Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek

Od momentu w którym musisz błagać kobietę o cokolwiek, przegrałeś jako mężczyzna. Od momentu w którym błagasz kobietę żeby z Tobą została, oddajesz swoją wolność jako mężczyzna. Moment w którym tracisz szacunek do samego siebie, zaczyna się wtedy gdy błagasz kobietę, żeby postrzegała Cię jako mężczyznę.

Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek

Andrew Tate:  Oto fakt odnośnie relacji męsko-damskich: kobiety ciupciają się z facetami, do których mają szacunek. I tyle. Nie z tymi, którzy im się podobają czy których kochają, ale do których mają szacunek. Jeśli kobieta cię lubi czy kocha nawet, ale nie szanuje, to nie pójdzie z tobą do łóżka.

Moje kobiety mają do mnie respekt choć mnie k**ewsko nienawidzą, ale są na moje zawołanie. Gdy kobieta czuje respekt do ciebie, to prześpi się z tobą. To wynika z biologii i ewolucji człowieka – kobieta idzie do łóżka z facetem, do którego ma szacunek.

Jak zatem wzbudzić w kobiecie szacunek do ciebie?

Po pierwsze, musisz sobie zasłużyć na respekt jako osoba, tu nie ma żadnych dróg na skróty. Jeśli zasługujesz na szacunek, to szacunek otrzymasz.

Po drugie, nie możesz sobie pozwolić na otwarte okazywanie braku szacunku przez innych. Jeśli pozwolisz kobiecie otwarcie siebie lekceważyć i będziesz tolerował takie zachowanie, to ustanawiasz precedens i ona dojdzie do wniosku, że w ogóle na szacunek nie zasługujesz.

Często powtarzam moim klientom, którzy mówią, że jego kobieta nie ma szacunku dla niego itd., itp. Powtarzam im, że znacznie trudniej jest naprawić zepsute, niż nie pozwolić, by to coś się zepsuło. Od momentu gdy staliście się parą powinieneś zachowywać się jak facet, przy czym nie musisz być wcale dupkiem czy sięgać do przemocy.

Usiądź z nią i grzecznie powiedz, że jeśli mamy być w poważnym związku, to ty kończysz znajomości z innymi facetami, bo jeśli masz zamiar zadawać się z innymi facetami, to ja nie jestem w stanie traktować cię poważnie.

Jak to nie będziesz traktował mnie poważnie? Otóż możemy się ruchać, ale nigdy nie będę w tobie widział kandydatki do poważniejszego związku. Decyzja należy do ciebie – zależy ci na poważnym związku, kończysz znajomość z tamtymi facetami, a jeśli nadal chcesz z nimi utrzymywać kontakt, to czasami się z tobą prześpię. Decyduj.

Stawiam sprawę prosto. Jeśli ona postanowi dalej zadawać się ze swoim kumplami, oznacza to, że wybiera te przyjaźnie zamiast mnie, a to oznacza, że prędzej czy później i tak by robiła skoki w bok, to tylko kwestia czas zanim zamieni cię na innego k**asa.

Dlaczego miałbym być na nią wściekły?

Większość facetów zwyczajnie boi się postawić takie ultimatum. Nie chodzi o to, by postawić ultimatum w sposób dramatyczny czy arogancki, wystarczy jasny komunikat – moja kobieta nie zadaje się z innymi facetami. Wybór należy do ciebie.

Oto cała tajemnica, ale większość facetów nie mówi nic, traktują to pobłażliwie i gdy ona traci do niego szacunek, przychodzą do mnie z pytaniem jak to naprawić. Cała sztuka w tym, by nie dopuścić do takiej sytuacji na samym początku. Musisz jako facet uświadomić jej swoje granice i oczekiwania, postawić sprawę jasno i upewnić się, że on je rozumie i akceptuje.

Jeśli tego nie robi, to czas znaleźć sobie inną. Kolejna rzecz którą powtarzam facetom, to bycie playboyem. Często spotykam się z sytuacją, że klient mówi, że nie chce być takim playboyem jak ja. Odpowiadam, że jeśli chcesz mieć udane małżeństwo, to najlepsze co może zrobić, to być playboyem. Najlepsze co może zrobić! Dowiesz się wielu rzeczy o kobietach, będziesz miał w czym przebierać jeśli chodzi o materiał na żonę, bo jeśli skończysz na tej jednej, tej którą sobie wybrałeś, to może się okazać, że jest idiotką. Niektóre kobiety są zj**ane!

Niektóre rż**eły się po kątach za często i za ostro z przemocowymi facetami i teraz już nie przemówisz im do rozsądku. Bycie playboyem jest ważnym elementem. Tak więc jasne postawienie granic i zapewnienie sobie należytego szacunku – tutaj kluczowa sprawa dla mężczyzny, absolutnie fundament fundamentów – większość facetów nie jest gotowa odejść ze związku.

Jeśli nie jesteś gotów zakończyć związku, nie masz żadnego oręża [jesteś pozbawiony władzy]. Jeśli ona wyczuje, że nie ważne co zrobi ty i tak jej nie zostawisz, to jaka broń ci pozostaje? Nieważne co powiesz, czy będziesz wrzeszczał, żalił się, zerwiesz kontakt na parę dni czy co tam jeszcze, ona i tak wie, że wrócisz. Jesteś bezbronny.

Gdy tylko… Wyobraź sobie, że kobieta mówi ci, że nie ważne co zrobisz, ile razy ją zdradzisz, itp., że ona nigdy nie zerwie związku. Pomyśl tylko czego to byś nie robił!? Bo ja wiem co bym robił.

Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź: “Okej”.

W tym rzecz. Jeśli jako facet nie jesteś gotowy zerwać związek, to nie licz na jej szacunek. Szacunek i jej świadomość, że jesteś gotowy ją zostawić, są ze sobą połączone. Te rzeczy są niezbędne, musisz być słowny.

Musisz jej powiedzieć, że są rzeczy, których nie tolerujesz i jeśli zawiedziesz mnie, to koniec z nami. Jeśli zerwiesz z nią i ona nie goni za tobą, to po prostu z wami koniec. Oszczędziłeś sobie przykrego rozwodu, dorabiania rogów i wszystkich tych g**nianych rzeczy.

Skończ ten związek od razu oszczędź sobie czasu. Faceci się boją zakończyć taki związek, bo uzależnili się od c**ki i nie są pewni czy zdołają zdobyć inną c**kę i kończą w takiej sytuacji. To jest jedna z zalet bycia playboyem – ja mogę zostawić każdą, bo mam 10 kolejnych w kolejce.

Jeśli nie odpowiada mi jej zachowanie to w tę noc spędzę z inną. Na następny dzień już złość mi przejdzie. Ja zrywam z laskami raz na tydzień. Przyzwyczaiłem się, już mnie to nie rusza. To jest część tej gry – musisz być gotowy na definitywne zerwanie związku. Dotyczy to każdego związku.

Musisz sobie powiedzieć, że jesteś miłym facetem, kochasz ją i ona kocha ciebie, ale mam granice i jeśli ona je przekroczy to nie ma opcji, muszę ją zostawić. Oto cała prawda. Inaczej nigdy nie zyskasz u niej szacunku.

 

Zobacz na: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć – Rian Stone
Jak kobieta pokazuje ci, że nie jest twoja, to tylko twoja kolej
Dlaczego powinieneś przestać bezinteresownie dawać dziewczynom swoją uwagę – Andrew Tate
Władza, Odpowiedzialność i Rozliczalność
Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza
Zdrada: Prawdziwe wyrzuty sumienia? A może imitacja wyrzutów sumienia?

 

Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek [napisy PL]

 

 

Wzorcowy przykład reakcji na zerwanie – Jerry Seinfeld