Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź: “Okej”.

Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź Okej.

– Panowie, gdy laska zrywa z wami, poprawną reakcją bez względu na okoliczności, na szczegóły takiej decyzji, czy to ty sp**rdoliłeś czy ona sp**rdoliła, poprawną reakcją jest krótka odpowiedź: “Okej”. Tylko tyle. Może kotłować się w tobie gniew i złość, możesz czuć się zraniony i co tam jeszcze, ale twoja odpowiedź na zerwanie przez nią związku to proste “Okej”.

Taylor: Pełna zgoda. Wielu facetów w takiej sytuacji czuje wściekłość, gniew, może ona zrobiła coś złego. Panowie, nie musicie wściekać się czy gniewać na te laski, bo w większości przypadków sprawia im satysfakcję emocjonalna reakcja z waszej strony. Nie ma znaczenia, czy się gniewasz czy masz złamane serce, itd., panowie, ona będzie szczęśliwa, bo wasza emocjonalna reakcja na wieść o zerwaniu utwierdzi ją, że jest wartościowa.

Z tego właśnie powodu laski nigdy nie odpuszczają – mówię nie odpuszczają, mam na myśli to, że pociągają je faceci, który rzadko okazują emocje, ponieważ w ich przypadku nie mają na czym emocjonalnie żerować.

One potrzebują coś z faceta wydusić, by zaspokoić swoje ego. Jeśli w takiej sytuacji poniesie was emocjonalnie, jesteście wściekli, podnosicie głos na nią, tym samym stajecie się źródłem jej walidacji [łechtania ego], karmicie jej ego utwierdzając w niej poczucie, że jest coś warta. Dlatego właśnie w dzisiejszym programie mamy wiele przypadków dziewczyn z TikToka, które chełpią się ile to ludzi nie wkurzyły, itp. Dla nich każda metoda na zdobycie zainteresowania/uwagi jest dobra. Tylko na tym im zależy – “O, ktoś napisał o mnie krytyczny artykuł. Nie wiedziałam, że zaszłam za skórę tylu osobom”. Ona jest po prostu zadowolona, że przykuła twoją uwagę. Tak więc panowie, zalecam, że tak powiem rozważne wybieranie przedmiotu waszej atencji.

– Już tłumaczę, dlaczego. W psychologii negocjacji i sprzedaży strona, która jest gotowa odejść od stołu negocjacyjnego dzierży największą władzę. To powód numer jeden.

Powód numer dwa – znaj swoją wartość. Mam na myśli to, że nie ma nic bardziej nieatrakcyjnego, niż zerwać z kimś związek, a później błagać na kolanach, by ta osoba do ciebie wróciła. Najgorsze, co możesz zrobić w sytuacji, gdy partnerka zrywa z tobą związek, to płacz i błaganie, by cię nie zostawiała. Zarzekanie się, jak to nie jest ona miłością twojego życia, że nie wyobrażasz sobie świata bez niej, tylko pokazuje, że masz niską samoocenę i wartość. U tej drugiej osoby wzmocnisz tylko podświadome przekonanie, że teraz nawet bardziej nie chcą z tobą być i niejako potwierdzi słuszność podjętej przez nią decyzji.

Tak wiec znaj swoją wartość i jeśli druga osoba nie chce być z tobą w związku, podziękuj jej za to, że nie zamierza dłużej marnować twojego czasu, który możesz przeznaczyć na inne rzeczy, które chciałbyś zrobić, czy poświecić go dla innej osoby. To był powód numer dwa.

Trzeci powód, dla którego krótkie “okej” to zawsze poprawna reakcja to to, że mężczyzna, który panuje nad swoimi emocjami, jest szalenie atrakcyjny. Podam dwie przykładowe sytuacje. Laska zrywa z tobą, a ty wychodzisz z siebie, tracisz panowanie i wpadasz w emocjonalny amok. Punktów do atrakcyjności w ten sposób nie zdobędziesz.

Sytuacja odwrotna – laska z tobą zrywa, a ty dajesz sobie kilka dni na ochłonięcie, przetrawienie tego, potem siadasz z nią do rozmowy i mówisz:

“Hej, naprawdę cię lubię, chcę, by ten związek się udał, ale nie chcę być z kimś, kto mnie nie szanuje, a ty właśnie dałaś mi do zrozumienia, że mnie nie cenisz. Chcę dzielić życie z osobą, która mnie ceni. Tak więc w tej sytuacji najlepszym wyjściem będzie zakończenie związku”.

To jej pokaże, że masz do siebie szacunek, znasz swoją wartość, wiesz do czego dążysz w życiu i jeśli ona nie chce być z tobą, to droga wolna. Bo życie nie polega na dźwiganiu zbędnych bagaży. Mam nadzieję, że moja rada wam pomogła. Znajcie swoja wartość, nie trzymajcie w swoim życiu osób, które was nie cenią, bo to obniża waszą wartość. Znajdźcie w życiu cel, motywację i nie dźwigajcie zbędnych ciężarów.

Zobacz na: Psychologiczny sekret opisujący – jak się zakochujemy – dr Paul Dobransky
 Mit bratniej duszy – mit tego jedynego/tej jedynej – Rollo Tomassi
Problemy, z którymi mężczyźni i kobiety mogą się zmagać w trakcie randkowania! Stephan Speaks & Lewis Howes

 

Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź: “Okej” [napisy PL]

 

Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź: “Okej”.