12 zwiastunów zdrady

“Najgorsze nie jest to, że ludzie oszukują. Najgorsze jest to, że każde oszustwo ma jakieś usprawiedliwienie” – Waldemar Łysiak

„Wrogiem niewierności jest nieprzewidywalność”

12 zwiastunów zdrady - oznaki zdrady u kobiet

Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza

Paul, Apex Mindset: Niewierność, zdrada, zazdrość. Jedną z najgorszych rzeczy jaka cię może spotkać w życiu to wiedza o tym, że osoba, którą kochasz, nie jest taka, jaka sądziłeś że jest. Może coś w jej zachowaniu się zmieniło, a może jeszcze jej nie przyłapałeś. Może to tylko twoje urojenia? Ostatnimi czasy dużo spędza na telefonie, więcej niż zwykle. Częściej wychodzi spotykać się ze znajomymi, seksownie się ubiera, wraca do domu później.

Dystansujecie się od siebie, ona zdaje się być bardziej niedostępna [gdzieś indziej]. Już nie robi tych wszystkich drobnych, spontanicznych rzeczy. Nie dzwoni do ciebie, gdy wychodzi na imprezę. Nie pyta, czy czegoś nie potrzebujesz. Nie szuka intymności z tobą tak jak wcześniej. Nie wraca do domu, a gdy dzwonisz, to długo nie odbiera. Seks stał się nijaki, bez entuzjazmu albo w ogóle go nie ma. Jeśli te rzeczy nie są ci obce, to istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że ona cię zdradza.

Jest równie seksualnie aktywna jak wtedy, kiedy się poznaliście, ale najprawdopodobniej z innym facetem. Pozwólcie, że powiem wam ja stwierdzić, czy ona zdradza, a także jak sobie z tym poradzić.

Jak radzić sobie ze zdradą

Zadam ci pytanie – jak się mają ostatnimi czasu sprawy łóżkowe z twoją kobietą? Czy jest pełne pasji jak wtedy, kiedy się poznaliście? Czy może raczej średnio to wygląda? W dzisiejszych czasach mówi się, że to norma, że pary stopniowo wraz z latami pożycia tracą do siebie pociąg seksualny. Ja wam mówię, że to kompletna bzdura. Seks z tobą jej nie satysfakcjonuje.

Przedstawię wam 12 oznak, że ona cię zdradza. Dodatkowo jeden sygnał, który jeśli wcześnie zareagujesz, to będziesz w stanie zapobiec potencjalnej zdradzie.

Jeśli kobieta osiągnie etap finałowy – prześpi się z innym mężczyzną, to już nie ma powrotu. Zdradzanie jest jak uzależnienie od narkotyków. Zarówno wyzbycie się negatywnych emocji z poprzedniego związku wraz z szczerą atrakcją do nowego partnera to może być tak silną mieszanką, że kobieta uzależnia się od nowego faceta czy też od samego seksu z nim.

Pozwólcie mi oszczędzić wam mnóstwa cierpień, bólu oraz lat rekonwalescencji. Przejdźmy zatem do 12 oznak zdrady, byś mógł ocalić twój związek, zanim będzie za późno.

Dlaczego kobiety zdradzają

 

Powiem teraz coś kontrowersyjnego i wielu ekspertów może się z tym nie zgodzić. Głównym powodem dla którego kobieta zdradza jest seks. Prawda jest taka, że kobiece potrzeby i pragnienia seksualne gdy nie zostają zaspokajane, to będzie szukać metod na ich zaspokojenie. Czy istnieją inne powody, dla których kobieta zdradza oprócz seksualnych, które możemy dodać do jej motywacji? Oczywiście, kobieta powie, że istnieje wiele przyczyn, że nie czuła się emocjonalnie spełniona, samotna, że jej partner ją zaniedbywał, że oddalali się od siebie, albo była po prostu wściekła i chciała się zemścić.

Mnóstwo takich wymówek na zdradzę możemy usłyszeć, ale wszystkie sprowadzają się do jednego – braku spełnienia seksualnego z twojej strony i szukanie tego u innego mężczyzny. Prawda jest taka, że jeśli w związku jest spełniona seksualnie, to w 9 na 10 przypadków ona cię nie będzie zdradzała z innym. Nie dajcie się zwieść i wmówić sobie kłamstwa, by uspokoić swoje emocje i ego. Jeśli kobieta cię zdradza, to dlatego, że nie spełniasz jej potrzeb seksualnych. Bez względu na powód, który ci poda, seks z inną osobą jest upatrywany jako rozwiązanie problemu, który stara się rozwikłać, jaki by on nie był. Jeśli zaakceptujesz ten fakt, bez względu na to, co ci powie, że powodem jej zdrady jest chęć seksu, tym wcześniej zaczniesz rozsądnie do tego podchodzić. Nie dajcie się oszukiwać i robić w bambuko.

Zdradziła Cię… co teraz?
Zdradziłam mojego IDEALNEGO męża i żałuję tego. [Kompilacja]
Zdrada: Prawdziwe wyrzuty sumienia? A może imitacja wyrzutów sumienia?
Kobieta zostaje skasowana na TikToku za mówienie o zdradzających kobietach
Jak zdradzać i nie dać się złapać – Shallon Lester
Kobiety są bardziej skłonne do zdrady niż mężczyźni – oto dlaczego

 

1. Ona nie ma już tej samej pasji

 

Kobieta idzie do łóżka, bo chce seksu. Owszem, czasami nie jest w nastroju, ale jeśli nie jest w nastroju większość czasu, tygodniami czy miesiącami, to problem nie w tym, że nie chce się kochać. Problem w tym, że nie chcę się kochać z tobą. Jak wygląda brak pasji w związku? Może przybierać formę znużenia tobą lub wasze rozmowy się nie kleją. Bawi się telefonem, dystansuje się od ciebie, gdy jesteście razem, przy czym nie pisze już do ciebie tak często jak dawniej, kiedy akurat nie jesteście razem. Zwłaszcza, gdy już nie dotyka cię tak jak kiedyś, to jest pewny sygnał, że przestałeś ją pociągać. Jeśli obserwujesz te oznaki, to znaczy, że jest na pierwszym etapie ścieżki do zdrady.

2. Unika seksu w okresie owulacji.

 

Niekiedy ciężko jest zorientować się, czy jej brak ochoty na seks wynika z twojej winy. Warto przyglądać się jej zachowaniom seksualnym w okresie owulacji. Hormony w ciele kobiety i pragnienie seksu są najbardziej aktywne w okresie owulacji. Niektóre kobiety mają znacznie podwyższone libido w tym okresie i pragną seksu nawet bardziej, niż mężczyźni. Jeśli zatem jej ciało jest, powiedzmy w 7 czy 10-tym dniu, w okienku owulacji i celowo unika seksu z tobą, to jest jasny sygnał, że nie jest seksualnie zainteresowania lub zaspokojona przez ciebie. Dodatkowo jeśli ciebie unika i szuka towarzystwa gdzie indziej, gdzie może spotkać innych mężczyzn, to jest jasny znak, że być może szuka zaspokojenia swoich potrzeb u innego.

Wojny plemników – Robin Baker

 

3. Zmienia swoje nawyki i higienę

 

Jeśli ni stąd ni zowąd zaczyna bardziej dbać o figurę lepiej się ubiera, czy używa innych perfum czy kosmetyków do makijażu, inaczej układa sobie włosy, może zaraz po powrocie do domu bierze prysznic i szykuje się do snu, by zmyć z siebie zapach innego. Jeśli zauważasz u niej zmiany w higienie osobistej i nie są one nakierowane na ciebie, to weź pod uwagę, że być może stara się przypodobać innemu.

 

4. Dyskusje o jej przyszłości nie uwzględniają ciebie

 

Gdy kobieta jest zaangażowana z innym, jej pragnienie budowania przyszłości z tobą coraz to bardziej słabnie do momentu, gdy już w ogóle nie myśli o waszej wspólnej przyszłości. Jest z tobą dla wygodny lub z powodu innych zobowiązań, ale wasza wspólna przyszłość to coś co w jej umyśle zanika. Zatem gdy kiedykolwiek temat przyszłości się pojawia w waszych rozmowach, będzie go analizować z perspektywy “ja” raczej niż “my”. Dla przykładu może wspomnieć coś co planuje zrobić ze swoimi pieniędzmi, kiedy dostanie jakiś bonus czy awans w pracy, zamiast mówić o rzeczach, które zrobicie razem. Kiedy wspomina coś o swoich marzeniach, celach, perspektyw na przyszłość, przy czym ty nie jesteś elementem tej układanki. Kiedy przechodzi od “my” i “nas” do “ja” i “mnie”, szykuje się do ewakuacji ze związku.

 

5. Zmienia zainteresowania, hobby czy preferencje

 

Kiedy kobieta jest seksualnie rozpalona przez nowego faceta, zaczyna nagle być zainteresowana rzeczami, którymi on się interesuje. Jest to szczególnie prawda w odniesieniu do gustu muzycznego. Muzyka rozpala emocje, jest taką kotwicą spajającą doświadczenie z emocjami. Zatem jeśli zauważysz, że nagle ona interesuje się gatunkiem muzycznym, który wcześniej jej nie interesował, zmiany w jej ulubionej playliście, to powodem może być to, że raczy się tymi kawałkami tak samo, jak doświadczeniami z tym nowym facetem. Podobnie sprawa ma się z hobby, ze sportem, czy nawet serialami na Netfliksie. Jeśli namiętnie ogląda jakiś serial to możliwe, że jakiś facet jest namiętnie zaangażowany w nią.

6. Życie towarzyskie bez ciebie

 

Jeśli kobieta zaczyna prowadzić życie towarzyskie sama, bez twojego towarzystwa u boku, jak dawniej. To jest postrach niemalże każdego faceta, ten damski wieczór, kiedy wypad z przyjaciółkami kończy się w hotelu czy na parkingu w objęciach atrakcyjnego, nowo poznanego faceta, kiedy jej przyjaciółki fałszują dla niej alibi. Czy zauważyłeś może, że ona ma coraz to nowe plany, których dziwnym trafem nie jesteś częścią? Plany, które nie mają nic wspólnego z jej normalną rutyną? A gdy tylko coś o tym wspomnisz, jak reaguje? Kobieta często zareaguje obojętnie i powie coś w styl: “Nie wiedziałam, czy będziesz zainteresowany” czy “Nie, tylko spotykam się ze starą znajomą czy znajomym“. Czyni tak, by wykluczyć się bez wzbudzania podejrzeń. Być może zauważasz, że zmieniła godziny wychodzenia na siłownię, albo siedzi do późna w pracy lub spotkania ze znajomymi dziewczynami coraz bardziej się przesuwają ku późniejszym godzinom,. a ona pisze do ciebie rzadziej. Jest w tym sens, nieprawda? Ponieważ w celu seksu z innym facetem nie może brać ciebie ze sobą. To by wszystko popsuło. Nie ma dla ciebie czasu. Ciągle ma jakieś obowiązki, a gdy starasz się z nią coś zaplanować ma przygotowane setki wymówek, dlaczego grafiki się wam rozjeżdżają. Twierdzi, że ma za dużo pracy. To już nie są tylko wypady z dziewczynami czy praca do późna, ale jej miejsce w łożu u twego boku jest coraz częściej puste i zimne. Nie oszukuj się ona wcale nie jest zapracowana, ona dokonuje wyborów, a wybory dotyczą nie bycia z tobą. Kiedy coraz częściej takich właśnie wyborów dokonuje, to musisz wziąć pod uwagę scenariusz, że te wybory dokonuje by być z kimś innym.

Jeśli zauważysz u niej 2 czy 3 z tych oznak, czy to znaczy, że masz popaść w panikę i wytknąć jej, że sypia z innymi facetami? Chodzi o to, by wychwycić schematy zachowania i dlatego jest ważnym, by znać wszystkie te sygnały. Zatem kontynuujmy.

 

7. Nagle seks już nie jest taki sam

 

Najprościej mówiąc, nic łóżku nie jest jak dawniej. Seks staje się rutyną w miejsce spontaniczności. Jeśli widzisz, że seks dla nie stał się przykrym obowiązkiem, to dlatego, że tak właśnie jest. Rozważ taki scenariusz – powód, dla którego jest wyczerpana to to, że dostaje lepszy i intensywniejszy seks od kogoś innego. Dochodzi z tym nowym facetem, a z tobą chce mieć to już za sobą. Warto wspomnieć ważną rzecz, że niektóre kobiety potrafią być wyrachowane gdy pragną poczucia bezpieczeństwa, zasobów i twojego czasu, ale gdy chodzi o seks, to ten inny go dostaje. To jest tak powszechne i zauważalne zjawisko, że psychologia ewolucyjna nadała mu nazwę – pluralizm strategiczny. Psychologia ludowa nazywa to maksymą “alfa szmaci, beta płaci”.

[Pluralizm strategiczny jest teorią w biologii ewolucyjnej sugerującą to, że kobiety ewoluowały, aby oceniać mężczyzn w dwóch kategoriach: czy są wiarygodnymi długoterminowymi dostawcami i czy zawierają wysokiej jakości geny. Idealnie byłoby, gdyby kobieta przyciągała i tworzyła więź z partnerem, który zapewnia długoterminowe korzyści, a jednocześnie posiada wysokiej jakości geny dziedziczone przez jej potomstwo. Ale ponieważ mężczyźni, którzy wyróżniają się w obu kategoriach, są bardzo rzadcy, nie wszystkie kobiety będą w stanie znaleźć takiego mężczyznę.]

Jeśli kobieta nie jest gotowa zerwać z tobą, to może być na tyle sprytna, że wie, że może wzbudzić podejrzenie o zdradę, gdy wykaże się mniejszym entuzjazmem w waszym łóżku. Te bardziej przebiegłe mogą udawać podniecenie, byś się nie połapał. A najgorsze jest to… że ona może być typem laski, która czuję większe podniecenie będąc z tobą mając świadomość, że przed chwilą była z innym, bardziej jurnym facetem. To jest ciężki temat do osób, które nie są obeznane w temacie. więc odsyłam do mojego materiału na temat psychologii dorabiania przez kobiety rogów facetom. Link znajduje się w opisie. Jeśli z taką sytuacja masz do czynienia, to jej entuzjastyczny seks z tobą nie wynika z jej pożądania wobec ciebie, ale z upojenia poczuciem władzy nad tobą. Może nawet próbować z tobą nowych rzeczy w łóżku, których nauczyła się od innego. Bez względu na kierunek, nagłe zmiany zachowań seksualnych w łóżku powinny wzbudzić podejrzenia.

Rollo Tomassi o dychotomii związanej z samcami alfa i beta

9. Złości się aby odwracać uwagę

 

Jednym ze sposobów kobiet na ukrywanie zdrady to gniew i wzbudzanie w tobie poczucia, że jesteś podłą osobą, bo zadajesz pytania dla niej niewygodne. Jest to jedna z metod stosowanych przez kobiety by okłamywać mężczyzn, zwana “wywieraniem wpływu”. Wpływa na twoje zachowanie tak, byś przestał zadawać pytania mające ją zdemaskować. Dla przykładu pytasz: “Jak minął dzień w pracy?“, gdy wraca do domy jakieś 4 godziny później niż normalnie. Ona odpowiada: “Było w porządku”. Pytasz: “Co cię tak długo w pracy zatrzymało. Nad czym pracujesz do późna?” To wzbudza w niej frustracje i gniew, więc odpowiada zirytowanym tonem: “Jestem zmęczona. Nie chcę o tym mówić po 12 godzinach w pracy. Już ci mówiłam, że pracuję nad tym samym projektem z nowym zespołem. Ale ty nie słuchałeś”

Kolejne pytania o jej pracę zamieniają się w kłótnię. Będzie twierdzić, że nigdy jej nie słuchasz, nic nie obchodzi cię, że chce odpocząć po długim dniu. Jej odpowiedzi wydają się z pozoru rozsądne i dlatego ta metoda jest tak skuteczna. Ona wcale nie pracowała – urwała się wcześniej, by “ciężko pracować” z innym facetem i to nie raz. Nie daj się zwieść tym technikom manipulacji i wmówić sobie, że to ty jesteś problemem. Pytanie o pracę nie jest w żaden sposób przesłuchaniem czy udręką. Jeśli twoje proste pytania o spędzony dzień czy odmienne wzorce zachowania spotykają się z nieuzasadnionym gniewem i zmianą tematu, może kłamać poprzez wywierania wpływu, by ukryć jej zdradę i ukrócić twoje dochodzenie prawdy.

Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone

10. Zaczyna Cię unikać

 

Zauważasz, że mniej inwestuje w wasz związek. Mniej liczy się z tobą, mniej się o ciebie troszczy, jest coraz bardziej niedostępna. Każde podniesienie tego tematu, błahostek życia codziennego, powoduje u niej zakłopotanie. Jeśli jest między wami jakiś konflikt, ona nie będzie miała trudności z przerwaniem rozmowy, czy powie, że teraz nie będzie się tym zajmować, czy twoimi pretensjami, po czym rozłączy telefon. Zauważysz, że gdy coś jej się nie podoba to unika ciebie, czasem nawet na kilka dni. To jest tzw. obstrukcja (unikanie odpowiedzi). Sztuczne oburzenie twoim zachowaniem daje jej zarówno czas jak i emocjonalne paliwo, by owocnie spędzać czas w towarzystwie innego mężczyzny. Należy zaznaczyć, że niektóre kobiety mają taki styl unikania, kiedy radzą sobie z problem i stresem w związku poprzez wycofanie i unikanie partnera. Jeśli jednak ona w ten sposób wcześniej się nie zachowywała i nagle takie metody stosuje, to musisz zadać sobie pytanie, do kogo ona biegnie, kiedy nie chce twojego towarzystwa?

11. Dewaluacja twojej osoby

 

Kiedy stracisz jej zaangażowanie seksualne na rzecz innego faceta, to nieubłaganie jej dawne uczucia do ciebie także wygasną, kiedy przeniesie je z ciebie na tego drugiego.

– Już cię nie kocham, Jordan.
– Znalazłaś sobie wygodną wymówkę. Teraz, gdy wisi nade mną akt oskarżenia i pie*rzonym elektrycznym pastuchem na nodze, a ty nagle mówisz mi, że mnie nie kochasz?

Paul: Będzie cię deprecjonować i robić z ciebie “tego złego”. Choć zakrawa to na ironię, ona ma do ciebie żal, że stoisz na drodze jej nowego romansu. Pomaga jej to również przerzucić winę na ciebie, robiąc z ciebie tego złego by usprawiedliwić jej narcystyczne, egoistyczne zachowania sobie przed każdym, kto odkryje jej skok w bok. Wraz z erozją jej uczuć do ciebie taka dewaluacja staje się źródłem nagrody i ułatwia jej kontynuowanie zdradzania.

– Proszę, zachowuj się.
– Co ty nie powiesz. Boisz się, że zdradzę im, że po 14 latach małżeństwa nadal wstydzisz się przede mną swojej nagości?
– To nie chodzi o lęk. To kwestia zaufania.
– To jest strach.
– To nie chodzi o lęk. To kwestia zaufania.
– O, witam.

Paul: Choć to ona zdradza i pastwi się nad tobą, kiedy w końcu skończy z tobą, zrobi z ciebie bydlaka i niestety, ale ludzie jej uwierzą. Jeśli nie będziesz ostrożny, być może i ty sam jej uwierzysz. Zaczniesz się zastanawiać, że może gdybyś był lepszym partnerem, to on by nie zdradziła. Jeśli kobieta regularnie cię dewaluuje, szykuje cię na danie główne, emocjonalnie rujnujące zerwanie związku, następujące po nim upokorzenie, gdzie to ty jesteś oprawcą, a ona będzie się obnosić przed wszystkimi swoim nowym kochankiem.

Zaufanie nie jest uczuciem, jest przekonaniem – Rich Diviney

12. Projektuje swoją zdradę na ciebie

 

Każdy z nas, mężczyzna czy kobieta, ma tendencję rzutowania swoich wartości na innych. Kiedy kobieta przyzwyczai się do zdradzania partnera, zaczyna nieświadomie normalizować taka zdradę. Coś, co było dawniej zakazane, nagle staje się w jej mniemaniu czymś, co przecież każdy robi. Czy znasz tę koncepcję, że osoba zdradzająca będzie oskarżać o zdradę? To właśnie z tego wynika. Będzie się usilnie starać, by wytknąć ci grzeszki i przesadnie je rozdmuchać, bo wmówiła sobie, że ty też zdradzasz, tak, by ona mogła dalej zdradzać bez wyrzutów sumienia. Zatem jeśli ona oskarża cię bezpodstawnie rozważ możliwość, że to właśnie ona cię zdradza [jest winna]. Ostatnia rzecz na naszej liście jest najważniejsza na wczesnym etapie związku,

Transparentność

 

(Bonus: Transparentność) ponieważ jeśli wyłapiesz ten sygnał, to duża szansa, że uda ci się ocalić związek zanim inny facet zajmie twoje miejsce. Gdy kobieta szykuje się do zdrady, zauważysz, że transparentność przestaje się dla niej liczyć. Oto fakt niezaprzeczalny – każda zdrada ma miejsce w tajemnicy. Co za tym idzie, pełna transparentność w związku uniemożliwia zdradzanie. Kiedy wiesz, gdzie jest twoja kobieta, co robi i z kim jest, z kim rozmawia, to zdrada nie jest możliwa.

Nie mówię, że masz być tyranem śledzącym każdy jej ruch, ale że transparentność w związku powinna być podstawową zasadą już od początku. Ta zasada służy prewencji, działa jak system wczesnego ostrzegania i pozwala rozpoznać potencjalną zdradę zanim ta się stanie faktem.

Kobieta na wczesnych etapach zdradzania zaczyna ukrywać przed tobą gdzie jest, co robi, z kim przebywa. Czy ten proces następuje nagle czy stopniowo, w pewnym momencie zorientujesz się, że to co było oczywiste, nagle takie nie jest. Gdy to sobie uświadomisz, nie zwlekaj z działaniem. Główna sprawa to by zawsze mieć pewność, że przed innymi ludźmi daje sygnał, że jest w związku i że nie ma przed tobą sekretów. Jeśli jednak takowe ma, to te zachowania należy natychmiast zaadresować. Zwłoka może skończyć się tym, że będzie za późno i stracisz ją na zawsze.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w interakcji z zdradzającą osoba jest tzw. gaslighting [robienie z ciebie wariata]. To jest gorsze niż jej jawne kłamstwo.

FILM – Gasnący płomień | Gaslight (1944) – cda
https://www.cda.pl/video/215481842/vfilm

Ona wykorzysta twoje emocjonalne przywiązanie do niej oraz lęk przed zerwaniem związku każąc ci myśleć, że rzeczywistość obserwowana przez ciebie wcale nie istnieje. Twoje podejrzenia nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, po prostu masz kompleksy. Coś w tym klimacie będzie starała się ci wmówić. Zdradzająca kobiet będzie kazała ci zakwestionować całe swoją tożsamość i poczucie wartości i co gorsza, czasem może z tego czerpać przyjemność.

Katorga psychiczna, przez którą przechodzisz może nawet zintensyfikować jej orgazm z innym facetem. Tak przynajmniej twierdzą niektóre kobiety. Jedna z najważniejszych rzeczy w takiej sytuacji jest utrzymanie kontroli i stabilności emocjonalnej, jedna z rzeczy, z którą zbyt wielu mężczyzn sobie nie radzi.

Planuję wypuścić materiał dotyczący emocjonalnej samoświadomości i kontroli w sytuacjach wysokiego stresu. Zatem jeśli chcesz umieć radzić sobie w takich sytuacjach, subskrybuj kanał i włącz powiadomienia. Gdy emocje przesłaniają ci obraz i zaczynasz fiksować się na jednym czy dwóch dowodach, to jej jest łatwiej ukrywać swoją zdradę.

Jeśli jednak masz względnie otwarty i wyczulony umysł na te 12 sygnałów, to niemalże niemożliwym jest, by cię oszukała. Będzie wysyłać te sygnały nawet sobie z tego sprawy nie zdając. Gdy wyłapiesz u niej kilka z tych sygnałów to następne pytanie brzmi: “Co mogę z tym zrobić?” Tu słowo ostrzeżenia. Każdy związek jest inny.

Jeśli przeszarżujesz lub źle objedziesz się z komunikacją czy barierami, stracisz ją na rzecz innego starając się to wszystko rozgryźć. I to niezależnie od tego, czy on zdradza czy nie. Twoje podejrzenia i to jak ją podejdziesz może sprawić, że w jej oczach jesteś zakompleksiony i nietrakcyjny.

Dlatego nie mogę ci definitywnie doradzić, nie znając okoliczności twojej sytuacji. Jeśli niniejszy materiał wzbudził twoje podejrzenia co do jej zachowania, intuicja podpowiada ci, że coś jest nie tak, kliknij poniższy link by otrzymać dostęp do darmowych materiałów i dowiedzieć się więcej, lub zapisz się na poradę, by ocalić swój związek, póki jeszcze nie jest za późno.

Zobacz na: …I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper
Ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej
Szesnaście przykazań bzykania – Roissey
Miesiąc miodowy się skończył – Ten wykres dowodzi tego, co żonaci mężczyźni już wiedzą.
Gra w Przerażenie [Dread]. Co dokładnie chcesz, żeby robiła dla ciebie twoja kobieta – Rians Stone
Co to jest Przerażenie [dread]; albo, dlaczego nikt nie ma jakiejkolwiek ramy – Rian Stone

 

12 zwiastunów zdrady

https://rumble.com/v2euako-12-zwiastunw-zdrady.html