Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza

„Wrogiem niewierności jest nieprzewidywalność”

Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza

Kiedy zaczniesz zadawać sobie pytania o jej działania… wtedy będziesz wiedział, że coś jest nie tak, zaufaj swoim jelitom [pajęczym zmysłom]… Nie konfrontuj się z nią od razu, bo to po prostu przerodzi się w kłótnię, której raczej nie wygrasz… Przygotuj się na najgorsze bądź dyskretny i zacznij badać sprawę i gromadzić dowody. Bez dowodów czeka Cię robienie z ciebie wariata [gaslighting]. Przyzna się tylko do tego na co masz dowody, a i tak będzie ściemniać.

Jak zarysowałem we wpisie pt. “Moja żona by tego nie zrobiła”, istnieje zjawisko oszołomionych i zszokowanych mężczyzn, którzy po prostu NIE MOGĄ uwierzyć, że ich żona byłaby zdolna do robienia okropnych rzeczy, takich jak popełnianie zdrady i niewierności. Nawet gdy skonfrontowani z utrzymującymi się znakami ostrzegawczymi i rozstrzygającymi dowodami złego postępowania, mężczyźni zaprzeczają i racjonalizują wszelkie złe zachowanie ze strony ich żony. “No proszę Pana. Nie moja żona. Nie ma takiej możliwości.”

Te znaki ostrzegawcze zdradzającej żony są tak cholernie powszechne, że każdemu mężczyźnie we wczesnym okresie życia powinno się wręczyć broszurę zatytułowaną “JAK POZNAĆ, ŻE TWOJA ŻONA MA ROMANS”.  Im więcej nauczymy naszych synów tych cennych umiejętności życiowych, tym większe prawdopodobieństwo, że będą oni trzymać swoje dziewczyny i żony z dala od przysłowiowego piedestału i traktować je z takim samym ostrożnym optymizmem, jaki dają każdemu innemu człowiekowi w swoim życiu.

Spojrzenie w głąb umysłu zdradzającej żony, która wniosła pozew o rozwód
Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?

Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane.

Dlaczego mężczyźni są tak ślepi na to, co oczywiste?

Myślimy jak MĘŻCZYŹNI. Trudno nam myśleć jak kobiety. To cała perspektywa na życie, której tak naprawdę nie mamy zbyt dobrze opanowanej. Kiedy myślimy o zdradzaniu, myślimy o tym jako faceci.

Jako faceci, jesteśmy biologicznie zaprogramowani do bycia poligamicznymi. Fizycznie chcemy wielu różnych kobiet (patrz: pornografia, kluby ze striptizem, dziwaczne gapienie się na kobiety, itp.) Kiedy my, dobrzy faceci, jesteśmy szczęśliwi i czujemy się komfortowo w związku (zwłaszcza gdy już posiadamy dzieci), możemy nie być w stanie całkowicie wyłączyć tego pragnienia innych kobiet, ale możemy je odłożyć na bok i zaspokoić inne potrzeby w naszym życiu. Skręcamy w dół pokrętło “szalejącej napalonej seks-maszyny” do powiedzmy 4 i podkręcamy pokrętło “miłego ojca” aż do 10.

Dla większości z nas, NIE zdobywanie wielu różnych kobiet w celach uciech łóżkowych nie jest intensywną walką, z którą musimy walczyć na co dzień. To nie jest wielka sprawa. Jeśli dobrze wykonujemy swoją pracę jako mąż, otrzymujemy wystarczającą dawkę intymności od naszej żony. Wciąż za mało? Jesteś w małżeństwie bez seksu? Cóż… dlatego mamy wszystkie te ujścia dla naszego męskiego libido.

Więc kiedy my, dobrzy faceci, myślimy o zdradzie… ujmujemy to z naszej perspektywy. Myślimy, że zdrada jest wynikiem silnego biologicznego popędu, który my, jako dobrzy faceci, możemy temperować i zaspokajać w inny sposób. Na podstawie lat spędzonych z naszą żoną można śmiało powiedzieć, że nasze własne libido z łatwością przewyższa jej libido. Skoro my potrafimy walczyć z tak silnym popędem, z pewnością ona może walczyć z popędem, który wydawał się uśpiony przez tygodnie, miesiące lub lata.

Jej sprawa nie jest taka prosta.

To, z czego mężczyźni nie zdają sobie sprawy, to fakt, że romans żony nie jest tylko kwestią “mam dość tego samego penisa i potrzebuję czegoś nowego”. To nie jest coś, co może zostać rozwiązane za pomocą Pornhuba, odrobiny prywatności i pięciu minut podczas przerwy obiadowej.

Jej romans to ogromne wydarzenie zmieniające życie, które nie tylko kwestionuje wszystkie aspekty jej osobistej relacji z tobą, ale także jej ogólny cel jako kobiety na tej planecie. Romans wywoła skrajne fale emocji, których my, jako mężczyźni, nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. To kryzys egzystencjalny o gargantuicznych rozmiarach.

W rezultacie, ona będzie wydawać się, że przekształca się nowego człowieka na twoich oczach.

To nie jest po prostu twoja żona wychodząca z domu i ciupciająca się na boku. Ten romans był wynikiem małego pęknięcia w zbroi twojej żony (brak granic), które ostatecznie doprowadziło do fizycznego połączenia z innym mężczyzną. To z kolei spowodowało falę zmian w całym jej jestestwie. Natura przejęła kontrolę w tym momencie.

Ta osoba nie jest już w ogóle twoją żoną. Twoja żona umarła w momencie, gdy miała stosunki seksualne z innym mężczyzną. Powiedzenie, że przeszła metamorfozę nie jest wystarczająco mocnym językiem. Teraz mieszka z tobą obca osoba.

Ponieważ teraz ta obca osoba siedzi w twoim salonie, zaczynasz zauważać wszystkie nowe zachowania. To trochę jak wtedy, gdy po raz pierwszy poznajesz nowego przyjaciela i zaczynasz spędzać z nim długie okresy czasu. Wszystkie ich unikalne wady, nawyki i dziwactwa zajmują centralne miejsce.

Nowa rola twojego współmałżonka jako “cudzołożnej żony” przynosi ze sobą cały nowy zestaw przewidywalnych zachowań.

Wiemy, co zrobi… bo wszystkie to robią! Ona nie jest wyjątkowa. Jest zdradzającą żoną.

Zanim zaczniemy listę…

Muszę wspomnieć o jednej rzeczy: Wiele zdradzających żon zaczyna zdradzać po tym, jak miało miejsce jakieś stresujące, zmieniające życie wydarzenie. Może to być coś tak poważnego, jak poronienie, śmierć rodzica lub poważny problem zdrowotny… lub coś tak niewinnego, jak awans w pracy. To wydarzenie życiowe wystarczyło, aby przerzucić przełącznik w jej mózgu i wytworzyć dziurę w jej granicach osobowości, i pozwolić jednemu (lub więcej) z tłumu mężczyzn gotowych i chętnych do zaciągnięcia jej do łóżka.

Spojrzenie w głąb umysłu zdradzającej żony, która wniosła pozew o rozwód
System Operacyjny Umysłu – ROZDZIAŁ IV: Cztery części naszej osobowości

Tak więc, jeśli którykolwiek z poniższych opisów brzmi znajomo dla Ciebie, a właśnie miał miejsce jakiś rodzaj wydarzenia zmieniającego życie, to uważam, że nadszedł czas, aby się zacząć martwić.

 

1. Spędza więcej czasu z dala od ciebie i rodziny

 

Chociaż twierdzę, że żona, którą znasz i kochasz, “umarła”, to wciąż gdzieś tam czai się mała część jej starej wersji… pod olbrzymim stosem tych wszystkich nowych uczuć, które teraz ogarniają jej psychikę. Za każdym razem, gdy postawi stopę w domu, spojrzy na ciebie, przytuli twoje dziecko, pogłaszcze psa… ten mały kawałek starej wersji żony, który jest zakopany tak głęboko, zaczyna się trochę wiercić. To jest dla niej bardzo niepokojące. Jest najszczęśliwsza w swojej nowej roli z nowym partnerem, z którym romansuje i nie chce wracać do starej, nieszczęśliwej siebie.

Jak najlepiej poradzić sobie z tą bitwą toczącą się wewnątrz jej mózgu? Musi uciec od rodziny i wszystkiego, co wiąże się z dawną nią, tak bardzo jak to możliwe. Może “odejść” całkowicie, ale zazwyczaj zauważasz, że więcej czasu na “siłowni” lub “w pracy” lub typowe “babskie wieczory” z przyjaciółmi (to wszystko są przykrywki dla dzikiego małpiego seksu z jej nowym chłopakiem).

Kiedy jest z dala od jednostki rodzinnej, z jej nowym samcem, to całkowicie ucisza starą siebie, która jest schowana bardzo głęboko. To uczucie jest ponadprzeciętne. Heroina i alkohol nie są w stanie nic zaradzić na to uczucie. To jest ta upragniona “Nowa Energia Relacji/Związku”, o której tyle czytasz. Właściwie można to nazwać SUPER Nową Energią Relacji… ponieważ jest to nowość związku połączona z sekretną, brudną, zakazaną naturą romansu. Ona zrobi wszystko, żeby to utrzymać. Nie może tego zrobić, kiedy ty i dzieci siedzicie jej na głowie.

A jeśli nie może fizycznie uciec od ciebie? Cóż, wtedy będzie musiała wycofać się psychicznie. Będzie spędzać więcej czasu np. na swoim telefonie. Media społecznościowe, wiadomości tekstowe, itp… Wszystkie one dają jej walidację i uwagę [atencję], której potrzebuje, aby nie tylko uciec od prawdziwego świata, ale także potwierdzić, że to, co robi, jest właściwą rzeczą. Każda mała zmiana, którą robi dla siebie będzie udokumentowana i udostępniona online. Będzie chętnie pokazywać utratę wagi, nowe włosy, tatuaż i nowy mały kolczyk w nosie. Reakcja będzie przytłaczająco pozytywna. “No dalej dziewczyno! Tak trzymaj! Dajesz, mała! Dajesz laska!” Dla niej wszystkie te nowe rzeczy, które robi i jej romans są częścią jej osobistego odrodzenia. Są częścią nowej i LEPSZEJ wersji jej osoby. W jej zamglonym romansem umyśle, jeśli jej znajomi na Facebooku mówią, że podoba im się jej nowy tatuaż, to znaczy, że podoba im się WSZYSTKO inne w jej nowym życiu… dlatego cały romans i szalone zachowanie, które się z nim wiąże, jest całkowicie uzasadnione i takie miało być.

Tak, kobiety pochłonięte romansem są całkowicie szalone.

 

2. Nagle wygląda i zachowuje się młodziej

 

Kiedy żona ma romans, jest we wczesnych fazach gry godowej. Ponownie uruchamia zegar i wraca do trybu “zabezpieczania nowego partnera”. Oznacza to, że prezentuje najbardziej atrakcyjną wersję siebie, jak to możliwe. Będzie to oznaczało utratę wagi i prawdopodobnie ubieranie się w młodszy i bardziej prowokacyjny sposób (ponieważ młodość wygrywa w grze godowej). Ona po prostu stara się zaimponować nowemu mężczyźnie i sprawić, że ustatkuje się z nią i tylko z nią. To jest biologiczne i bardzo przewidywalne. Wszystkie kobiety robią to na początku relacji, kiedy uznają, że ich mężczyzna jest wart dodatkowego czasu i pracy. Wyglądają najlepiej, zachowują się młodziej i są bardziej seksualne.

To, czego jesteś świadkiem, to to, co twoja żona zrobiła z tobą na początku twojego własnego związku (miejmy nadzieję). Po prostu zapomniałeś, jak to wyglądało.

Żałuję, że byłam szmatą – Bridget Phetasy
Istnieje różnica pomiędzy przygodnym seksem w przypadku mężczyzn i kobiet, i nauka to potwierdza

 

3. Przypadkowe myśli wyciekające z jej mózgu (freudowskie pomyłki)

 

Zdradzające kobiety przechodzą trudny czas w utrzymywaniu swoich sekretów dla siebie. Czy to z powodu podświadomego pragnienia wygadania się, czy też miłosnych chemikaliów i zamglenia ich mózgu, po prostu nie mogą trzymać kota w worku przez bardzo długi czas. Jeśli twoje uszy są precyzyjnie dostrojone do odbierania sygnałów, możesz usłyszeć pewne charakterystyczne zwroty lub pytania, które powinny cię zaniepokoić. Zazwyczaj pojawiają się one w najbardziej przypadkowych momentach, z niewielkim lub żadnym kontekstem.

„Nie mogła bym być w otwartym związku. A Ty mógłbyś być?
„Kaśka w pracy ma romans”.
„Gdybyś kiedykolwiek mnie oszukał, odcięłabym ci jaja”.
“Do kogo piszesz? O czym mówicie?”
„Dlaczego wróciłeś z pracy późno? Zwykle wracasz do domu 10 minut wcześniej.
„Założę się, że chciałbyś mieć inne kobiety. Prawdopodobnie zdradziłeś mnie w przeszłości… jak wtedy, gdy byłam gruba i w ciąży.
„Słyszałeś o byciu poliamorycznym [wiele romantycznych związków w tym samym czasie]?”

Wynurzenia zdradzającej żony w stylu [syndromu] Tourrettes są czasem formą projekcji.  Nie zdaje sobie sprawy, że nie jesteś w jej mózgu, słysząc jej myśli, więc kiedy losowo mówi coś w rodzaju, że “Nigdy nie byłabym w otwartym związku”, podczas gdy jesteś na treningu piłki nożnej swojego syna, ona pozwala niektórym dysonansom poznawczym wyparować z gotującego się szybkowaru w jej głowie.  To trochę jak kobieta, która deklaruje na pierwszej randce: “Nie będziemy uprawiać dziś seksu! Tylko żebyś wiedział!”, kiedy kupujesz popcorn w kinie. Ty właśnie myślałeś o tym, czy kupić też M&M, a ona myśli o tym, że będziecie uprawiać seks. Oznacza to, że myśli o seksie z tobą, a ty najprawdopodobniej będziesz uprawiał z nią seks tej nocy.

 

4. Ona nagle stała się bardziej seksualna i chce eksperymentować

 

Zimna i oziębła żona, która kiedyś krzywiła się podczas mówienia o seksie oralnym, teraz nagle nosi bieliznę bez krocza i pyta cię, czy chciałbyś spróbować seksu analnego.

“O rany!” mówi większość mężczyzn. “Moja zimna i oziębła żona w końcu się rozkręciła! To jest wspaniałe!”

Nie, twoja żona tęskni za swoim nowym mężczyzną i ma zamiar grać z tobą w udawanie. Jesteś w zasadzie zabawką seksualną. Och, ona jest rozpalona, w porządku… tylko nie przez ciebie. Zamknie oczy i wyobrazi sobie, że to on robi jej te rzeczy. W tym samym czasie, ona również próbuje nowych rzeczy na tobie, zanim zrobi je ze swoim nowym mężczyzną.  Może nawet powiedzieć coś oczywistego jak: “Jak wygląda mój tyłek pod TYM kątem? Nie za grubo?” lub “Czy lubisz, gdy robię TAK czy W TEN SPOSÓB jest lepiej?” lub “Czy powinnam się ogolić całkowicie czy zostawić trochę?”.

Dla zdradzonych mężczyzn jest to bardzo brutalny czas. Byli pewni, że te chwile reprezentują prawdziwe pożądanie i przyciąganie ze strony żony (w stosunku do nich)… kiedy w rzeczywistości było dokładnie odwrotnie.

Atrakcyjność nie jest kwestią wyboru i świadomej decyzji – David DeAngelo
Seksualna Wartość Rynkowa (SMV) – Rollo Tomassi
Czym jest Ciemna Triada i dlaczego jest tak atrakcyjna?

 

5. Potrzebuje przestrzeni, albo odetchnąć

 

Przypomina mi się historia żołnierza, który wyjechał na wojnę w Iraku, gotując się w namiocie na środku pustyni. Dostaje typowy list “Drogi Krzyśku” od swojej kobiety z do domu. “Potrzebuję przestrzeni“, pisze. “Przestrzeni? Co do chuja. Jestem tysiące kilometrów od domu, w Iraku! Ile jeszcze przestrzeni ona potrzebuje?!” krzyczy.

Potrzebuję przestrzeni” = nie jesteście już parą. Emocjonalny i fizyczny skok od ciebie do nowego mężczyzny jest najprawdopodobniej zakończony.

Ona teraz czuje się wystarczająco komfortowo, aby całkowicie odłączyć się od ciebie i dołączyć do swojego nowego partnera. Nie potrzebuje już bazy domowej, do której mogłaby wrócić. Testowała wszystko przez jakiś czas, czuła emocje, rozgryzała logistykę życia na własną rękę… i w końcu wykonała gigantyczny mentalny skok do nowego mężczyzny. Na tym etapie otworzyła już nowe konto bankowe, zadzwoniła do chirurga kosmetycznego, spotkała się z adwokatem i omówiła wielki życiowy ruch ze swoimi przyjaciółmi.

Najprawdopodobniej będziesz całkowicie i zupełnie nieświadomy na to wszystko co cię czeka, dopóki nie będzie za późno.

Potrzebuje przestrzeni, albo odetchnąć

 

6. Ona pisze historię na nowo

 

Podczas gdy ona jest w trakcie procesu odłączania się od ciebie, jedna myśl jest najważniejsza: “Co wszyscy o mnie pomyślą?”. Jej status społeczny jest najważniejszy. Nie może po prostu powiedzieć znajomym: “Och, zostawiłam go, bo zakochałam się w innym kolesiu, który moim zdaniem jest o wiele lepszy”. Nie, ona musi wymyślić powody, z którymi nikt nie może się kłócić i poddawać w wątpliwość.

“Czasami sikał na toaletę” i “Nie umiał dobrze zrobić prania” lub “Był po prostu zbyt miły i nudny” nie są wystarczające, aby uzasadnić rozpad rodziny, więc… nadszedł czas, aby wymyślić kilka rzeczy! Cokolwiek będzie potrzeba, aby uczynić z samej siebie ofiarę i usprawiedliwić swoje działania, nawet jeśli oznacza to całkowicie wymyślanie historii bez podstaw, wziętych z dupy, ona to zrobi. Czasami te fikcyjne historie mogą wysłać człowieka na posterunek policji na przesłuchanie, lub gorzej.

Wredne dziewczyny i królowe pszczół: Kobiety zagrożone wykluczeniem społecznym najpierw odrzucają innych.

To może oznaczać wypowiadanie tych zmyślonych historii prosto w twoją twarz. Pozwól, by to do ciebie naprawdę dotarło. Ona będzie zmyślać historie o waszym związku, o Tobie… i walić ci nimi prosto w twarz. Facet, z którym była w związku.

Jeśli będzie w stanie kłamać ci bezpośrednio w twarz, pomyśl tylko, co mówi innym za twoimi plecami.

Miałem sytuację w której była żona powiedziała mi, że “Nigdy nie wspierasz mnie w niczym, co robię! Zmusiłeś mnie do wzięcia tej pracy!” po tym, jak powiedziałem jej, że zostawia mnie samego z dziećmi i zbyt często wychodzi z przyjaciółmi.  Byłem kompletnie zszokowany. Wtedy nie miało to żadnego sensu. Teraz ma doskonały sens. O wiele łatwiej jest zostawić tyrana niż miłego faceta. Nie jesteś tyranem? Będzie udawać, że nim jesteś! To załatwia sprawę.

 

7. Kłamie o wszystkim.

 

Z tak intensywnym doświadczeniem zmieniającym życie przychodzi bardzo zamglony umysł, który po prostu nie jest w stanie ogarnąć tego, co jest rzeczywistością, a co kłamstwem. Jest wypełniona niepokojem, radością, pożądaniem, smutkiem, depresją… wszystkie te składniki składają się na wyjątkowo okropną rzecz, jaką jest umysł krnąbrnej żony. Biorąc pod uwagę zawirowania w jej mózgu, nic dziwnego, że każde najmniejsze słowo wychodzące z jej ust musi być poddane kontroli. Wierz w to, co robi, a nie w to, co mówi ludzie często będą ci powtarzać. To prawda.

Bardziej zwięźle: Ona jest uzależniona. Uzależnieni to kłamcy.

Konieczne kłamstwa, proste prawdy – Daniel Goleman

Nawet najbardziej przyziemne i niewinne szczegóły jej życia nie będą się składać do spójnej kupy. To prawie tak, jakby myślała: “Tak trudno jest utrzymać w ryzach te wszystkie rzeczy w mojej głowie, że równie dobrze mogę zacząć kłamać. To o wiele łatwiejsze… i bezpieczniejsze”.

Powiedzmy, że zapytałeś ją, czy zatrzymała się i kupiła mleko w drodze do domu. Jeśli powie, że tak, natychmiast biegniesz do sklepu po 2 litry, bo inaczej twoje dzieci nie będą miały rano płatków owsianych. “Czy zapłaciłaś rachunek za media?” “Pewnie!”, odpowie. Lepiej sprawdź, czy jest zapłacony, bo inaczej twoje światło zostanie wyłączone.

“Nie rozumiem tego. Dlaczego skłamała w tak błahej  sprawie?” – Każdy mężczyzna ze zdradzającą żoną, tak ma.

Nie próbuj nadać temu wszystkiemu sensu. Po prostu zdaj sobie sprawę, że wszystkie te rzeczy są typowymi zachowaniami zdradzającej żony. Wszystkie wskazują na zamglony umysł, intensywne emocje oraz fizyczną/mentalną metamorfozę. Jest to zazwyczaj bardzo zła wiadomość dla ciebie.

Źródło: Seven Signs That Your Wife is Cheating

 

Nasze emocje przynoszą korzyści naszym genom o wiele bardziej niż nam samym

“Wszystkie organizmy są ukształtowane tak, aby zachowywać się w sposób zwiększający sprawność [dostosowanie się], nawet jeśli to zmniejsza zdrowie i poczucie szczęścia. Czy kiedykolwiek desperacko chciałeś uprawiać z kimś seks, mimo że wiedziałeś, że może to doprowadzić do katastrofy? Większość ludzi tak ma, z czasami tragicznymi tego konsekwencjami. Potem jest reszta naszych pragnień i nieuniknione cierpienie, ponieważ nie można ich wszystkich spełnić. Tak bardzo chcemy być ważni, bogaci, kochani, podziwiani, atrakcyjni i potężni. Po co? Dobre uczucia wynikające z osiągnięcia sukcesu są prawie zrównoważone przez złe uczucia wynikające z porażki. Nasze emocje przynoszą korzyści naszym genom o wiele bardziej niż nam samym” – Good Reasons for Bad Feelings: Insights from the Frontier of Evolutionary Psychiatry

 

 

Kukoldztwo to w zasadzie proces, w którym monogamiczny mężczyzna (kukold / rogacz) traci wierność seksualną swojej żony wbrew swoim preferencjom.

Rozszerzone znaczenie terminu „kukold” obejmuje:
– Mężczyzna, który aprobuje seks swojej żony z innymi mężczyznami
– Każdy, kto angażuje się lub zachęca do jakiejkolwiek formy poliamorii
– Ktoś, kto nie jest w stanie zaspokoić seksualnie swojej kobiety (co prowadzi do zdrady z jej strony).
– Każdy mężczyzna, który jest „winny” uczestnictwa, jakkolwiek abstrakcyjnie, w obaleniu praktyk monogamicznych.
– Zniewieściali mężczyźni
– Ogólnie słabi lub pozbawieni kręgosłupa mężczyźni
– Osoba, która opowiada się za progresywną polityką społeczną
– Konserwatysta, który przyjmuje lewicowe postulaty i politykę
– Konserwatysta, który przyjmuje politykę różnorodności rasowej
– Ktoś nielubiany z jakiegokolwiek powodu przez wymawiającego tę obelgę [podobnie jak z ludem o którym mówić nie wolno inaczej jak dobrze]

 

Kukoldztwo

Głupi incele, w przeciwieństwie do tych przegrywów i mizoginów, jestem w szczęśliwym, otwartym związku. Moja żona ma prawo bzykać się z innymi mężczyznami.