Młode kobiety prostytuują się za cenę kanapki w Grecji

27 listopada 2015

Młode kobiety prostytuują się za cenę kanapki w Grecji

Półgodzinna sesja z kobietą świadczącą usługi seksualne może być w cenie około 2 dolarów.

Młode Greczynki sprzedają seks za cenę kanapki, ponieważ sześć lat bolesnych oszczędności doprowadziło ten europejski kraj na finansową krawędź – wynika z badania, które ukazało się w piątek 27 listopada 2015 roku.

Badanie, w którym zebrano dane dotyczące ponad 17.000 prostytutek w Grecji, wykazało, że Greczynki dominują obecnie w branży prostytucji w tym kraju, zastępując kobiety z Europy Wschodniej, oraz że seks oferowany w Grecji jest jednym z najtańszych w Europie.

„Niektóre kobiety robią to tylko dla placka z serem lub kanapki, którą chcą zjeść, bo są głodne” – powiedział gazecie “London Times” Gregory Laxos, profesor socjologii na Uniwersytecie Panteion w Atenach. “Inne robią to, aby zapłacić podatki, rachunki, pilne wydatki lub szybko kupić narkotyki” – powiedział Laxos, który prowadził trzyletnie badania.

Kiedy w Grecji rozpoczął się kryzys ekonomiczny, stawka za seks z prostytutką wynosiła 50 euro (53 dolary) – cytuje Laxosa londyńska gazeta. Obecnie cena ta spadła do zaledwie 2 euro (2,12 dolara) za 30-minutową sesję.

Gregory Laxos powiedział, że około 400 takich zdesperowanych przypadków, które znalazł, może być “liczbą nominalną w porównaniu z tysiącami innych osób świadczących usługi seksualne w całym kraju, ale nigdy nie istniały one jako trend aż do kryzysu finansowego”, cytując jego wypowiedź. Stwierdził, że Greczynki stanowią obecnie 80 procent greckiego handlu prostytucją.

Jego szeroko zakrojone badania wykazały, że liczba zdesperowanych młodych kobiet, które oferują najtańszy seks, wydaje się rosnąć. “Nie wygląda na to, żeby te liczby miały się zmniejszyć” – powiedział gazecie Times. “Raczej rosną w stałym i konsekwentnym tempie”.

Cena seksu spada na całym świecie, ponieważ Internet dostarcza coraz więcej treści seksualnych w sieci. Jak donosi gazeta, średnia cena jednogodzinnego spotkania w Europie, wynosząca 180 euro (191 dolarów), drastycznie spadła.

Prostytucja jest w Grecji legalna, ale bardzo niewiele domów publicznych posiada licencję, co sprawia, że wiele z około 18.500 prostytutek działających w tym kraju jest wypychanych na ulice.

“Jeśli dodać do tego rosnącą liczbę dziewcząt, które wchodzą i wychodzą z tego procederu w zależności od swoich potrzeb, a ogólna liczba prostytutek staje się zaskakująca” – powiedział Laxos.

Badanie wykazało, że większość Greczynek, które dopiero zaczynają uprawiać prostytucję, jest w wieku od 17 do 20 lat.

Badania te zostały przeprowadzone po tym, jak w zeszłym miesiącu opublikowano szokujące doniesienie o bezrobotnej greckiej matce, która za pieniądze sutenerowała swoją 12-letnią córkę księdzu i emerytowi. Matka, lat 44, została skazana na 33 lata więzienia i grzywnę w wysokości 100 tys. euro (106.153 dolarów), podała gazeta. Greckie media nazwały kobietę “potworną matką”, a cały kraj był oburzony tą sprawą.

Gregory Laxos powiedział, że szeroko nagłośniony incydent z zeszłego miesiąca – oraz jego badanie – “odzwierciedlają społeczeństwo zaprzeczające zmianom zachodzącym w Grecji”.

“Władze państwowe muszą wreszcie zacząć działać, a nie pozostawać obojętne” – ostrzegł.

Źródło: Young Greek women selling sex for the price of a sandwich, new study shows

 

Zobacz na: Seks jest tani [dla około top 30% mężczyzn] – Mark Regnerus
Feministyczna Apokalipsa – Karen Straughan

Co jeśli kobiety po prostu nie lubią mężczyzn: Ekonomiczne konsekwencje zbywania mężczyzn przez kobiety – Aaron Clarey
O żywotnej potrzebie wolności słowa – prof. Jordan Peterson

 

Statystycznie kobiety częściej mają tendencje lewicowe.
Lewicowcy chcą robić dobrze sobie i innym, najczęściej za nie swoje pieniądze. Rosną podatki. Coraz ciężej jest funkcjonować na dotychczasowym poziomie uczciwie pracując. Wysokie podatki zniechęcają do pracy.
Jak notowania lecą w dół to władza zaczyna wprowadzać cenzurę.
Blokowanie wolności słowa utrudnia myślenie. Celem myślenia jest pozwolić myślom umrzeć zamiast Tobie.
Gdy uniemożliwiasz swobodne mówienie, przemoc staje się nieunikniona.
Sytuacja społeczna i polityczna pogarsza się i idzie w zamordyzm. Bieda zagląda do coraz większej ilości domów.
Władza w imieniu wyborców dzielnie walczy z problemami, które sama stworzyła.
W miarę postępów w budowie socjalizmu walka klasowa zaostrza się.

Prostytutka - Dziewczyna - Żona

Prostytutka – plan opłacony z góry [prepaid]
Dziewczyna – miesięczny abonament
Żona – umowa na całe życie, opłata karna w przypadku jej anulowania

 

Co Julki myślą że będą robić po upadku cywilizacji

 

 

Sexworking - prostytucja

Kiedy stwierdziłaś, że jebać szkołę i rozwój, zostaniesz sexworkerką w osiedlowym burdelu ale twoim pierwszym klientem jest spocony, obleśny grubas, a za nim w kolejce stoją już najebani Ukraińcy jebiący cebulą i żadnych chadów z kwadratową szczęka

Słuchaj pracownic seksualnych

Jack Reacher – Najtańsza kobieta to taka za którą się płaci

– Jestem biedny, nie stać mnie na Ciebie.
– Nie jestem dziwką!
– To tym bardziej mnie na Ciebie nie stać.