Kobiece Manipulacje – pięć głównych kategorii

Jesteś mężczyzną. Jesteś jedyną istotą na tej planecie zdolną do osiągnięcia czegokolwiek wartościowego. Z tego powodu reszta świata zawsze będzie próbowała przekręcić twój umysł lub wykręcić ci rękę; zmusić cię, podstępem lub groźbą więzienia, do osiągnięcia swoich celów zamiast twoich własnych. Naucz się rozpoznawać, kiedy to się dzieje i odzyskaj kontrolę nad swoim życiem, abyś mógł robić rzeczy, które TY chcesz robić.” – HumanSockPuppet

Kobiece Manipulacje

Wykręcanie ręki to męska umiejętność. Silniejsi mężczyźni, lepiej uzbrojeni mężczyźni, mężczyźni z pieniędzmi, którzy ci płacą, mogą zmusić cię do działania. To są rzeczy, które znamy, które rozumiemy i z którymi możemy sobie poradzić. Możesz użyć pięści lub prawa. Możesz go użyć, aby zapewnić stabilny zestaw reguł; równe szanse. Stabilne zasady pozwalają ci pracować na najwyższych obrotach. Niektóre rodzaje siły są dla ciebie korzystne, inne nie; ale są one znane i masz narzędzia, by sobie z nimi radzić.

Kobiety nie mają siły, kobiety mają manipulację. Określane w skrócie jako łymyniz [ang. womaneese]:

Łymyniz to stosowanie odpowiedniej kombinacji słów, mowy ciała i tonu, aby wywołać u mężczyzn działanie na ich korzyść. Jeśli słowa są prawdziwe, tym lepiej, ale nie jest to wymagane.

W ten sam sposób, w jaki podnosi się ciężary, ćwiczy na strzelnicy i uczy się prawa, potrzebna jest Ci świadomość kobiecości. Musisz być świadomy, ponieważ najlepszą manipulacją jest taka, która sprawia, że myślisz, że masz kontrolę. Istnieje pięć sposobów, dzięki którym kobieta może zarówno oddać kontrolę, jak i ją utrzymać. Pięć technik stosowanych w celu skłonienia mężczyzny do uległości. Pięć głównych kategorii to: gniew, ego, wstyd, zranienie i przesuwanie ramy. Pięć filarów manipulacji. Czy są dobre, czy są złe, czy ona jest zła używając ich? Pytania, na które odpowiem:

—  Jakie to techniki?
—  Jak są wykorzystywane?
—  Dlaczego mężczyźni się na nie nabierają?
—  Czy kobiety są złe dlatego że je stosują?
—  Czy zawsze należy walczyć z manipulacją?

Jak zawsze, odpowiedź brzmi: tak, nie i być może.

Poznawczy Wyłącznik Awaryjny

 

Gniew

 

Kiedy inny mężczyzna jest rozgniewany, pierwszą myślą, jaką ma mężczyzna, jest: Jeśli dojdzie do przepychanki, czy wygram walkę z tym mężczyzną? Jeśli tak, nie musisz się zmieniać. Jeśli nie, to czy będziesz w stanie walczyć na tyle dobrze, by zniechęcić go do podjęcia takiej próby? I znowu, jeśli odpowiedź brzmi “nie”, robisz wszystko, co w twojej mocy, aby się pogodzić. Może są to przeprosiny, może jest to zgoda na (czytaj: jego) konsensus lub przestrzeganie tego prawa co do joty. To umowa między mężczyznami. Jeśli grzeczność się posypie, w pewnym momencie groźba przemocy stanie się realna. Jak mówi powiedzenie: Grzeczne społeczeństwo to uzbrojone społeczeństwo. Jeśli wiesz, że możesz przegrać, możesz się pogodzić. Jeśli wiesz, że możesz wygrać, ale będzie cię to drogo kosztować, możesz się wycofać. Jeśli nie wiesz, jak postąpić, zachowaj cywilizowaną postawę i bądź uprzejmy.

Kiedy kobieta wpada w złość, nie masz takich samych założeń; bierze ona twój wbudowany instynkt pogodzenia się i wykorzystuje go w pełni. Istnieje przygnębiająca seria komiksów, Marriage is Bliss. Obejmuje on koncepcje faceta pokonanego przez gniew żony. Czy chodzisz jak po skorupkach jaj, czy boisz się, że twoja kobieta zakręci kurek z seksem? Kiedy dochodzi do przepychanki, pojawia się ta sama wewnętrzna myśl. Jeśli dojdzie do przepychanki, nie wygram w walce z mężczyznami, którzy będą chronić tę kobietę. Nie będę w stanie walczyć na tyle, by ich od tego odwieść. A więc przyzwalasz, zachęcasz ją. Jeśli chodzi o zachęty, mają one tendencję do zachęcania do podobnych zachowań. Im więcej takich potyczek, z których się wycofujesz, odmawiasz zaangażowania lub przyzwalasz na potyczki, tym więcej siły daje to kobiecie następnym razem, gdy trzeba będzie porządnie przyłożyć.

Jest to jedna z zasad Małżeńskiej Czerwonej Pigułki. Nagradzaj dobre zachowanie, nie nagradzaj złego zachowania. W tym przypadku, poddając się i dając dziewczynie to, czego chce, zachęcasz ją do tego [wzmocnienie negatywne]. Robisz to, ponieważ nie widzisz swoich opcji, patrzysz na nią jak na równą sobie. Równą mężczyźnie, z korzyścią dla kobiety. Bez domniemanej groźby przemocy, czy to prawnej, czy fizycznej, zmieniłeś tę ważącą 55 kg waginę w Andre the Giant. Patrzysz na nią jak na równą sobie; patrzysz też na nią jak na mającą przewagę. Wiesz, że nie ma sposobu, by użyć przemocy wobec kobiety i wygrać. Więc ograniczasz się, ponieważ wierzysz w kłamstwo. Nie rób tego. Mężczyźni i kobiety nie są sobie równi.

Teraz, kiedy jesteś w takich sytuacjach, zdaj sobie sprawę, że ona będzie zła, ponieważ tak często działała w przeszłości. Kiedy zadajesz sobie pytanie, kto wygra walkę, zmieniasz ramy. Nie ma żadnej walki, to jest mała dziewczynka. Jeśli 4-latek nazwałby cię kupą gówna, co byś zrobił? Wyrzucić ją przez drzwi? Poddać się i zrobić to, co mówi? A może roześmiałbyś się, potarł [poczochrał] jej głowę i wrócił do tego, co robiłeś, zanim ci przerwała? Teraz, jeśli spróbuje złamać tę ramę, uderzając cię, to zupełnie inna sprawa. Potraktowałbym to jako sytuację kończącą związek, a Ty zrobisz jak uważasz.

Ego

 

Nie każda manipulacja jest negatywna. Ego jest szczególnie sprytne, ponieważ wykorzystuje twoją tęsknotę za walidacją [uznanie lub potwierdzenie, że dana osoba, jej uczucia lub opinie są ważne lub warte uwagi]. Większość mężczyzn ma potrzebę udowodnienia swojej męskości. W rzeczywistości są dwie rzeczy, których mężczyzna nie może podrobić, seks i przemoc, wszystko inne jest zamienne. To dlatego pieprzenie i walka są tak integralną częścią mężczyzny, są zasłużone i obiektywne. Kobieta intuicyjnie to wie. Otwórz dla mnie ten słoik ogórków, ty wielki, silny mężczyzno.

Małżeństwo jest błogosławieństwem - przepuklina

Och, jesteś takim [wstaw tutaj niepewność lub walidację]. Który mężczyzna nie chciałby bardziej do tego zachęcać? Nagradzaj dobre zachowanie, nie nagradzaj złego, prawda? Czy nie chciałbyś zachęcić tej kobiety, do uwielbienia cię? Zgadzania się z tym, jaki jest męski? Zadaj sobie pytanie: czy ona naprawdę to robi? Pamiętaj o formie komunikacji jaką jest łymyniz, czyli prawidłowe użycie słów i tonu, aby wywołać działanie. To nie jest złośliwe, a ona może bardzo mocno w to wierzyć w to co robi w tym czasie, ale czas, podobnie jak emocje, jest zmienny.

Na początku mojej kariery w marynarce miałem koleżankę, Stacey. W latach 90. nazywalibyśmy ją turbo dziwką. Regularnie orbitowała od jednego krótkotrwałego związku do następnego krótkotrwałego związku, prawdziwa seryjna monogamistka. Kiedy miała nowego faceta, wszystko, o czym mogła mówić, to jego wielki pieprzony młot. Młoda dziewczyna z dużymi cyckami, mówiąca o wielkich kutasach. Zawsze dobry powód do śmiechu. Wyobrażam sobie, że zrobiłbyś wiele rzeczy, aby zachęcić laskę do chwalenia się twoim kutasem. Chwalić się nim każdemu, kto chciałby słuchać. Tyle że, jak w zegarku, kilka miesięcy później facet odchodził. Jego następca już czekał.

I co się wtedy działo? Cóż, w Kurwiszewie mówią, że tego dnia wielki kutas skurczył się o trzy rozmiary. I wtedy Stacey rozgłaszała, że facetowi brakowało sprawności!

Porzuć potrzebę walidacji, a pochlebstwa dla Twojego ego stracą swoją moc. Pamiętaj, że gdy ona ci je serwuje, to czuje to co czuje w tym czasie. Może to być szczere w jej małym dziewczęcym mózgu, może mieć to na myśli całkowicie, może nawet być obiektywnie prawdziwe. Pamiętaj, że to przelotny wybuch emocji, który ma sprawić, że będziesz bardziej plastyczny. Mówiłem to już kiedyś i powtórzę, że mężczyzna jest swoim własnym sędzią i nie chodzi tylko o to, by nie przepraszać za bycie sobą. Chodzi również o to, by nie poddawać się komplementom. Są one kontrolujące jak najsilniejszy cios.

Mężczyzna jest sam dla siebie sędzią – Rian Stone
System Operacyjny Umysłu – ROZDZIAŁ III: Cztery proste rozwiązania na każdy problem psychiki i biznesu

 

Wstyd

 

Wstyd to reakcja, którą odczuwasz, gdy ktoś atakuje twoje słabe punkty. Mężczyźni nienawidzą myśli, że nie są mężczyznami.

“Prawdziwy mężczyzna to … cokolwiek, co jest magicznie zoptymalizowane pod kątem tego, na co narzeka w danym momencie narzekający.”

Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną? Kogo to obchodzi? Kiedy ona to rzuca, jesteś w defensywie. A im mocniej twierdzisz, że to nieprawda, tym bardziej wygląda na to, że ukrywasz swój wstyd. Traktując go jako prawdziwy, sprawiasz, że staje się prawdziwy. Każdy ma to w pewnym stopniu. Rodzice wstydzą się bycia złymi rodzicami. Mężczyźni wstydzą się bycia złymi mężczyznami. To kwestia ramy. Kiedy czujesz się niepewnie z powodu jakiejś porażki, nieadekwatności, nie bycia wystarczająco dobrym lub po prostu nie wiesz, czy jesteś na równi; to twoja sprawa. Nikt nie zna twojej niepewności, więc zamknij mordę i nie wzdrygaj się. Przez większość czasu ludzie i tak celują we wspólne punkty. Mężczyźni mają małe fiuty, rodzice są złymi rodzicami. Kobiety są bardzo wrażliwe na punkcie Aziza Ansariego. Kiedy ktoś inny wrabia cię w porażkę, a ty w to wierzysz? To wyprodukował zarówno twoją porażkę, jak i twój wstyd.

Wstyd jest rodzajem przemocy emocjonalnej. Zamiast unikać bólu psychicznego, unikasz bólu emocjonalnego. To właśnie napędza twój przymus, biegunowe przeciwieństwo ego. Ulegasz, by uniknąć bólu, a nie by zwiększyć przyjemność.

— Poczujesz się źle, jeśli czegoś nie zrobisz.

— Będziesz czuł się źle, nawet myśląc o tym.
— Prawdziwy mężczyzna by tak zrobił.
— Tylko prawdziwi mężczyźni to robią.
— Mój były robił to cały czas.
— Nawet mój były nigdy by o tym nie pomyślał.
— Jedyni ludzie, którzy to robią, są niskiej/miernej jakości (to jest powszechne, gdy kobiety mówią o swoich słabych punktach; twoje szczęście jest winą niskiej jakości/inteligencji kobiet).

Inteligentni ludzie lub ci, którzy chcieliby tacy być, myślą, że robią to tylko głupi ludzie. Atrakcyjni ludzie lub ci, którzy chcieliby tacy być, myślą, że robią to tylko nieatrakcyjni ludzie. Ludzie niepewni siebie lub ci, którzy udają, że są pewni siebie, mogą sobie tylko wyobrazić, że robi to osoba niepewna siebie. Pokaż nam, gdzie dotknął cię zły człowiek.

Jesteś swoim jedynym sędzią i odmawiasz bycia ocenianym według jakichkolwiek standardów innych niż twoje własne. Ponownie, jesteś swoim jedynym sędzią, a ja zaapeluję o irracjonalną pewność siebie, najlepszą obronę przed wstydem.

Katalog taktyk zawstydzania mężczyzn
Feministyczne taktyki wzbudzania wstydu – Karen Straughan

 

Zranienie

 

Czasami ludzie udają słabych lub pokrzywdzonych

Czasami ludzie udają słabych lub pokrzywdzonych, aby zmanipulować cię do zaspokojenia ich potrzeb. Nie daj się wydymać.

Pamiętam naukową koncepcję płaczących dzieci, krzyczących kobiet i skomlących psów. W męskim mózgu jest coś, co wywołuje trzewną reakcję na wszystkie z nich. Kiedy jedna z tych istot, które cenimy, płacze cierpiąc, odczuwamy niepokój i wrodzoną potrzebę ochrony, aby usunąć źródło tego cierpienia.

Miało to sens dla jaskiniowców. Kobiety jaskiniowe nie złościły się, ponieważ ich szef kazał im zostać do późna. Złościły się, ponieważ niedźwiedź próbował zjeść jej dzieci lub jakiś koleś próbował odłupać jej głowę pałką. Jesteś jedyną istotą na tej planecie zdolną do osiągnięcia czegokolwiek wartościowego, a ludzie instynktownie wiedzą, że jeśli udają zranienie, mogą to wykorzystać. Nie chodzi tylko o kobiety. Każdy, kto przyjaźnił się z nieudacznikiem, powie ci to samo. Po prostu potrzebują paru złotych na coś lub chcą wybaczenia za zrobienie tej samej głupiej rzeczy, którą zawsze robią, zachowując się tak żałośnie, jak to tylko możliwe. Kiedy jest to ktoś, kogo lubisz, jest to niechętny przymus. Kiedy jest to ktoś, kogo nie lubisz, jest to haniebne zachowanie. Kiedy jest to wagina, którą możesz pieprzyć? Jest to jak pieprzony sygnał na niebie wzywający batmana.

To łatwe, gdy to nie ty jesteś odbiorcą. Każdy ma przyjaciela, który spotyka się lub spotykał z jakimś niewypałem, ale po prostu tego nie widział. Jeden z moich najlepszych kolegów ze statku, Colin, miał tę nieprzyjemność. Spotykał się z Francuzką, Elle. Za każdym razem, gdy wyjeżdżał robić coś z chłopakami, ona chorowała, bolała ją głowa, itp., itd.. Prosiła, by się nią zajął. I rzeczywiście, tydzień po tygodniu dostawaliśmy ten sam telefon. Przepraszał, że nie może wyjść z nami w ten weekend. Elle czegoś potrzebowała; musiał się nią zająć. Był takim lojalnym żołnierzem.

Nawet po tym, jak się rozstali, a ja pracowałem z nią, gdy uczyłem w szkole floty, było tak samo. Przychodziło oddelegowanie poza obszar bazy, a ona była w szpitalu, przychodząc z wszelkiego rodzaju problemami i wymówkami. Każdego rodzaju problemy poszkodowanej ofiary, aby pozostać w swojej wygodnej pracy. Max, jeden z naszych świeżo żonatych mężczyzn, został wysłany bez żony do najzimniejszego, najbardziej odległego miejsca w północnym Quebecu, ponieważ miała randkę w weekend. Poważnie. Ludzie nie będą już zabijani przez niedźwiedzie i rywalizujące plemiona. Musisz zdusić w sobie ten instynkt. To dar, a nie obowiązek. Zmarznij, albo staniesz się czyjąś własnością.

 

Przesuwanie Ramy

 

Dla mężczyzny, który nie jest do końca zepsuty lub jest błogo nieświadomy (jak często są kolesie mający naturalnie powodzenie), ten rodzaj manipulacji jest zabójczy. Zamknij oczy, pomyśl wstecz. Wyobraź sobie te dziewczyny, które poznałeś na studiach lub w pracy. To te, które mówiły o szkole, jakby były pierwszymi na świecie, które do niej uczęszczają, #JestemBardzoMądra. Dziewczyny, które myślą, że ich kożuch równa się ich IQ. Bardzo podobna postawa do tych pyskatych współczesnych matek. Rodzaj kobiety, która poprzedza jakieś bzdurne stwierdzenie, słowami „jako matka, ja…”

Jeśli słyszałeś to wcześniej, to wiesz, że masz do czynienia z jedną z nich. Jest to manipulacja, coś jak samochodowe reflektory powstrzymujące jelenia przed przejściem przez jezdnie, a zamiast tego stoją jak wryte i wkrótce mogą zostać zabite. Celem jest sprawienie, byś był zbyt zmęczony, by walczyć, by praca umysłowa związana z obroną siebie była trudniejsza niż praca umysłowa związana z poddaniem się. Jeleń w świetle reflektorów.

Ten rodzaj manipulacji jest tak powszechny, że aż banalny. Bill Burr mówi o tym, jak kłócą się kobiety. Przywoływanie starych i odległych sytuacji, aby przypisać winę, choć nie ma to nic wspólnego z obecną sytuacją. Obniżanie poziomu rozmowy na temat danego zagadnienia do poziomu emocjonalnego. Potrafi być subtelnym narcyzem i wydobyć każdą informację, która wskazuje na hipokryzję. To bardzo satysfakcjonujące. Może być jak przykład Charlesa i Edny. Odwrócona psychologia, metoda sokratejska, “coś za coś”, negocjacje. To ostatnie jest najlepszym przykładem prawa Briffaulta. Ile razy kobieta, którą znałeś, obiecała ci coś, zwykle seksualnego, aby skłonić cię do zrobienia czegoś? Ile razy zrobiłeś coś, a potem twoja nagroda zniknęła? Przesuwanie ramy to zdolność do przekształcania swojej rzeczywistości w jej rzeczywistość, wraz ze wszystkimi rozmytymi wspomnieniami i logiką, które się z tym wiążą. Im mądrzejsza kobieta, tym lepiej radzi sobie z tą umiejętnością. Kiedy próbuje tego kobieta o niższej inteligencji, jest to również skuteczne. Nie dlatego, że jest bardziej zręczna, ale dlatego, że skraca męskie ścieżki. To taniec, wystarczy wypowiedzieć tyle słów, by wszyscy zapomnieli, jak zaczęła się rozmowa, ale dobrze wiemy, jak się skończyła. Wiesz, dlaczego kobiety robią to lepiej niż mężczyźni? Ponieważ mężczyźni mają wstyd, pragną szczerości, lojalności i otwartej komunikacji. Zabierz te ograniczenia i działaj tylko po to, by dostać swoje. Tylko wtedy nie dasz się nabrać.

Rama jest królem. Zignoruj wszystko, co zostało powiedziane, skup się na tym, czego chcesz. Mniej gadania, więcej działania.

Mężczyźni bez ramy i rzeczy, które robią – Whine More Please

 

Kontrapunkty

 

Manipulacje nie są bardziej dobre albo złe, niż kości i karty do gry, które moja babcia nazywała diabelskimi narzędziami. To są narzędzia, cygany grające w 3 kubki nie równają się kasynu zabierającemu twoje pieniądze. W manipulacji nie chodzi o to, że jest zła lub że zawsze jest używana wbrew twoim najlepszym interesom. To właśnie jest sprytne, w większości przypadków manipulacje są dla ciebie dobre. Ten jeden raz, kiedy dostajesz nijakie pierdolnięcie obietnicą, że później ci to wynagrodzi? Jestem pewien, że każdy z nas doświadczył tego przynajmniej raz w życiu.

Te chwile, kiedy ukochana osoba jest naprawdę w niebezpieczeństwie, a ty przychodzisz jej na ratunek? Pamiętam noworoczną wycieczkę do Seattle, jakiś przypadkowy koleś próbował złapać moją dziewczynę w naszym hotelu i próbował ją wyciągnąć. Rozciąłem sobie rękę na obrazie, który zepsułem, rzucając w jego tył głowy, a potem jeszcze go dusiłem techniką, której nauczył mnie mój ojczym.

Głaskanie ego przed grupą rówieśniczą może mieć trwałe korzyści w twojej sieci społecznej (Stacey odwala niezłą robotę). Często przychodziłem z jedną z moich lasek na wiele dygnitarskich impres na statkach na których służyłem. Kapitanowi, sternikowi i oficerowi wykonawczemu zawsze podobało się to, o ile bardziej atrakcyjnie wyglądała ich załoga, otoczona atrakcyjnymi kobietami, wiszącymi na ramionach załogi. Mój szef działu próbował mnie oskarżyć, a zespół dowodzenia wyśmiał go. Wpływowy typ! Gdyby wszystkie te techniki nigdy nie przyniosły ci korzyści, nigdy byś się na nie, nie zgodził. Są one przerywanym systemem nagród, którego kobiety uczą się metodą prób i błędów.

Więc znowu, czy to jest złe? Czy jest to złośliwe? Tak, nie… być może. Są to małe białe kłamstwa.

— Och, nie jest tak źle, przejdzie mu.
— Miałam to na myśli w tamtym czasie, ale X stanął na drodze
— To dla jego dobra
— To tylko prośba o drobnostkę.

Jednak w większości przypadków tak nie jest. Nikt nie może patrzeć z sentymentem na czas, gdy jego była żona robiła z niego wariata [gaslighting], by unikał wszystkich swoich przyjaciół, jak biedny Colin [odseparowanie]. Żaden facet nie jest w stanie spojrzeć wstecz z sentymentem, gdy jego była dziewczyna zawstydziła go, nazwała go nieufnym i kontrolującym; tymczasem ona pieprzy się z innym facetem, podczas gdy on nadal płaci rachunki. Żaden facet nie może z sentymentem spojrzeć wstecz na czas, gdy jego żona powiedziała, że nie może z nim robić pewnych rzeczy seksualnych, bo mogłoby to wywołać u niej jakieś przykre wspomnienia z jej przeszłości i przez lata będzie unikać pieprzenia się z facetem. Następnie, 2 tygodnie po rozwodzie, szczęśliwie ujeżdża innego faceta.

Pytania, które powinieneś sobie zadać.

— Czy powinieneś się tym martwić?
— Co z tym zrobić?

Każdy mężczyzna musi zadać sobie te pytania. Bądź świadomy, kiedy jesteś manipulowany. Trzymaj się złotej zasady, co z tego będę miał? Czy manipulacja przynosi obopólne korzyści, czy też działa na twoją szkodę? Czy gdyby nie użyła wstydu, złości lub przebiegłych słów, aby skłonić cię do zrobienia czegoś; gdyby po prostu zapytała, jak normalny dorosły, czy nadal byś to zrobił? Czy byłeś wycieraczką przez tak długi czas, że musisz ustalić, że bycia już koniem pociągowym? Czy dostajesz przed noc marchewkę na kiju, zwisającą tuż poza Twoim zasięgiem?

 

Manipulacja

 

Kobiety wpadają w złość. Kobiety grają na twoim ego. Kobiety będą cię zawstydzać. Kobiety będą grać zranione, kobiety będą również przesuwać Twoją ramę do momentu, aż będziesz działać wbrew własnym interesom. Nie zawsze, ale wystarczająco często. Nie ma potrzeby, by się o to wściekać. Nie różni się to niczym od szefa czy faceta w barze; nie mówią ci bezpośrednio, co masz robić, ale koniec końców do tego się to sprowadza.

— Zrobisz, co ci każę, albo wylecisz z pracy.
— Przestaniesz ze mną zadzierać, albo cię zwolnię.
— Będziesz przestrzegał prawa, albo stracisz wolność.

Ta kobieta w twoim życiu użyje swojego kobiecego języka – łymyniz, aby zmusić cię do zrobienia czegoś dla niej lub zaprzestania robienia czegoś dla siebie. Będziesz działał zgodnie z jej życzeniami, bo inaczej [tu wpisz cokolwiek czym ona ci grozi]. Zamiast tego dodajesz narzędzia, które posiadasz, aby poradzić sobie z tymi nowymi metodami przymusu. Podobnie jak narzędzia, które masz do interakcji z mężczyznami i społeczeństwem. Jeśli twój szef posunie się za daleko, [powinieneś] mieć  odłożone pieniądze na okazje typu „pierdol się” i znaleźć inną pracę. Jeśli facet w barze Cię testuje, to go poniżasz. Jeśli nie możesz, to sprawiasz, że będzie go to kosztować więcej niż jest to warte, aby rozpocząć jakąkolwiek gównianą akcje. Jeśli twoja kobieta manipuluje tobą bardziej, niż chcesz być manipulowany, to użyjesz swoich narzędzi. I to jest właśnie sedno sprawy. Zasada przewodnia tego, co możesz zrobić i jakie są twoje narzędzia do radzenia sobie z kobietami.

Dlaczego Absolwenta kierunku Mężczyzna inny mężczyzna najpierw testuje

 

Twoje jedyne narzędzia

 

Mężczyzna ma tylko trzy narzędzia: zaangażowanie, czułość [afekcja] i uwagę [atencja]. Te narzędzia mają zęby oparte na twojej Seksualnej Wartości Rynkowej [SMV]. Nie używasz kija, aby uniknąć manipulacji, usuwasz marchewkę.

Źródło: Manipulations