Mężczyźni nie są szczęśliwi – Archwinger

Mężczyźni nie są szczęśliwi

Mniej więcej raz na miesiąc lub dwa, gdzieś na Reddicie pojawia się post napisany przez kobietę, mówiący coś w stylu: “Mój chłopak nagle zaczął poznawać rzeczy związane z Czerwoną Pigułką i teraz chcę się z nim rozstać”, po którym następuje 4-6 akapitów wyjaśniających, w jaki sposób jej chłopak jest teraz kontrolującym, agresywnym dupkiem, który ćwiczy i chce seksu (ponieważ te cechy są oczywiście bardzo, bardzo unikalne dla Czerwonej Pigułki, a każdy facet, który je wykazuje, najwyraźniej wszedł do Internetu, znalazł nas, a my go zrujnowaliśmy). Wątki te są wykorzystywane przez naszych krytyków, którzy chętnie podkreślają: “Widzisz? Widzisz! Czerwona Pigułka nie “działa”! Po prostu prowadzi za kończenia związków i zmienia facetów w dupków!”.

Niezależnie od tego, co jest przypisywane, a co nie jest przypisywane “Czerwono Pigułkowym zachowaniom”, sytuacje takie jak te opierają się na złym założeniu. Mówiąc najprościej, w takich przykładach lamentująca kobieta zakłada, że przed “zmianami” jej mężczyzny ich związek był naprawdę dobry, a on był naprawdę szczęśliwy. Potem wszystko zepsuł, czytając jakieś bzdury w Internecie, od kolesi którzy powiedzieli mu, jak powinien wyglądać jego związek, a następnie próbując je wdrożyć.

Nasuwa się pytanie: Jeśli związek był w porządku i miał się całkiem dobrze, zanim chłopak zanurzył się w Czerwono Pigułkowych treściach, to dlaczego próbował coś zmienić z relacjach ze swoją dziewczyną? Dlaczego wszedł do Internetu i szukał manosfery? Jeśli jest zadowolony ze swojego związku, dlaczego próbuje znaleźć sposoby na poprawę swojego życia seksualnego i stać się bardziej asertywnym? (Wszystko to oczywiście przy założeniu, że a) historie przedstawione na Reddicie są prawdziwe; i b) mężczyzna rzeczywiście szukał Czerwonej Pigułki, a nie tylko przestał całować swoją dziewczynę w tyłek z wielu innych powodów).

Czerwona Pigułka jest tutaj, ponieważ mężczyźni nie są szczęśliwi. Nie chcą być słodcy i wrażliwi, robić rzeczy dla kobiet przez cały dzień i być “idealnym chłopakiem”, jednocześnie uprawiając seks z częstotliwością poniżej normy raz na sześć tygodni, płacąc za drogie randki i prezenty, poświęcając swój czas osobisty, a także być besztanym, w między czasie wysłuchiwać gróźb o zerwaniu, jeśli którekolwiek z tych idealnych zachowań kiedykolwiek się nieco pogorszy.

Nie chcą masować pleców ani stóp, zostawać w domu przez jeden weekend w miesiącu, podczas gdy ich kobiety spędzają wieczory z dziewczynami, nie chcą być lekceważeni, obmawiani za plecami, zdradzani (ale to tylko nieszkodliwe, bezsensowne błędy, które tak naprawdę się nie liczą!) i krytykowani, gdy sprzeciwiają się którejkolwiek z tych rzeczy. Nie chcą pozwalać kobietom wprowadzać się do nich bez dokładania się do czynszu i być zmuszanym do kupowania pierścionka za czterocyfrową liczbę dolarów i wiązania swoich finansów z kimś, kto zarabia mniej niż połowę tego co sami zarabiają, tylko dlatego, że “spotykają się od jakiegoś czasu” i “nadszedł czas” i “powinni to zrobić”.

Jasne, wszystko dla tych dziewczyn jest w porządku, ale dla mężczyzn wejście w taki układ sprawia że NIE są szczęśliwi. Wszystko NIE idzie dobrze. A mężczyźni mają tego dość.

Kiedy 28-letni mężczyzna, który ma od 5 lat dziewczynę, roszczeniową sukę, natrafia na Czerwoną Pigułkę, czyta historie o mężczyznach niewiele starszych od niego, którzy nie mają ani nie chcą mieć dziewczyny. Nie potrzebują dziewczyny, ponieważ mają cztery lub pięć kobiet z którymi się regularnie pieprzą nie będąc w formalnym związku. Prawie nie wydają ani grosza na randki i inne aktywności. Ledwo kiwną palcem, by zaimponować kobietom. Ale dziewczyny nie mogą się nimi nacieszyć i nie mają ich dość.

A to, co robią ci mężczyźni, wydaje się takie proste. Ćwicz, skup się na swojej karierze, trenuj swoje umiejętności społeczne i nabieraj pewności siebie, rozwijaj przydatne umiejętności i ciekawe hobby – zasadniczo przestań marnować czas. Czytaj literaturę faktu zamiast beletrystyki, oglądaj mniej telewizji, graj mniej w gry wideo, przestań jarać się pornografią, spędzaj ten czas na robieniu czegoś, co sprawi, że będziesz lepszy fizycznie, psychicznie lub społecznie. Czerwona Pigułka mówi mężczyznom, że ich czas jest cenny i należy go dobrze wykorzystać. W parze z tym Czerwona Pigułka mówi mężczyznom, że skoro ich czas jest ich najcenniejszym zasobem, przestań marnować go na kobiety, gdy nie otrzymujesz w zamian czegoś o równej wartości. Jeśli twoja dziewczyna jest brzydka, seksualnie niehojna, leniwa lub po prostu jest roszczeniową suką, która oczekuje, że zrobisz dla niej wszelkiego rodzaju bzdury tylko po to, by otrzymać przyjemność wynikającą z samego faktu oficjalnego posiadania dziewczyny, to czy naprawdę jest to warte całego czasu i energii, które poświęcasz? Kiedy mógłbyś robić coś, co faktycznie poprawia twoje życie?

Czerwona Pigułka istnieje, ponieważ wielu mężczyzn nie jest szczęśliwych. Ponieważ te związki, które rzekomo są “w porządku”, wcale takie nie są. Ponieważ mężczyźni dają tak wiele swoim kobietom i otrzymują tak niewiele, zakładając, że samo istnienie – sama obecność w życiu mężczyzny – jest wszystkim, co kobieta musi zrobić, aby stać się jego najwyższym priorytetem. Mężczyźni powinni przewracać się w kolejce po prawo do powiedzenia “mam dziewczynę” i nic więcej. Mężczyźni mają tego dość.

Faceci omawiani w tematach wpisów na portalu Reddit typu “mój facet zainteresował się Czerwoną Pigułką i zrujnował nasz związek” prawdopodobnie nie odwiedzają stron internetowych, aby uzyskać instrukcję obsługi, jak wkurzyć swoją dziewczynę. To zwykli faceci, którzy w głębi duszy wiedzą, że coś jest nie tak – że marnują swoje życie i nie są szczęśliwi. To nie wina ich dziewczyn, tylko ich samych. I pewnego dnia, z jakiegoś powodu, postanawiają spróbować przejąć kontrolę nad swoim życiem, nad swoimi związkami i zbudować coś, z czego będą naprawdę dumni.

A kroki 1 i 2 tego procesu obejmują dochodzenie swoich własnych praw i życie w sposób, w jaki chcesz, oraz oczekiwanie, że ludzie, z którymi się wiążesz (np. twoja kobieta), dodadzą do twojego życia wartość równą wartości, którą poświęcasz. Reszta świata określa takie zachowanie jako “bycie dupkiem” i “rujnowanie związków”. Jakie to smutne. Uczciwe z podniesioną głową dążenie do życia, którego pragniesz, i oczekiwanie, że inni zrobią, co do nich należy w związku, to bycie nowym Hitlerem.

Źródło: Men are not happy

 

Zobacz na: Niebieska Pigułka vs Czerwona Pigułka
Karta Praw Asertywnych
Chłopaki wymieniają się notatkami | Rian Stone
Historia Michaela, WSZYSTKIE komentarze Michaela
Wyznanie zreformowanego Incela
Antybiotykowa bomba atomowa Czerwonej Pigułki
Dlaczego nie powinieneś się przejmować tymi, którzy jedzą farbę
Czego nie rozumiem w małżeńskim Red Pillu [Married Red Pill]
Prakseologia i prawda o grze [czerwonej pigułce]
Koniec bycia Miłym Gościem! – dr Robert Glover | Sprawdzony plan na zdobycie tego, czego chcesz w miłości, seksie i życiu
Drew Baye: Na czym polega trening o wysokiej intensywności (HIT)?

Pieniądze - Mięśnie - Gra- Rama - Blue Matrix