Zarządzanie laskami – Poradnik HumanSockPuppeta

 

Dzień dobry, klaso.

To będzie podsumowanie (i rozszerzenie) mojego oryginalnego przewodnika omawiającego zarządzanie laskami. Dowiesz się w nim, jak zarządzać swoją laską (laskami), zamieniając swój związek w grę, w którą ona gra – wygrywając nagrody intymności za dobre zachowanie lub karę w postaci degradacji lub wygnania, jeśli zawiedzie [przegnie pałę].

Dodatkowo, ten przewodnik obejmie również:

— Co to znaczy zarządzać laską i z jakimi wyzwaniami będziesz musiał się zmierzyć.
— Dlaczego zarządzanie laską jest ostatecznie TWOJĄ odpowiedzialnością.
— Strategie relacji maksymalizujące szczęście i minimalizujące dramaty.
— Jak przekształcić te strategie w trwałe, pozytywne zmiany w stylu życia.

Ten przewodnik rozpocznie się od podstawowej teorii opisującej, dlaczego mężczyźni są arbitrami w związkach. Następnie ustalimy kilka wspólnych definicji i położymy podwaliny pod późniejszą sekcję strategii.

Czytając ten przewodnik, należy pamiętać, że jest to model, a nie absolutny traktat. Możesz dowolnie (i zachęcamy do tego) modyfikować dowolną jego część. Jednak w większości przypadków przedstawione tu zasady powinny być dość uniwersalne.

Nie bez powodu mówimy AWALT [wszystkie kobiety są takie].

[AWALT to akronim używany przez mężczyzn w świecie podrywaczy i czerwonej pigułki [Męska strategia seksualna i pozytywna męska tożsamość], oznaczający, że wszystkie kobiety są takie. Jest to przeciwieństwo NAWALT (nie wszystkie kobiety są takie), wyrażające teorię, że wszystkie kobiety są predysponowane do pewnych zachowań w określonych sytuacjach.]

Teoria decyzji opartych na narracji
Chłopaki wymieniają się notatkami | Rian Stone
“Dlaczego” to cholernie głupie pytanie | Rian Stone

 

 

Zastrzeżenia

 

1) Aby utrzymać dobrze prosperujący związek z dziewczyną, MUSISZ czuć się komfortowo z rządzeniem nią – byciem prawdziwym Patriarchą™.

Nie musisz być jeszcze panem swoich emocji. Ale przynajmniej musisz być gotów być wobec niej stanowczy, wydawać jej rozkazy i mówić jej “nie”, nawet w obliczu zalewu jej łez.

Dlaczego?

Ponieważ ostatecznie kobiety otrzymują wskazówki behawioralne od mężczyzn.

Pamiętaj, że kobiety są dziećmi: mentalnie, behawioralnie, ewolucyjnie. Nie są takie jak my. Nie myślą tak jak my, ani nie mają tak głębokiego poczucia osobistej odpowiedzialności.

Kobieta: Najbardziej odpowiedzialny nastolatek w domu?

Nawet najbardziej socjopatyczny mężczyzna będzie intuicyjnie wiedział, kiedy przekroczył granicę i obraził innego mężczyznę. To, czy czuje się z tego powodu winny, czy nie, to osobna kwestia, ale przynajmniej wie, że zrobił coś złego. Rozwinięcie tego instynktu było kluczem do zdolności mężczyzny do strategicznego robienia sobie wrogów lub unikania niechcianych konfliktów.

Z drugiej strony, kobiety nie wykształciły takiego instynktu. Wręcz przeciwnie, kobiety rozwinęły instynkt naciskania przycisków [pociągania za sznurki] mężczyzny jako sposób na przetestowanie jego gotowości do stawienia czoła konfliktowi (co nazywamy gówno testem, test na atrakcyjność, pojawią się z powodu dysharmonii i potrzeby sprawdzenia statusu). Mężczyzna, który jest gotów walczyć przeciwko niej, będzie również walczył ZA nią. Podobnie, mężczyzna, który się przed nią ugnie, z pewnością ugnie się przed swoimi wrogami.

Dlatego właśnie kluczem do sukcesu jest kierowanie nią. Ona ewoluuje, aby przesunąć granicę, wybierając potyczki z tobą. Więc jeśli nie będziesz surowy wobec swojej dziewczyny, stanie się tak samolubna i nieznośna, jak jej na to pozwolisz.

[Kobiece] Manipulacje – Rian Stone
Kobiety zachowują się tak gównianie, jak im na to pozwolisz

 

2) Długotrwały związek NIE MOŻE być twoim celem. Możesz być jedynie OTWARTY na taką możliwość.

Mężczyźni są strażnikami związków. Ponieważ związek jest tym, co masz do zaoferowania, nie możesz go po prostu ot tak rozdawać. Musi być nagrodą, którą ona zdobywa w małych dawkach za wzbudzanie twojego zaufania i oddania.

Rozumiem, że wielu z was chce długotrwałego związku z dobrą dziewczyną – czasami seria romansów nie wystarcza, by was spełnić. Uwierz mi, współczuję.

Ale doprowadzenie do długotrwałego związku to JEJ problem, nie twój. Przekazanie dziewczynie swojego oddania nie sprawi, że w magiczny sposób stanie się tego warta. Gdy zbyt mocno pragniesz długotrwałego związku, skupiasz się na idei związku zamiast na ocenie dziewczyny. Stajesz się zafiksowany na swoim fantazyjnym związku i wybiórczo ignorujesz rzeczy, które dzieją się tuż przed tobą: jej głębokie wady charakteru, niedyskrecje i czerwone flagi.

Musisz traktować kobiety jako kandydatki ubiegające się o pracę bycia twoją dziewczyną – wsparciem, kochanką, pocieszeniem z dala od codziennych bitew. Nie zatrudniaj suki tylko dlatego, że chcesz obsadzić to stanowisko byle kim. Upewnij się, że dokładnie sprawdzasz swoje kandydatki i zatrudniasz odpowiednią dziewczynę do tej pracy.

Ten poradnik ci w tym pomoże.

 

3) Ten przewodnik będzie znacznie mniej skuteczny, jeśli jesteś już żonaty.

Jako mężczyzna, twoją JEDYNĄ mocą w związku jest moc wycofania swojej uwagi, walidacji [uznanie lub potwierdzenie, że dana osoba, jej uczucia lub opinie są ważne lub warte uwagi] i czasu poprzez odejście – czasami na dobre. To jedyna strategia, jaką masz, ale jest ona bardzo skuteczna i to z bardzo konkretnego powodu:

Możesz pragnąć kobiety, ale kobiety POTRZEBUJĄ ciebie.

Problem z małżeństwem polega na tym, że pozbawia cię ono możliwości całkowitego odejścia. Jasne, nadal możesz się rozwieść, ale nie bez strzelenia sobie w stopę, prawdopodobnie tracąc przy tym dzieci i znaczną część ciężko zarobionego majątku.

Nasz obecny klimat społeczny nie sprzyja małżeństwu. Jeśli jesteś już w związku małżeńskim, składam ci kondolencje. Jeśli nie jesteś w związku małżeńskim, ale planujesz go zawrzeć, to jesteś kretynem i nie masz nikogo, kogo mógłbyś winić, poza sobą, gdy twój błąd  popełniony w pierwszych fazach związku powróci, by ugryźć cię w tyłek. A ugryzie cię na pewno.

Kto lub co zniszczyło małżeństwo?
Punkt zagrożenia – Dalrock

 

Teoria: Podstawowa zasada seksu i związków

 

Fundamentalna zasada mówi, że kobiety są strażniczkami seksu, a mężczyźni są strażnikami związków. Powinieneś być już z tym zaznajomiony. Jeśli nie, dokształć się tutaj.

Za męską Bramą Relacji znajduje się raj, w którym każda dziewczyna chciałaby mieszkać. Jest to magiczne miejsce, w którym otwiera się słoiki z ogórkami, zgniata takie potwory jak pająki, daje przejażdżki, naprawia urządzenia, przytula, zachęca i ustala porządek. A wszystko to wymaga czasu i wysiłku mężczyzny.

Dla mężczyzny czas i wysiłek są najcenniejszym zasobem. Używasz go, aby zrobić coś – najczęściej coś, co jest związane z Twoją misją. Kiedy poświęcasz ten czas komuś innemu, jest to ogromny dar, który powinien być doceniany i szanowany.

Jest to kluczowa zasada zarządzania laskami. Musisz wymagać, by dziewczyna doceniała i szanowała twój czas.

Niektórzy mężczyźni nie wymagają szacunku względem swojego czasu. Są zbyt liberalni, jeśli chodzi o to, kogo przepuszczają przez swoją Bramę Relacji. Nie mają patrolu granicznego, ani procesu weryfikacji. Po prostu kraj pełen darmowych korzyści dla każdego, kto go przekroczy. To są beta-orbiterzy i są nieustannie nękani przez każdą włóczęgę i żebrzącą cipkę, która mruga swoimi doczepionymi rzęsami.

Inni mężczyźni są zbyt rygorystyczni w kwestii wstępu. Wydają tylko tymczasowe wizy seksualne i często deportują kobiety bez uprzedzenia. Są to niezainteresowane samotne alfy, które wybrały styl życia polegający na bzykaniu, a następnie lataniu w pojedynkę.

Ty, z kolei jesteś otwarty na długoterminowy związek z laską – JEŚLI ona na to zasługuje.

Zarządzanie swoim życiem i swoimi laskami sprowadza się do przyznawania jej TYLKO czasu, na który zasłużyła.

Możesz zdecydować, ile czasu laska zarobiła, przypisując jej “rangę”.

Panie, ile kosztuje wasza uległość i jak ustaliłyście tę cenę? | Kevin Samuels

 

 

Definicje: Przegląd “rang”

 

Używamy wielu terminów do opisania relacji z dziewczyną: dziewczyna, narzeczona, jednonocna przygoda/ jednorazowy numerek (ONS), talerz (regularne spotkania), przyjaciółka z korzyściami/seks przyjaciółka (FWB) itp.

Ale co tak naprawdę oznaczają te terminy?

Z męskiej perspektywy każdy termin oznacza inny poziom inwestycji w dziewczynę – inwestycję czasu, wysiłku, emocji i innych cennych męskich zasobów. W związku z tym można je uporządkować jako rangi w kolejności, w jakiej każdy termin implikuje inwestycję.

Zarządzanie laskami - Poradnik HumanSockPuppeta

Oto lista rang, których będziemy używać (wraz z roboczymi definicjami) uporządkowanych od najmniejszej do największej:

Poziom 0: Jednonocna Przygoda – lub Wyruchać i Porzucić. Bierzesz tę dziewczynę w obroty a potem nigdy więcej jej nie widzisz (chyba że sama się do ciebie odezwie). Jest to pojedyncze spotkanie, które jest swobodne, seksualne i bezosobowe. Możesz ją poznać lub nie przed intymnym spotkaniem i możesz nawet nie znać jej imienia. Jest jednorazową odpowiedzią na fizyczną potrzebę – nic więcej.

Nie wymaga konserwacji i bardzo niewielkiej inwestycji czasu.

Poziom 1: Talerz (dziewczyna z którą regularnie się spotykasz, nie na wyłączność) lub Kumpela od Bzykania. Uprawiasz seks z tą dziewczyną więcej niż raz. Będziesz znał jej imię i wystarczająco dużo o jej życiu, abyś mógł zaplanować spotkania seksualne. Być może wiesz też trochę o niej osobiście, więc możesz pomóc jej zracjonalizować bycie twoją seks zabawką, zakładając, że czuje się niekomfortowo z pomysłem bycia nią. W przeciwnym razie nie ma nic przeciwko temu i oboje jesteście zadowoleni z bycia  w takim przelotnym układzie. Jest tymczasową odpowiedzią na fizyczną potrzebę.

Wymaga pewnego utrzymania i niewielkiej inwestycji czasu.

Poziom 2: Przyjaciółka z Korzyściami. Uprawiasz seks z tą dziewczyną więcej niż raz – zazwyczaj tak często, jak pozwala na to obopólna wygoda, ale być może nawet wtedy, gdy nie jest to dla niej całkowicie wygodne (ponieważ lubi cię na tyle, by zrobić wszystko, co w jej mocy). Spędzasz z nią również czas niezwiązany z seksem, np. jedząc poza domem lub wykonując wspólnie interesujące czynności. Wiesz więcej o jej życiu osobistym, a ona wie więcej o twoim, w wyniku czego od czasu do czasu wymieniacie się wzajemnymi, nie seksualnymi przysługami. Z pewnością będziesz miał dobre wspomnienia z nie seksualnego czasu spędzonego z tą dziewczyną, co doprowadzi do pozytywnych inwestycji emocjonalnych w nią, czyniąc ją czymś więcej niż tylko odpowiedzią na fizyczną potrzebę.

Wymaga umiarkowanego utrzymania i umiarkowanej inwestycji czasu.

Poziom 3: Dziewczyna lub Druga Połówka. Najwyższy poziom intymności, na jaki może zasłużyć dziewczyna. Uprawiasz z nią seks często, zwykle częściej niż z innymi dziewczynami. Spędzasz z nią również znaczną ilość czasu niezwiązanego z seksem, co skutkuje wieloma wspólnymi wspomnieniami i głębszą inwestycją emocjonalną. Na tym poziomie istnieje znaczna wzajemna troska o dobre samopoczucie drugiej osoby. Taka dziewczyna w szczególności poczuje wielką zależność od twojego bezpośredniego i zaangażowanego przewodnictwa w jej życiu (zamiast zwykłego stoicyzmu i pewności siebie). Emocje są silnie odczuwalne na tym poziomie: uczucie jest szczególnie słodkie, a zdrada może być szczególnie gorzka.

Wymaga znacznej konserwacji i znacznej inwestycji czasu.

 

Strategia: Jak ona gra w grę

 

Sama gra jest dość prosta:

Dziewczyna rozpoczyna grę na poziomie 0 lub 1, w zależności od kontekstu, w którym się poznaliście.

Jeśli spotkaliście się w klubie lub zaczęliście jako zupełnie obcy sobie ludzie na jakiejś domówce, ona jest na poziomie 0.

Jeśli poznaliście się w nieco bardziej towarzyski sposób – być może zostaliście sobie przedstawieni przez wspólnych znajomych lub ona zaimponowała ci swoim miłym zachowaniem po tym, jak zagadałeś do niej w lokalnej kawiarni, ona jest na poziomie 1. Może również podskoczyć z poziomu 0 do poziomu 1, jeśli wyciągnie rękę i utrzyma z tobą przyjemny i rozsądny kontakt po przypadkowym spotkaniu seksualnym.

Od tego momentu dziewczyna musi wykonywać dla ciebie usługi nie seksualne, aby awansować w rankingu.

Usługi te mogą obejmować m.in:

— Gotowanie zdrowych posiłków. Albo u ciebie, albo na jej zaproszenie.
— Wyjście w jakieś miejsce. Restauracja lub aktywność, która Cię interesuje. Punkty bonusowe, jeśli nigdy nie wykonywałeś tej czynności, ale wygląda na fajną – oznacza to, że naprawdę o tobie myśli.
— Kupienie przemyślanego prezentu. Nie tylko przypadkową rzecz, ale prezent, który pokazuje wysiłek włożony w zrozumienie twojego życia i zainteresowań (na przykład: terapeutyczne wkładki do butów dla faceta, który lubi biegać lub wysokiej jakości słuchawki douszne dla miłośnika muzyki). Dokładność jej spostrzeżeń jest ważniejsza niż koszt prezentu.
— Ręczne wykonanie artystycznego prezentu. Może to być zdjęcie lub obraz, wiersz, szalik na drutach, kalendarz z jej fotografiami itp. Im bardziej spersonalizowany prezent, tym lepiej. Ręcznie robiony prezent nie musi być bardzo użyteczny (ponieważ robienie użytecznych rzeczy jest trudne), o ile prezent pokazuje cierpliwość, staranność i dbałość o szczegóły.

Im więcej czasu i wysiłku włożyła w ten gest, tym bardziej zasługuje na uznanie. Ostatecznie, jeśli wykaże się konsekwentnym wzorcem inwestowania w ciebie wysiłku, może awansować w randze o jeden poziom.

Jak wspomniano wcześniej, dziewczyna musi zainwestować w ciebie czas i wysiłek, aby otrzymać w zamian twój czas i wysiłek.

Nie ma określonej liczby przysług, które musi wyświadczyć, aby awansować na wyższy stopień, więc podejmując decyzję, jak ją nagrodzić, kieruj się własnym rozsądkiem i osądem. Zawsze jednak przestrzegaj piątego przykazania Roissy’ego:

V. Przestrzegaj złotej proporcji

Daj swojej kobiecie 2/3 wszystkiego, co ona Ci daje. Za każde trzy połączenia lub SMS-y oddaj jej dwa. Za trzy deklaracje miłości dajesz w zamian dwie. Trzy prezenty; dwie wieczory poza domem. Okaż jej dwa przejawy uczucia i zatrzymaj się, aż odpowie trzema kolejnymi. Kiedy ona mówi, odpowiadasz mniejszą ilością słów. Kiedy ona emotkuje, ty emotkujesz mniej. Idea stojąca za złotym podziałem jest dwojaka — ustanawia twoją większą wartość, sprawiając, że ona cię ściga, i pokazuje, że masz powściągliwość, aby uniknąć wciągnięcia w jej osobiste dramaty. Powstrzymywanie się od odwzajemniania w równym stopniu wszystkiego, co ona dla ciebie robi, zaszczepia w niej właściwą postawę wiary w twój wyższy status. W jej najgłębszych lędźwiach to jest to, czego naprawdę chce.

Dawanie jej nieco mniej niż ona daje tobie ma kluczowe znaczenie dla utrzymania twojej nadrzędności w jej umyśle. Nierównowaga materialna w tym schemacie jest równoważona przez jej racjonalizowanie [chomika]. Ponieważ twój wysiłek wydaje się mniejszy niż jej, wierzy, że jesteś jej przełożonym i że musi nadal pracować, aby zasłużyć na twoją aprobatę i dalsze zaangażowanie.

Powolny strumień prawidłowo przyznawanych nagród sprawi, że twoja dziewczyna będzie szczęśliwa i będzie pracować przez cały czas trwania waszego związku. Przy poświęceniu z jej strony, związek ten może trwać całkiem długo.

 

Dlaczego usługi muszą być nie seksualne?

 

To proste. Ponieważ dziewczyna nie musi podejmować żadnego wysiłku, aby uprawiać seks. Jeśli jest wystarczająco atrakcyjna, wszystko, co musi zrobić, aby uprawiać seks, to pojawić się. Ktoś ją przeleci, jeśli będzie dostępna.

Ta gra nagradza tylko wysiłek.

Powinieneś również o tym pamiętać: seks jest najbardziej podstawowym warunkiem wstępnym każdej nie-platonicznej interakcji między facetem a dziewczyną. Nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której dziewczyna daje ci prezenty i gotuje ci posiłki, ale NIE uprawia z tobą seksu (chyba że jesteś zarówno tchórzem, jak i zbyt głupim, by odczytać znaki). Jeśli do seksu nie dochodzi, to coś jest nie tak i musisz to albo coś skorygować, albo ją zostawić. Co prowadzi nas do następnej sekcji…

 

Strategia: Kara i Degradacja

 

Istnieje wiele sposobów, w jakie dziewczyna może popełnić błąd i cię zdenerwować. Może za bardzo krochmali ci koszule lub przypaliła obiad, którą dla ciebie przygotowała. Tego rodzaju błędy nie powinny być karane degradacją, ponieważ pomimo błędu dziewczyna inwestuje w ciebie czas i wysiłek. Możesz wymyślić odpowiednią karę i zadośćuczynienie za zgubioną koszulę, nie popadając w skrajność i nie obniżając jej rangi.

Zamiast tego, wykroczenia podlegające degradacji, powinny być przestępstwami, które są obrazą twojej godności, twojego autorytetu lub czasu i wysiłku, które w nią zainwestowałeś.

Wykroczenia mogą być zamierzone lub niezamierzone.

Niezamierzone wykroczenia zwykle przybierają formę niedyskrecji z jej strony, gdy powoli traci pociąg do ciebie, jej świadomy wysiłek słabnie, a ona wraca do swojego naturalnego stanu hipergamicznego [poszukiwania najlepszego na jakiego ją stać].

Oto kilka przykładów niezamierzonych wykroczeń:

— Nieświadome zbytnie flirtowanie z innym facetem (gówno testy, może wystąpić na każdym poziomie).
— Niedotrzymanie ważnej obietnicy (zwykle przez zaniedbanie lub złe planowanie), której konsekwencje kosztują cię znaczną ilość pieniędzy lub JAKĄKOLWIEK ilość reputacji (brak szacunku, to wykroczenie będzie miało miejsce na poziomie 2 lub wyższym, ponieważ nie powierzasz tych spraw dziewczynom poniżej poziomu 2).
— Zaniedbanie jakiegoś ważnego obowiązku, który jej powierzyłeś (brak szacunku, zwykle występuje na poziomie 3).
— Częstotliwość uprawiania seksu spada, a ona ignoruje twoje próby zainicjowania seksu (utrata atrakcyjności, może wystąpić na każdym poziomie).

Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek
Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone

Popełnienie nieumyślnego wykroczenia powinno zazwyczaj skutkować degradacją dziewczyny o jedną (1) rangę.

Umyślne wykroczenia są o wiele bardziej wulgarne niż ich niezamierzone odpowiedniki. Umyślne wykroczenia są zazwyczaj ukierunkowanymi gówno-testami, mającymi na celu ponowną ocenę atrakcyjności. W niektórych skrajnych przypadkach mogą one mieć miejsce nawet w obecności przyjaciół i rodziny, co czyni je mściwymi atakami na twoją reputację lub godność

Niektóre przykłady celowych wykroczeń to:

— Świadome flirtowanie z innym facetem, próbując wzbudzić w tobie zazdrość (gówno-test, może wystąpić na każdym poziomie).
— Otwarte obrażanie cię (gówno test, może wystąpić na każdym poziomie).
— Częstotliwość seksu spada, a ona świadomie i stanowczo unika kontaktu, gdy próbujesz zainicjować seks lub porozmawiać o nim (utrata atrakcyjności, może wystąpić na każdym poziomie).

Popełnienie umyślnego wykroczenia powinno skutkować degradacją dziewczyny o dwie (2) rangi. Popełnienie mściwego ataku na reputację powinno skutkować utratą trzech (3) rang.

Następna część jest bardzo ważna, więc zwróć na nią uwagę:

Gdy dziewczyna zostanie zdegradowana, jej obecny poziom staje się maksymalnym poziomem, jaki może kiedykolwiek osiągnąć. Może wspinać się po drabinie tylko tak długo, jak długo bezbłędnie wykonuje swoje kobiece obowiązki. Gdy popełni poważne wykroczenie, zostaje zdegradowana i już nigdy nie może awansować.

Kilka przykładów przewinień i odpowiednich kar:

— Talerz (poziom 1), która nie zapewnia seksu na życzenie, spada o jedną rangę do poziomu 0 i zostaje zastąpiona przez talerz, który to zrobi.
— Przyjaciółka z korzyściami (poziom 2), który bezlitośnie gubi twój drogi aparat cyfrowy, spada o jedną rangę i na zawsze staje się talerzem.
— Dziewczyna (poziom 3), która po pijanemu upokarza cię przed znajomymi na imprezie, spada o trzy rangi do poziomu 0, a ty po cichu znikasz i idziesz dalej.

Wiem, co sobie teraz myślisz. Stały status talerza? Odejście na dobre? Czy te kary nie są dość surowe?

W rzeczywistości wykroczenia opisane powyżej będą miały miejsce tylko z jednego z dwóch powodów:

1. Zaniedbałeś coś w swoich obowiązkach jako mężczyzna który połknął Czerwoną Pigułkę, a jej pociąg do ciebie zaczyna słabnąć.
2. Ona nie ma na tyle rozumu, by rozpoznać swoje niegodne zachowanie z powodu zaniedbań w wychowaniu, które miało miejsce na długo przed tym, jak ją poznałeś.

Jeśli jest to powód 1, to jesteś winny i lepiej zacząć od zera z nową laska [Żelazna zasada VII], niż próbować ratować związek, który jest na równi pochyłej. Jeśli jest to powód 2, to dziewczyna nigdy nie była warta twojego czasu, a ty po prostu nie wiedziałeś o tym aż do teraz. Nie możesz zmienić dziwki w gospodynię domową, więc nawet nie próbuj jej reformować.

Ogólnie rzecz biorąc, musisz być bezkompromisowy za każdym razem, gdy karzesz swoją laskę. Pamiętaj o tym, co już ustaliliśmy: dziewczyny szukają u ciebie wskazówek, co jest w porządku. Jeśli nie rozprawisz się ze złym zachowaniem, gdy do niego dojdzie, dziewczyna założy, że nie masz nic przeciwko temu, co zrobiła. Hipergamia jest z natury samolubna i nie okazuje litości. Szorstka miłość jest jedyną skuteczną odpowiedzią.

Jest jeszcze jedna korzyść z bycia bezwzględnym: wymierzanie bezkompromisowych kar pomaga utrzymać mentalność obfitości. Bezkompromisowe podejście pomaga uniknąć ryzyka rozwoju mitu TEJ JEDYNEJ i zapobiega manipulowaniu przez kobiety, które są zbyt dobre w szarpaniu twojego współczucia, aby uzyskać jeszcze jedną/dwie/pięć szans.

Utrzymuj swoje życie wolne od dramatów, porzucając kłopotliwe laski. Przy tak wielu kwalifikujących się pannach, które desperacko szukają silnego mężczyzny takiego jak ty, żadna z nich nie jest warta twojego żalu.

 

Strategia: Naturalizacja Procesu

 

Gdy nauczysz się rytmu używania nagród i kar, aby utrzymać swoją laskę w stanie zauroczenia, rozwiniesz intuicję [nieświadoma wiedza], jak odgrywać swoją część gry. Proces ten stanie się dla ciebie drugą naturą. W naturalny sposób znudzisz się kobietami, które nie okazują ci należytego uznania i będziesz dążył do tych, które sprawiają, że twoje życie jest przyjemniejsze.

To jest ostateczny cel: sprawić, byś stał się naturalny. Nigdy nie powiesz do swojej laski “Zdegradowałem Cię teraz do  talerza – poziomu 1!” lub “Obniżam Twój poziom za to gówno!”. Ten system jest dla CIEBIE – abyś mógł mieć abstrakcyjny model, dzięki któremu zrozumiesz grę, aż zarządzanie laskami stanie się dla ciebie tak naturalne, jak oddychanie lub wytrysk na jej twarzy.

Są trzy rodzaje kobiet

 

Przemyślenia Końcowe

 

Kluczową cechą współczesnej zachodniej kobiety jest jej absolutny brak troski o pragnienia mężczyzn. Nasze państwo prawie zastąpiło mężczyzn w roli mężów i żywicieli rodziny, więc wydaje się, że tradycyjny związek jest w zasadzie przestarzały – kobiety nigdy więcej nie będą musiały martwić się o NASZE potrzeby.

Nic bardziej mylnego.

Chociaż kobieta może utrzymać się z zasiłków opłacanych z naszych podatków, rząd nie może zapewnić jej miłości, uwagi, stabilności, męskiego wsparcia i bezpośredniej interwencji, które są tak ważne dla jej emocjonalnego samopoczucia. Kobieta czuje się bezbronna w roli przywódcy i czuje się zagubiona bez męskiego lidera, który odważnie domagałby się odpowiedzialności za stawienie czoła wszystkim wyzwaniom, które ją przerażają. Żaden rząd nie może jej tego zapewnić. W tym celu musi przyjść do nas.

I za to musimy zażądać ceny.

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci zdać sobie sprawę z tego, jak dużą masz przewagę w dynamice seksualnej – znacznie większą niż kiedyś myślałeś. Niech ten przewodnik pomoże ci wykorzystać tę dźwignię – dla twojego szczęścia oraz dla szczęścia każdej kobiety, która pracuje wystarczająco ciężko, aby zasłużyć na twój czas i wysiłek.

Źródło: HumanSockPuppet’s Guide to Managing Your Bitches

Zobacz na: Prawda o samoocenie kobiet i dlaczego TY masz władzę
Ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej
Władza, Odpowiedzialność i Rozliczalność
Ekstremalna Odpowiedzialność – Jocko Willink
Oto dlaczego kobiety NIECIERPIĄ odpowiedzialności [rozliczalności]
Władza zawsze wiąże się z odpowiedzialnością, niezależnie od tego, czy ją akceptujesz, czy nie