Szesnaście przykazań bzykania – Roissey

Październik 2008

Szesnaście przykazań bzykania – Roissey

I. Nigdy nie mów „Kocham Cię” jako pierwszy

 

Kobiety chcą poczuć, że muszą pokonać przeszkody, aby zdobyć serce mężczyzny. Pragną wyzwania, jakim jest zdobycie zainteresowania mężczyzny, którego inne kobiety chcą i rywalizują o jego uwagę, oraz ostatecznie przełamanie jego wstrzemięźliwej niechęci do przyznania jej wyłączności. Mężczyzna, który zbyt łatwo oddaje swój emocjonalny świat, pozbawia kobiety satysfakcji z zasłużenia na jego miłość. Chociaż możesz być w niej zakochany, nie wypowiadaj tych słów, zanim ona to nie powie. Okazuj pełną współczucia powściągliwość dla jej potrzeby walki o spełnienie. Zainspiruj ją, by zrobiła to pierwsza, a odwdzięczy się stukrotnie.

Dlaczego kobiety zakochują się w piratach i wampirach – prof. Jordan Peterson
Drogi SIMPie: Kobieta, której pragniesz, nigdy cię nie będzie szanować – S.G. Cheah

 

II. Wzbudź w niej zazdrość

 

Flirtuj z innymi kobietami przed nią. Nie zniechęcaj innych kobiet do flirtowania z tobą. Kobiety nigdy się do tego nie przyznają, ale zazdrość je podnieca. Myśl o tym, że podniecasz inną kobietę, podnieci ją seksualnie. Żadna dziewczyna nie chce mężczyzny, którego nie chce żadna inna kobieta. Partner, który okiełzna wichurę zazdrości, kontroluje kierunek związku.

Huśtawki i Piaskownice – zasady w Kobiecej Matrycy Społecznej – Ian Ironwood

 

III. Uczyń swoją misję, a nie swoją kobietę, swoim priorytetem

 

Zapomnij o tych wszystkich romantycznych frazesach pochodzących od odtwórców głównych ról męskich głoszących swoją dozgonną miłość do kobiety, która go uzupełnia. Wbrew wszelkim protestom kobiety nie chcą być „tą jedyną” ani centrum męskiej egzystencji. Pragną bowiem podporządkować się życiowemu celowi godnego mężczyzny, pomóc mu go osiągnąć swoim kobiecym wsparciem i podążać wyznaczoną przez niego drogą. Musisz szanować uczciwość kobiety i nie okłamywać jej, że jest „dla ciebie wszystkim”. Nie jest dla ciebie wszystkim, a jeśli jest, wkrótce już nie będzie.

10 praw ogarniętego mężczyzny – dr Paul Dobransky

 

IV. Nie graj według jej zasad

 

Jeśli pozwolisz kobiecie ustalać zasady, będzie miała do ciebie urazę z kipiącą pogardą, której nawet gwałciciel nie jest w stanie wzbudzić. Najsilniejsza kobieta i najbardziej zagorzała feministka chce być prowadzona przez potężniejszego mężczyznę i mu się podporządkować. Biegunowość jest podstawą zdrowego, pełnego miłości związku. Ona nie chce, aby prerogatywy chodziły po tobie z jej kapryśnymi wymaganiami i zmiennymi nastrojami. Jej emocje to huragan, jej dusza to sabotażysta. Pomyśl o sobie jako o bastionie przeciwko jej nawałnicy. Kiedy chwyta się filaru, aby oprzeć się biczującym wiatrom lub tęskni za autorytetem, który pokrzyżuje jej najgorsze instynkty, to ty musisz tam być… silny, solidny, niewzruszony i nie do ruszenia.

Mężczyźni są jak wyspy. Kobiety są jak łodzie.

 

 

V. Przestrzegaj złotej proporcji

 

Daj swojej kobiecie 2/3 wszystkiego, co ona Ci daje. Za każde trzy połączenia lub SMS-y oddaj jej dwa. Za trzy deklaracje miłości dajesz w zamian dwie. Trzy prezenty; dwie wieczory poza domem. Okaż jej dwa przejawy uczucia i zatrzymaj się, aż odpowie trzema kolejnymi. Kiedy ona mówi, odpowiadasz mniejszą ilością słów. Kiedy ona emotkuje, ty emotkujesz mniej. Idea stojąca za złotym podziałem jest dwojaka — ustanawia twoją większą wartość, sprawiając, że ona cię ściga, i pokazuje, że masz powściągliwość, aby uniknąć wciągnięcia w jej osobiste dramaty. Powstrzymywanie się od odwzajemniania w równym stopniu wszystkiego, co ona dla ciebie robi, zaszczepia w niej właściwą postawę wiary w twój wyższy status. W jej najgłębszych lędźwiach to jest to, czego naprawdę chce.

Hipergamia i hipogamia
Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

Logic zaskakuje Jessicę nowym samochodem na Boże Narodzenie

 

VI. Niech zgaduje

 

Zgodnie ze swoją nieprzeniknioną naturą, kobiety zadają pytania, na które tak naprawdę nie chcą bezpośrednich odpowiedzi. Biada mężczyźnie, gra otwartymi kartami — jego przeznaczeniem jest beciakowe cierpienie. Unikaj, przekomarzaj, zaciemniaj. Ona kwitnie, gdy musi sobie wyobrazić, co o niej myślisz, i więdnie, gdy dokładnie wie, co czujesz. Kobieta może chcieć bezpieczeństwa finansowego i rodzinnego, ale nie chce bezpieczeństwa związanego z namiętnością. Podobnie, gdy ci się nie spodoba coś co zrobi, ukarz szybko, a kiedy dobrze coś zrobi, nagradzaj powoli. Nagradzaj jej dobre zachowanie sporadycznie i nieprzewidywalnie, a nigdy nie zmęczy się ciężką pracą, aby cię zadowolić.


Język jako okno na ludzką naturę – Steven Pinker
Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone

 

VII. Miej opcje

 

Nigdy nie pozwól sobie na bycie „utrzymankiem”. Mężczyzna z opcjami to mężczyzna bez potrzeb. To buduje pewność siebie i zachęca do śmiałości z kobietami, jeśli jest inna kobieta, siatka bezpieczeństwa, która złapie cię na wypadek, gdybyś się poślizgnął i zaryzykował zerwanie, rozwód lub utratę perspektywy, co prowadzi do samotności i posuchy. Kobieta wie, że kiedy przespała się z mężczyzną, zrzekła się pewnej części swojej władzy; kiedy się w nim zakochała, wyrzekła się prawie wszystkiego.  Miłość jest efemeryczna iz czasem może na nowo odkryć swoją moc i zagrozić, że cię opuści. To jej ostatnia karta atutowa. Wycofanie całej jej miłości i całego jej ciała w jednej chwili rozerwie twoją duszę, jeśli staniesz w obliczu samotnej kontemplacji pustej otchłani. Świadomość, że jest ktoś inny, do kogo możesz zwrócić się o uczucie, wzmocni twoją wolę i zaspokoi twoją męskość.

Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek

 

VIII. Przepraszaj tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne

 

Nie mów, że żałujesz każdej złej rzeczy, którą zrobiłeś. Jest to uległa postawa, której żaden mężczyzna nie powinien odruchowo przyjmować, bez względu na to, jak bardzo jest alfą. Przepraszanie zwiększa zapotrzebowanie na więcej przeprosin. Będzie oczekiwała twojej skruchy, tak jak kot oczekuje posiłku o ustalonej porze każdego dnia. A wtedy Twoja wartość w jej oczach spadnie. Zamiast tego, jeśli zrobiłeś coś złego, powinieneś przyznać się do winy w sposób przelotny, bez uciekania się do słów „przepraszam”. Wykonaj manewr Billa Clintona i powiedz „Popełniono błędy” lub powiedz jej, że „czujesz się z tym źle” z powodu tego, co zrobiłeś. Otrzymujesz dwa darmowe “przepraszam” na całe życie swojego związku; wykorzystaj je mądrze.

Przestań wybaczać kobietom [zbyt szybko]

 

IX. Połącz się z jej emocjami

 

Odróżnij się od innych mężczyzn i połącz się z emocjonalnym krajobrazem kobiety. Jej umysł to obcy świat, który wymaga zręcznej nawigacji, aby dotrzeć na miejsce spotkania. Igrasz w przypływie emocji, a nie na suchej pustyni logiki. Bądź zabawny. Zaangażuj wszystkie zmysły. Opisz szczegółowo scenariusze, które rozpalą jej serce. Pozwól swoim uczuciom swobodnie wędrować. WĘDROWAĆ. Tak, to dobre słowo. Nie jesteś z nią na liniowej ścieżce. Wędrujesz po całym świecie, zabierając ją na przygodę. W tym świecie nie ma potrzeby dokańczania myśli ani wyciągania wniosków. Trzeba tylko DOŚWIADCZAĆ. Łapiesz ją za rękę i biegniesz z nią nieskończoną, labiryntową uliczką bez końca, śmiejąc się i pozwalając palcom ślizgać się po brukowanych ścianach po drodze.

 

X. Ignoruj jej urodę

 

Mężczyzna, który trenuje swój umysł tak, aby ujarzmić ośrodki nagrody w swoim mózgu, kiedy rozmyśla nad piękną kobiecą twarzą, magicznie zmieni swoje interakcje z kobietami. Jego niepokój i samoświadomość [niepokój] znikną, torując drogę do bardziej szczerych i opanowanych interakcji z obiektami jego pożądania. To jeden z powodów, dla których najwięksi uwodziciele toną w miłości, której nie są w stanie ogarnąć — dzięki pozytywnym doświadczeniom z tak wieloma pięknymi kobietami tracą podziw dla piękna, a co za tym idzie, bezsilność pod jego urokiem. Pomoże ci uzyskać odpowiedni nastrój, aby przestać używać słów gorąca, słodka, wspaniała, ponętna lub piękna do opisywania dziewczyn, które cię podniecają. Zamiast tego powiedz sobie „jest interesująca” lub „może warto ją poznać”. Nigdy nie komplementuj dziewczyny za jej wygląd, zwłaszcza dziewczyny, z którą się nie pieprzysz. Wyłącz tę część mózgu, która chce umieszczać je na piedestałach. Dalszy zaawansowany trening pozwalający osiągnąć ten stan niezachwianej transcendencji Zen polega na spaniu z wieloma, WIELOMA atrakcyjnymi kobietami (staraj się unikać spania z wieloma brzydkimi kobietami, jeśli nie chcesz się cofnąć). Z czasem zostaniesz kochankiem Jedi.

 

 

XI. Bądź irracjonalnie pewny siebie

 

Bez względu na pozycję w życiu, idź przez świat bez przeprosin i wymówek. Nie ma znaczenia, czy obiektywnie nie jesteś najlepszym mężczyzną, jakiego może mieć kobieta; liczy się to, że myślisz i zachowujesz się tak, jakbyś był. Kobiety mają psi instynkt wykrywania słabości u mężczyzn; nie ułatwiaj im tego. Pewność siebie, uzasadniona lub nie, wyzwala u kobiet uległe reakcje emocjonalne. Irracjonalna pewność siebie da ci więcej pipek niż racjonalny defetyzm.

Autentyczność – Rewizja | Rian Stone
Jeśli jest to jedna z najseksowniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałeś, to możesz być narcyzem | The Last Psychiatrist

 

XII. Maksymalizuj swoje mocne strony, minimalizuj swoje słabości

 

W miarę jak ulepszamy się jako mężczyzna, przyciągamy kobiety na naszą orbitę. Aby osiągnąć to grawitacyjne przyciąganie tak bezboleśnie i wydajnie, jak to tylko możliwe, musisz zidentyfikować swoje naturalne talenty i wady oraz odpowiednio rozplanować swoje wysiłki. Jeśli jesteś utalentowanym żartownisiem, nie marnuj czasu i energii na próby podniesienia swojego statusu w debacie filozoficznej. Jeśli dobrze piszesz, ale słabo tańczysz, nie katuj się, próbując rozszerzyć swój męski urok na parkiecie. Twoim celem powinno być przyciąganie kobiet bez wysiłku, więc wykorzystaj swoje mocne strony bez względu na to, jakie one są; istnieje grupa dla każdego męskiego przedsięwzięcia. Z wyjątkiem World of Warcraft.

 

XIII. Błądź po stronie zbyt dużej śmiałości, a nie zbyt małej

 

Niewłaściwe dotykanie kobiety na pierwszej randce zaprowadzi cię z nią dalej niż nie dotykanie jej wcale. Nie pozwól, by zachwiało cię sztuczne oburzenie kobiety na twoją śmiałość; potajemnie uwielbiają, gdy mężczyzna dynamicznie dąży do tego, czego chce i ujawnia swoje seksualne intencje. Nie musisz być dupkiem, ale jeśli nie masz wyboru, bycie nierozważnym dupkiem bije za każdym razem bycie grzecznym betą.

 

XIV. Porządnie ją pieprz

 

Pieprz ją, jakby to było twoje ostatnie ruchanie. I jej. Pieprz ją tak dobrze, tak mocno, tak lubieżnie, że gdy skończysz to zostaje z niej drżąca, iskrząca masa drżącego ciała i płynów płciowych. Wypompuj ją ze wszystkiego, a potem jeszcze trochę. Całuj ją całą, kochaj się z nią całą noc, a rano obejmij mocno. Posiądź jej ciało, posiądź jej wdzięczność, posiądź jej miłość. Jeśli nie wiesz jak, naucz się zapewniać jej tryskające orgazmy.

 

XV. Zachowaj kontrolę nad swoim stanem

 

Jesteś dębem. Nie zostaniesz zmanipulowany płaczem, wrzaskiem, kłamstwami, gierkami umysłowymi, wycofywaniem seksualnym, sztuczkami z zazdrością, gierkami na litość, gównianymi testami, zabawami typu ciepło/zimno/ciepło/zimno, aktami znikania lub poczuciem winy. Będzie padać i grzmieć wokół ciebie, a ty będziesz ją chronił, dopóki burza nie minie. Nie wciągnie cię w swój chaos ani nie wyrwie z korzeniami. Kiedy zapanujesz nad sobą, zapanujesz nad nią.

 

XVI. Nigdy nie bój się jej stracić

 

Nie wolno ci się bać, strach zabija miłość. Strach jest triumfem ego, który przynosi skrajną samotność. Zmierzysz się ze swoim strachem. Stawisz mu czoło. Pozwolisz, by przeszedł po tobie i przez ciebie. A kiedy przejdzie, odwrócisz oko swej jaźni i zmierzysz się ze swoją kochanką, i pozostanie tylko twoje serce. Odejdziesz od niej, kiedy naruszy twoją integralność, i pozwolisz jej odejść, kiedy jej serce będzie zamknięte na ciebie. Ta, która może cię zniszczyć, kontroluje cię. Nie dawaj jej tej władzy nad sobą. Pokochaj siebie, zanim ją pokochasz.

Punkt zagrożenia – Dalrock

 

***

Im dokładniej będziesz przestrzegać litery tych przykazań, tym łatwiej znajdziesz i utrzymasz w swoim życiu rzeczywistą, prawdziwą, bezwarunkową miłość i szczęście.

Najlepszego,
Wasz Pan i Król
Roissey

Źródło: The Sixteen Commandments Of Poon

 

Zobacz na:  …I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper
Serotonina vs dopamina – 7 różnic pomiędzy przyjemnością a szczęściem – dr Robert Lustig

 

 

 

 

Patrice O’Neal zadaje kobietom bardzo ważne pytanie