Marketing vs Sprzedaż w związkach

Marketing vs Sprzedaż w związkach

Rollo: Ostatni taka myśl mnie naszła, że kobieta jest niczym agencja reklamowa, a mężczyzna jest sprzedawcą, handlarzem, który musi umieć się sprzedać, pokazać swoją wartość swoją efektywność, swoja jakość manifestując przed innymi, że jego produkt jest lepszy od produktów innych facetów. Kobiety z drugiej strony nie tyle sprzedają swój towar, co reklamują się bezustannie stąd nie chcą usuwać kont w mediach społecznościowych, np. na Instagramie, na OnlyFans i jest to tym gorsze, gdy kobieta na tym zarabia i jej dochody są zależne od jej reklamowania się.

Stąd te wszystkie subtelne metody ukrywania swojego faceta. Kobiety nie lubią pokazywać, nawet te które wiesz, że są w związkach ze sławnymi piłkarzami, jak Ronaldo, tak laska nie umieszcza jego zdjęć na swoim Instagramie, jest tylko ona w kadrze, choć to samo zdjęcie na tej samej plaży z tą samą d*pą widnieje na koncie Ronaldo.

Dla mnie to nic innego jak, gdy facet chwali się swoją gorącą laską, to ludzie widzą w tym szukanie walidacji i chwalenia się zdjęciami, ale nie twierdzimy zarazem, że kobieta szuka walidacji, kiedy na tej samej plaży, na tych samych wakacjach wiedząc doskonale, że jej chłopak jest tam z nią, nie mówimy, że kobiety szukają walidacji, ponieważ starają się prezentować się jak singielki dostępne seksualnie, zgoda?

Gdy mówimy o kwestii otwarcia związku otwartym z mojej strony, zamkniętym z jej strony czy coś tam innego. Tradycyjnie, moje małżeństwo wygląda tak, że związek jest zamknięty od mojej strony i zamknięty z jej strony. Jak zapewne wiecie, nie uświadczycie zdjęć mojej żony na Instagramie, na Facebooku, na żadnym OnlyFAns czy piep*zonym Tinderze, czy innych mediach społecznościowych…

Rian Stone: Ale nie jeden próbował.

Rollo: O tak, wiedz, że to prawda. Ale też takie osoby jak Paul, Tate, Myron, Justin Waller czy nawet Mike Sartain, mówią o zamkniętym związku z jej strony i otwartym z jego strony, czyli ja mogę r*chać inne laski i ona może do wspólnego łóżka zapraszać inne laski, jestem za, ale z jej strony związek jest zamknięty, z każdej możliwej strony i otwarty od mojej strony.

Gdy się nad tym zastanowić, działa to tak… Najczęstszą formą obecnie jest to, że facet zmuszony jest zaprzestać sprzedawania swego towaru… czynności, którą nazywamy zdradzaniem. Jeśli jesteś ze mną i zarywasz do tej kelnerki robisz nic innego, jak sprzedajesz swój towar tak jakbyś był dostępny w istocie starasz się, po prostu zaliczyć tę kelnerkę, to jest to co nazywamy zdradzanie i jest to podstawa do zerwania kontraktu między nami. Kiedy mówimy, drogie panie, że chcemy, byście zaprzestały – nawet jeśli ubierzemy to w słowa – w kobiecym umyśle nie istnieje nawet myśl, by zaprzestać uprawiać marketing.

Kiedy laska wiąże się z facetem nawet nie myśli, by zamknąć konto na Instagramie. A gdy je zostawi, to celowo nie będzie wrzucać zdjęć z nim, bo wie, że straci na wartości na rynku matrymonialnym. Czyniąc tak straci followersów, bo na palcu ma pierścionek, nagle na zdjęciach pokazuje się jakiś facet, więc traci fanów i lajki, bo odchodzą na profil innej dziewczyny, która nadal reklamuje się jako dostępna w przeciwieństwie do tamtej, która swoją reklamę zniszczyła.

W gruncie rzeczy jest to nic innego związek zamknięty z jego strony, ale otwarty z jej strony bo ona nawet nie myśli przestać reklamować siebie, stąd z jej strony jest otwarty, a z jego zamknięty, a gdy facet powie, żeby zamknęła Instagrama, przestała się reklamować, w zasadzie może zarzucić jej nic innego jak zdradę.

Gdyby to on flirtował z kelnerką, ona miała z tym problem, ale gdy ona flirtuje z nie wiadomo jaką ilością… z 3,5 milionem fanów na Instagramie budując obraz siebie jako wciąż seksualnie dostępnej, że wciąż jest gorąca i chętna, nawet kiedy jest z tobą, jest zaobrączkowana, czy to nie jest zdrada?

[Przekonujące zaprzeczenie [wiarygodne wyparcie] z ang. ‘plausible deniability’ to zdolność ludzi, zazwyczaj wyższych urzędników w formalnym lub nieformalnym łańcuchu dowodzenia, do zaprzeczania wiedzy lub odpowiedzialności za działania popełnione przez lub w imieniu członków ich hierarchii organizacyjnej. Mogą to robić z powodu braku lub nieobecności dowodów, które mogłyby potwierdzić ich udział, nawet jeśli byli osobiście zaangażowani lub przynajmniej świadomie nieświadomi działań.]

Paul: To wynika z…

Rollo: Otwarty związek z jej strony i jestem gotów stwierdzić, że taki układ jest znacznie bardziej powszechny, niż związek zamknięty z jej strony i otwarty z twojej.

Paul: Znacznie powszechniejsze.

Rollo: Niż otwarty z obu stron.

Paul: Znacznie powszechniejszy. To dlatego, że ona pragnie zabezpieczenia, a jej zabezpieczeniem inwestycji jest potencjalna możliwość zastąpienia partnera.

Zgoda? Jeśli ma możliwość zastąpienia go, i wyciśnięcia ze związku ile tylko się da to daje jej poczucie bezpieczeństwa, pozostaje w związku jak długo tylko może, dla bezpieczeństwa, ale później może odejść, zabrać ile się da i znaleźć sobie nowego partnera.

Rollo: Oto skrócona wersja tego zjawiska. Dlatego o tym mówiłem na początku, wynika to z tego, facet sprzedający towar w postaci związku otwartego z jego strony i zamkniętego z jej, taki koleś jest jak sprzedawca telewizorów. Jeśli laska szuka kupić rower, czyli związek zamknięty z obu stron lub otwarty z jej strony, czy jak to sobie wyobraża, to raczej będzie szukać po rowerach, niż zainteresuje się twoim telewizorem, czyli zamkniętym związkiem z jej strony…

Paul: Stary, one nigdy nie szukają telewizorów. Nigdy nie szukają telewizorów..

Rollo: Nigdy telewizor.

Paul: Ale gdy zaczniesz przekonywać ją, jak super jest ten telewizor i masz dar sprzedawcy, to ona może skusi się na twój telewizor.

RP Thor: Paula telewizor jest 8K.

Rollo: To w zasadzie jest esencja gry, czyli zbudowanie emocjonalnej więzi z kobietą, więzi pozytywnej lub negatywnej, problem w tym, że to jest dla faceta strategia balansowania na krawędzi. Rzecz w tym, czy jesteś w stanie taką więź z kobietą zbudować, że choć ona z takimi grubasami to się nie umawia, ale jednak on ma w sobie to coś?

Paul: To zależy…

Rollo: Musimy niedługo kończyć, ale tu zwracam się do ciebie Rian, czy widziałeś zdjęcia czy nagrania Tate’a chodzącego w tę i we w tę, a przybrało mu się na masie po pobycie w więzieniu?

Rian: Próbowałem nie widzieć, próbowałem.

Rollo: Nie pamiętam, kto to powiedział, że to jest obrazek który mają na myśli kobiety, gdy mówią, że lubią ciacha z piwnym brzuszkiem…

Paul: Koleś jest wciąż nabity…

Rollo: To prawda, to właśnie mają na myśli, gdy wspominają o piwnym brzuszku. To jak według nich facet ma wyglądać? Jak jakiś męski striptizer?

Rian: Tak, ciałko tatusia to tylko nadwaga związana z nadmiarem wody w organizmie. Nie mam pojęcia, dlaczego ludzie słuchają lasek, bo wszytko co mówią jest w ich własnym interesie, jest wierutnym kłamstwem czy po prostu czymś do czego się emocjonalnie starają same przekonać, a to wcale nie pomaga. Nawet moja dziewczyna, jesteśmy razem jakieś 13 czy 14 lat, już nie liczę, jesteśmy na tym etapie, że już gubię się w rachunkach, nawet teraz czasami stara się mnie przekonać, np. byśmy kupili wazę na słodycze i zaczyna tyradę. Ona wciąż mi kłamie! Nie chcę żadnej piep*zonej platery z lat 70. To jest zawsze to samo. Telewizor i rower – które to “alfa szmaci”, a które “beta płaci”? To było zbyt abstrakcyjne dla mnie. Nie lepiej ująć to tak – gdy laska jest na etapie balowania…

Rollo: Jeśli ona szuka roweru, ale nie telewizora, to nie ma znaczenia, jaki telewizor sprzedajesz, zgoda? Ona nie chce kupić, tego co ty akurat sprzedajesz.

Seksualna Wartość Rynkowa (SMV) – Rollo Tomassi

Rian: Kiedy chce seksu, to szuka alfy, a gdy utrzymania, to szuka faceta z cechami bety. Dziwi mnie, że faceci to tak komplikują. Macie jasny wykres – faza olśnienia – 28 do 30 roku życia i wtedy eksponujesz swoje walory jako alfa i przyciągasz laski w tej fazie, a gdy nadal jesteś z tą samą dziewczyną lub nową już po fazie olśnienia [ścianie] stawiasz na walory bety. Więcej telewizora zamiast roweru. Przepraszam panowie, ale strasznie się dzisiaj nie wyspałem i mogłem to lepiej ująć.

Paul: Jej oferta sprzedażowa to jest to, co ona uświadamia sobie, że jej bezpieczeństwo to nie jest możliwość znalezienia nowego faceta, ale zbudowanie takiej formy związku, którą jej sprzedajesz, a która zabezpiecza jej potrzeby.

Rian: Jesteś jej najlepszą opcją.

Paul: Dokładnie i gdy jej potrzeby są zaspokajane, to zamknięcie wszystkich otwartych opcji zwiększa szansę, że jej nie zostawisz, poprzez zapewnienie miękkiego posagu, to sprawia, że ona jest teraz integralną częścią w tym sensie, że po co miałbyś ją zostawić czy zdradzać z innymi kiedy możesz być z nią?

Rozumiecie co mam na myśli? To jest właśnie jej oferta marketingowa. To odwraca się cały czas. Wszystko jest tu, w głowie. W ten sposób postrzegają swoje zaspokojenie czy nie zaspokojenie potrzeb. Ale musisz być dla niej opcją, czynić ile możesz z tym, co masz, by nie dać jej oszukać. Nie daj jej zrobić z siebie tłustego przegrywa czy co tam jeszcze.

Jeśli natura nie był dla ciebie łaskawa, nieatrakcyjne geny… pewien mój znajomy z Toronto, Justin, poznaliście go, facet zalicza laski na potęgę, a jest Hindusem o wzroście 165 cm. To nie jest tak… Istnieje zakres opcji, które możesz wykorzystać, nawet gdy nie wygrałeś na loterii genowej i niekoniecznie wpisujesz się w stereotyp Chada.

Musisz sam odkryć, co czyni cię atrakcyjnym dla kobiet i na tym budować, generalnie pracować na sobą i j*bać co laski myślą. Już to uczyni cię atrakcyjniejszym dla kobiet. W ten sposób stajesz się dla nich opcją.

Zobacz na: Czym jest lejek marketingowy?
Louie | Kiedy ostatni raz skopano ci tyłek?
Autentyczność – Rewizja | Rian Stone
Mowa ciała – Rollo Tomassi
Mężczyzna i kobieta nie mogą być przyjaciółmi – Matt Walsh
Czy temat rozwodów w manosferze jest przesadzony?
Kobiece etapy niewierności – Michelle Langley

 

https://rumble.com/v3s68iy-marketing-vs-sprzeda-w-zwizkach.html

 

Dlaczego chcesz aby facet miał twoje hasła

To jest kwestia zaufania pomiędzy mną a kobietą. Chciałabyś abym miał dostęp do twoich haseł. Tu nawet nie chodzi o mnie… Twój marketing w Internecie automatycznie cię przekreśla w moich oczach, ponieważ gdybyś naprawdę szczerze związała się ze swoim mężczyzną, nie reklamowała byś się w Sieci i dla mnie to jest właśnie marketing, kiedy kobieta obnaża swoje cycki w Internecie.

 

Jeśli ona imprezuje beze mnie, to nie ma mowy o dalszym [poważnym] związku

Czy byłoby dla ciebie w porządku, gdyby twój partner w długim związku poszedł to klubu, baru, na imprezę czy do podobnego środowiska, gdzie w trakcie wieczoru zostanie zagadywany, zachęcany do flirtu czy seksualnie pożądany przez wiele atrakcyjnych kobiet, z których niektóre są atrakcyjniejsze od ciebie i potencjalnie mogłyby być lepszymi partnerkami od ciebie, kobiety te stawiają mu drinki, upijają go i w sposób niejednoznaczny pragną go zaciągnąć do łóżka i chcą go tobie odebrać. Czy byłoby to dla ciebie w porządku?

 

Kobieta „robi pod górkę” wyłącznie facetom, którzy jej nie interesują

– Kobiety ustalają reguły dla niechcianych przez nie facetów, a łamią je dla pożądanych?
– Tak! Jeśli facet naprawdę ci się podoba, to znajdziesz dla niego czas, jeśli nie, to go zwodzisz, spławiasz.

 

Twoja kobieta kasuje wiadomości? Metadane są wiadomością

Kobieta dla której właśnie mija Twoja kolej kasuje wiadomości? Metadane to dane o danych. W tym przypadku fakt usuwania treści jest przekazem dla Ciebie.

Kto tu jest atencjuszką?