Jak ukryć swoją rozwiązłą przeszłość przed nowym mężczyzną

[Świetne porady jak budować związek na kłamstwie, a na końcu jeszcze reklama z 10% zniżką na 10 najpopularniejszych chorób. Dodatkowo może się to odbijać rykoszetem na kobietach, które rzeczywiście nie miały bogatej lub trudnej przeszłości.
Autorka dosłownie mówi, że nie ma nic złego w byciu dziwką, więc jeśli to prawda, to po co o tym KŁAMAĆ?]

Jak ukryć swoją rozwiązłą przeszłość przed nowym mężczyzną

Czasami seks jest tak wspaniały, że nie możesz ryzykować, że go wystraszysz. Oto, co musisz zrobić.

Po pierwsze, wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: nie ma absolutnie nic złego w byciu dziwką. Faktem jest, że musisz pocałować wiele żab, zanim znajdziesz swojego księcia, a w tym roku, 2022 ludzie mogą swobodnie doświadczać seksu bez względu na kolor skóry czy wyznanie.

Ponadto Twój obecny partner jest jedyną osobą, której może to dotyczyć, a to oznacza, że dzika jazda jest z definicji przeszłością.

W idealnym świecie mężczyźni w ogóle nie przejmowaliby się naszym przebiegiem. Ale ponieważ to wciąż jest patriarchat Białych Supremacjonistów, zamierzamy pójść dalej i stwierdzić, że mężczyźni absolutnie znajdą problem w tym, że kobieta ma przebieg na wyższym końcu spektrum dziwek.

Nie, źle to zrozumiałaś. Nie chodzi o pocałunek w usta...

“W każdej księżniczce tkwi zadekowana żaba i któryś pocałunek uzewnętrzni ją” – Waldemar Łysiak

Jednak czasami seks jest tak dobry, że nie możesz ryzykować, że go wystraszysz. Ten poradnik jest właśnie na takie sytuacje. Oto, co musisz zrobić.

#1. Spróbuj dowiedzieć się, z iloma osobami on się bzykał!

Jeśli ma większy przebieg niż Ty, to wyluzuj. Nie musisz nic mówić.

#2. Kłam. To takie proste.

WAŻNE: A potem przystąp do niemal dziewiczego czynu – ale nie przesadzaj z tym.

#3. Powiedz wszystko, jeśli musisz – ale koloryzuj!

Na przykład podciągnij kilka numerów pod starego chłopaka… w ten sposób możesz przejść do opowiadania o dwóch lub trzech mężczyznach.

#4. Mówić prawdę? MOŻE…

Niektórym mężczyznom tak naprawdę nie przeszkadza “bogata” przeszłość kobiety. Ale zanim powiesz wszystko, upewnij się, że właśnie z takim się spotykasz. Jak się o tym przekonać? Cóż, czy on się świetnie bawi?

#5. Udawaj, że poprzedni kochankowie byli okropni.

Nawet jeśli zdecydowałaś się ujawnić wszystko, pamiętaj, że kiedy to robiłaś, też nie za bardzo Ci się to podobało. Nie chodzi o to, że to nic nie znaczyło…, tylko o to, że z nim znaczy to o wiele więcej. Więc podrasuj swoją grę “prawda czy wyzwanie” odrobiną “kochanie, jesteś najlepszy”… to zawsze pomaga.

#6. Mów, że się nad tobą znęcali.

Nie pozwól swojemu mężczyźnie myśleć zbyt krytycznie, gdy ty kreatywnie manipulujesz prawdą. Baw się jego emocjami, sugerując, a nawet mówiąc wprost, że wielu z tych starych “chłopaków” znęcało się nad Tobą.

#7. Przeprowadź cyberoperację i zrób to dobrze.

Bezpieczeństwo operacyjne (OPSEC) – proces zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem, który zapobiega dostaniu się poufnych informacji w niepowołane ręce.

Wiedziałaś już, że należy usunąć wszelkie dowody ze swoich mediów społecznościowych, ale założę się, że nie wiedziałaś, że powinnaś również stworzyć wiarygodną przykrywkę [legendę] dla brakujących informacji lub bloków czasowych.

Zrzucanie winy na byłego, który włamał się i zdewastował Twoje konta po złym rozstaniu, to stara dobra metoda, ale tutaj możesz naprawdę wykazać się kreatywnością. Im bardziej wyszukana i dopracowana historia, tym trudniej będzie ją rozpracować, gdy twój nowy znajomy zacznie zadawać pytania. Miej odpowiedź na każde pytanie. A co najważniejsze – baw się dobrze!

#8. I na koniec: zawsze wciągaj w spisek zaufanych przyjaciół.

I jeszcze jedno: upewnij się, że twoi przyjaciele zostali poinformowani. Nie chcesz przecież znaleźć się w sytuacji towarzyskiej, w której jedna z nich nagle wybuchnie: “Pamiętasz, jak byliśmy na Ibizie i zrobiłaś to z trzema mężczyznami jednej nocy?” na oczach swojego mężczyzny.

Źródło: How to hide a promiscuous past from your new man

 

Zobacz na: Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
To badanie stawia kobiety w BARDZO niekorzystnym świetle.
Funkcja żalu związanego z uprawianiem przygodnego seksu i biernością seksualną: badanie podłużne

O żywotnej potrzebie wolności słowa – prof. Jordan Peterson

 

Kobiety: Dlaczego mężczyźni nie wierzą po prostu wszystkim kobietom? Czy oni nienawidzą kobiet, czy coś w tym stylu?
Także kobiety: Manipulujcie jego emocjami, okłamując go i mówiąc mu, że wasi byli faceci znęcali się nad wami!!!

Rozwiązła dziewczyna jest jak ciasteczko, które wylizało kilka innych osób. W pewnym momencie była fajna, ale teraz jest po prostu obrzydliwa.

Randkowanie a rozmowa rekrutacyjna