Współczesna kobieta popełniała błędy w randkowaniu i teraz żałuje bycia odrzucaną

Współczesna kobieta popełniała błędy w randkowaniu i teraz żałuje bycia odrzucaną

– Chcę tylko powiedzieć, że jestem wspaniała. Jestem zaj**iście fajną osobą. Nie mówię tego z samo zachwytu – naprawdę jestem wspaniała. Jeśli facet nie potrafi dostrzec, że warto we mnie inwestować, że jestem wspaniała, to jego strata. Ten szczęściarz, który stanie się ewentualnie moim mężem, ten facet będzie szczęściarzem, wygra na loterii. Jestem okazją jedną na milion. Jedną na milion. Powtarzam, jestem wspaniała.

(Po kilku chwilach…)

– Poddaję się, mam już dość umawiania się z facetami. Nie wiem dlaczego zawsze kończy się tak samo. Zaczyna się wspaniale, wydaje się, że wreszcie znalazłam kogoś, że pasujemy do siebie, a później kończy się zawsze tak samo – że on jest na etapie, gdzie nie szuka stałego związku, że ma ważniejsze rzeczy w życiu, na co ja tylko mogę… mam poczucie, że zawsze jestem niewystarczająco dobra.

– Chcę tylko powiedzieć, że jestem wspaniała. Jestem zaj**iście fajną osobą. Nie mówię tego z samozadowolenia – naprawdę …

ADM Crazy Reviews: Jeśli dziewczyna mówi ci, jak to nie jest wspaniała, zazwyczaj oznacza to, że wcale nie jest taka wspaniała. Najczęściej jest dokładnie odwrotnie.

– Jestem okazją jedną na milion. Jedną na milion.

ADM Crazy Reviews: Kobiety takie jak ta najczęściej są singielkami i oto dlaczego: wydaje im się, że zasługują na coś lepszego, niż w istocie zasługują. Co zazwyczaj odpowiadają, gdy zadać im następujące pytanie: Co masz to zaoferowania, co wnosisz do związku [co kładziesz na stół]?

– Świetne pytanie. To ja jestem stołem [to ja jestem związkiem].

ADM Crazy Reviews: “To ja jestem stołem – to ja jestem związkiem”. Że niby ona jest bezcenna i tego typu bzdury. Im się wydaje, że mogą ot tak znaleźć sobie faceta, zdobyć go i zatrzymać na zawsze. Otóż nie. To tak nie działa. By zatrzymać przy sobie faceta potrzebujesz czegoś więcej, niż tylko urody. Ci wszyscy simpujący faceci nie są bez winy. Zgadza się – wszystkie te simpy prawiące jej komplementy jak to świetnie wygląda, jak jest piękna. Codziennie do niej piszą. Jeśli jesteś jednym z nich, to sugeruję, byś przestał to robić. To wcale nie pomaga – ona i tak nie chce być z tobą. Czas, byś dał sobie spokój z nią. To tylko pompuje jej ego, czego akurat najmniej teraz potrzebuje.

– Poddaję się. Mam już dość umawiania się z facetami. Nie wiem dlaczego zawsze kończy się tak samo.

ADM Crazy Reviews: Tak się właśnie kończy przecenianie swojej wartości. Tak się kończy przecenianie swoich szans – gonisz za facetami z górnych 10-20 proc., facetami, których pragną wszystkie kobiety, facetami spoza twojej ligi. Tak to się kończy – nasza bohaterka poznała Czada, on dostał to, po co przyszedł i ulotnił się. Teraz ona boleśnie konfrontuje się z rzeczywistością. Nie możesz oczekiwać innych wyników popełniając ciągle te same błędy.

– Zaczyna się wspaniale, wydaje się, że wreszcie znalazłam kogoś, że pasujemy do siebie, a później kończy się zawsze tak samo – że on jest na etapie, gdzie nie szuka stałego związku, że ma ważniejsze rzeczy w życiu, na co ja tylko mogę… mam poczucie, że zawsze jestem niewystarczająco dobra.

ADM Crazy Reviews: Drogie panie, wygląd to za mało, by zatrzymać przy sobie mężczyznę, musicie wnieść do związku coś więcej, niż tylko wygląd. Panowie, tego właśnie ona doświadczyła. Ten facet dostał to, co chciał. Uświadomił sobie, że ona nie jest wyjątkowa, po czym ulotnił się. Następnym razem radzę zrobić co następuje – mierz w te 80 proc. facetów, których ignorujesz. To o nich powinnaś zabiegać, nie te 20 czy 10 proc. mężczyzn, którzy są poza twoim zasięgiem. Powinnaś stać się bardziej przyjemną osobą dla potencjalnych partnerów. To nie jest nic skomplikowanego, to są bardzo proste rzeczy.

Zobacz na: Hipergamia i hipogamia
To badanie stawia kobiety w BARDZO niekorzystnym świetle.
Funkcja żalu związanego z uprawianiem przygodnego seksu i biernością seksualną: badanie podłużne
Podstawowe potrzeby miłosne kobiet i mężczyzn [w małżeństwie] – John Grey

Współczesna kobieta popełniała błędy w randkowaniu i teraz żałuje bycia odrzucaną [napisy PL]