Mężczyźni nigdy nie kochani – oto dlaczego niektórzy mężczyźni pozostają singlami.

Mężczyźni nigdy nie kochani - Oto dlaczego mężczyźni pozostają singlami

Mężczyźni nigdy nie kochani. To nie tak, że na miłość nie mieli szans. Ci mężczyźni po prosty nigdy jej nie otrzymali. Pomyślicie sobie, że nigdy nie mieli dziewczyny czy żony. Nie, to nie o to chodzi. Tylko dlatego, że masz kogoś w swoim życiu nie oznacza, że ta osoba ciebie kocha. Nie każdego to dotyczy, czyż nie? Stąd widuje się tyle atrakcyjnych kobiet u boku bogatych czy ustawionych życiowo mężczyzn. Czy byliby w stanie zdobyć te kobiety nie posiadając swego bogactwa? Jak często kobieta taka powiedziałby ci wprost, że nie będzie z tobą, jeśli nie masz pieniędzy? Co więc z tymi mężczyznami, którzy nigdy nie byli kochani?

Jak zidentyfikować powód, dla którego kobieta jest z tobą
Co jeśli kobiety po prostu nie lubią mężczyzn: Ekonomiczne konsekwencje zbywania mężczyzn przez kobiety – Aaron Clarey

Mężczyźni, którzy tak bardzo się starali, lecz nigdy nie dane było im osiągnąć czegoś tak prostego? Czegoś tak prostego jak miłość? Widzicie, kiedy ludzie oglądają filmy takie jak ten, traktują je jako opinię zgorzkniałej jednostki. Trzeba być zgorzkniałą osobą, by traktować te sprawy z takiej perspektywy. Dlaczego odrzuca się alternatywę, że po prostu ten ktoś może być dobrym obserwatorem?

Widzicie, od nas mężczyzn oczekuje się standardowo, byśmy byli zwyczajnie ślepi. Ślepi i wodzeni pożądaniem. Mimo iż wypomina nam się, że to działa na naszą zgubę, w pewnym pokręconym sensie takie podejście jest od nas oczekiwane.

Mężczyźni są zbyt pożądliwi. Mężczyźni nie potrafią siebie kontrolować. Ok. Ja jestem jednak mężczyzną, który potrafi nad sobą zapanować. “To jesteś gejem”, powiedzą. Co to w ogóle za dziwny tok rozumowania? A potem zachodzą w głowę, dlaczego tak wielu chłopców wyrasta na mężczyzn zagubionych i niepewnych, z brakiem zrozumienia elementarnych rzeczy odnośnie obchodzenia się z kobietami i byciem w związku?

Zastanawiają się, dlaczego tak się dzieje. Wielu mężczyzn przechodzi przez życie nie doświadczając ani razu uczucia bycia kochanym przez kobietę. Nawet nie dlatego, że coś jest z nimi nie tak, ale dlatego, że tak wielu mężczyzn akceptuje to, co im dano, bez krytycznej refleksji, a większość kobiet, spośród których przyszło im wybierać, nigdy im tego nie wyjaśni czy w ogóle się tym przejmie.

Egoistyczna natura kobiet silną jest. Stąd nie dziwi, że mamy społeczeństwo, gdzie mężczyźni czują frustrację i gniew. Gniew, ponieważ czują, że byli okłamywani całe swoje życie. Grali w tę grę i gra nie dała im nic. Niektórym odebrała nawet to, co skromnego posiadali.

Cóż im pozostało? Szukali miłości, aktywnie jej poszukiwali, starali się odnaleźć to tzw. życie. Ostatecznie zostali złamani, koniec końców opanowało ich zgorzknienie, gniew i to nie z powodu tego, kim są, ale dlatego, że świat ten był tak ustawiony, że nie dał im szans na sukces.

Przez całe życie okłamywano ich, że tak muszą postępować, by osiągnąć to czy owo. Kiedy konfrontują się z rzeczywistością, kiedy zasmakują czerwonej pigułki, wtedy dostrzegają, że od samego początku postępowali błędnie.

Dla wielu tym błędem była ciągła pogoń za miłością, dla innych było to uświadomienie się, że i tak nie zostaliby wybrani. Dla innych jeszcze olśnieniem było to, jak bardzo cała ta gra jest z góry ustawiona. Nie ważne jak bardzo będą się starać, jak będą próbować siebie zaprezentować i tak najprawdopodobniej skończą ze śmieciami w ręku.

Bez względu na to, co kobiety o tym myślą, wiele kobiet to tak naprawdę śmieci. Powiecie, że jest także wielu mężczyzn gów*o wartych, ale z perspektywy mężczyzny w kontekście randkowania i zabiegania o kobiety, mężczyźni potrafią sobie uświadomić, jak marne są ich opcje.

Niektórzy powiedzą, że czerwona pigułka pozostawiła im ten gorzki posmak na języku, gdyż teraz dostrzegają to, co było przed nimi ukryte czy to wszystko, co cały czas mieli przed swoimi oczami.

Wszystko to, co przeoczyli lub do czego nie przykładali wystarczająco uwagi. Wielu mężczyzny ma na koncie mnóstwo bezowocnych randek, trochę tak, jakby składali tysiące aplikacji o pracę nie zdobywając żadnej. Nawet żonaci czy mężczyźni w związkach, wielu z nich wie lub czuje, że nie są kochani przez kobiety, z którymi są razem. Wiedzą, że one są z nimi z określonego powodu. Pełnią rolę utrzymujących, żywiciela, a niekoniecznie są partnerem miłosnym, niekoniecznie są po to, by partnerka mogła go kochać.

Oczywiście, oczywiście, ci mężczyźni darzą je miłością, ogromem miłości, tak wielką opieką, tak wielką troską. Mężczyźni częściej uświadamiają sobie, że to, co otrzymują, to resztki i ochłapy. Dostajemy mało lub nic. [Niektórym] kobietom wydaje się, że wystarczy, że są i nic już nie muszą robić. Nie muszą się wysilać i okazywać tobie, że się troszczą. Ty masz być szczęśliwy, że ona w ogóle obok ciebie jest, że poświęca tobie swój czas, a nie innemu simpowi uganiającemu się za nią. Tego od nas oczekują.

Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?
Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.
Dlaczego kobiety mają nierealistyczne standardy odnośnie mężczyzn, randkowania i małżeństwa – Rebecca Lynn Pope

Obraz współczesnych kobiet jest kompletnie odpychający. Te, które upierają się, że nie są takie, powinny zrozumieć, że to bez znaczenia. To bez znaczenia, jak odmienną jesteś jako indywidualna kobieta. Znaczna większość kobiet, większość kobiet, z którymi mężczyźni przeważnie mają do czynienia, ich proces myślenia jest taki sam.

Może na zewnątrz tego nie widać, ale to tkwi w głębi nich. Wbrew temu, co ludzie chcą sobie myśleć, mężczyźni nie chcą być zgorzkniali i rozgniewani, nie chcą zadręczać się tymi myślami. W przypadku wielu mężczyzn myśli te zastąpiły fantazje, którymi niegdyś żyli, bajki, którymi się kiedyś kierowali, piedestał, na który niegdyś kobiety wynosili, dawne przekonania o wysokiej wartości kobiet. Otóż wielu mężczyzn wychodziło kiedyś z takiego założenia. Niektórzy przyznają, że to ich wina, że tak myśleli.

Pytanie brzmi, kto im te myśli sączył do umysłów? Nie można udawać, że media i społeczeństwo są tak wspaniałe. Wciąż tacy mężczyźni są wychowywani. Dlaczego ich się tworzy? Skąd oni się biorą? Musi istnieć powód, dla którego tak się dzieje. Dlatego tak denerwują mnie kobiety, które wypuszczają tego typu filmiki, ponieważ one nie mają pojęcia, o czym mówią.

Zakładają, że wiedzą. Otóż nie, nie mają pojęcia. Mówicie to z perspektywy chęci zdobycia wyświetleń waszych bezwartościowych wypocin, a nie z punktu widzenia osoby, która doświadczyła tego na własnej skórze, z pierwszej ręki, poczuła to. Liczysz na zainteresowanie simpów pragnących cię oglądać, bo twoje słowa są puste. Twoje słowa są ciągle tym samym, trucizną. Większość mężczyzn tego nie dostrzega, ale ja owszem.

Kobieta, za którą ugania się stado simpów nigdy nie będzie potrafiła zrozumieć, co to znaczy być mężczyzną, który nigdy nie był kochany przez kobietę. To jest niedorzeczne. To jest kłamstwo. Jeśli ktoś jeszcze nie wie – otóż kobiety kłamią. Owszem, mężczyźni również kłamią, ale musicie zrozumieć, że kłamstwo jest częścią kobiecej natury.

Dla niej to jest kwestia przetrwania, jej metoda na przetrwanie. Ty, mężczyzna, jesteś dla niej źródłem bezpieczeństwa, zwłaszcza, jeśli możesz jej dużo dać. Jesteś dla niej synonimem bezpieczeństwa. A co jeśli chodzi o przetrwanie mężczyzn?

Tylu z nas obiera sobie życie. Co z naszym przetrwaniem? Czy nie zasługujemy na taką szansę? Widzicie, gdy marnujecie czas w nadziei, że kobieta was pokocha, gdy żyjecie tą nadzieją, po pierwsze powinniście przestać czekać na coś, co być może nigdy się nie ziści. Na początek nauczcie się kochać samych siebie, gdyż koniec końców przynajmniej będziecie wiedzieć, że obdarzono was miłością, nawet jeśli źródłem tej miłość jesteś ty sam. Takie podejście ocaliło życie wielu, wielu mężczyznom, w tym także moje.

Ponieważ przestałem postrzegać siebie z ich perspektywy i zacząłem postrzegać siebie z mojej perspektywy. Otóż wiedzcie, że nie jestem facetem, który wie co to znaczy nie być nigdy kochanym, gdyż każdego dnia darzony jestem miłością. Samo umiłowanie to też miłość, nieważne jak by nie było piętnowane i negowane. Dlaczego? Może dlatego, że jedyna miłość, jaką pojmują, jest miłość z zewnątrz, nie z wnętrza.

Mężczyźni wiedzą, co to znaczy nie być kochanym i być wykorzystywanym. Rozumiemy również, co znaczy nie marnować naszej miłości, trwonić jej na tych, którzy tej miłości i troski nie odwzajemniają, a przynajmniej nie w ten sam sposób. Nie zapominajcie, że świat jest pełen bzdur, ale to nie oznacza, że musisz posprzątać ten burdel.

Zrozumcie i nieustannie przypominajcie sobie: Świat należy do was. Życzę miłego dnia.

 

Mężczyźni nigdy nie kochani – Oto dlaczego niektórzy mężczyźni pozostają singlami [napisy PL]