Kobiety zachowują się tak gównianie, jak im na to pozwolisz – Archwinger

Kobiety zachowują się tak gównianie, jak im na to pozwolisz

Istnieje wiele porad Czerwono Pigułkowych, które pokrywają się z konwencjonalnymi poradami dotyczącymi uwodzenia kobiet. (np. “Bądź atrakcyjny; nie bądź nieatrakcyjny.”) Na przykład podnoszenie ciężarów, aż uzyskasz kołyszące się ciało, dobre ubieranie się, dobra pielęgnacja, rozwijanie zdolności społecznych, hobby, jakieś życiowe umiejętności, odnoszenie sukcesów zawodowych, znajomi. Bycie pewnym siebie. Bycie potężnym. Żyć niesamowitym życiem.

W rzeczywistości wszystko to jest dość podstawowym zdrowym rozsądkiem. Każdy wie, że wszystkie powyższe cechy pomogą ci mieć wspaniałe życie seksualne, a nawet te, które nie pomagają lub pomagają bardzo mało, nadal nie mogą ci zaszkodzić. W rzeczywistości wiele z tych praktyk to po prostu dobre nawyki życiowe. Nic dziwnego, że dziewczynę może pociągać facet, który ma dobre nawyki życiowe i buduje niesamowite, zdrowe, udane życie, korzystając z tych dobrych nawyków.

W tym wszystkim co związane z Czerwoną Pigułką nie chodzi o to, że robienie tych rzeczy jest dobrym pomysłem. Wszyscy wiedzą, że ćwiczenia są dobre. Chodzi o nacisk na to, jak niezwykle ważne jest to wszystko. Cechy wymienione w powyższych dwóch akapitach to absolutnie jedyne rzeczy, które mają znaczenie dla kobiet. To one definiują twój status. Twoją wartość. Nic innego się nie liczy.

Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

Wszystkie te bzdury o rozmawianiu z kobietami, traktowaniu ich dobrze, posiadaniu wspólnych zainteresowań, kompatybilnych osobowości, dogadywaniu się jako przyjaciele przez jakiś czas, a następnie być może poruszaniu spraw w kierunku seksu / związków później? Nic z tego nie ma większego znaczenia. Jedynym celem stojącym za sposobem interakcji z kobietą jest to, że oznacza to twój status i wartość. Na przykład posiadanie pewnej siebie, nieskomplikowanej społecznie osobowości, posługiwanie się muskularną, pewną siebie, potężną mową ciała, ciągłe bycie zajętym jakimiś rzeczami do zrobienia i obgadania – wszystko to samo w sobie nie jest atrakcyjne. Ale te rzeczy wysyłają kobiecie sygnały, że osoba, która ma taką osobowość i takie zachowania, jest przystojna, odnosi sukcesy, jest towarzyska, utalentowana i interesująca. Wartościowy mężczyzna.

Tam, gdzie ludzie pod wpływem “niebieskiej pigułki” popełniają błąd, to to, że widzą, że wartościowi mężczyźni odnoszą sukcesy z kobietami poprzez te interakcje z nimi, a następnie wyciągają błędne wnioski. Dochodzą do wniosku, że jeśli robią te same rzeczy – rozmawiają z kobietami, dobrze je traktują, mają wspólne zainteresowania, przyjemną osobowość i przez jakiś czas są przyjaciółmi – to właśnie to jest atrakcyjne dla kobiet. I że to doprowadzi do sukcesu, tak jak w przypadku tych wartościowych facetów o wysokim statusie. Ale to tak nie działa. Faceci, którzy nie mają wartości, ale wchodzą w interakcje z kobietami w przyjemny i miły sposób, albo stają się tylko przyjaciółmi, albo są całkowicie odrzucani jako dziwni.

Koniec bycia Miłym Gościem! – dr Robert Glover | Sprawdzony plan na zdobycie tego, czego chcesz w miłości, seksie i życiu

Można nawet powiedzieć, że całe to bredzenie o wspólnych zainteresowaniach, byciu miłym, kompatybilnym i dogadywaniu się jako przyjaciele jest całkowicie trywialne. Jeśli jesteś gorący, odnosisz sukcesy, jesteś towarzyski, uzdolniony i wystarczająco interesujący, możesz być kompletnym dupkiem, a kobiety nadal będą się z Tobą pieprzyć. Czasami nawet dostrzegą, że nie jesteś dupkiem, ale w rzeczywistości jesteś słodkim i niezrozumianym facetem. Kiedy jesteś wartościowym facetem o wysokim statusie, każda rzecz, którą robisz, będzie postrzegana w najlepszym możliwym świetle – nawet te dupkowate rzeczy, które odwalasz. Kiedy jesteś mężczyzną o niskiej wartości, każda rzecz, którą robisz, jest postrzegana w najgorszym możliwym świetle – nawet te miłe i mające dobre intencje. Kobiety uważają zajebistych dupków za zabawnych. Kobiety uważają mało wartościowych dupków za palantów. Kobiety myślą, że niesamowici mili faceci są słodcy. Kobiety uważają, że mało wartościowi mili faceci są dziwni lub przerażający.

Kobiety odzwierciedlają wartościowych mężczyzn. Wartościowi mężczyźni są pojemnikami, podczas gdy kobiety są płynem, który wypełnia daną im przestrzeń. Kobiety, które wchodzą w interakcje z wartościowymi dla nich facetami, zaczynają interesować się ich umiejętnościami, hobby, tematami rozmów – nawet jeśli te rzeczy nigdy wcześniej ich nie interesowały. Nagle zauważają, jak fajne są te rzeczy i chcą dowiedzieć się więcej. Podobnie, gdy wspaniały facet wyraża niezadowolenie lub dystansuje się od czegoś, co ona robi, zmienia swoje zachowanie. Dostosowuje się, by go zadowolić.

Kiedy mężczyzna ma niską wartość, kobiety śmieją się z rzeczy, które robi, nazywają je frajerskimi zajęciami i dystansują się od jego zainteresowań. To często prowadzi do tego, że mężczyźni o niskiej wartości zamiast tego dostosowują się, próbując zadowolić kobiety, co jeszcze bardziej świadczy o ich niskiej wartości. Jest to również po prostu odpychające. Kto chciałby pieprzyć się z mężczyzną, który zachowuje się jak kobieta?

Wiele współczesnych kobiet nie ma zbyt wiele do zaoferowania pod względem osobowości, hobby, umiejętności, zainteresowań. Trudno byłoby oderwać 20 kilku latkę w 2015 roku od jej telefonu komórkowego. Życie większości współczesnych kobiet składa się z mediów społecznościowych, jedzenia na mieście, kupowania ubrań i “randkowania” z facetami. Te naprawdę z jakąś głębią mogą rozmawiać o muzyce. Spędzają czas na płytkim odzwierciedlaniu facetów, z którymi chcą być, trzymając się życia swoich mężczyzn.

Kiedy przed grupą zombie [NPC] zaczniesz mówić o poważnych światowych problemach.

Łatwo je znienawidzić. Patrzeć na nie z góry. W rzeczywistości Czerwona Pigułka zachęca do negatywnego postrzegania kobiet. Dlaczego? Ponieważ kiedy postrzegasz kobiety jako nie-unikalne, nie-specjalne istoty, z których każda definiowana jest przede wszystkim przez to, jak bardzo jej wygląd wywołuje wzwód, możesz podejść do nich pewnie, nie przejmując się tym, jak się sprawy potoczą. Bo jakie to ma znaczenie, że jedna konkretna, nie-unikalna, nie-specjalna kobieta nie przeleci cię dziś wieczorem?

Słyszymy historie na lewo i prawo o kobietach, które pochopnie działają, zdradzają, rzucają, rozwodzą się i ogólnie są dość gówniane w stosunku do mężczyzn, którzy je kochają. Ale pamiętaj: Kobiety odzwierciedlają swoich mężczyzn. Jeśli jesteś wartościowym mężczyzną o wysokim statusie, wszystko, co robisz, wygląda tak, jakbyś błyszczał – nawet te dupkowate rzeczy – a twoje zainteresowania i cele wydają się jej wręcz fajne. Jeśli twoja wartość spada, wszystko, co robisz, wygląda niezręcznie i dziwnie – nawet miłe rzeczy – a twoje zainteresowania i cele wyglądają jak frajerskie rzeczy. Mężczyźni o wysokiej wartości [mają opcje] nie znoszą złego zachowania. Mężczyźni o niskiej wartości pozwalają na to, ponieważ nie mają dokąd pójść.

Jeśli kobieta jest dla ciebie niemiła, to dlatego, że jej na to pozwalasz. Ona odzwierciedla twoje własne gówniane zachowanie. Kobiety są tak gówniane, jak im na to pozwalasz. 

Źródło: Women act as shitty as you let them

Zobacz na: …I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper
Drogi SIMPie: Kobieta, której pragniesz, nigdy cię nie będzie szanować – S.G. Cheah
Kobieta: Najbardziej odpowiedzialny nastolatek w domu?
Arthur Schopenhauer o kobietach [Feministyka]
Żelazne Zasady Rollo Tomassiego
Nie ma Tej JEDYNEJ – Rollo Tomassi
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć – Rian Stone
Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek
Męska matryca społeczna: powrót do piaskownicy – Ian Ironwood
Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź: “Okej”.

 

 

Aaron Clarey – Jak sprawdzić czy ktoś jest materialistą i NPC-kiem.

 

NPC to skrót od ‘NonPlayable Character’ i oznacza “postać niegrywalną” lub “postać niebędącą graczem”. Jest to termin zapożyczony ze świata gier wideo, oznaczający postać kontrolowaną przez komputer, a nie przez gracza.

https://rumble.com/v2q62bw-aaron-clarey-jak-sprawdzi-czy-kto-jest-materialist-i-npc-kiem..html

Aaron Clarey:  Najprostszym sposobem na ocenienie, że ktoś jest materialistą i NPC-kiem, zadaj pytanie:

“Czy uważasz, że kobieta powinna być w domu i wychowywać dzieci?”,

pytanie od mężczyzny do kobiety.

„Czy uważasz, że rodzice powinni wychowywać swoje dzieci? Jakbyś wychowywała dzieci? Czy zrzuciłabyś obowiązek na innych, itd.”

Nie możesz zadać pytania czy by wychowywała swoje dzieci, bo odpowiedz zawsze będzie twierdząca, bo wydaje im się, że godzina czy dwie dziennie wieczorem to wychowywanie dzieci.

Raczej powiedz coś rodzaju, że chciałbyś mieć dzieci i w jaki sposób ona by się nimi zajęła – czy oddała do żłobka, do szkoły, o to zapytaj. Gdy odpowie, że odda do żłobka, to masz swoją odpowiedź.

To jest błąd. Nie powiem, że jest psychicznie chora, bo to nie wypada… Ale jest w błędzie odmawiając wychowania swoich dzieci. To jest błąd. Nie twierdzę, że taka osoba jest potworem, że świadomie i celowo czyni zło, ale jest zła bezwiednie. Co jest z tobą nie tak? Masz dzieci i ich nie chcesz ich wychowywać.

 

Women Say Women Want To Be Blaque on Social Media? | How Social Media Made Women Undateable