Samolubna żona schudła 50 kg, zdradza, a potem żałuje konsekwencji swoich czynów

Samolubna żona traci 50 kg, zdradza, a potem żałuje konsekwencji swoich czynów

 

– Nie, ponieważ jestem egoistyczna – chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Chcę zdradzać, ale nie chcę, byś ty zdradzał mnie. Wpadłabym w furię. Gdybyś mnie zdradził, to wpadłabym w furię. Tak bardzo byłam egoistyczna.

MHD: Witam w kolejnym odcinku Manosphere Highlights Daily. Propsy do patrona o nicku Mister O i dziękuję za wpłatę na PayPal. Oto jego wiadomość:

“Witam, MHD, subskrybent kanału i patron na Patreon od długiego czasu z tej strony. Twoje treści dały mi naprawdę wiele. Rób to, co robisz i nie przestawaj! Oglądając załączony materiał, co chwilę myślałem sobie, że to czyste złoto! Gdybyś mógł zrobić materiał komentujący to nagranie, byłoby super! Tyle w nim smaczków. Proszę o anonimowość i nie ustawaj w swojej pracy. Czysta moc”

Ukłony dla użytkownika Mister O! Dzięki za wsparcie, bracie, to dla nas naprawdę cenne. Wspomniane nagranie pochodzi z kanału Breakbeat, a link oczywiście znajdziecie w opisie. Materiał źródłowy trwa ponad 50 minut, więc w naszym materiale wybierzemy najważniejsze i najwartościowsze fragmenty, dodając komentarz tak, byście nie spuszczali gardy.

– Sądzę, że ludzie z automatu widzą mężczyznę jako źródło problemów, gdy mówię, że jestem rozwiedziona, ludzie pytają mnie, co on takiego zrobił. Że tym lepiej dla mnie, bo stać mnie na lepszego faceta. Problem w tym, że to ja zawaliłam, nie on.

MHD: Ponownie zaczniemy do “końca”, czyli od wniosków. Materiał ten podsumujemy frazą: czyny determinowane przez uczucia. Niemalże wszystkie wybrane fragmenty tego nagrania prowadzą od owej konkluzji. Zatem do dzieła. Czas zabrać się do pracy i wypełnić nasz obowiązek. Jesteśmy przecież mężczyznami, nie?

Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

– Poznaliśmy się, gdy miałam 19 lat. On stał się moim najlepszym przyjacielem. Zdecydowaliśmy się pobrać kilka lat później, byłam wtedy bardzo młoda, miałam 23 lata. Wyszłam za mąż młodo i on był wspaniały, był żywicielem rodziny, był wspaniałym przyjacielem. Było nam dobrze, mieliśmy dziecko. Wszystko układało się dobrze, dopóki się nie skończyło.

– Co się wydarzyło?

– Kiedy się poznaliśmy, miałam 60 kg nadwagi kiedy zrzuciłam te kilogramy, odbiła mi palma, że tak powiem.

– Zrzuciłaś te kilogramy jeszcze będąc związku z nim?

– Tak, kiedy się pobraliśmy, w szczytowym momencie nadwagi miałam 145 kg wagi i kiedy zrzuciłam kilogramy, sprawy potoczyły się w złym kierunku.

MHD: Uwaga panowie – ona powiedziała o nim jako “najlepszym przyjacielu”. Kontynuujmy.

– Tak, przez całe życie byłam grubaską. To był pierwszy raz w moim życiu, kiedy że tak powiem, byłam laską do wyrwania. On też nie był szczupły, ale kochał mnie bardzo. Nigdy nie narzekał na moje ciało, prawił mi komplementy, mówił, że jestem piękna, ale ja nie czułam się piękna, więc postanowiłam schudnąć. Nie do końca, bo on miał na moim punkcie obsesję, w pozytywnym znaczeniu – on mnie kochał, bardzo głęboko. Nigdy nie miałam poczucia, że muszę się szczególnie starać, by go zatrzymać przy sobie, on sam chciał być ze mną. Tutaj zgoda – cierpiałam na straszną depresję z powodu otyłości, nawet już po ślubie. Choć mój były mąż zapewniał mnie, że jestem piękna i nie mam się martwić, czułam się źle w swoim ciele.

MHD: 145 kg. Gdyby grała na pozycji obrońcy w Atlanta Falcons, to nie miałbym pretensji to sztabu szkoleniowego, ale owa nadwaga gra ogromną rolę w kontekście głupoty na rynku randkowym. Wytężcie uwagę.

– Czy uważasz, że on byłby w stanie ożenić się z tą kobietą, która zrzuciła 60 kg?

– Szczerze – raczej nie.

– Dlaczego nie?

– Wyglądałam całkiem dobrze, więc pewnie by chciał. Ale nie sądzę, by miał u mnie szanse. Teraz, z perspektywy czasu uważam, że nie miałby szans.

– Czy myślisz, że tak właśnie czuł, patrząc na ciebie?

– Sądzę, że czuł, że został zdradzony, kiedy zrzuciłam kilogramy. Jak mogłam zrzucić wagę, kiedy on poznał mnie taką jaką byłam wtedy. Myślę, że tak właśnie było, on mnie wspierał, był przy mnie, gdy ważyłam 145 kg, ale gdy schudłam, stałam się inna, inaczej się zachowywałam.

– Co masz na myśli?

– Inaczej się zaczęłam ubierać, wybierałam ciuchy bardziej podkreślające moją figurę, zaczęłam o wiele częściej spędzać czas z koleżankami, mężczyźni zaczęli bardziej i to bardziej zwracać na mnie uwagę, nie wiedziałam, jak sobie z tym radzić, nie potrafiłam sobie z tym poradzić.

MHD: Dwie rzeczy. Po pierwsze, wszystkie kobiety, kobiety w ogólności, nie ważne jak wysoko na skali atrakcyjności, zawsze znajdą sobie jakiegoś adoratora. Niektórzy mężczyźni lubują się w tęższych kobietach, na przykład jej były mąż, ale większość mężczyzn nie. Dlatego właśnie nie ma znaczenia, że dla niego ona była tą jedyną, choć inny mężczyźni wcale świata w niej nie widzą, co jest dla niej depresyjne i idąc krok dalej, przechodzimy do punktu drugiego – jej były mąż również nie był w powszechnym odczuciu mężczyzną o wysokim statusie, stąd jego komplementy nie mają szczególnego znaczenia. Pamiętajcie, on był jej “najlepszym przyjacielem”. Ona sama wyjawi bolesną prawdę, jeśli chodzi o jej byłego małżonka.

– Poznałam faceta w pracy i zawiązała się między nami przyjaźń. On wyraźnie ze mną flirtował, darzył mnie atencją, ja dopiero co urodziłam, minął rok od urodzin dziecka, straciłam wagę, ale wciąż czułam się źle ze sobą, czułam się znużona, nijaka, chciałam czegoś ekscytującego. Zostaliśmy przyjaciółmi i na początku wszystko wyglądało niewinnie, ale zaczęło powoli zmieniać się w coś bardziej zakazanego. Z dnia na dzień. Był moim współpracownikiem.

– Mąż z miejsca pracy.

Chciałam się z nim spotykać. Gdy było późno, to odprowadzał mnie do samochodu itp. Potem zaczęliśmy prowadzić rozmowy telefoniczne. Skończyło się na rozwodzie.

MHD: Powtarzałem to wiele, wiele razy na kanale – z kobietą nie budujemy równości. Podczas całego wywiadu ani razu nie miała nic do zarzucenia swojemu byłemu mężowi. On był z nią dosłownie w dni “chude” i dni “grube”. Ale nie taka jest kobieca natura. Kobieta to stworzenie emocjonalne. To, jak ona “czuje” wpływa na proces decyzyjny. Nie ważne, jak dałeś się jej poczuć wczoraj, liczy się tylko to, jak czuje się z tobą dzisiaj, teraz, w tej danej chwili. Wyszła za mąż za już byłego, bo sądziła, że na lepszego jej nie stać. Traci nadwagę i nagle inni mężczyźni zwracają na nią uwagę, teraz jej “uczucia” uległy zmianie. Teraz, gdy “czuje” się inaczej, zaczyna zachowywać się inaczej. Kiedy twoja kobieta nagle co weekend wypada z przyjaciółkami na miasto, to jest to wielka czerwona flaga. Kobieta chodzi na imprezy z konkretnego powodu, pamiętajcie o tym.

– Chodzę na różne wydarzenia, do restauracji, na plażę, gdziekolwiek poza dom, zawsze są tam same kobiety, nie ma ani jednego faceta, oczywiście wiem, dlaczego się spotykamy – bo chcemy poznawać ludzi, socjalizować się, wymienić numery telefonu czy co tam jeszcze. Chcemy poznawać was facetów, ale was tam nie ma.

MHD: Kobieta potrzebuje atencji. Chce być dostrzegana, bo to sprawia, że czuje się dobrze. Pójdźmy krok dalej.

– Byłam nim zauroczona, jego osobowością, charyzmą, nie był nudny, czułam się podekscytowana w jego towarzystwie, aż chciałam iść do pracy. To było szalone.

MHD: To czyste złoto. Janice, definicja nudy.

– Nuda to uczucie lub stan emocjonalny charakteryzujący się brakiem zainteresowania, zaangażowania lub ekscytacji bieżącą sytuacją lub aktywnością. Osoby często doświadczają poczucia znużenia, gdy ich obecna sytuacja lub podejmowane czynności się nieciekawe lub niestymulujące.

MHD: To jest “uczucie”, panowie. Powtarzałem to wiele, wiele razy na tym kanale. Większość kobiet jest NUDNA. Dlatego potrzebują mężczyzn, by je zabawiali. “50 twarzy Greya” robi dobrą robotę chwytając esencję tej karuzeli uczuć, której tak pragną kobiety. Bo po prostu są! Bohaterka filmu nie robi nic.

Skąd taka popularność sagi Zmierzch?

– Nie, nie wiem, mogę, nie ma problemu.

– Chcę lepiej ciebie poznać.

– Raczej niewiele jest do poznawania.

MHD: To mężczyzna musi prowadzić związek. Mówił o tym Ross Jeffries już 30 lat temu.

Dominacja i uległość w małżeństwie: model kapitana i pierwszego oficera

– Na co reagowały?

Ross Jeffries: Najbardziej działał na nie facet stanowiący dla niej wyzwanie, mężczyzna-enigma, facet działający na jej wyobraźnię. Zaczynając, im mniej jesteś atrakcyjny fizycznie tym silnej musisz polegać na swoim nastawieniu.

MHD: Dlatego właśnie nie możesz być przyjacielem kobiety. Posłuchajmy.

– Nigdy wcześniej tak się nie czułam. Nigdy. To podniecenie [ekscytacja], co wtedy myślałam było miłością. Nigdy wcześnie się tak nie czułam, nigdy. Nigdy wcześniej nie czułam się tak pożądana. Nigdy. Choć mąż mnie wspierał, mówił, że jestem piękna, ale to było coś innego, on nie tylko mówił mi, że jestem piękna, ale tak się faktycznie czułam. Z ust męża to brzmi jakby, robił to z obowiązku niemalże, ale gdy on mi to mówił, to było co innego.

– Inaczej się czułaś?

– To było coś innego.

MHD: Jedną z pierwszych lekcji, jaką udzieli Mistrz Podrywu mężczyźnie, to by nie odnosić się do kobiety, jakby była twoją przyjaciółką. Chcesz być jej przyjacielem, czy wolisz…

Ross Jeffries: “Zostańmy przyjaciółmi”… Chcesz przyjaciela, kup sobie psa.

DODAĆ – PROGRAM Z ROSSem jak będzie gotowy.

Zapach i atrakcyjność partnera
Mężczyzna i kobieta nie mogą być przyjaciółmi – Matt Walsh

MHD: Czyste złoto. Musisz przemawiać do jej pusi, sprawić, by zaczęła się robić wilgotna. Sama to przyznała – czuła się pożądana. Tego właśnie pragną kobiety – czuć się pożądaną, zwłaszcza przez Chada (Oskara) czy Tyrone’a (Mokebe). Wspomniany facet pewnie był w typie Tyrone’a. Następny fragment dotyczy kluczowych informacji, które znać powinien każdy mężczyzna.

– Miałaś świadomość, co to była za relacja.

– Tak.

– Dałaś się jej ponieść za daleko.

– Tak. Miałam tego pełną świadomość. Ale nie mogłam tego opanować.

– Jak teraz się z tym czujesz?

– On miał rację i wiem, że ją miał, ale nie chciałam tego przyznać, nie chciałam przyznać… Nie chciałam sobie tego uświadomić. Pragnęłam tego, czego pragnęłam i reszta mnie nie obchodziła. Pragnęłam jego, w tamtym czasie.

MHD: Choć kobiety to emocjonalne stworzenia, mają pełną świadomość tego, jak postępują. Doskonale zdają sobie sprawę, czym są zachowania niemoralne, doskonale zdają sobie sprawę, kiedy nie okazują mężczyźnie szacunku. Nigdy nie zakładajcie, że kobieta nie wie, co robi. Wydaje się, że jest inaczej, ponieważ kobiety mają trudność w radzeniu sobie ze wstydem i poczuciem winy, kiedy angażują się w zachowania niemoralne.

– Przyznaję, że nie mogłam spać. Sumienie mnie zżerało i byłam tym zmęczona i wyczerpania, tymi wszystkimi kłamstwami, musiałam być inną osobą w pracy, inną z nim, jeszcze inną w kościele. To było przytłaczające. Nie mogłam nikomu się zwierzyć.

MHD: Stąd potrzebuje wygodnej wymówki [wiarygodnego zaprzeczenia], by mogło im to ujść na sucho. Dlatego to zawsze jest wina faceta, gdy ona go zdradza. Nie dał jej tego, czego pragnęła, więc zdradziła. Idźmy dalej.

– Nie, ponieważ jestem egoistyczna. Chcę mieć ciastko i zjeść ciastko. Chcę zdradzać, ale nie chcę, byś ty zdradzał mnie. Wpadłabym w furię. Gdybyś mnie zdradził, to wpadłabym w furię. Tak bardzo byłam egoistyczna. Nie, chcę mieć ciastko i zjeść ciastko. Ty nie możesz zdradzać, wyłącznie ja mogę.

– To jest problem?

– Problem? Jasne, że tak.

– Czy ten drugi wydawał na ciebie pieniądze?

– Nie tyle, ile powinien. Wystarczy, że tyle powiem. Nie tyle, ile powinien był. Czy było warto? Jasne, że nie. Nie opłacił mi szkoły, zakupił podręcznika, torebki… Czy widzicie gdzieś tu torebkę od Gucciego? Nie.

– Smutne.

– Zaledwie kilka kolacji w szykownych hotelach. To tyle. Może jakiś prezent tu czy tam, jakieś kwiaty może… Wielkie mi co.

MHD: Jak tu nie kochać, gdy kobieta się otwiera i jest transparentna. Dlatego właśnie nasza społeczność rośnie, ponieważ prędzej czy później przyjdzie się mężczyźnie zmierzyć z kobiecym egoizmem. Oto czerwono pigułkowa prawda. Jest to gorzka pigułka. Kobieta z natury jest egoistyczna. One nie pragną równości, nie pragną uczciwości, chyba że wtedy, gdy daje im to korzyści. Gdy panuje równość, one tracą – kobieta nie będzie traktowana wyjątkowo, jeśli jest taka jak wszystkie inne. Takie egoistyczne zachowanie w społeczeństwie zachodnim jest teraz na sterydach. Te wszystkie bezsensowne torebki od Gucciego, Louis Vuittona, romantyczne kolacje, mają wyłącznie za zadanie dać jej poczuć się dobrze, poczuć się wyjątkowo, poczuć się pożądaną.

Narodziny Feminizmu w 1848 roku, w Seneca Falls, w stanie Nowy Jork

MHD: Ale kobiety wiele, wiele razy dały nam dowód, że Tyrone nie musi jej nic kupować, by… gdyż on jest urzeczywistnieniem tej fantazji, jej księciem z bajki.

– Kiedy mój były mąż przesłał mi papiery rozwodowe, wtedy uświadomiłam sobie, że spierdoliłam. I to poważnie.

– Dlaczego zatem?

– Bo to było takie realne. Nigdy nie myślałam… Jak mówiłam, on mnie ubóstwiał, całował ziemię po której chodziłam w pozytywny znaczeniu, był wspaniały dla mnie. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że może mnie zostawić, że kiedyś faktycznie mnie zostawi.

Miesiąc miodowy się skończył – Ten wykres dowodzi tego, co żonaci mężczyźni już wiedzą.
Co to jest Przerażenie [dread]; albo, dlaczego nikt nie ma jakiejkolwiek ramy – Rian Stone

MHD: To dlatego odejście jest tak efektywną metodą, ponieważ wyłącznie wtedy, gdy ją zostawisz, kobieta potraktuje cię poważnie. Ponieważ tylko w ten sposób uczucie straty u niej się pojawi. Nie wiesz, co miałaś, dopóki tego nie stracisz. To jest historia wspólna dla wielu mężczyzn, traktowali swoje żony jak trzeba, one traktowały ich jak pewnik.

Dlatego też na tym kanale nie rozmawiamy z kobietami, ponieważ jeśli chcesz zmienić zachowanie kobiety, musisz zmienić jej otoczenie. Tracisz czas starając się przemówić kobietom do rozsądku, bo one “czują”. Dlatego właśnie wyegzekwowanie od nich odpowiedzialności za owe uczucia one odbierają jako znęcanie się.

Siostry tak nie postępują, siostry nie egzekwują odpowiedzialności one upajają się wzajemnie iluzjami dobrego samopoczucia. Żyjemy w ciekawych czasach, gdyż wiele kobiet z pokolenia millenialsów właśnie dobija ściany, kobiet, kiedy miały te 20 lat, kiedy upajały się tą ułudą. Teraz, gdy stuka im 40-stka zastanawiają się, co się stało?

Destiny’s Child – Independent Women

Crystal Renee Hayslett: Wchodzisz na rynek randkowy i nikt się tobą nie interesuje. Co robię nie tak? Proszę, powiedzcie mi, co mam zrobić. Siostry, pomóżcie.

MHD: To nasz kolejny punkt. Posłuchajcie.

– Z córką przeprowadziłam się do innego stanu, 2 lata temu i zaczęłam wszystko od początku. Chodzę na randki i jest inaczej, ciężej. Byłam mężatką…

– Jest fatalnie.

– Tak, rynek randkowy jest fatalny. Powiedziałam, że jest ciężko, ale jest do kitu tak naprawdę. To jest masakra.

– Sama ulica!

– Mówią, że rynek randkowy to jest basen z moczem, a ja mówię, że jest to basen pełen ścieków.

– To nie jest nawet basen…

– Dosłownie kanalizacja. Ścieki, naprawdę.

– O boże…

– Współczuje każdemu, kto w tym się babrze. Nie polecam. Zero gwiazdek, nawet nie pół.

MHD: Większość kobiet narzekająca jak to do kitu jest rynek matrymonialny, to kobiety już wcześniej zamężne. Takie jak ona. Była mężatką, ale się znudziła, a teraz goni za tym uczuciem podekscytowania. Powodem dla którego rynek randkowy jest do bani, ponieważ kobiety go zrujnowały. Kobiety są łechtane do tego stopnia, że przeciętny Janusz, kierowca autobusu, jest uważany za mężczyznę niskiej jakości. Dalej, z rynku wypisują się mężczyźni, ponieważ nie ma zachęt, by facet dążył do małżeństwa. Mężczyzna nic nie zyskuje i historie takie jak ta tylko ich zniechęcają, ponieważ ślą komunikat, że gra nie jest warta świeczki.

– Nie rób tego, siostro. Nie popełnij tego błędu. Zdecydowanie żałuję.

MHD: Zachęcam od obejrzenia całego wywiadu, jest tam kilka smacznych wątków, których w tym materiale nie poruszaliśmy jak to, że zaszła w ciąże nie wiedząc, kto jest ojcem dziecka, czy seks z innymi mężczyznami jako mechanizm radzenia sobie z problemami. Jej żal nie wynika z tego, co zrobiła, lecz konsekwencji jej czynów. By zbytnio się nie rozwodzić, kobiece działania są determinowane przez jej uczucia. Panowie, gdy kobieta cię zdradza, nigdy nie daj jej wrócić.

Zarządzanie laskami – Poradnik HumanSockPuppeta
Obsesja na punkcie zdzirowatej przeszłości to pośrednie stawianie na piedestale; załóż, że jest zdzirą, ale nie miej obsesji.

Gdy wasz związek kończy się z jakiegokolwiek powodu, nie przygarniaj jej z powrotem. Nie ma znaczenia, w jakim zakątku świata mieszkasz, jeśli zdecydujesz się uczestniczyć w tym randkowym głupstwie pamiętaj, że przeszłość kobiety ma znaczenie. Poznanie przeszłości kobiety jest obowiązkowe, niczym czytanie podręcznika, zanim zdecydujesz, czy jesteś gotowy budować z nią wspólną przyszłość.

Ten kanał założyliśmy z myślą o mężczyznach. To jest powód, nie dlatego, że rzekomo nienawidzimy kobiet, lecz dlatego, że głos mężczyzn musi być wysłuchany i mężczyznom należy się wiedza na temat panującej głupoty tak, by mogli na każdym kroku móc się chronić.

Kanał nosi nazwę “Manosphere Highlight Daily”, poruszamy problemy mężczyzn tematy kobiecej natury oraz wpływu społeczeństwa na ludzkie zachowania. Zachęcamy mężczyzn, by stali się najlepszą wersją siebie. Jeśli chcesz nauczyć się robić pompki, to odsyłam do kanałów tematycznych, jeśli chcesz posiąść wiedzę się o finansach, to kieruj się na kanały dedykowane tej tematyce.

Mówiłem to wiele, wiele razy na tym kanale, że wybrałem zagranicę, i szukałem materiałów, które mi w tym pomogą – wybierając z setek różnych kanałów tematycznych – kulturystyka, finanse, podróże, języki obce i kanały z manosfery wszystko to, by stać się najlepszą wersja siebie.

 

Zobacz na: Kobiece etapy niewierności – Michelle Langley
Spojrzenie w głąb umysłu zdradzającej żony, która wniosła pozew o rozwód
Jeden z moich największych żalów – Bridget Phetasy
Jak zdradzać i nie dać się złapać – Shallon Lester
Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza
Bycie kontrolującym nie działa

 

Samolubna żona schudła 50 kg, zdradza, a potem żałuje konsekwencji swoich czynów

https://rumble.com/v4gfjkx-samolubna-zona-traci-50-kg.html