Zdradziła Cię… co teraz?

Znaj swoją wartość i odejdź! Jeśli cię zdradza, brutalna prawda jest taka, że nie ceni cię, nie szanuje ani nie kocha, choć może wypowiadać te słowa. Czyny przemawiają głośniej niż słowa.

Zdradziła Cię... co teraz

– Nigdy nie przyjmuj jej z powrotem po tym, jak cię zdradzi. Musisz zrozumieć, że jest tylko jeden powód, dla którego kobieta może cię zdradzić. I tym jednym powodem jest sprawdzenie swojej wartości na otwartym rynku, przekonanie się czy może cię zastąpić mężczyzną o wyższej wartości, aby zobaczyć czy może uzyskać JLO – Jeszcze Lepszą Ofertę. Jedyny powód, dla którego kobieta może kiedykolwiek zdradzić to chęć przetestowania jej SMV, wartości na rynku seksualnym tam, w świecie.

– W naszej obecnej kulturze doszliśmy do punktu, który jest tak kur**sko dziwaczny, że są mężczyźni, wielu mężczyzn, którzy, kiedy kobieta go zdradza, rzeczywiście mówi, że to tak naprawdę jego wina. Nie, to nie jest jego wina. Wina leży po stronie kobiety, która zdradziła faceta, ponieważ nie udało jej się zachować odrobiny samokontroli. Bo widzisz, to zupełnie naturalne, że pociągają cię inni ludzie, z którymi nie jesteś w związku małżeńskim lub z którymi się nie przespałeś, ok? Czujesz do nich pociąg cały czas. Jednak faktyczne działanie w oparciu o ten pociąg wymaga sprawczości. Widzisz, kiedy kobieta idzie i zdradza swojego mężczyznę, idzie i działa w oparciu o swój pociąg.

– Jedynym powodem, dla którego mogłaby kiedykolwiek wrócić – to jedyny powód, dla którego mogłaby kiedykolwiek wrócić – jest to, że zdała sobie sprawę, że byłeś najbardziej wartościowym mężczyzną, jakiego mogła zdobyć. I zdała sobie sprawę, że mogła się trochę łudzić co do swojej wartości [przeceniła swoje możliwości]. Może nie jest tak wartościowa jak myślała, tak? Właśnie dlatego do ciebie wraca. I zbyt wielu z was, frajerów, od razu przyjmuje z powrotem te dziewczyny. Mówicie: „Och kochanie, wiem, że jest ci przykro. Powiedziałaś, że nigdy więcej tego nie zrobisz i zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo mnie kochasz”. A ty, głupcze, przyjmujesz ją z powrotem.

– Czas to najcenniejsza rzecz, jaką może posiadać każdy człowiek. Nie można go nigdzie kupić, nie ma na niego magicznej formuły. Czas nie czeka na żadnego człowieka. Zatem dlaczego miałbyś go poświęcać kobiecie, która gra z tobą w gierki? Dlaczego miałbyś go poświęcić jakiejś osobie, która cię nie docenia? Dlaczego miałbyś go poświęcać na cokolwiek, co nie przyniesie ci korzyści w dłuższej perspektywie? Nie mówię o krótkotrwałej gratyfikacji. Dlaczego po prostu nie odejdziesz? Dlaczego po prostu nie zdystansujesz się od tej konkretnej kobiety?

– Uważam, że próbując kogoś ukarać, skończysz tylko na karaniu siebie. Robią to, co chcą robić. Najlepiej byłoby, żebyś dostrzegł to, czego naprawdę chcesz od swojego życia. Nie musisz na nich reagować i robić czegoś głupiego tak jak oni. Wystarczy, że usiądziesz i przyjrzysz się temu. Gdy pozbędziesz się złudzeń, będziesz rozczarowany. To bardzo dobra rzecz. Jeśli pozbędziesz się złudzeń to znaczy, że życie zbliża cię do rzeczywistości, czyż nie?

– Z czego faceci nie zdają sobie sprawy to fakt, że nie wiedzą jak akceptować błędy. Próbują się cofnąć i je naprawić. Próbują wrócić i naprawić pewne rzeczy, które już zostały popsute, których nie można naprawić. Próbują naprawić popsute relacje, ponieważ posiadają teraz świadomość brutalnej rzeczywistości, bo teraz, nagle, rok później, sześć miesięcy później, cztery miesiące później nabyli cech samca alfa. Kiedy byłeś betą jak cholera, kiedy żyłeś w nieświadomości jak cholera przez cały związek, teraz nagle jesteś tym świadomym facetem, którego według ciebie ona dostrzega. Teraz chcesz wszystko naprawić, człowieku. Zaakceptuj ten błąd, bracie. Zaakceptuj tę stratę. To będzie bolało. To będzie bolało, bracie. Jednak wiesz co, musisz zaakceptować ten błąd. To będzie bolało jak cholera, bracie. Ale wiesz co, zaakceptuj tę stratę, człowieku. Zaakceptuj to takim, jakim jest. Jest jak jest, bracie.

– Dlaczego miałbyś być z taką kobietą? Dlaczego miałbyś być z kobietą, która przy pierwszej okazji piep**y się z jakimś innym facetem? Piep**yć ją! Są inne kobiety!

– Widzisz, i o to właśnie chodzi. Większość facetów tego nie rozumie albo w to nie wierzy, albo jest bardzo niepewna co do tego. Lecz faktem jest, że przy populacji 7,4 miliarda ludzi na Ziemi, jest 3,7 miliarda kobiet, tak? Atrakcyjnych kobiet. A ty redukujesz tę liczbę. Jest kilka milionów kobiet, seksownych kobiet, które chętnie by cię przeleciały, prawda? Zawsze jest inna kobieta. Zawsze. I jestem tu po to, żeby ci to powiedzieć z mojego doświadczenia, mojego bezpośredniego doświadczenia. Ponieważ więcej niż raz miałem złamane serce. Więcej niż raz byłem piep**oną kałużą łez na podłodze, tak? Kobieta w zasadzie zgniotła moje krocze i zerwała ze mną. A wkrótce potem znalazłem sobie lepszą kobietę.

– Najpotężniejszą bronią, jaką masz jako mężczyzna, jest powiedzenie kobiecie, że masz dość. Odejście od niej. Dostajesz jednosłowne odpowiedzi? Odejdź, zerwij kontakt. Udaje niezdecydowaną? Odejdź, zerwij kontakt. Szanuj siebie samego.

– Zatem jest to okazja dla ciebie do tego, aby usiąść i przekonać się, jaka jest natura mojego życia. Ten kawałek życia jest kompletnym kawałkiem życia, czyż nie? Czy to połowa życia? Jesteś połową życia czy pełnym życiem? Pełnym życiem. Dlaczego jest tak, że czuje się tak niekompletny, że potrzebuję innej osoby, aby wypełnić to życie? Dlaczego tak jest? Czas się temu przyjrzeć, czyż nie? Jeśli to jest pełne życie, to jest ono kompletne samo w sobie. Lecz do tej chwil urządziłeś je w taki sposób, że to nie może istnieć z tamtym i tamtym, bez tamtego, tamtego, i tamtego. Zatem gdzieś to życie jest niepełne, a przynajmniej nie realizuje pełni swojej natury, czyż nie?

– Posiadanie zdolności odejścia od kobiety wymaga od ciebie posiadania mentalności obfitości. Nie zamierzam upiększać prawdy ani oszukiwać cię, dopóki nie stwierdzisz, że tak, możesz całkowicie zanurzyć się w tej obfitości i możesz po prostu odejść od kobiet. To nie działa w ten sposób, ok? Musisz posiadać tę mentalność obfitości. Musisz zdać sobie sprawę, że są tam inne kobiety, inne niż twoja dziewczyna, inne niż laska, do której się zbliżasz lub z którą jesteś w związku. Musisz zrozumieć i niemal oszukać swój mózg, aby uwierzył, że możesz zdobyć inne kobiety takie jak ona, czego możesz dokonać. To znaczy, nie powinienem nawet mówić, że oszukujesz swój mózg, ponieważ realistycznie rzecz biorąc możesz tego dokonać.

– Życie nie jest w twoim przypadku czymś pewnym. Nie jest. Nie wiesz, kiedy będzie Twój ostatni oddech. Czy chcesz to zmarnować na kobietę, z którą próbujesz coś zdziałać, sprawić, że wasz związek wypali, i grać w te małe, chytre, głupie gierki? Jeśli nie jest w tym z tobą, to odejdź. Życie jest krótkie. Zmarnujesz tyle czasu na próby. Kiedy odchodzisz, dzieją się wspaniałe rzeczy. Odzyskujesz swoją władzę, swój czas, swoją energię. A ona nie będzie w stanie wyrwać od ciebie więcej twoich ciężko zarobionych zasobów finansowych, twojego czasu. Gdy zerwiesz kontakt, gdy zrobisz te rzeczy, to poczujesz się lepiej sam ze sobą.

Zobacz na: Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza
Bycie kontrolującym nie działa
Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź: “Okej”.
Jak zdradzać i nie dać się złapać – Shallon Lester
Każdy mężczyzna powinien o tym wiedzieć
Kobiety są bardziej skłonne do zdrady niż mężczyźni – oto dlaczego
Spojrzenie w głąb umysłu zdradzającej żony, która wniosła pozew o rozwód
Seksualna Wartość Rynkowa (SMV) – Rollo Tomassi

 

Zdradziła Cię… co teraz?

 

Wzorcowy przykład reakcji na zerwanie – Jerry Seinfeld