Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane.

Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane

Niektóre kobiety twierdzą, że pragną być kochane, jednak randkują z mężczyznami, którzy traktują je niczym śmieci.

Czy to jest zachowanie celowe? Czy słusznym jest zatem stwierdzenie, że kobiety mówią jedno, choć tak naprawdę mają na myśli coś innego? Mogą z czymś się nie zgadzać, ale gdy nikt nie patrzy dogadzają sobie, oddają się swoim słabościom, przeciwko którym wcześniej protestowały?

Być może. Powie ktoś, że często tak bywa. Co mam więc na myśli mówiąc, że powinniśmy traktować kobiety tak, jak chcą być traktowane? Tak, jak one pragną być traktowane?

Na początek – witajcie, mam nadzieje, że macie się dobrze, że tydzień był udanym, że czujecie się wyśmienicie zarówno panowie, jak i panie. Jeśli nie, to oddajcie się w ramiona innej osoby lub po dotykajcie się sami ze sobą. Dawno już tego nie mówiłem. I już nigdy nie powtórzę. Zacznijmy zatem.

Sprawa wygląda tak – są takie momenty na tym świecie, gdy kobietom należy się dobre traktowanie z powodu tego, jak zaprezentowały się czy to tobie czy w jakiejś konkretnej sytuacji. W sensie, gdy obecność kobiety jest dla ciebie korzystna, pomaga ci w czymś, a nie tylko jest po to, by wydoić z ciebie co się da, napchać się twoim kosztem. Nie. Kiedy kobieta faktycznie wnosi jakąś wartość do twojego życia, kiedy nie musisz jej postrzegać jako coś nieprawdziwego, jako kłamstwo. Ona prowadzi grę.

Oczywiście wiele kobiet może okazać się użytecznymi, mogą stanowić jakąś wartość w twoim życiu, jeśli tylko faktycznie coś mogą wnieść. To jest kojąca myśl, kojąca. Brzmi bardzo romantycznie, niczym fantazja. Dla niektórych to rzecz jak najbardziej prawdziwa, ale zmierzam do tego, mamy na myśli to, że niektórzy mężczyźni postrzegają niektóre kobiety nieco inaczej, w nieco innym świetle.

Otóż niektórzy mężczyźni poddają się narracji, realizują program współczesnej narracji, że kobieta jest, cóż, jak królowa. Jest niczym bogini. Temu podobne bzdury. Wielu mężczyzn naprawdę w to wierzy. Poprzez takie media jak telewizja, filmy, muzyka, simpowa muzyka, co tam chcecie, mężczyźni zostali zaprogramowani, by tak myśleć.

Uparcie być przekonanym o tym do tego stopnia, że staje się to niezdrowe. Oczywiście, nie wszystkie kobiety są takie złe, ale wiele kobiet to eufemistycznie mówiąc tkaniny do wycierania podłogi, narcystyczne, szalone, potwory-cyborgi dzierżące penisy. Może nie aż tak, ale rozumiecie, co mam na myśli. Innymi słowy, wielu mężczyzn nie uświadamia sobie ich dobrych i złych stron.

Wydaje im się, że istnieje mała grupka złych kobiet, mała grupka, zaledwie garstka takich kobiet, “No co ty, stary, daj se spokój Phish nie bądź taki cięty. Jest ich zaledwie garstka”. Zaledwie garstka. To właśnie tacy faceci, tacy faceci są wybawieniem, wybawicielami, kapitanami, białymi rycerzami, mężczyźni rzucający się niejako na pomoc, na pomoc naszym tkaninom do wycierania podłogi. Kobietom z dziećmi wielu ojców, z długami, z problemami, ze sporym bagażem życiowym, ale dla nich to jest wciąż kobieta, przeszła w życiu wiele, ale potrzebuje mężczyzny.

Prawdziwego mężczyzny, który jej pomoże, Ocali ją, sprawi, że poczuje się lepiej, sprawi że poczuje się dobrze. Chodzi o to, że we współczesnym świecie podoba mi się to, że wiele kobiet zaczyna akceptować i korzystać ze swojej płóciennej natury i to mi się podoba, podoba mi się, kobiety.

Kobiety, posłuchajcie – róbcie tak dalej. Oddawajcie się jeszcze bardziej w swoim płóciennym żądzom i mówcie o tym jeszcze głośniej. Jeszcze więcej. Widzicie, mówię o tym dlatego, że wielu facetów wciąż jest na tyle naiwnych, że są gotowi “ocalić” kobietę od konsekwencji jej bycia tkaniną do wycierania podłogi.

Niektórzy nie pojmują, że jej to się podoba. Uświadomcie sobie, że one czerpią z tego radość. One to uwielbiają, kochają. Ją to kręci. To dlatego mamy facetów, którzy spotykając kobietę, która powiedzmy że ma konto na portalu OnlyFans, on myśli sobie, że musi ją ocalić, że jest ona na to zbyt piękna, by zadawać się z takimi facetami, jak oni.

Jesteś wyjątkowa, jesteś boginią, muszę cię ocalić przed tym. Ile będzie mnie kosztować wyciągnięcie cię z tego? Ta naiwność jest na rękę wielu kobietom, one korzystają na naiwności simpujących facetów. Jak to ładnie brzmi, simpująca naiwność. Łobuzy! Wiele kobiet na tym korzysta, ponieważ mężczyźni zakładający, że są w stanie ocalić kobietę, zrobią dla niej wszystko, a kobiety będą twierdzić, że przecież nie prosiły się o to. Nie prosiła się o to. Ona go o to nie prosiła, sam to zrobił.

Wielu facetów mimo to skacze za nimi w ogień. Winni zrozumieć, że kobiety same przecież im mówią, że lubią być tkaninami do wycierania podłogi. Dobrze się bawią i niektóre zarabiają więcej pieniędzy, niż nasz on. Tacy mężczyźni muszą zrozumieć, że wielu z nich po prostu nie stać na to, by je ocalić xD. To nie jest śmieszne, wcale nie jest śmieszne, ale taka jest prawda.

Niektórym z tych facetów wydaje się, że muszą zrozumieć, że te wielkie pieniądze, które jej dajesz, musisz je pomnożyć razy więcej, niż naście. Niektóre z tych kobiet żyją z desperacji mężczyzn, simpowania mężczyzn, ich naiwności, w rzeczy samej.

Otóż zmierzam do tego, że świat pokazuje ci, jak jest naprawdę, jacy ludzie są. Wystarczy, że się rozejrzysz. Rozejrzyj się, posłuchaj, uwierz.

Patrząc na ilość kobiet jawnie czerpiących radość z kobiecego wyzwolenia, wzniecając ogień Edenu, ze swojego płóciennego stylu życia, kiedy one ci mówią prosto w twarz i pokazują, że czerpią z tego przyjemność, atencja/zainteresowanie, pieniądze, dobre samopoczucie, pamiętajcie panowie, dobre samopoczucie, im to sprawia przyjemność, nawet jeśli dla nas to nie ma sensu, my nie musimy tego pojmować wcale, ale im to sprawia przyjemność. Im to sprawia przyjemność. Mając tę wiedzę, nadal są mężczyźni, skonfudowani, myślący, że te wszystkie kobiety są zagubione, że to wina społeczeństwa, że są złe, że to wina społeczeństwa. Nie, nie, nie, nie.

Społeczeństwo zrobiło tylko tyle, że wyswobodziło kobiety, nie to że były wcześniej w jakiś klatkach trzymane. Niektóre owszem – żartuję, to był żart xD. Żart w złym guście.

Zmierzam to tego, że je wyswobodzono, mają większą wolność, by manifestować swoją naturę. Bardzo dobrze. Więcej mężczyzn powinno poznać się na ich naturze. Rozbierze się i pokaże przed mężczyznami i nie robi tego, bo jest zastraszana, nie robi tego z przymusu. Robi to, bo chce, bo to lubi.

Zrozumcie, że kobiety, które sprzedają swoje usługi, w wielu przypadkach jest to nie z ich winy, niektóre są do tego zmuszane. Trzeba sobie jednak uświadomić, że wiele kobiet robi to z własnej woli. Ponieważ to lubią. Czerpią z tego przyjemność.

Wszystkie gwiazdy porno przez te lata, żeńskie gwiazdy, uważacie, że nie czerpały z tego przyjemności? Może nie czerpią z tego przyjemności w stopniu całkowitym, ale sądzicie, że nie mają z tego frajdy? No serio.

Rok 2020 to był wspaniały rok, oczywiście miał swoje złe elementy, ale na miłość boską, jeśli ten rok nie otworzył ci oczu to nie wiem, co ci potrzeba, byś przejrzał na oczy. Nie wiem, co jeszcze potrzeba. Osobiście chyba za bardzo mi się to podoba. Wiem, że czynię źle, ale upajam się współczesną kobiecą kulturą przygodnej płócienności. Upajam się. Zalicz i zapomnij, w to mi graj. Wiem, to nie jest dobre podejście, nie jest. Rzecz w tym, że to nie ja ustanowiłem taki standard społeczny. To nie ja ten świat takim zrobiłem, takim wolnym i zliberalizowanym, Ja tylko się bawię, dlaczego nie? Dlaczego nie?

Rzecz w tym, że wielkie otwarcie i dalsza eksploracja wyzwolenia, wolne waginy i ich wyzwolenie, obniżyły jakość kobiet jak już mówiłem na początku, gdy wspomniałem o kobietach wartościowych, które mogłyby wnieść jakąś wartość do twojego życia. Nie, problem w tym, że mężczyźni postrzegają kobiety wyłącznie przez pryzmat ich wagin. Tylko wagina i kłopoty. Pewnie także i długi, i problemy. Może i problemy psychiczne. Dzieciaka lub dwa, szurniętego byłego chłopaka lub zbzikowanego byłego męża. Zrzędliwość może? Mój boże, może i nawet koniec świata. Ma ten bagaż spory.

Wszystko, co wnosi, kryje się za waginą. To wszystko jest warunkiem dostępu do waginy. Puszka Pandory. Ponieważ by dorwać się do waginy, facet musi uporać się z całym tym bagażem jej wybryków. Niektórzy będą musieli się z tym zmagać.

Traktować kobiety tak, jak same chcą być traktowane oznacza uważne obserwowanie kobiet wokół ciebie. Postrzeganie ich takimi, jakimi są, traktować je tak, jak chcą same być traktowane. Kobiety nie lubią miłych facetów nie bez powodu.

Ponieważ na swój sposób mili faceci traktują je jak kobiety, którymi nie są. Jak damy, którymi nie są. Jak królowe, boginie którymi nie są. Rzecz w tym, że jedynie osoby na tyle naiwne, by uwierzyć w ten nonsens, to mężczyźni. Mężczyźni. Jeśli dobrze się przyjrzeć, kobiety same w te bzdury nie wierzą, ale liczą na to, że wy faceci owszem. Mają taką nadzieje. Zwracaj na to uwagę.

Innymi słowy, innymi, innymi słowy – skoncentruj się, obserwuj, pamiętaj: Świat należy do ciebie. Życzę miłego dnia.

Zobacz na: Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?

 

Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane [napisy PL]