Żelazne Zasady Rollo Tomassiego

Podstawą każdego trwałego związku powinna być rama ustanowiona, wraz z jej granicami, przez faceta, zanim dojdzie do jakiegokolwiek sformalizowania relacji.

Żelazne zasady Rollo Tomassiego

Rollo Tomassi, Mężczyzna Racjonalnywydawnictwo Czerwona Pigułka

 

Żelazna zasada I

Rama jest podstawą. Zawsze bądź świadomy, w czyjej ramie obecnie się poruszasz. Zawsze kontroluj ramę, ale staraj się nie sprawiać wrażenia, że tak właśnie jest.

Żelazna zasada II

Nigdy, niezależnie od okoliczności, szczerze lub nieszczerze, nie zdradzaj liczby kobiet, z którymi się bzykałeś, ani nie wyjaśniaj szczegółów swych doświadczeń seksualnych swojej obecnej kobiecie.

Żelazna zasada III

Jeśli kobieta każe ci czekać na seks lub sugeruje to swoim zachowaniem, taki seks nigdy nie jest wart oczekiwania.

Żelazna zasada IV

Nigdy, pod żadnym pozorem, nie zamieszkuj pod jednym dachem z kobietą, której nie poślubiłeś lub nie zamierzasz poślubić w perspektywie sześciu miesięcy.

Żelazna zasada V

Nigdy nie pozwól, żeby to kobieta mogła decydować o zajściu w ciążę.

Żelazna zasada VI

Kobiety, co do zasady, są niezdolne do pokochania mężczyzny w taki sposób, w jaki oczekują tego panowie.

Żelazna zasada VII

Zawsze jest lepiej poświęcić czas i wysiłek na rozwój nowego związku ze świeżą, dobrze prosperującą kobietą niż na próby przebudowy starej, upadłej relacji.

Żelazna zasada VIII

Daj kobiecie poczucie, że to ona nie może przelecieć ciebie, a nie ty jej.

Żelazna zasada IX

Nigdy poważnie nie zaniżaj własnej wartości wobec kobiety, z którą chcesz być. Żelazna zasada IX w pełnym brzmieniu: Nigdy, pod żadnym pozorem, nie zaniżaj własnej wartości.

 

Zobacz na: Gra to Czerwona Pigułka – Hawaiian libertarian
Atrakcyjność nie jest kwestią wyboru i świadomej decyzji – David DeAngelo
Szesnaście przykazań bzykania – Roissey
Kobiece etapy niewierności – Michelle Langley
Czerwono Pigułkowe role: Prakseologia dominującego mężczyzny – Ian Ironwood
Ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej – Rian Stone
Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian StonePrawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

 

Czerwona Pigułka nigdy nie będzie atrakcyjna, a każdy, kto próbuje sprawić, by wyglądała fajnie, albo kłamie, albo jest naiwny. Jest to fakt zasadniczy. Wiesz dlaczego?

Dzieje się tak dlatego, że wszystko, co dotyczy atrakcyjności, jest ukryte. Nie możesz nazywać siebie osobą o wysokiej wartości, nie prezentując się jako osoba o niskiej wartości.

Kobiety nienawidzą sprzedaży, kobiety kochają marketing. Ogłaszanie statusu to bycie oślizgłym sprzedawcą używanych samochodów, a nie drogiego luksusu.

Problem z czerwono pigułkowymi materiałami polega na tym, że ostatecznie i otwarcie opisują ukryte zachowania opisujące atrakcyjność. Jako taki, mówiąc o tym zawsze będziesz miał rację, ale nigdy nie będziesz przez to atrakcyjny. Właśnie dlatego nigdy nie powinieneś rozmawiać o Czerwonej Pigułce publicznie. To deklaracja, że się nie rucha.

Idealnie byłoby, gdyby goście uczący się czerwono pigułkowej prakseologii udawali, że nigdy nie słyszeli o Rollo, Rianie Stone, Richu Cooperze oraz innych i robiliby to co jest do zrobienia w tajemnicy.

Wszystko inne niszczy kayfabe [iluzję]. Traktujesz zawodowy wrestling tak jakby był prawdziwy i ubierasz się jak najlepszy wojownik podczas randki z dziewczyną.

Dlatego też, gdy Rollo Tomassi został zapytany, czy Czerwona Pigułka [Redpill] kiedykolwiek wejdzie do głównego nurtu, odpowiedział, że

„Boże, mam nadzieję, że nie”.

Ponieważ oznacza to, że wszystko, co zrobiliśmy, zawiodło. A tymczasem, ciesz się krwawym sportem.

Zwój Prawdy

W końcu go znalazłem… po 15 latach.
Zwój Prawdy: Twoja dziewczyna jest zdolna do zrobienia niewypowiedzianie strasznych rzeczy

Katoliczka nie chce seksu