM i co tam jeszcze. Nie wiem, skąd oni mają w ogóle dostęp do lochów, ale czy to bardziej wynika z tego, że tacy dziwacy wyszli z ukrycia i szukają zabawy, już nie kryją się w ciemnościach, ale są pośród nas, wymachując swoimi kut*sami czy bawiąc się swoimi myszkami. Dobry boże! Ale jest nadzieja. Ględzę tak sobie, ale wróćmy do sedna jak w tytule tego materiału:

“Rozwiązłe kobiety. Świat staje się coraz bardziej hedonistyczny z powodu kobiecego wyzwolenia”.

Najważniejszym wątkiem i od niego zaczniemy, jest interesujące zjawisko, a mianowicie to, że świat stał się bardziej zseksualizowany i co więcej, stał się bardziej wyzwolony dla kobiet. To jest nader oczywisty choć niewygodny problem, czyż nie? To jest raczej oczywiste, ale chwileczkę – to mężczyźni powinni być bardziej seksualnie zorientowani i biologicznie tak owszem jest. Jednakże, jednakże czynię uwagi o kobietach i ich dzikiej seksualnej naturze, ponieważ jest to u nich bardzo silny popęd. Stąd wyzwolenie kobiet przyczyniło się do tego, że świat zdziczał. Nie jest to bynajmniej zaskoczeniem? Nie, to ma sens. Nie mam zamiaru z tym walczyć, o nie. Raczej pragnę ostrzec mężczyzn, przestrzec ich przez zagrożeniem. Wydaje ci się, że jest twoja, ale nie, po prostu była twoja kolej. Pewnie nawet nie miałeś tego świadomości – po prostu przyszła twoja kolej. Ale koniec ględzenia, koniec ględzenia, koniec! Zacznijmy zatem.

Kobiety, skończcie z rozwiązłością! Konsekwencje.

Kasumi: Chcesz być w trwałym związku opartym na zaufaniu, miłości, byciu razem “na dobre i na złe” przez długi czas? Jeśli tak, to unikaj przygodnego seksu.

ReplicantPhish: Problem z tym, co powiedziałaś jest taki, że wiele kobiet pragnie takich związków, w większości w późniejszych etapach życia, już po rozwiązłym, hedonistycznym, pełnym guzów na głowie, zdartych kolan, szalonym, pełnym wrażeń epizodzie życia w przypadku niektórych kobiet. Problem w tym, że po tym okresie niektóre kobiety chcą się ustatkować i znaleźć sobie porządnego mężczyznę. Rzecz w tym, co taki porządny mężczyzna chciałby mieć do czynienia kobietą, którą tylu facetów… Tak, trzeba by być głupcem, by z taką się ożenić.

Bądź na bieżąco 👋

Zapisz się, aby otrzymywać info o nowych wpisach na swoją skrzynkę pocztową.

Będziesz otrzymywał tylko wiadomości o nowych wpisach.

 

 

 

Rozwiązłe kobiety; Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu [napisy PL]