Zdrada: Prawdziwe wyrzuty sumienia? A może imitacja wyrzutów sumienia?

Zdrada - Prawdziwe wyrzuty sumienia? A może imitacja wyrzutów sumienia?

Zrobiono z ciebie frajera i próbujesz zdecydować, czy twoja druga niewierna połówka naprawdę cię przeprasza i ma naprawdę wyrzuty sumienia. Czy to prawdziwe wyrzuty sumienia? A może jest to autentyczna imitacja wyrzutów sumienia? W sumie wygląda jak oryginał, ale po bliższym przyjrzeniu się okazuje się tanią podróbką. Oto przydatna lista kontrolna, która pomoże Ci to rozróżnić.

1. Pokora. Zdrada wiąże się z uprawnieniami. Prawdziwe przeproszenie i wyrzuty sumienia wymagają pokory. Oznacza to, że osoba niewierna nie będzie pierwsza w niczym przez bardzo długi czas. Dotyczy to na przykład pretensji o cokolwiek w małżeństwie. Chodzi o „zdrowienie” sfrajerzonej osoby. (Martwisz się o partnera z którym zdradzałeś? Kurwa bez jaj.) Wyrzuty sumienia polegają na tym, że krętacz rozpoznaje swoje miejsce w łańcuchu pokarmowym – który jest na poziomie płaszczenia się tak długo, jak zdradzona osoba tego potrzebuje. Oznacza to, że smutek zdradzonej osoby nie spotyka się z lekceważącym gniewem. Oznacza to, że nie ma fałszywych równoważności. (Cóż, ty też jesteś do dupy! Albo skoro powiedziałeś o tym otoczeniu to jest 1:1) Prawdziwe wyrzuty sumienia to głęboka świadomość, że niewierność złamała święte zaufanie i należy ci się pojednanie [pokuta].

Jak budować zaufanie – Rich Diviney [napisy PL]

2. Inicjatywa. Osoba z prawdziwymi wyrzutami sumienia rezerwuje sama wizyty u specjalisty od takich kłopotów. Prawdziwe wyrzuty sumienia odrabiają pracę domową. Prawdziwych wyrzutów sumienia nie trzeba nakłaniać, namawiać ani ciągnąć za ucho. Prawdziwe wyrzuty sumienia kupują książki i je czytają. Osoba imitująca wyrzuty sumienia czeka, aż Ty to zrobisz, a następnie znajduje bardzo dobry powód, by być zbyt zajętym.

3. Uczciwość. Nie możesz kogoś zdradzić, nie okłamując go. Prawdziwe wyrzuty sumienia wypluwają prawdę. Osoba przejawiająca uczciwość mówi całą prawdę, i jej nie redaguje i nie mówi rzeczy takich jak „naprawdę mnie potrzebował” lub „był tylko przyjacielem”. Prawdziwe wyrzuty sumienia odpowiadają w kółko na te same pytania i dają zgodne z prawdą, spójne odpowiedzi. (Żadna z nich nie brzmi: „Nie wiem”). Jeśli prawdziwe wyrzuty sumienia nie wiedzą, prawdziwe wyrzuty sumienia robią wszystko, co w ich mocy, aby się tego dowiedzieć. Prawdziwe wyrzuty sumienia nie sprzeciwiają się wariografowi. Osoba imitująca wyrzuty sumienia uważa, że wariografy są drogie i zawodne. Prawdziwe wyrzuty sumienia zrobią wszystko, co konieczne, aby zapewnić ci spokój ducha, nawet jeśli prawdziwe wyrzuty sumienia uznają to za bezcelowe.

Nie możesz kogoś zdradzić, nie okłamując go

4. Cierpliwość. Prawdziwe wyrzuty sumienia rozumieją, że naprawa związku po zdradzie to długa droga z wątpliwymi perspektywami. Osoba imitująca wyrzuty sumienia chce, żebyś już „się ogarnął z tym”, ponieważ przecież powiedziała, że jest jej przykro.

5, Odpowiedzialność [Rozliczalność, wzięcie na siebie całego syfu który się z tym wiąże]. Patrz Pokora. Prawdziwe wyrzuty sumienia noszą wstyd. Prawdziwe wyrzuty sumienia biorą odpowiedzialność za skutki podjętych wcześniej decyzji. Prawdziwe wyrzuty sumienia są w porządku, jeśli mówisz o tym co cię spotkało ludziom, ponieważ potrzebujesz wsparcia. Osoba imitująca wyrzuty sumienia chce, abyś chronił jej wizerunek. Osoba imitująca wyrzuty sumienia przerzuca winę i mówi: „Oboje wnieśliśmy problemy do naszego małżeństwa, które doprowadziły mnie do zdrady”. Osoba imitująca wyrzuty sumienia minimalizuje i zaciemnia.

Ekstremalna Odpowiedzialność – Jocko Willink

6. Rekompensata. Prawdziwe wyrzuty sumienia rozumieją, że pojednanie jest ryzykowną inwestycją. Osoba imitująca wyrzuty sumienia chce, abyś wziął na siebie całe to ryzyko i jak śmiesz w ogóle prosić o jakiekolwiek zapewnienia, skoro mi nie ufasz? Prawdziwe wyrzuty sumienia wykładają pieniądze lub podejmują jakieś działania w celu zawarcia umowy poślubnej (umowa majątkowa małżeńska już po zawarciu związku małżeńskiego) z klauzulą ​​niewierności. Kompletnie bezużyteczny dokument, jeśli osoba która zdradziła nigdy więcej nie zdradzi, nad czym oczywiście tylko krętacz ma kontrolę. Prawdziwe wyrzuty sumienia opłacają twój rachunek prawny. Prawdziwe wyrzuty sumienia rekompensują Tobie i Twoim dzieciom każdego grosza wydanego na romans. Prawdziwe wyrzuty sumienia uznają, że straty finansowe i czasowe są równie realne jak straty emocjonalne. Czasu i złamanego serca nie można zrekompensować. Pieniądze mogą. Prawdziwe wyrzuty sumienia mówią, że przynajmniej tyle mogę zrobić.

Źródło: Real Remorse? Or Genuine Imitation Naugahyde Remorse?

Zobacz na: Zdradziła Cię… co teraz?
Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza
Bycie kontrolującym nie działa
Jak zdradzać i nie dać się złapać – Shallon Lester
Kobieta zostaje skasowana na TikToku za mówienie o zdradzających kobietach
Spojrzenie w głąb umysłu zdradzającej żony, która wniosła pozew o rozwód

Rogacz - Zdrada - Prawdziwe wyrzuty sumienia? A może imitacja wyrzutów sumienia?

 

Musisz zakończyć taki związek – Jordan Peterson [napisy PL]

Jordan Peterson: Niewiele potrzeba, by zepsuć związek. Trzy, cztery skoki w bok i koniec z nami.
Po tym już nie ma powrotu, ponieważ fundamentalny aspekt zaufania został naruszony. Następnie zrywasz kontakt z tą osobą, ponieważ nie możesz mieć pewności, czy mówi prawdę, nie wiesz z jaką rzeczywistością masz do czynienia. Jeśli z partnerem nie dzielicie wspólnej rzeczywistości, to powodzenia w naprawie takiego stanu rzeczy. To jakby naprawiać samochód-widmo podczas gdy ten prawdziwy stoi i czeka z silnikiem na zewnątrz. Daleko nim nie zajedziesz.
Cała sztuka to unikać problemu w ogóle. Jeśli jednak mleko się rozlało, to musisz zrobić wszystko, by się poprawić i starać się naprawić błąd. Jeśli ci się nie powiedzie, to cóż, perspektywy są dla ciebie marne, ale to zależy od specyfiki danej sytuacji. Swoim pacjentom doradzam odejście od takiej osoby, zasada jest prosta – jeśli druga osoba cię okłamuje, nie starają się poprawić i ty nie będziesz w stanie tolerować jej towarzystwa. Za te 10 lat grozi ci poczucie żalu, ucieczka w alkohol i próby samobójcze, to jest niepożądana sytuacja, i jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie uniknąć tego, to lepiej zostaw tę osobę.

 

 

 

Żona która zdradziła musi zostać porzucona żona!

W tym materiale szczegółowo wyjaśniamy, dlaczego tak ważne jest, aby szanujący swoją godność mężczyzna natychmiast rzucił kobietę, która go zdradziła, nawet jeśli było to jednorazowe zdarzenie, a ona naprawdę ma wyrzuty sumienia. Przedstawiamy historię „lojalnej” gospodyni domowej, która miała epizod „jednego popołudnia” z facetem, który budował jej wymarzoną kuchnię, którą kupił jej mąż. Utracone zaufanie nigdy nie zostanie odzyskane, a zdradzony mąż na zawsze odda kontrolę nad swoim umysłem zdradzającej żonie i jej partnerowi, jeśli z nią zostanie.

Po zdradzie zaufanie, które kiedyś miałeś, zostaje na zawsze nadszarpnięte i nigdy nie można go odbudować.
Może w końcu będziesz w stanie jej wybaczyć, ale nigdy nie będziesz w stanie o tym zapomnieć.
Nigdy nie pozbędziesz się ze swojej głowy myśli o swoim niewiernym współmałżonku i partnerze z którym to miało miejsce. Tak więc, jeśli się pogodzisz, twoja niewierna kobieta i jej partner z którym cię zdradziła na zawsze będą kontrolować twój umysł i myśli.
Jakiekolwiek nieporozumienie w przyszłości, będzie przypominało ci o romansie i będziesz miał pokusę, by poruszyć ten temat ponownie, aby ją zawstydzić.
Jeśli zostaniesz z niewiernym współmałżonkiem, ludzie w twojej rodzinie i społeczności, którzy o tym wiedzą przestaną  patrzeć na ciebie i traktować cię tak samo.
Twoje poczucie własnej wartości będzie na równi pochyłej w dół, aż staniesz się wrakiem człowieka.

Ewentualnie jeśli zdecydujesz się na przebudowanie własnego charakteru, możesz wykorzystać swoją (prawie byłą) kobietę na drodze samo rozwoju jako sparing partnera do czasu ostatecznego rozejścia się.

 

Mówi, że ma wyrzuty sumienia i nigdy więcej by tego nie zrobiła, ale gdyby przed zdradą zapytano ją, czy zdradziłaby męża, odpowiedziałaby że „nigdy”. Nie zna nawet samej siebie, więc jak może wierzyć, że on kiedykolwiek będzie w stanie ponownie jej zaufać, skoro ona nie może ufać sobie.