Kobieta zostaje skasowana na TikToku za mówienie o zdradzających kobietach

Kobieta zostaje skasowana na TikToku za mówienie o zdradzających kobietach - jak kobiecie uchodzi na sucho zdrada

– Wydaje się, że nasze społeczeństwo programuje nas do myślenia, że kobiety nie zdradzają. To mężczyźni zdradzają. Mężczyźni to psy na baby. Mężczyźni to świnie.

Poor Mans Podcast: Oczywiście.

– Nie możesz ufać mężczyźnie. On zawsze będzie cię zdradzał. Słyszymy to w talk showach, programach telewizyjnych, filmach. Tak jak powiedziałam, jesteśmy zaprogramowani, aby myśleć w ten sposób. Jesteśmy również programowani [sterowani pośrednio], aby myśleć, że mężczyźni lub napastnik/krzywdziciel, że tylko mężczyźni dopuszczają się przemocy. A jednak na przestrzeni całego mojego życia widziałam, że kobiety są tak samo przemocowe i tak samo agresywne jak każdy mężczyzna. Lecz zrobię na ten temat osobny filmik.

Jak zdradzać i nie dać się złapać – Shallon Lester
Spojrzenie w głąb umysłu zdradzającej żony, która wniosła pozew o rozwód
Kobiety są bardziej skłonne do zdrady niż mężczyźni – oto dlaczego

Poor Mans Podcast: Zgadzam się z tobą.

– Natomiast jeśli chodzi o kobiety, to uważam, że zdradzają tak samo często jak mężczyźni. Wynika to z mojego osobistego doświadczenia, z tego co widziałam na przestrzeni całego mojego życia. Wiesz, widziałam wielu zdradzających facetów, ale widziałam o wiele więcej zdradzających kobiet. Sama będąc kobietą, mam okazję być wtajemniczana w rzeczy, o których rozmawiają kobiety. I tak, przyznają się jedna drugiej do tego, że zdradzają, ale nigdy nie usłyszysz jakiejkolwiek skruchy z ich strony. Zawsze robią z siebie ofiary. Zamiast słów: „Zdradzałam i to było złe, to było nieuczciwe z mojej strony, to była zdrada i nigdy więcej tego nie zrobię“, usłyszysz natomiast: „Cóż, zdradzałam, bo musiałam, nie dawał mi tego, czego potrzebowałam i na co zasługiwałam jako kobieta”.

A wszystkie inne kobiety od razu wskoczą w rolę ofiar i będą robić z niej ofiarę mówiąc: „Och, ty bidulko, powinien był cię lepiej traktować; zajmujesz się jego dziećmi; robisz to, robisz tamto; powinien był cię bardziej doceniać i wtedy nie musiałabyś pieprzyć się z innym mężczyzną”.

PMP: Szaleństwo.

 

Zdradzanie – kobiety vs mężczyźni [metafizyka]

 

– Sposób w jaki to robią jest naprawdę przerażający.

PMP: Ma całkowitą rację. Za każdym razem, gdy widzę film lub billboard, to zawsze mężczyzna jest osobą zdradzającą lub krzywdzicielem. A jeśli to kobieta zdradza lub wykorzystuje mężczyznę, zawsze jest jakiś pełen współczucia zwrot, który usprawiedliwia jej działania. Potrzebujemy więcej równej reprezentacji. Dlaczego nie widzimy żadnych kobiet-krzywdzicielek? I to jest jeden z powodów, dla których kanały takie jak mój rozwijają się tak szybko. Kobiety mają tak wiele zasobów, które mówią im, których mężczyzn unikać, jak unikać tych mężczyzn. Jest ich tak dużo, że kobiety myślą, że w tym momencie wszyscy mężczyźni są źli. Mężczyźni nie mają żadnych z tych zasobów. Mężczyznom mówi się, że kobiety są niewinne, że nie mogą zrobić nic złego. A potem, 12 lat później, dowiadujesz się, że dziecko, które wychowywałeś, nie jest twoje.

A najbardziej szalone jest to, gdy kobiety wykazują agresję poprzez manipulowanie mężczyznami i nigdy nie są za to karane. Kobieta może dosłownie zmusić mężczyznę do wychowywania dziecka, które nie jest jego przez 12 lat i nie zostanie za to ukarana. Chociaż termin ten wykorzystuje słowo „kradzież” to bardziej podpada pod oszustwo lub naruszenie warunków umowy. W większości systemów prawnych kradzież spermy nie jest nielegalna i zazwyczaj ma niewielki wpływ na kwestie takie jak alimenty. Jest uważana za problem przez ruch na rzecz praw mężczyzn. Kobieta może dosłownie ukraść spermę mężczyzny i nie jest to nawet nielegalne.

Dawniej, kiedy kobiety robiły takie rzeczy, trzymano się od nich z daleka, były na językach wśród mieszkańców miasta, żadna z innych kobiet nie chciała się z nimi przyjaźnić.

Jednak obecnie albo nie przyznajemy się do tego, że kobiety robią tego typu rzeczy, albo kiedy się do tego przyznają, to nie ponoszą za to żadnych konsekwencji.

PMP: Zgadza się.

– Zdradzanie jest czymś całkowicie do przyjęcia dla kobiet. Posiadanie wielu partnerów i dzieci z wieloma mężczyznami jest całkowicie dopuszczalne. Dla nas, jako społeczeństwa jest to coś całkowicie do przyjęcia.

Jak ukryć swoją rozwiązłą przeszłość przed nowym mężczyzną
Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
5 powodów, dla których nigdy nie powinieneś umawiać się z samotną matką

PMP: Tak.

– Kiedy widzimy kobietę, która nie robi tego typu rzeczy to jest to dla nas nieomal nienaturalne i dziwne. Tego typu kobiety są teraz odrzucane i patrzy się na nie jak na jakieś dziwne, głupie, słabe i nudne. Wierzcie lub nie, ale nie lubię nagrywać filmików na temat tych rzeczy. Wiele kobiet, które są bardzo liberalne/postępowe, kontaktuje się ze mną i są na mnie wściekłe. Nazywają mnie „wrogiem kobiet”. [Zinternalizowana mizoginia] Ale przecież jestem jedną z nich, prawda? Jestem seksistką i w ogóle. Lecz przecież mówię jedynie prawdę. Zamiast odnieść się do tych złych zachowań, wolą atakować kogoś za to, że to ujawnił. To zupełnie niedorzeczne.

PMP: Dokładnie.

– Przedstawianie mężczyzn jako osoby zdradzające, kiedy kobiety też to robią, nie jest sprawiedliwe. A kobiety robią to tak samo często jak faceci. Jednym z głównych powodów jest to, że czują, że nie dostają tej uwagi od swojego mężczyzny, którą dostawały na początku związku. Kobiety są bardzo samolubne i bardzo niedojrzałe. Nie dostaniesz tej samej przesadnie romantycznej uwagi, kiedy minie pięć, dziesięć lat związku z twoim mężczyzną. To, że wraca do domu, do ciebie, każdej nocy i masz jego nazwisko, jest z tobą cały czas, kocha cię, jest ci oddany, nie jest dla nich wystarczające. Kobiety, tak jak powiedziałam, są bardzo samolubne, są bardzo niedojrzałe. Będą żalić się innemu mężczyźnie. „On już mnie nie komplementuje, nie poświęca mi uwagi.” A on oczywiście zacznie ją komplementować i następną rzeczą będzie szybki numerek.

Mężczyźni i kobiety nie mogą być „tylko przyjaciółmi” [Scientific American, 2012]

Meska-uwaga-Moj-Skarb

PMP: Dla tych, którzy tego nie wiedzą, wcześniej, zanim grałem zawodowo w rugby, biegałem na bieżni lekkoatletycznej w dywizji pierwszej. A kiedy jesteś zawodnikiem w pierwszej dywizji w biegach na bieżni lekkoatletycznej, widzisz rzeczy w college’u, które sprawiają, że zmieniasz swoje postrzeganie ludzkiej natury. W czasie tych lat spędzonych w college’u – tak jak powiedziała – widziałem więcej kobiet, które biją mężczyzn. Nigdy nie było to zgłaszane jako przemoc domowa, bo kogo to obchodzi. Jednak widziałem więcej kobiet, które biją mężczyzn i widziałem też więcej kobiet zdradzających mężczyzn niż mężczyzn zdradzających kobiety.

Istnieje różnica pomiędzy przygodnym seksem w przypadku mężczyzn i kobiet, i nauka to potwierdza

Kobieca rozwiązłość z wielu powodów zawsze była odrzucana w każdej kulturze na całym świecie aż do ostatnich 40-stu lat. I żaden z tych powodów nie obejmuje mężczyzn, którzy po prostu chcą kontrolować ciała kobiet. Jednym z nich było to, że było to niebezpieczne. Szerzyły się choroby weneryczne. Kiła była dosłownie patogenem, który zmutował się, by atakować kobiety i dzieci, i zabił miliony ludzi na całym świecie, dopóki nie zdobyliśmy dostępu do penicyliny w 1941 roku.

Drugim powodem było ojcostwo. Jeśli spałaś z trzema lub czterema różnymi facetami, to nie wiemy kto jest ojcem tego dziecka, więc nikt się nim nie zajmie. A ponieważ nie możesz iść do pracy, bo wszystkie prace to ciężka, fizyczna robota, pozostaje ci prostytucja. Nawet do dziś, z wszystkich danych zebranych z wszystkich laboratoriów, w których robi się testy na ojcostwo, w całych Stanach Zjednoczonych, wynika, że jeden na trzy testy będzie negatywny, co oznacza, że jeden na trzech ojców, którzy się tam udali i odebrali wynik testu na ojcostwo dowiedzieli się, że dziecko nie było faktycznie ich.

Podejdź do tego sceptycznie, ponieważ byli to prawdopodobnie mężczyźni, którzy, po pierwsze, mieli powód do kwestionowania swojego ojcostwa. Lecz mimo to, jest to przerażająca statystyka. Firma, która oferuje przeprowadzenie testów DNA na Jamajce ujawniła, że w przypadku 70% ich testów, mężczyźni, którzy byli nazywani ojcami nie mają nic wspólnego z ojcostwem dzieci. Na Jamajce jest to 70%.

– Pamiętam jak mój mąż i ja odbudowywaliśmy nasze życie po huraganie Katrina na północy kraju. Wynajmowaliśmy mieszkanie. Właśnie urodziła nam się córka, więc mieliśmy w pokoju elektroniczną nianię. A na górze mieszkała dziewczyna, która była mężatką i też miała noworodka. Jej mąż harował jak wół. Był takim miłym facetem. Wypruwał sobie dla nich flaki, by zarobić na ich pierwszy dom. Oszczędzali na nowy dom.

Pewnej nocy był w pracy, a moja elektroniczna niania wychwyciła rozmowę telefoniczną, którą prowadziła z kochankiem. Mówiła temu kochankowi: „Mój mąż nie poświęca mi już wystarczająco dużo uwagi, nie prawi mi komplementów, nie mówi mi, że jestem ładna”. A on na to: „Och, ty bidulko, jesteś taka piękna. Będę ci to mówił codziennie, jeśli ze mną zamieszkasz”. I to i tamto. A ona totalnie dała się nabrać. To było żałosne. Ale pomyślałam sobie: „Jaka ona samolubna, jaka niedojrzała. Twój mąż haruje, żebyście mogli kupić dom, a ty możesz być w domu z dzieckiem. Żalisz się innemu facetowi, bo nie mówi ci, że jesteś ładna każdego dnia. Jesteś pieprzonym dzieciakiem”. Jest jeszcze jeden powód, dla którego kobiety zdradzają. Niech się zastanowię. No dobrze, więc masz te naprawdę powierzchowne kobiety, które są naciągaczkami. Są bardzo atrakcyjne, wydają dużo pieniędzy na siebie, szukają starszych mężczyzn, którzy są naiwniakami, którzy posiadają stabilność finansową. A są to zazwyczaj naprawdę dobrzy, mili faceci. Poślubią tego faceta i otrzymają od niego wsparcie finansowe i emocjonalne, a następnie zdradzą go z jakimś łajdakiem [złym chłopcem]. Zazwyczaj zły chłopiec będzie bezrobotny. Zatem nie może zostawić swojego męża dla złego chłopca, ponieważ zły chłopiec nie może jej wspierać finansowo i nie może dać jej tego emocjonalnego wsparcia. Tak więc zostanie z mężem dla emocjonalnego i finansowego wsparcia oraz stabilności. A do złego chłopca będzie biegała po seks. Tak właśnie robią. Więc to są dwa główne powody zdrad kobiet, które widzę. Wszyscy widzieliście kobiety… Widziałam takie przypadki w rodzinie mojego męża i mojej. I wśród moich współpracowników.

Widziałam kobiety, które cieszą się dużym szacunkiem ze strony ludzi, chodzą do kościoła, wydają się być stabilne psychicznie, w przypadku których nie przeszłoby ci przez myśl, że zrobią coś takiego. Ale byłam tego świadkiem. Widziałam to. A kiedy kobiety zdradzają, nie zdradzają tylko z powodów fizycznych. Angażują się emocjonalnie. A dla mnie jest to ostateczna zdrada. Kobiety zdecydowanie zdradzają. Naprawdę często zdradzają. Zdradzają tak często jak mężczyźni. Niestety, w naszym społeczeństwie, gdzie feminizm jest tak popularny i zorganizowany, przestępstwem jest stawianie kobiet w niekorzystnym świetle. Cały czas dostaję te wszystkie wiadomości od feministek, które mnie atakują. Jednak tak naprawdę chodzi o to, że to same kobiety stawiają się w niekorzystnym świetle. Ja mówię tylko o tym, co one robią. Dlaczego więc nie zaatakować ich za to, co robią? Dlaczego atakujecie mnie za to, że o tym mówię?

PMP: Mam przyjaciela. I kiedy mówię „przyjaciel”, mam na myśli, że znam go od piątej klasy. Kiedy mieliśmy 15 lat, dosłownie byliśmy uczniami drugiej klasy liceum, to zapłodnił swoją dziewczynę. A ponieważ miała problemy z rodziną, postanowiła zamieszkać z nim i jego mamą. Tak więc w wieku 15 lat ten koleś budził się o 8.00, szedł do szkoły na 9.00, wychodził ze szkoły o 15.30, chodził do pracy od 16.00 do 21.00 każdego dnia, a potem jechał rowerem do domu w Minnesocie tylko po to, żeby odrabiać lekcje i robić to wszystko od nowa na drugi dzień. Nie wspominając o tym, że zaczęła go znieważać. I to nie było obustronne znęcanie się. Znam tego faceta, nie uderzyłby kobiety. A gdyby uderzył kobietę, to wiedziałbyś o tym. Po tym jak urodziła dziecko, wciąż robił to samo, bo dziecko potrzebuje butów, tak? Więc nadal robił to samo. To szaleństwo, bo widać było, jak bardzo był zmęczony. Życie dosłownie wyciekało z jego oczu. Facet nie miał już nic w baku. Okazało się, że dziecko nie było nawet jego.

Podczas gdy on i jego dziewczyna chodzili do dwóch oddzielnych szkół, ona go zdradzała. Plotki na ten temat krążyły przez kilka miesięcy, zanim zdecydował się przeprowadzić test na ojcostwo. Jesteśmy 15-letnimi chłopcami. Nie wiedzieliśmy, że kobiety są zdolne do takich rzeczy. Więc tak, uniknął kłopotów w ostatniej chwili. Lecz kiedy trzymasz w rękach noworodka, którego uważasz za swojego, włącza się instynkt ojcowski, który trudno wyłączyć. Zgadnij, jaka jest jej kara za znęcanie się nad nim i odebranie mu najlepszych lat życia. Tak czy inaczej, ona ma teraz nie wiadomo jak dużo dzieci, a mój przyjaciel zarabia więcej pieniędzy niż kiedykolwiek wcześniej i ma niesamowitą żonę.

Zatem morał tej historii jest chyba taki, że na świecie są złe kobiety. Mężczyznom trzeba powiedzieć o tych złych kobietach, ponieważ nie mówi się o nich wystarczająco dużo. Jednak na tym świecie jest też mnóstwo dobrych kobiet. I musisz komuś zaufać, więc upewnij się, że oceniasz ludzi na podstawie ich działań i charakteru. Do następnego razu.

Zobacz na: Zaufanie nie jest uczuciem, jest przekonaniem – Rich Diviney
Feminizm, trójkąt Karpmana i szukanie kozła ofiarnego

 

Kobieta zostaje skasowana na TikToku za mówienie o zdradzających kobietach [napisy PL]