Prawda o samoocenie kobiet i dlaczego TY masz władzę

 

Z tej strony Replicant Fish. Witajcie z powrotem. Cieszę się, że mogliście do mnie ponownie dołączyć. W moim poprzednim filmiku pt. „Ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej”, powiedziałem kilka słów, ale pozwólcie mi rozwinąć ten temat i dodać kilka innych rzeczy. Dzisiaj nie mam żadnego artykułu. Owszem, na ten temat jest ich wiele do przeczytania. Jednak dzisiaj chcę sobie poględzić.

Na początek, to co ty, jako mężczyzna, powinieneś zrozumieć to to, że kobiety nie mają nad tobą żadnej władzy, chyba że dasz im władzę nad sobą. Wchodząc w szczegóły, kobiety potrzebują, abyś stwierdził, że jesteś ich mężczyzną, a ona jest twoją kobietą, aby mogły od teraz stawiać granice.

Mogą teraz podejmować decyzje w twoim życiu. Mogą teraz sprawić, że będziesz się im kłaniał. Musicie zrozumieć jak to wygląda w małżeństwie – aspekt małżeństwa. Oczywiście, pewna ilość kobiet chce wyjść za mąż, bo poślubienie mężczyzny jest przejęciem ostatecznej kontroli nad nim. Ponieważ poślubienie kobiety jest najmilszą rzeczą, jaką większość mężczyzn mogłaby dla niej zrobić.

ZROBIĆ I DODAĆ – AMS [przewaga i dominacja]

Od teraz ma nad tobą władzę, ponieważ uznałeś ją jako swoją żonę. Nawet w związkach, takich jak poważne, długoterminowe związki, uznanie, że to jest twoja dziewczyna, to jest twoja kobieta, oczywiście daje jej możliwość robienia wielu rzeczy z tobą i w twoim życiu.

Natomiast jeśli nie uznajesz jej za swoją, jeśli, powiedzmy, po prostu się z nią bawisz, dymasz dla zabawy, to ma nad tobą małą władzę. Wielu z was to wie. Dzierżą małą władzę, chyba że powiecie im: „Tak, jesteś moją kobietą. Powiem wszystkim, że jesteś moją kobietą. Tak, jesteś moją żoną. Weźmy ślub na oczach wszystkich, aby pokazać, że teraz się o ciebie upomniałem. Tak więc teraz to ty masz władzę”. Teraz to ona ma władzę.

Zrozumcie również to, że podczas gdy kobiety chcą aby mężczyźni widzieli je w tym beztroskim, miłym, delikatnym świetle, władza leży w tym, że ich pragniecie, pożądacie i potrzebujecie. Wiedzą, że nie mają władzy nad mężczyznami, którzy nie chcą żadnej z tych rzeczy. Jest świadoma, że ma niewielką władzę nawet w przypadku mężczyzny, który po prostu się z nią prześpi, ponieważ jest on w stanie zdobyć to, czego chce, nie wiążąc się z nią.

Widzicie, w tym świecie panuje przekonanie, że nie jesteś mężczyzną, chyba że uganiasz się za kobietami, robisz dla nich większość rzeczy, wychodzisz z siebie, ograniczasz się dla nich, próbujesz je naprawić. Z powodu akceptacji umawiasz się z samotnymi matkami, umawiasz się z kobietami, które cię nie pociągają. Chcą być akceptowane bez względu na wszystko, to jak wyglądają lub w jakim są rozmiarze. To cała akceptacja, której chcą od nas jako mężczyzn. I to, co mężczyźni powinni zrozumieć, to to, jak mocno kobiety na nią naciskają. Spójrzcie na to, jak mocno kobiety forsują wiele z tych rzeczy.

5 powodów, dla których nigdy nie powinieneś umawiać się z samotną matką

Przedstawmy tę kwestię w skali mikro i makro.

W związku, jak już wam pokazałem i jak wielu z was wie, wiele kobiet potrzebuje bodźca, który dostaje od nas jako mężczyzn. Bodźca wynikającego z tego, że chcemy i potrzebujemy ich, dawania im znać, że są wyjątkowe, że nie wygląda źle w tej sukience czy stroju, zapewnienia płynącego z naszych słów jako mężczyzn, zapewnienia płynącego z naszych słów i obecności jako mężczyzn. Bo wielu mężczyzn wciąż tego nie docenia, choć widzieli od czasu ogólnokrajowej kwarantanny [lockdownów], jak kobiety reagowały na brak obecności jakiegokolwiek mężczyzny. A nawet na to, gdy tam jest, na wszystkie te bzdury.

Dlaczego powinieneś przestać bezinteresownie dawać dziewczynom swoją uwagę – Andrew Tate

Kontynuujmy. Zrozumcie, że w związku, jak niektórzy z was wiedzą, kobiety lubią ten czynnik pobudzający, który czerpią z bycia z mężczyzną, jak niektóre czują się bardziej pewne siebie i bezpieczne, ponieważ jest tam mężczyzna, zwłaszcza mężczyzna, który zrobiłby dla nich wszystko. To obraz tej sytuacji w skali mikro.

Rozszerzmy to na makro, na świat, aby zrozumieć, że wiele działań, które widzicie u kobiet, to rzecz związana z poczuciem własnej wartości. Jest wiele rzeczy w feminizmie, które zmusiłyby was, do refleksji, że to pokazuje brak poczucia własnej wartości. To nie pokazuje pewności siebie, to nie pokazuje prawdziwego, silnego upodmiotowienia. Tak naprawdę to pokazuje strach.

Widzicie, gdy rozumiecie, jak kobiety demonstrują [projektują] pewne rzeczy, aby ukryć swój brak poczucia własnej wartości, brak pewności siebie, sposób, w jaki czują się same ze sobą i co inni o nich myślą, to kwestia faktyczna. A w tym przypadku, sposób w jaki wy, my, jako mężczyźni, o nich myślimy.

Czerwone pigułki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki – TBYS

Widzicie, dlatego mówię, że to dobrze, że kobiety mówią, wymagają, narzucają, mówią jak źli jesteśmy, jak dobre one są i czego chcą od tego świata. Mówią, że chcą i oczekują od nas, że będziemy tradycyjni, podczas gdy one ewoluują w Bóg wie co. Chodzi mi o to, żebyście spojrzeli na to z innej strony.

Spójrzcie, jak wiele z tych rzeczy to tylko narzucanie [projektowanie] nam przez kobiety tego, jak się czują, z czym czują się źle, jak czują się nieatrakcyjne, jak chcą być pożądane w ten konkretny sposób, chcą być postrzegane w ten konkretny sposób, chcą mieć tak dużo władzy.

Jednak czy robią to dla tych prawdziwych rzeczy, o których mówią, dla upodmiotowienia? Czy jest to tylko projekcja ich braku poczucia własnej wartości? Muszą was sprowokować, zdenerwować nas, mężczyzn, i krzyczeć, ryczeć, oraz wrzeszczeć. Zastanawiam się jednak, ile łez kryje się za tymi krzykami i wrzaskami, kiedy są już same i rzeczywistość daje o sobie znać.

Jedną z wielu dobrych rzeczy w byciu mężczyzną jest fakt, że musimy stawić czoła rzeczywistości. Musimy stawić czoła i przyznać się do tak wielu rzeczy. Lecz, mimo to żyjemy w świecie, w którym akurat wiele kobiet nie musi tego robić. Nie muszą.

Mężczyzno zrozum to, że ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej. Jest to dla ciebie wzmacniające, bo ty też nie jesteś jej. Nie masz być jej własnością. Jeśli jest z tobą, to jest jej kolej. Powinna być szczęśliwa, że nadeszła jej kolej, co powinieneś zauważyć.

Widzicie, niektórzy mówią, że kobiety nie powinny być stawiane na piedestale. I ja się z tym zgadzam. Lecz dodałbym też, że nie zasługują na to, by być na tym przeklętym piedestale. Przede wszystkim nie zasługują na to, by na nim być. Myśl o umieszczeniu ich tam jest niedorzeczna. Została nam opchnięta na masową skalę.

Przez wiele bajkowych bredni przedstawianych w programach telewizyjnych i filmach, powstają coraz to nowe dziedziny irytujących romantycznych bzdur, które nie mają nic wspólnego z ulepszaniem cię jako mężczyzny, a więc sprawieniem, by ona poczuła się lepiej jako kobieta. Widzisz, gdy mężczyźni dążą do tego, by odkryć to jak czują się sami ze sobą, co budują dla siebie i zrozumieć władzę jaką posiadają, robią to po to, aby z niej nie rezygnować, aby dać im znać: „Tak, powinnyście na to pracować, tak, powinnyście tak dużo narzucać [projektować]. Nadal pokazujcie brak poczucia własnej wartości, nadal pokazujcie, kto tak naprawdę jest zgorzkniały”. Niektórym mężczyznom się to myli. Nie widzą tego. Staram się im to pokazać. Jednak czasem wystarczy być świadomym. Mężczyźni, to cały czas jest wokół was. Bądźcie tego świadomi.

Kiedy zrozumiecie, jak duży brak poczucia własnej wartości odczuwa wiele z nich, wtedy zobaczycie i zrozumiecie, dlaczego robią to, co robią, dlaczego tak dużo narzucają [projektują] i dlaczego to jest takie cholernie zabawne. To jest cholernie zabawne. To jest śmieszne.

Śmieję się jak maniakalny głupiec na tych filmach z cholernie dobrego powodu. Możecie mi wierzyć, to dobry powód. Wielu z was dostrzega i zna ten powód. Kiedy widzicie prawdziwy brak poczucia własnej wartości i to, jak rozdmuchiwane jest to upodmiotowienie [silna i niezależna], to dociera do was, że jest to tylko pokaz. Tak wiele z tego jest tylko pokazem [przedstawieniem]. Rzeczywistość dowodzi czegoś innego.

Silna i niezależna - regulator

Jeden z was przypomniał mi o filmiku na moim poprzednim, nieistniejącym już kanale, filmiku o nazwie „The Stage Show”. Jestem zaskoczony, że faktycznie o nim pamiętałeś. Jeśli ktokolwiek z was pamięta ten filmik, to jestem zaskoczony, bo to był zarąbisty filmik, w którym mówiłem, że większość rzeczy, które robią i pokazują wam kobiety, to po prostu odjechane widowisko sceniczne.

Dociera to do ciebie, kiedy wchodzisz za kulisy i widzisz prawdziwą kobietę, która siedzi tam w swojej piżamie lub spodniach dresowych, dresie, czymkolwiek, może mieć na nim plamy z jedzenia, np. z lodów, z łez, z czegokolwiek, i jeden lub dwa koty liżą jej palce u nogi.

W rzeczywistości, jak w musicalu „Hair”, przeżywa na nowo wiele rzeczy, które zrobiła w swoim życiu. Powiedzenie tego wtedy to jedno, ale w poprzednich filmikach pokazałem wam, że w artykułach mówią to same kobiety. O momentach, w których są same, za zamkniętymi drzwiami, za kulisami. Nie, nie chodzi o widowisko sceniczne.

Zołza nie potrafi zrozumieć, dlaczego jest od 4 lat sama
Współczesna kobieta popełniała błędy w randkowaniu i teraz żałuje bycia odrzucaną

Zbyt wielu mężczyzn skupia się na widowisku scenicznym, kiedy ona jest wystrojona i ładna, z makijażem i fałszywym szumem wokół niej, fałszywym upodmiotowieniem. Niezależna kobieta. Piosenki Beyonce wybrzmiewające za każdym cholernym razem. Cały ten nonsens. Lecz prawdziwa, rzeczywista kobieta to ta za kulisami, w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu, gdzie nikt jej nie słyszy. Z powodu kwarantanny tak wiele z nich przez to przechodziło.

Chodzi mi o to, że nie trzeba być potworem, żeby powiedzieć wszystko, co właśnie powiedziałem. Chodzi o zrozumienie tej kwestii. Niektórzy z was myślą, że umawiają się z kobietą występującą na scenie, tą, którą widzicie. Nie, to jest ta jej wersja, którą ona wam pokazuje.

Powiedzmy, że każdy ma swoich przedstawicieli. Jednak wielu mężczyzn powinno zrozumieć, że tak naprawdę umawiacie się z wersją kobiety zza kulis. To jest naprawdę ona. To jest kobieta, którą wielu mężczyzn spotyka po jakimś czasie, koniec końców.

Spotykają miłą kobietę, kobietę ze sceny, ale później spotykają prawdziwą kobietę, tę jej wersję, którą chciała przed wami ukryć, tę, której wiele z nich nie chce wam pokazać, nie chce żebyście byli jej świadomi, lub nie chce żeby wam nawet przeszło przez myśl, że istnieje.

W rzeczy samej. W czasie tego rozbudowanego wywodu chcę wam powiedzieć, że w sytuacji, kiedy możecie naprawdę zobaczyć i zrozumieć kim są, wiele z nich, wtedy zrozumiecie dlaczego nie są godne piedestału. Wielu mężczyzn stawia na piedestale laskę z pokazu [sceny]. Lecz wiedzą na pewno, że gdyby znali kobietę [jej wersję] zza kulis, tę prawdziwą, to wiedzieliby, że nie jest ona godna piedestału. Ale stanie się tak dopiero wtedy, gdy ją zobaczą. Jedynie wtedy, gdy naprawdę ją zobaczą. Otwórzcie oczy. Zobaczcie kim jest prawdziwa nagroda. Wiecie, kim jest ten prawdziwy drań.

Innymi słowy, skup się, obserwuj, pamiętaj, że świat jest twój. Życzę wam miłego dnia.

Zobacz na: Idea czarującego księcia – książę z bajki
Jak zidentyfikować powód, dla którego kobieta jest z tobą
Zołza nie potrafi zrozumieć, dlaczego jest od 4 lat sama
Dlaczego kobiety zakochują się w piratach i wampirach – prof. Jordan Peterson
To badanie stawia kobiety w BARDZO niekorzystnym świetle.
Atrakcyjność nie jest kwestią wyboru i świadomej decyzji – David DeAngelo
Mężczyźni i kobiety nie mogą być „tylko przyjaciółmi” [Scientific American, 2012]

„Nie potrzebuję mężczyzny” – jak niezależne kobiety stają się niechcianymi kobietami.
Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?
Kobieta jest zszokowana, że reguła 80-20 nie jest korzystna dla kobiet i
Mężczyźni nigdy nie kochani – oto dlaczego niektórzy mężczyźni pozostają singlami.
Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane.

 

 

Prawda o samoocenie kobiet i dlaczego TY masz władzę [napisy PL]

Wiele kobiet ma nadzieję, że większość mężczyzn nie widzi ich takimi, jakimi naprawdę są. Oczekują jednak, że mężczyźni będą ich ślepo pragnąć.

 

 

Meska-uwaga-Moj-Skarb

Wstręt do prawdy

Wstręt do prawdy. — Taka już jest natura kobiet, że każda prawda (tycząca się mężczyzny, miłości, dziecka, towarzystwa, celu życiowego) przyprawia je o wstręt — i że starają się mścić na każdym, kto im oczy otwiera.