Zołza nie potrafi zrozumieć, dlaczego jest od 4 lat sama

Zołza nie potrafi zrozumieć, dlaczego jest od 4 lat sama

– Moje pytanie brzmi: dlaczego te wszystkie piękne dziewczyny są singielkami? Dlaczego do ku**y ja jestem sama, stary?

ADM Crazy Review: Właśnie miałem sobie zadać to samo pytanie, ale kiedy zaczęła mówić, to od razu zorientowałem się, dlaczego.

– Dlaczego jestem sama? Nie jestem już w związku od… Jestem sama już, jestem singielką już od 4 piep**onych lat za kilka miesięcy, su*o. Nie miałam oficjalnego chłopaka w tym czasie.

ADM Crazy Review: Panowie, nie dajcie się oszukać. Tylko dlatego, że tak długo jest sama, wcale nie znaczy, że nie randkuje. Ona nie siedzi cały czas w domu oglądając telewizję, czytając książki i tego typy pożyteczne rzeczy. Ona wciąż umawia się z facetami. Regularnie chodzi na randki i zaspokaja swoje potrzeby seksualne. To, o czym mówi wiąże się z faktem, że nie jest w stanie zaangażować się w związek z mężczyznami z górnych 10 czy 5 proc. To doprowadza ją do szewskiej pasji i dlatego też wrzuciła ten filmik. W tym tkwi jej problem. Nadal zabawia się z facetami, zalicza ku**sy na karuzeli, wciąż jest obiektem westchnień wielu simpów, problem w tym, że nie jest w stanie zdobyć tego jednego faceta. Faceta z górnych 10 czy 5 proc., by zaangażował się w związek na poważnie i to ją doprowadza do szaleństwa. I ona tego nienawidzi.

– Myślę sobie patrząc na siebie: laska, jesteś zajebiście ładna. Nie żebym była jakąś egoistką…

ADM Crazy Review: Jesteś narcyzem, wszyscy to widzą.

– Jestem ładna suką, się wie. Mam fajny tyłek, własne mieszkanie, Zarabiam na siebie, gotuję, sprzątam, robię to wszystko, choć nie jestem mężatką.

ADM Crazy Review: Poza gotowaniem i sprzątaniem, jak sądzicie, co jeszcze ma do zaoferowania? Zgaduję, że nic poza tym.

– Mam długie włosy, jestem latynoską, mam fajną osobowość, poczucie humoru, czasami strzelam fochy, ale nie jestem szurnięta. Gdzie tkwi problem? Czy naprawdę tak trudno znaleźć dobrego, autentycznego partnera?

ADM Crazy Review: Panowie, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to ona ma praktycznie wszystko, czego chciałby mężczyzna. Ale co jeśli chodzi o wnętrze? Będę z wami szczery – jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to jest ona bardzo atrakcyjna. Tylko to nastawienie – żaden facet nie chce użerać się z kobietą o takim nastawieniu. Nie chcemy tego. Żaden facet nie chce po powrocie do domu użerać się z kobietą próbującą go podporządkować. Żaden facet tego nie chce. Owszem, mówiła, że umie gotować i sprzątać i to jest na plus, ale co jeśli chodzi o jej osobowość? Wspomniała, że ma dobrą osobowość. Gdy ktoś cię zapewnia, że ma dobrą osobowość, to w 9 na 10 przypadków jest dokładnie odwrotnie.

– Stary, czy jestem skazana na wieczną samotność? Ku**a, słuchacie, słuchajcie, chyba odchodzę od zmysłów. Lachonie, czy to naprawdę takie trudne? Nic, idę się wypłakać.

ADM Crazy Review: Tak właśnie skończysz. Wiesz dlaczego? Bo masz zbyt dużo opcji. To jest właśnie główny problem z aplikacjami randkowymi. Aplikacje te dają kobietom zbyt wiele opcji, a co się dzieje, gdy kobieta ma za dużo opcji? Zawsze wszystko jej się miesza. [Paradoks wyboru]. Nie jest w stanie podjąć słusznej decyzji.

(Kilka chwil później…)

– Kochami zrobiłam filmik o tym, jak od 4 lat jestem sama, okej? No więc pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy od facetów, że powodem, dla którego jestem sama jest to czy tamto, że nikt nie chce się z mną umawiać jest to czy tamto, tysiące piep**onych powodów. A ja na to – stary, przede wszystkim, kto do ku**y powiedział, że faceci nie chcą się ze mną umawiać? Kto do ku**y powiedział, że faceci nie zapraszają mnie na randki, nie chcą, bym z nimi zamieszkała, że będą mnie utrzymywać, przez te 4 lata bycia singielką takie rzeczy się zdarzały, ale czy to znaczy, ze dam im ku temu szansę? Nie.

ADM Crazy Review: Tyle to my już wiemy. Masz po prostu zbyt wiele opcji, panowie. O tym właśnie mówiłem – ona ma zbyt wiele opcji i stąd nie jest w stanie podjąć słusznej decyzji. Nie potrafi się opanować. Jest niczym dziecko w sklepie z słodyczami. Nie rozumie tego, że jazda na karuzeli nie będzie trwać wiecznie.

– Sygnały ostrzegawcze to sygnały ostrzegawcze, a ja jestem gotowa to zaakceptować – nie jestem taką osobą, nie staram się tego robić. Faceci często zadają mi pytanie, co mogę wnieść do związku? Całą ku*wa siebie, stary. To właśnie mogę ku**a wnieść.

ADM Crazy Review: Jeśli laska mówi ci, że ona jest wartością sama w sobie [że jest związkiem], a nie co może wnieść do związku, to w ogóle nie marnujcie na nią czasu i poszukaj innej. Uciekaj od niej jak najdalej. Ona nic nie wniesie do związku, nie ma nic do zaoferowania.

– Kochani – o nie, co jeśli wśród was jest moja bratnia dusza. Co jeśli moja bratnia dusza teraz mnie ogląda? Muszę ochłonąć. Teraz powiem wam, co czuję. Okej lachony, jestem z powrotem. Trochę się przestraszyłam, bo może mój przyszły mąż mnie teraz ogląda. Kochani, nie mam zamiaru randkować z byle kim, nie zamierzam budować związku z kimkolwiek, jestem dorosłą kobietą, być może jestem nieco niecierpliwa, ale pragnę kogoś stworzonego dla mnie i wierzę, że w końcu z tym nastawieniem znajdę tę osobę. Naprawdę w to wierzę. Ponieważ nie chcę zadowolić się byle kim, mierzę wyżej.

Dlaczego kobiety mają nierealistyczne standardy odnośnie mężczyzn, randkowania i małżeństwa – Rebecca Lynn Pope
Zasada 80/20: Zasada Pareto w relacjach męsko damskich
Jak zidentyfikować powód, dla którego kobieta jest z tobą

Doświadczenia mężczyzn i kobiet na Tinderze

ADM Crazy Review: Znów nic nowego. Ona mierzy w facetów z górnych 10 czy 5 proc., o tym właśnie teraz mówi.

– Wiem kim jestem, że jestem wartościową osobą, pracowałam nad sobą bardzo długo i czuję, że byłabym zaje**stą żoną. Czuję, że jestem zajefajną osobą. wiecie, do bycia w związku.

ADM Crazy Review: Dlaczego wciąż nie wyszłaś z rynku matrymonialnego? Dlaczego ci wszyscy faceci bawią się z tobą bez angażowania się w poważniejszy związek?

– …z osobą stworzoną dla mnie. Po prostu wiem, że jestem wartościową osobą. Tak to wygląda. Dobra, czasami świruję i co?

ADM Crazy Review: A może wcale nie jesteś tak wartościowa jak ci się wydaje? Panowie, to jest właśnie efekt wszystkich tych aplikacji randkowych.

– Wiecie, taka jestem.

35+ – miłość i przelotne związki w epoce Internetu. Kobiety stają się zdesperowane.
35+ – Miłość i przelotne związki w epoce Internetu. Kobiety stają się zdesperowane – cz. 2

 

Zołza nie potrafi zrozumieć, dlaczego jest od 4 lat sama [napisy PL]