Jesteśmy tu dla nieszczęśliwych przegranych – Rian Stone

Listopad 2018

Jesteśmy tu dla nieszczęśliwych przegranych

Mężczyźni nie są szczęśliwi – Archwinger

Rian: Jest to coś, co pojawia się za każdym razem, gdy Czerwona Pigułka trafia do szerszego grona w społeczeństwie. Zwykle robi to grupa facetów, którzy chcą zasygnalizować, jacy są wspaniali, lub grupa kobiet, które chcą przenieść obraz swojego dupkowatego byłego męża na kozła ofiarnego. Zostało to zbyt dobrze ujęte, aby pozwolić temu umrzeć w subreddicie na bloku do krojenia.

Coś, co często pomijamy w Czerwonej Pigułce, jest w rzeczywistości jednym z głównych powodów, dla których ludzie tak szybko uznają cały ten zbiór informacji za stertę bzdur: Większość mężczyzn odnosi sukcesy seksualne i w końcu się żeni. Bardzo niewielu mężczyzn umiera jako prawiczki lub nigdy nie znajduje sobie żony, jeśli naprawdę tego chcą; nawet nieatrakcyjni nieudacznicy od czasu do czasu uprawiają seks, mają okazjonalną dziewczynę i ostatecznie się żenią. Uprawiają trochę seksu, mają kilkoro dzieci, a potem umierają.

To nieszczere z naszej strony głosić, że tylko mężczyźni którzy zapoznali się z Czerwoną Pigułką uprawiają seks, podczas gdy wszyscy beta nieudacznicy pod wpływem niebieskiej pigułki są chodzącym pośmiewiskiem żyjącym w celibacie.

Przegrani mężczyźni nadal uprawiają seks. Naturalni uprawiają dużo seksu.

Zamiast skupiać się na seksie, ważne jest, aby skupić się na prawdziwym problemie: Szczęściu. Nie traktujemy siebie priorytetowo, nie doskonalimy się, nie edukujemy się w zakresie nowoczesnych zasad funkcjonowania interakcji damsko-męskich. Nie zajmujemy się tymi Czerwono Pigułkowymi bzdurami tylko dla seksu. Robimy to, ponieważ chcemy być szczęśliwsi. Sukces seksualny jest jedną z rzeczy, które czynią mężczyznę szczęśliwym. Mężczyźni, którzy wybrali Czerwoną Pigułkę są generalnie znacznie szczęśliwsi niż nieudacznicy. Przeciętny facet nie ma dużego powodzenia u dziewczyn. Może mieć okazjonalną dziewczynę, może mieć seksualnego farta; zanim skończy 20 lub 30 lat i pomyśli o małżeństwie, poślubi pierwszą dziewczynę, która zgodzi się z nim umówić. Prawdopodobnie jest to pierwsza, druga lub trzecia dziewczyna, którą kiedykolwiek pieprzył. On nie zna nic lepszego. Dziewczyny, które zgadzają się z nim umawiać, są rzadkością. Tak trudno je znaleźć, że nie może ich przegapić, bo może zostać sam na zawsze. Ten nieudacznik nigdy nie był naprawdę szczęśliwy, więc nie ma żadnej miary i punktu odniesienia, według którego mógłby określić, czy małżeństwo z konkretną dziewczyną uczyni go szczęśliwym, czy nie. Naturalny koleś z powodzeniem u kobiet nie musi o tym myśleć i po prostu korzysta ze swoich naturalnych talentów.

To nie jest wina dziewczyny, bądźmy szczerzy. Chociaż jest coraz gorzej, większość kobiet ma średnio około 7 partnerów seksualnych przed ślubem, a nie między 10 a 20+, ale liczba ta rośnie z każdym pokoleniem. Większość kobiet wchodzi w związek małżeński z ogólnie dobrymi intencjami. Zdarza się, że 29-letnia tkanina do mycia podłogi, której wiek zaczyna być widoczny, ustatkuje się tylko dlatego, że nikt nie chce jej już pieprzyć, ale większość kobiet nie jest tak skrajnym przypadkiem. Kobiety, które wychodzą za mąż, nadal robią takie rzeczy, jak np.

“Mam 26 lat, chcę mieć dzieci, mam dość umawiania się z dupkami i potrzebuję czegoś poważniejszego”.

Patrzą na pracę/dochody /stabilność mężczyzny i naciskają na małżeństwo.  To nie jest jakaś ogromna próba oszukania systemu. One naprawdę chcą dzieci i udane małżeństwo w tym momencie i naprawdę nie rozumieją, dlaczego poślubienie kogoś, kto jest dobry na papierze, ale nie jest dla nich atrakcyjny seksualnie, jest skazane na niepowodzenie.

Profilaktyka w relacjach – część I | Rollo

Nie rozumieją tego.

Kiedy jesteś kobietą lub kimś, dla kogo okazje do seksu przychodzą łatwo, niezależnie od tego, jak bardzo lub mało z nich korzystasz, trudno jest myśleć o seksie jako o wielkiej sprawie. Poślubienie kogoś, kto zaopiekuje się tobą przez długi czas, wydaje się o wiele ważniejsze niż poślubienie kogoś, kogo naprawdę chcesz pieprzyć. Niestety dla dziewczyn, faceci, z którymi naprawdę chcą się pieprzyć, którzy są również wiernymi i dobrymi długoterminowymi partnerami zainteresowanymi małżeństwem, są trudni do znalezienia. Faceci, którzy pływają w jeziorze chętnych cipek, zazwyczaj nie są zainteresowani skróceniem przejażdżki i poślubieniem przeciętnej dziewczyny.

Jednak pomimo wszystkich strasznych historii, które słyszymy, wiele z tych kobiet nie rozwodzi się ani nie zdradza swoich mężczyzn. Niektóre to robią, ale wiele z nich nigdy tego nie zrobi. Po prostu pozostają w przeważnie nieszczęśliwych małżeństwach i prowadzą styl życia, na który nie mogłyby sobie pozwolić, jednocześnie uprawiając jak najmniej seksu ze swoimi mężami. Tylko tyle, by nasmarować koła małżeńskiej machiny. Uważają to za obowiązek, a mniej doświadczone kobiety myślą, że to normalne, że nie pragną seksu ze swoimi mężami. Prowadzi to do tego, że kobiety nie widzą nic złego w czerpaniu korzyści z pracy swoich mężów, a jednocześnie nigdy się z nimi nie pieprzą. W końcu, jeśli jest to normalne i wszyscy to robią, nie może to być złe.

Każda nieszczęśliwa żona jest ofiarą gwałtu – Archwinger

Jednak tak bardzo, jak teoretyzujemy na temat kobiet i ich romantycznych cykli życia, Czerwona Pigułka tak naprawdę nie dotyczy kobiet. Chodzi o mężczyzn. Problem z nieudacznikiem poślubiającym kobietę, która nie jest zachwycona pomysłem pieprzenia się z nim co noc, nie polega na tym, że kobieta czerpie z niego niesprawiedliwe korzyści. Jasne, to niesprawiedliwe, ale co nas obchodzi, czy kobieta czerpie z tego nieuczciwe korzyści, czy nie? Nie obchodzi mnie ona. Obchodzi mnie jej mąż. Ten nieudacznik spędzi resztę życia nieszczęśliwy. Ale nigdy się o tym nie dowie. Będzie myślał, że tak po prostu wygląda życie. Nigdy nie miał wielu kobiet rywalizujących o jego kutasa. Zawsze był zdesperowany, by umówić się na randkę, zawsze odmawiano mu seksu i szczerze wierzył, że posiadanie jakiejkolwiek kobiety gotowej poślubić go i uprawiać z nim okazjonalny seks jest niesamowitym błogosławieństwem. Podczas gdy nigdy wcześniej nie byłeś naprawdę szczęśliwy, nie zdajesz sobie sprawy, jak nieszczęśliwy jesteś teraz.

Postać cipowatego męża błagającego o najmniejszy powiew seksu raz w miesiącu od żony, która go nie pragnie, jest tak zakorzeniona w społeczeństwie, że widzimy ją w komediach. Większość mężczyzn kończy nieszczęśliwie w związkach małżeńskich z kobietami, które wolą czytać książkę lub oglądać telewizję niż się z nimi pieprzyć. Większość mężczyzn pracuje przez cały dzień, utrzymując gospodarstwa domowe, a następnie wraca do domu i wykonuje 50 procent lub więcej prac domowych, ponieważ jeśli tego nie robisz, to jesteś mizoginem. Większość mężczyzn zawsze myśli o swoich żonach i robi dla nich różne rzeczy, ponieważ nigdy nie powinieneś przestać spotykać się z żoną i sprawiać, by czuła się wyjątkowo! Ale już 27 noc z rzędu ona zasypia po masowaniu pleców, a może tylko udaje, że śpi, aby wymigać się od seksu, a jej kochający mąż znów kładzie się spać rozczarowany, myśląc, że to normalne. W głębi duszy wie, że nie jest naprawdę szczęśliwy, ale jest całkowicie nieświadomy tego, jak miażdżąco nieszczęśliwy jest naprawdę. Jak zniszczona i przeżuta stała się jego dusza.

Kiedy twój cel – twoja rola jako męża, chłopaka, mężczyzny w ogóle – jest negowana i odrzucana jako bezużyteczna i niechciana, kim jesteś? Poddaję ci pod rozwagę, że wielu z tych biednych, przegranych mężczyzn w nieszczęśliwych małżeństwach i związkach, nawet jeśli uprawiali trochę seksu, jest w rzeczywistości prawiczkami. Ci mężczyźni umrą, nigdy nie wiedząc, jak to jest uprawiać seks z kobietą, która naprawdę ich pragnie – która płonie z pożądania, by się z nimi pieprzyć. Żadnego planu, nic do zyskania, tylko seks z nim, ponieważ ona tego chce, ponieważ po prostu szanuje i podziwia go tak cholernie, że nie może oderwać od niego rąk.

 

Billy Bob i Angelina Jolie dla MTV

 

Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się nad tym punktem: Ci mężczyźni przeżyją całe swoje życie, zaharowując się, a następnie umrą, nigdy nie wiedząc, jak to jest uprawiać seks z kimś, kto naprawdę ich pragnie.

Przeszli od tego niezręcznego pierwszego razu w liceum, przez kilka kolejnych razów z dziewczyną próbującą nakłonić ich do zaręczyn, aż po małżeństwo w którym uprawiając raz w miesiącu gówniany seks z zrzędzącą żoną. Nigdy nie uprawiali prawdziwego seksu. Nigdy nie mieli kobiety, która by ich rozpaczliwie pragnęła. Nigdy nie byli tak naprawdę szanowani, podziwiani, ani kochani.

To jest prawdziwa zbrodnia na współczesnej scenie randkowo-małżeńskiej. Nie obchodzi mnie, czy kobiety korzystają z pracy mężczyzn. Nie obchodzi mnie, że kobiety olewają nieatrakcyjnych mężczyzn. Nie obchodzi mnie, czy manginy [zniewieściały mężczyzna] wspierają kobiety w tych wysiłkach. Jednak obchodzi mnie to, że są nieszczęśliwi mężczyźni, którzy umrą, nigdy nie zaznając wzniosłej radości z bycia pożądanym jako mężczyzna. Tak ciężko na to pracowali, tak bardzo się o to starali i tak, zrobili całe mnóstwo gównianych rzeczy w tym procesie i nigdy nie byli szczęśliwi. Nie wiedzą, co tracą. Jeśli zapytasz pierwszego lepszego z nich, to powie ci, że jest szczęśliwy. Ma kochającą żonę z dwójką dzieci, przyzwoitą pracę i dom, na który ledwo go stać. Ale to sprawia, że jego żona jest szczęśliwa. Ona mu regularnie zrzędzi i utrzymuje małżeństwo dzięki strużce obowiązkowego seksu raz na 4-8 tygodni, a on myśli, że to normalne. Uważa to za szczęście. W głębi duszy wie, że tak naprawdę nie jest szczęśliwy, ale nie wie, co robić. I umrze, zanim będzie naprawdę szczęśliwy.

Czerwona Pigułka jest tutaj, aby ten facet mógł to znaleźć.

Źródło: The Archwinger Series: We are here for the unhappy

 

Zobacz na: Modele mentalne
Zostałam zraniona w przeszłości – Archwinger
Jedyne pytanie, które ma znaczenie: pieprzy się z tobą, czy nie? | Archwinger
Jak zagwarantować satysfakcję – Dalrock      
Zapach i atrakcyjność partnera
Mowa ciała – Rollo Tomassi
Kto lub co zniszczyło małżeństwo?
Dominacja i uległość w małżeństwie: model kapitana i pierwszego oficera
Są zbyt tradycyjne, by pozostać w związku małżeńskim | Dalrock
Louie | Kiedy ostatni raz skopano ci tyłek?

Koniec bycia Miłym Gościem! – dr Robert Glover | Sprawdzony plan na zdobycie tego, czego chcesz w miłości, seksie i życiu