Czerwone pigułki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki – TBYS

Czerwone pigułki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki

– Po pierwsze, wiele osób uważa, że ważne jest, aby w życiu zawsze mieć plan awaryjny. A co w przypadku posiadania zapasowego mężczyzny? Ostatni sondaż przeprowadzony przez onepoll.com wykazał, że połowa kobiet będących w związkach małżeńskich i partnerskich ma w głowie zapasowego mężczyznę na wypadek, gdyby ich obecny związek nie wypalił. Ten zapasowy mężczyzna to zazwyczaj ktoś, kogo znają od lat i który rzuciłby wszystko, żeby z nimi być.

Think Before You Sleep: W oparciu o popularne żądanie bierzemy na tapetę ulubiony przez wszystkie kobiety talk show, The Real.

– Czy potrafisz być sobą?

TBYS: Muszę powiedzieć, że po narażeniu się na wszystkie treści, których używam na potrzeby tego kanału, naprawdę nie ma nic bardziej uświadamiającego niż oglądanie treści, które są tworzone dla kobiet. Czy to Wendy Williams otwarcie mówi kobiecie, aby oszukała męża w sprawie ciąży lub Shallon Lester ucząca kobiety, jak skutecznie wykorzystywać [poniewierać] swoich chłopaków. Jeśli chcesz usłyszeć trochę prawdy, to zacznij słuchać tego, co kobiety mówią innym kobietom. Lecz szczerze mówiąc, nie moglibyśmy być w lepszych czasach jeśli chodzi o rozpowszechnianie tych informacji. Według Google Trends, słowo „simp” od ponad 16 lat utrzymuje się w czołówce w oparciu o dane wyszukiwania.

[Simp – obraźliwe określenie mężczyzny charakteryzującego się służalczą postawą wobec kobiet]

I prawdopodobnie możemy podziękować za część z tego brakowi świadomości Iana Cartera i temu jak pracują kobiety. Sądzę, że mogę podsumować tę konkretną sytuację mówiąc, że jeśli spotykasz się z dziewczyną, która pracuje w branży pornograficznej, to nie bądź zaskoczony, gdy zostaniesz przez nią zdradzony. Jednak mimo braku świadomości ze strony Iana, wojna z simpami, przynajmniej w przypadku YouTube’a, jest wygrywana.

Spójrzcie na to, ile osób nie polubiło iDubbbza, gdy stwierdził, że nie widzi nic złego w tym, że jego dziewczyna ma konto na OnlyFans. Spójrzcie na filmik PewDiePie. Spójrzcie na mem Simp Nation na Tick Tocku. Nawet dzieci wiedzą obecnie, co to jest simp. MGTOW ma na to swój wpływ. A sposób, w jaki będzie nadal wywierał ten wpływ, to wystawianie mężczyzn na to, jak kobiety faktycznie działają, zamiast dalszego pozwalania im na wierzenie w te feministyczne bzdury, których uczono nas w dzieciństwie.

Dlatego wielkie podziękowania dla programów takich jak The Real, które dostarczają nam tego typu treści. Dziękuję za wykopanie ankiety przeprowadzonej na tysiącu kobiet, w której 50% z nich przyznało, że ma zapasowego simpa czekającego w kącie na wypadek, gdyby jej związek nie wypalił. Ludzie, proszę was róbcie więcej takich badań.

Dajcie nam jakieś informacje, które faktycznie możemy wykorzystać dla dobra ludzkości. Tym razem, mamy specjalny odcinek The Real, do którego zaprosili faceta, który nazywa się Tony Rock – tak, jest spokrewniony z Chrisem Rockiem – aby dołączył do rozmowy. Z odcinków, które oglądałem, w których w roli gości występowali mężczyźni, wywnioskowałem, że zazwyczaj po prostu papugują rzeczy, które kobiety chcą usłyszeć. Lecz uważam, że Tony porusza interesującą kwestię. Zobaczmy co ma do powiedzenia.

Tony Rock: Mam kumpla, który przez lata był z młodą kobietą.

– To byłeś ty?

Tony Rock: Nie, nie. Nie ja. Nie ja. Zerwał z tą dziewczyną. Zerwali. I w ciągu trzech miesięcy wyszła za mąż. Zatem ten facet był tam cały czas, prawda?

– Tak.

TBYS: Fantastycznie. Chcecie wiedzieć dlaczego tak wiele kobiet jest w stanie wrócić do bycia w związku kilka dni po rozstaniu? To dlatego, że w wielu przypadkach była już z tym facetem lub sadziła nasiona [Monkey Branching], aby z nim być w trakcie waszego związku. Nie ma lepszej oznaki tego, że była niewierna podczas waszego związku niż zawarcie małżeństwa tylko trzy miesiące po zerwaniu.

Skakanie z gałęzi na gałąź jak małpa [Monkey Branching]
Mężczyźni i kobiety nie mogą być „tylko przyjaciółmi” [Scientific American, 2012]

Nawiasem mówiąc, to jest złe dla facetów po obu stronach. Byłeś albo facetem, który został zdradzony, albo byłeś simpem czekającym dłuższy czas na to by jakaś laska zerwała ze swoim chłopakiem tylko po to, żeby mogła zrobić to samo tobie, kiedy się znudzi lub pomyśli, że stać ją na coś lepszego.

Tak czy inaczej, ten program jest o kobietach. Zatem wróćmy do prawdziwej części The Real. Adrienne zawsze ma coś pouczającego do powiedzenia. Dajmy się jej wypowiedzieć.

Adrienne: Sądzę, że każdy mężczyzna, przepraszam, że każda kobieta – wydaje mi się, że ich planem awaryjnym zazwyczaj jest ich były. Powodem, dla którego to był mój plan awaryjny – ludzie, to jest straszne – jest to, że to zwykle osoba, która może najdotkliwiej zranić uczucia obecnego faceta.

– To zazwyczaj właśnie ten facet, któremu mówimy żeby do nas wrócił.

Adrienne: Tak. To zwykle facet, co do którego obecny partner jest najbardziej niepewny. Większość mężczyzn jest najbardziej niepewna co do twojego byłego.

Tony Rock: Tak. Tak.

Adrienne: A jeśli ten facet cię rzuci, masz plan awaryjny w postaci powrotu do swojego byłego. A wtedy on mówi: „Wiedziałem, że się kochacie i gadacie przez cały czas”.

– Tak.

– A ja na to: „No, ta”.

TBYS: Ludzie, pamiętajcie, że Adrienne to nasza dobra, chrześcijańska dziewczyna.

Adrienne: Czy to nie jest szalone, że bez względu na to jak/gdzie upadamy i co się dzieje w naszym życiu, to naiwna miłość Boga zawsze nas niesie, łapie i…

– Amen.

TBYS: Jak bardzo chrześcijańsko z twojej strony, że myślisz o tym, jak możesz najlepiej zaszkodzić swojemu obecnemu chłopakowi, flirtując z byłym w trakcie waszego związku. Ojej, pamiętam, kiedy czytałem Biblię, chwilę, kiedy Mojżesz zszedł z góry i powiedział kobietom, żeby spiskowały przeciwko swoim partnerom. Najwyraźniej cudzołóstwo nie jest niczym takim w życiu Adrienne.

Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza

Adrienne: Prowadzimy prawdziwą rozmowę, moralną rozmowę.

TBYS: Zastanawiam się, czy jej mąż słucha tego programu. Raczej nie, bo jestem pewien, że już dawno by się z nią rozwiódł. Ja bym to zrobił, kiedy przyznała się w telewizji publicznej, że nagrywa jego rozmowy telefoniczne. Jednak dajmy mu czas. Są małżeństwem dopiero od kilku lat.

Adrienne: Powodem, dla którego wiele z tych kobiet ma plan B jest to, że nie są dobrze traktowane w swoim związku. Na przykład w wielu przypadkach jeśli kobieta szuka planu B, to prawdopodobnie dlatego, że po pierwsze nie jest pewna planu A, albo się zabezpiecza. Tak jak powiedziała Lonnie, myślimy sobie: „To nie idzie w dobrą stronę albo nie wiem czy on poprosi mnie o rękę, nie wiem czy sam mnie nie zdradza“. Więc na wszelki wypadek, jeśli on robi coś niewłaściwego, chcę się upewnić, że też mam plan awaryjny.

– Zawsze mówię, że jeśli nie jesteś mężatką, umawiaj się na randki z wieloma facetami w tym samym czasie.

 

Zdradzanie – kobiety vs mężczyźni [metafizyka]

 

TBYS: Musiałem dodać tę ostatnią część, ponieważ Lonnie zagłuszyła końcowe słowa Adrienne. Ale czy mogę tylko zwrócić uwagę na to, że Lonnie, która mówi, że powinnaś grać w wiele gier naraz i Jeannie, która zgodziła się z nią później w programie, są rozwódkami? Aczkolwiek odbiegam od tematu. Adrienne nie tylko aktywnie próbuje zniszczyć mężczyznę za dostąpienie przez niego wielkiego zaszczytu umawiania się z nią, ale tak na wszelki wypadek zakłada, że jest winny zdrady. Winny bez żadnych dowodów. Ludzie, jeśli chcecie nauczyć się niezwykle przydatnej umiejętności w radzeniu sobie z konfliktem, to nigdy nie zakładajcie, że ludzie robią pewne rzeczy, ponieważ chcą ci zrobić krzywdę w ramach zemsty.

Zawsze zaczynam od tego, że są nieświadomi problemu lub że popełniono błąd. Ponieważ natychmiastowe zakładanie, że ludzie są winni doprowadzi cię do destrukcyjnych zachowań, takich jak zapobiegawcze zdradzanie twojego chłopaka tylko z powodu możliwości, że on cię zdradza. Albo może to być coś takiego.

Pamiętam, że kiedyś kierowniczka przesłuchiwała mnie, a potem oskarżyła o oszustwo związane z zegarem kontrolnym w pracy, bo komputer powiedział, że pracowałem więcej godzin niż powinienem. Okazało się, że oprogramowanie firmy było zawirusowane i dodawało dodatkowe godziny. Czy kiedykolwiek mnie przeprosiła? Oczywiście, że nie. Nie bądź taką osobą. Zakładaj, że w ludziach jest to, co najlepsze, chyba że masz rzeczywiste dowody na złe postępowanie. Dzięki temu staniesz się bardziej sympatyczną osobą.

– Chciałam powiedzieć, że jeśli masz zapasową osobę, nie ma możliwości, abyś była w pełni zaangażowana w osobę, z którą jesteś, ponieważ zawsze myślisz o tej drodze ucieczki, zawsze myślisz, że masz coś za sobą.

TBYS: Właściwie to był świetny argument od Jeannie i zgadzam się z nią. W przypadku czegokolwiek w życiu, powodem, dla którego ludzie doświadczają sukcesu jest to, że nie siedzą bezczynnie myśląc o swoim planie B, kiedy powinni rozwiązywać problemy z planem A. Jeśli masz coś takiego jak wymarzona praca i wprowadzasz plan awaryjny na wypadek, gdyby coś nie wyszło, to za każdym razem, gdy trafisz na kwestię sporną, będziesz spoglądał w kierunku swojego planu B.

Wystarczy kilka takich kwestii spornych żebyś zrezygnował. Zamiast szukać rozwiązania dla swojej kwestii spornej po prostu poddasz się w chwili, kiedy zrobi się ciężko. Spójrz na poświęcenie ludzi, którzy odnoszą spektakularne sukcesy. Na przykład Travis Barker, perkusista Blink-182, był tak zaangażowany w bycie odnoszącym sukcesy muzykiem, że wytatuował się kilka razy, żeby nikt nigdy nie zatrudnił go do prawdziwej pracy. Ta decyzja zmusiła go do przepracowania problemów i nie tylko odniósł sukces w wielu zespołach, ale także posiada odnoszącą sukcesy linię odzieżową. Więc tak, Jeannie, zgadzam się z tobą. Pełne zaangażowanie jest naprawdę ważne. Szkoda tylko, że wycofujesz się ze swoich twierdzeń.

– Kiedy umawiam się na randki chcę dać wszystkim znać, że tam jestem, dobrze się bawię, żebyś ty też to robił, bo nie chcę zostać przyłapana na ślizganiu się i nie chcę zranić uczuć kogokolwiek, gdy wyglądam, jakbym miała kilka planów awaryjnych, a sprawiam, że czujesz się jak ten jedyny.

TBYS: Ona jest przeciwna planom awaryjnym, ale umawia się z wieloma facetami w tym samym czasie, żeby znaleźć najsilniejszego samca.

– Tak, tak.

– Najsilniejszy przetrwa, ten który…

TBYS: Słuchaj, możesz chodzić na tyle pierwszych randek, ile chcesz. Lecz gdybym szukał związku, byliśmy na kilku randkach i powiedziałabyś mi, że umawiasz się z kilkoma innymi facetami tylko po to, by się dobrze bawić, wtedy zostałabyś natychmiast porzucona.

Tony Rock: Nie będę dzielił się moją dziewczyną z nikim.

TBYS: Dziewczyny, które sypiają z wieloma facetami w tym samym czasie dla zabawy, nie są materiałem na związek. Jest na to słowo i myślę, że je znacie. [Tkanina do mycia podłogi] Ale nie mówiliśmy jeszcze nawet o randkach online. Kobiety mogą znaleźć w ten sposób góry simpów. Odsetek kobiet, które mają plan awaryjny, wynoszący 50% wydaje się trochę niski, chyba że to badanie obejmowało kobiety, które przekroczyły fazę olśnienia [ścianę]. Ogólnie rzecz biorąc, każda kobieta, która jest wystarczająco atrakcyjna, aby być warta umawiania się z nią na randki, ma innych facetów czekających na nią w strefie przyjaźni [friendzone].

Tinder i początek „randkowej apokalipsy”.
Wszyscy dobrzy mężczyźni po 35. roku życia są zajęci… zostali sami nieudaczniki – mówi modelka, która w ciągu 4 lat była na 500 randkach.

Mój chłopak nie pozwala mi nocować u mojego ex ani poznawać nowych przyjaciół na Tinderze

Przejdźmy dalej. Bo jeśli chodzi o simpów nie chodzi tylko o to. Kobiety nie znoszą, gdy ograniczasz im możliwość produkowania nowych simpów. Oto przykład.

– Wszystkie uwielbiamy spędzać czas z naszymi przyjaciółkami w barze, ale najwyraźniej nie wszystkie kobiety tak robią. Według Page Six, kobieta o imieniu Clementine Crawford oskarża drogą, nowojorską restaurację odmawiającą kobietom możliwości siedzenia samej przy ich barze.

– Ojej.

– Mhm. Clementine, która chodzi do restauracji od czterech lat twierdzi, że ostatnio została odprowadzona od baru i powiedziano jej, że kobiety nie mogą już tam jeść same.

Adrienne: Wyobrażacie to sobie? O mój Boże.

– A kiedy zapytała, dlaczego mężczyźni wciąż mogą tam siedzieć, właściciel powiedział, że próbują rozprawić się z prostytutkami kręcącymi się przy barze próbującymi poderwać klientów. Tak, panie. Słyszałyśmy o walce o miejsce przy stole. A co z miejscem przy barze?

– Czekaj, czy oni po prostu automatycznie założyli, że jest prostytutką?

Adrienne: A nawet gdyby nią była, to dlaczego próbują popsuć szyki pracującej kobiecie?

TBYS: Może dlatego, że prostytucja jest nielegalna. I nie chcą, żeby rząd zamknął ich biznes, bo kobiety używają ich baru do łamania prawa.

Adrienne: Robienie czegoś takiego komuś jest niedorzeczne. I jest to też dyskryminowanie kogoś na podstawie zaobserwowanych cech [profilowanie], które jest nielegalne.

TBYS: Nie, nie jest. Dyskryminowanie kogoś na podstawie zaobserwowanych cech jest nielegalne w przypadku policjantów. Właściciele firm mają jednak możliwość odmowy obsługi i określenia, gdzie wolno ci przebywać na ich terenie. Cóż do pewnego stopnia, ponieważ feminizm ograniczył wolność zrzeszania się. To chyba jednak temat na inny filmik. „Mam prawo siedzieć przy barze.” Nie, nie masz. Nie masz prawa do robienia czegokolwiek na terenie należącym do innych ludzi. Jedynym powodem, dla którego członkinie obsady The Real są tym wszystkim poruszone, jest to, że bary są najlepszym miejscem dla kobiet, by wyciągać pieniądze od simpów.

– Tak. Kiedy byłam singielką zawsze chodziłam do baru sama i po prostu tam siedziałam, rozmawiałam z nimi, witałam się, a oni stawiali mi drinki…

– No tak.

– Co? Kiedy?

– Po prostu bądź miła.

– Tak.

TBYS: Zgadza się. Wystarczy być miłym dla facetów w barze, a oni z dobroci serca dadzą ci drinki za darmo. Proszę cię, Tamaro. Po złożeniu tego oświadczenia jesteś albo wyjątkowo naiwna, naiwna na poziomie dziecka, albo jesteś kłamczuchą. Mamy więc Adrienne, która jest naszą chrześcijańską dziewczyną i Tamarę, która była naszą przyzwoitą, również chrześcijańską, nie uprawiającą seksu przed ślubem dziewczyną. Tamara jest naszym ideałem kobiety, a i tak wyprowadzała pieniądze od mężczyzny, nie dając mu nic w zamian. One po prostu były miłe.  To nie jest dobre zachowanie. Wie dlaczego dostaje te drinki.

A gdyby miała choć trochę przyzwoitości odmówiłaby mu, gdy nie ma zamiaru nawiązywać związku z tym facetem. Ale czy kiedykolwiek słyszeliście o kobiecie, która to robi? Czy kiedykolwiek słyszeliście o kobiecie odmawiającej darmowych rzeczy, które dostają od mężczyzn, z którymi nie mają zamiaru się umawiać? Ja nie. Jestem pewien, że zdarzyło się to w pewnym momencie w dziejach świata, ale wszyscy wiemy, że większość kobiet była na darmowych randkach i wykorzystała pociąg mężczyzny do niej, aby zmanipulować go do robienia rzeczy dla niej z zerowym zamiarem zwrotu przysługi. Dlatego nigdy nie wydawaj pieniędzy na kobiety, ani nie rób dla nich żadnych rzeczy za darmo.

Dlaczego powinieneś przestać bezinteresownie dawać dziewczynom swoją uwagę – Andrew Tate

– Kilka lat temu mieliśmy Patti w programie The Millionaire Matchmaker. I faktycznie jedną z jej porad było chodzenie do naprawdę wysokiej klasy barów i samotne przesiadywanie tam oraz pozwalanie samotnemu mężczyźnie, by do ciebie podszedł i kupił ci drinka.

– Tak.

– Jeśli siedziałabyś tam sama to dostałabyś… Może to jest to, co te kobiety próbują zrobić. Może są prostytutkami. A może po prostu próbują poznać miłego faceta, który może, no wiecie, zapłacić za fajnego drinka.

TBYS: Jeśli idziesz do wysokiej klasy baru, na który cię nie stać, oczekując, że bogaty facet kupi ci drinka, bo jesteś atrakcyjna, to wymieniasz seks na pieniądze. To opis prostytutki.

Właściwie to coś gorszego niż prostytutka. Bo kiedy płacisz dziwce, płacisz za gwarancję seksu. A kiedy płacisz przypadkowej lasce w barze, płacisz za możliwość seksu. Przynajmniej dziwka jest bardziej uczciwa.

Dostajesz to, za co płacisz, zamiast płacić i nie dostawać nic w zamian. Członkinie obsady The Real zawsze mówią o równości, ale to, co sugerują to to, że czas niespełnionej kobiety jest bardziej wartościowy niż czas spełnionego mężczyzny, którego stać na przebywanie w wysokiej klasy barze, ponieważ mówią, że kobieta powinna być wynagradzana darmowymi drinkami za swój czas. Chcą, żebyś płacił jej za samo przywitanie się. Nie widzę, żeby mówiły, że kobieta powinna płacić mężczyźnie za łaskę porozmawiania z nim przez kilka minut.

– Jak to jest krzywdzące, jeśli kobiety zaczęły tu przychodzić i powiedzmy, że to jest to, co robią. Powiedzmy, że to jest to, co robią, dobra?

– Mhm.

– Czy to ich wina, czy wina waszych klientów, że nadal będą je odbierać, zawozić do domu i za nie płacić?

TBYS: Oczywiście to była tylko kwestia czasu zanim zaczną obwiniać mężczyzn. Pamiętacie to?

– To jakieś szaleństwo.

– Czekaj, więc automatycznie założyli, że jest prostytutką?

Adrienne: A nawet gdyby nią była, to dlaczego próbują popsuć szyki pracującej kobiecie?

TBYS: Więc prostytutki są dobre, ale Kowalscy są źli. A co z większą władzą dla niego? To znaczy, on po prostu próbuje zaliczyć. Dlaczego miałabyś mu stawać na drodze? Cóż, chyba nie o to chodzi. Mężczyźni nie mają znaczenia. Ważne jest to, że bar mówi „nie” kobietom, które są same, i to ogranicza ich zdolność do wyciągania zasobów finansowych od bogatego mężczyzny, nie dając mu nic w zamian. Gdyby nie chodziło o to, to mogłaby po prostu pójść, zjeść i napić się przy stole zamiast koczować przy barze. Chyba liczą się tylko jej uczucia.

A co jeśli bar chce zachować wizerunek przyzwoitego lokalu? Nie mogą tego zrobić, jeśli po barze będzie biegać banda prostytutek. To mogłoby zniszczyć ich reputację jako wysokiej klasy lokalu i zamiast tego uczynić go speluną, co zniszczyłoby ich zdolność do przyciągania klientów, którzy mogą sobie pozwolić na ich ceny.

Czy wy, kobiety z The Real w ogóle myślicie o takich rzeczach? Wydaje mi się, że nie. Oprawcy zawsze chcą mieć możliwość zniszczenia zdolności ludzi do tworzenia i utrzymywania granic. I to jest dokładnie to, co robią członkinie obsady The Real. Bar ma problem, który może doprowadzić do utraty biznesu lub może wpędzić ich w kłopoty z prawem, więc tworzą zdrową granicę.

A wy, kobiety z The Real, próbujecie to zniszczyć, piszcząc o seksizmie i wzmacniając pozycję przestępców. Sytuacje takie jak ta są powodem, dla którego tak ważne jest uczenie mężczyzn tego, jak naprawdę działają kobiety.

W ten sposób MGTOW pomaga mężczyznom, wyrywając ich z ułudy, której nauczył ich feminizm. Tak bardzo cieszy mnie widok młodszych pokoleń mężczyzn, którzy uczą się traktować kobiety jak ludzi, a nie jak królowe. Na dodatek nawet śmieją się z mężczyzn, którzy wciąż angażują się w zachowania simpów. Jakiż to będzie prezent dla świata w najbliższych latach. Wszystkie chciałyście być traktowane równo. Cóż, wkrótce wasze życzenie się spełni. Koniec z darmowymi rzeczami. To by było na tyle w tym filmiku.

Zobacz na: Młode kobiety prostytuują się za cenę kanapki w Grecji

 

 

Czerwone pigułki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki [napisy PL]