Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?

Brutalna prawda o kobiecej naturze - Jak kobiety postrzegają mężczyzn

ReplicantPhish z tej strony. Witam ponownie. Cieszę się, że znów możemy się spotkać. Ostatnio zainteresowałem się tematem niejakiej Loli Montez. Bardzo interesująca kobieta. Niebezpieczna kobieta. Kobieta ta zostawiła po sobie ślad w postaci złamanych i często martwych mężczyzn w konsekwencji swoich czynów.

Na koniec życia chciała nawet zostać zakonnicą. Kobieta była tak wprawną uwodzicielką, że wśród jej ofiar było wielu bogatych i wpływowych mężczyzn. Do jej kolan padały takie postaci jak Ludwik I. Był on tak zauroczony Lolą Montez, że dał jej tak ogromną władzę, że nawet niegdyś jego ukochani poddani odwrócili się przeciwko niemu do tego stopnia, że nawet kiedy wygnał Lolę z Bawarii, kazał jej odejść i nigdy nie wracać, nawet pomimo tak drastycznych środków, jego poddani nie byli w stanie dłużej go tolerować.

Kobieta ta przyczyniła się do tak wielkich zniszczeń, że Ludwik zmuszony był abdykować. Wszystko to z powodu jego fascynacji, pożądania, pasji, miłości, zwał jak zwał, do Loli Montez.

Podam przykład odnośnie tego jak my, mężczyźni tak łatwo padamy ofiarą kobiecych wdzięków. Jak za naszymi pożądaniami, my mężczyźni po prostu, po prosty idziemy za ich głosem, z całych sił gonimy za głosem naszego pragnieniami wpadając w objęcia i łaskę, w pułapkę objęć zastawioną przez kobietę. Mój boże. I jakże łatwo to czynimy.

Tematem dzisiejszego materiału jest brutalna prawda o kobiecej naturze i to, jak kobiety postrzegają mężczyzn.

To, jak cię kobiety postrzegają jako mężczyznę ma znaczenie, ale wszystko zależy od tego, czy chcesz zostać przez kobietę wybranym. Jeśli chcesz być jej wybrankiem, jeśli pragniesz znaleźć sobie żonę czy dziewczynę, to oczywiście to, jak postrzegają ciebie kobiety, jest ważnym czynnikiem.

Nawet jeśli nie szukasz kobiety i chcesz być singlem [kawalerem], to, jak widzą cię kobiety, jest oczywiście istotne. Musisz bowiem zrozumieć problem w postaci pytania “dlaczego?” Dlaczego mężczyzna, dowolny porządny mężczyzna, który ma szanse z kobietami, wybiera samotność?

By zrozumieć kobiety trzeba zrozumieć problem ich poczucia własnej wartości oraz brak poczucia własnej wartości. Także nie dać się oszukać kobietom chowającym się za maską krzykliwości i ekstrawersji, które zachowują się jakby nie wiadomo jak ważną były osobą, ale w głębi duszy, gdy nikt nie patrzy, są to głęboko niestabilnie, nieszczęśliwe i smutne kobiety.

Zanim jednak przejdę dalej, musisz zrozumieć, że gdy poznasz wystarczająco naturę kobiet to zrozumiesz, że nie możesz nienawidzić kobiet za rzeczy, które leżą w ich naturze. Konkretna kobieta, która zrujnowała ci życie to jest osobny temat. Ona jest wtedy niczym Lola, gdy ty jesteś nieszczęsnym Ludwikiem. To jeszcze można zrozumieć. Jednak nienawiść do kobiet jako takich jest bez sensu zwłaszcza, jeśli kobiety rozumiesz.

Należy bowiem sobie uświadomić, że taka jest ich natura. Jeśli jako mężczyzna szukasz sobie kobiety, jednocześnie ignorując ich naturę, to oszukujesz samego siebie. Wtedy właśnie wpadamy głęboko w ich sidła i oddajemy się pod ich wpływy. Im bardziej poznasz kobiety, tym coraz bardziej uświadomisz sobie, że bezcelową jest nienawiść do nich. To jak rozumują, co myślą o tym czy tamtym, rzeczy, które robią, a które niektórym mężczyzną wydają się głupie, albo żałosne.

Gdy zrozumiesz ich naturę to pojmiesz, dlaczego robią to, co robią. Otóż tak – można w prosty sposób wytłumaczyć, dlaczego kobiety postępują tak, a nie inaczej, ale kobieta to też człowiek. Ktoś mógłby się mnie zapytać, czy czasem nie pomyliło mi się coś. Ale na poważnie – kobieta to istota ludzka, a człowiek to bardzo skomplikowana i złożona materia.

Dlatego trzeba zrozumieć, jak bardzo kompleksowe jest podłoże wielu kobiecych działań. Niemniej da się je wyjaśnić w prosty sposób. Ale także należy na to spojrzeć z różnych perspektyw, dlatego też staram się w moich materiałach prezentować problemy z różnych punktów widzenia, by zrozumieć, jak pewne rzeczy są postrzegane w zależności od dynamiki sytuacji.

Może przykład. Niektóre kobiety postrzegają pewnych mężczyzn przez pryzmat partnera seksualnego, ale nie jako partnera romantycznego czy osobę, z którą pokazałaby się publicznie. Mimo to chcą się z nim przespać [pociupciać]. Jednocześnie mężczyznę, z którym chciałaby wejść w związek, by był jej chłopakiem, ona każe mu pracować na to.

Niektórym mężczyznom wydaje się to farsą. Jako facet owszem, zgadzam się, to jest niedorzeczne, dlaczego nie ułatwić zadania mężczyźnie, którego pragniesz i pragnienie to ma innych charakter, niż zwykły pociąg seksualny?

Musimy zrozumieć pewną rzecz – ona doskonale wie, co może od niego otrzymać, jego potencjał sprowadza się do jego “sprzętu” w spodniach. Tylko tyle.

W twoim przypadku natomiast ona wie, że być może posiadasz pieniądze, stabilną pracę, że najprawdopodobniej jesteś porządnym mężczyzną. Dobry porządny facet, z którym można się pokazać publicznie. Ktoś porządnie się prezentujący.

Mężczyzna, który jest jej w stanie zapewnić lepsze życie niż facet, który ma jej wyłącznie zalać formę [przetrzepać sakwę]. Wiele kobiet jest oportunistkami. Oportunizm. Poszukują i znajdują nowe okazje, jak w przypadku “Star Treka”, gdzie poszukuje się nowych cywilizacji, wiecie, maksyma “Śmiało kroczyć tam…”, w przypadku kobiet te śmiałe ambicje to wyszukać mężczyzny, który zapewni im lepsze życie.

Dotyczy to wielu kobiet, ale nie wszystkich. By zrozumieć, jak jesteś postrzegany, czy jesteś dla niej mężczyzną, który może jej zapewnić dobrą zabawę, czy raczej jesteś mężczyzną, z którym chce się ustatkować, ustabilizować, który da jej więcej w dłuższej perspektywie.

Gdy już zrozumiesz tę dynamikę to pozostaje ci jeszcze uświadomić sobie, jak niektóre kobiety wykorzystują takie podejście w swoim życiu. Mam na myśli to, że gdy są młodsze, to będą chodzić do łóżka z mężczyznami, z który chcą uprawiać seks, ale wraz z kolejnymi świeczkami na torcie urodzinowym, to wtedy pragną bardziej stabilnego mężczyzny.

Wtedy w dużej mierze ich życie imprezowe dobiegło końca, powtórzę, praktycznie ustało, dla niektórych przynajmniej i wtedy pragną się ustatkować, założyć rodzinę. Znaleźć sobie miłego, porządnego z ich punktu widzenia, normalnego mężczyznę. Bezpiecznego mężczyznę. Nie mężczyznę, który ma do zaoferowanie wyłącznie wygląd i umiejętności w łóżku.

Nie, ona chce czegoś więcej wraz z wiekiem. Niektórzy mężczyźni interpretują to w taki sposób, że to zatem znaczy, że kobiety nie kochają nas jako mężczyzn tak bardzo jak mówią nam, że nas kochają? Moja odpowiedź jest twierdząca. Tak to właśnie wygląda.

Musicie zrozumieć, że to mężczyzna jest tym, które inicjuje małżeństwo, przynajmniej tak to najczęściej wygląda w postaci prośby kobiety o rękę. Czy nie wydaje się zatem dziwnym, że większość spraw rozwodowych jest wnoszona przez kobiety? Czy to nie dziwne?

Mężczyźni dążą do ślubu, a kobiety bardziej skłonne to zakończenia związku? To ciekawe, czyż nie? Zastanówcie się, ile kobiet w trakcie czy w wyniku rozwodu dostaje lepsze życie, niż to, które miały przed poznaniem swojego męża. Rozwodząc się mogą liczyć na pieniądze, alimenty, wsparcie na dziecko od państwa, generalnie pieniądze.

Sposób na życie. By zrozumieć mój argument odnośnie Loli Montez, że kobiety są mocno oportunistycznymi stworzeniami. Bezustannie poszukują okazji. W pewnym sensie można by rzec, że to jest ich hipergamia – gdy trafia im się lepsza okazja, to ją biorą.

Ale to, co czyni różnicę współcześnie, w czasach nowoczesnych, to że kobiety nie muszą być już skromne, Nie mają potrzeby pielęgnować wizerunku porządnej, skromnej, swojskiej kobiety. Nie, mogą być tak lekkomyślne, jak tylko chcą, dzikie, jak tylko chcą.

Jedyna różnica jest taka, że nadal oczekują, że mężczyźni nadal pragną ich tak samo bardzo, w sposób tradycyjny, ale to już tak nie działa.

Niektórzy mężczyźni postrzegają to opacznie – niektórym wydaje się, że kobiety są tymi delikatnymi stworzeniami, że są takie niewinne. Tacy mężczyźni powinni zrozumieć, o czym już mówiłem wcześniej, dlaczego promuje się świadczenie za pieniądze usług przez kobiety, i dlaczego kobiety nie zdają się na ten stan rzeczy narzekać. Ponieważ lubię rozmyślać o przyszłości, gwarantuję wam, że stanie się rzecz następująca – gdy sprzedaż usług przez kobiety zostanie zalegalizowana w większym stopniu, pojawi się aplikacja tak popularna, jeśli nie bardziej, jak Tinder, gdzie kobiety będą sprzedawać swoje usługi.

Aplikacja będzie w pełni komercyjna i znana powszechnie, podobnie jak Tinder. Ktoś powie, że nie mam racji i że nigdy do tego nie dojdzie. Ok, przekonamy się. Obserwując współczesne wzorce w pewnym sensie jesteś w stanie określić, jak będzie przyszłość. To nawet większy powód, byś jako mężczyzna zrozumiał, czego pragniesz na tym świecie. Jeśli pragniesz kobiety, musisz ją zrozumieć, działanie w ciemno nie jest wskazane. Musisz mieć wiedzę na temat kobiet, zanim ślepo się w niej zakochasz.

Wiedz, że jeśli w to wejdziesz, to robisz to z własnej nieprzymuszonej woli, nie naiwnie, bez znajomości ich natury. Znasz jej naturę. Dlatego właśnie mężczyźni znający i rozumiejący kobiecą naturę wolą nie iść tą drogą. Niektórzy mężczyźni poznają się na naturze kobiet na własnej skórze, poprzez metodę prób i błędów, będąc blisko z nimi, aż wszystko, co jej dał, on rzuciła mu w twarz.

Niektórzy mężczyźni nigdy nie mieli okazji poznać kobiety, zanim zaczęli gonić za nimi, przedmiotu swoich starań. Musicie także zrozumieć, że kobietom zależy na tym, by mężczyźni byli naiwni wobec nich. Potrzebują, by mężczyźni nie poznali się na nich, ponieważ ci, którzy je poznali, nie są łatwym przedmiotem kontroli. Trudniej im ich uwodzić, manipulować nimi, przekonać do siebie.

Mężczyźni muszą zrozumieć, że siła nie tkwi w podążaniu za pragnieniami, lecz w kontrolowaniu ich, posiadaniu większej kontroli nad sobą, by nie dawać kobietom możliwości wtargnięcia na swój kwadrat. Nie ważne, czy widzą cię jako zdobycz. Koniec końców wielu mężczyzn uświadamia sobie, kiedy kobieta zaczyna trafiać na przysłowiową ścianę, żadna przestrzeń nie jest bezpieczniejsza, niż nasz własny kwadrat.

Mężczyzna pewny siebie, skoncentrowany i na swoim terenie. Zrozumcie, że jako mężczyźni możemy wiele osiągnąć, zrozumieć, że kobiety pożądają naszej wielkości, ponieważ historia pokazuje, jak wiele kobiet wyniosło się na sukcesie swoich wpływowych mężczyzn.

Nie bądź tym głupcem, który niesie kobiety na swoich barkach. Innymi słowy zrzuć ten ciężar, zostaw ten bagaż i uwolnij się. Czyniąc tak również wyzwalamy nasz umysł. Innymi słowy skoncentruj się, obserwuj, pamiętaj: Świat należy do ciebie. Życzę miłego dnia.

 

Brutalna prawda o kobiecej naturze & Jak kobiety postrzegają mężczyzn [napisy PL]