Dlaczego nie powinieneś się przejmować tymi, którzy jedzą farbę.

Dlaczego nie powinieneś się przejmować tymi, którzy jedzą farbę

Powodem dla którego Czerwona Pigułka pokazuje najgorsze aspekty kobiet, jest to, że nie należy podchodzić do rzeczy z nieuzasadnionym, naiwnym optymizmem. A Wy wszyscy, przygłupy, zamieniliście to w powód, aby zostać w domu i walić konia…

W wielu moich postach pojawia się wspólny wątek – ostrzeżenia typu “nie jedz farby”.

Nie jedz farby
…I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper
Nie obchodzi mnie to – Jack Donovan

Wiele z tego co piszę dotyczy prostych działań, z nadzieją, że uda się przeprogramować wtłaczane ci do umysłu przez całe życie kobiece bzdury i zacząć żyć po męsku. W zależności od tego, kogo zapytasz, jest wiele określeń na to. Toksyczna męskość, Czerwona Pigułka i inne. Za każdym razem, gdy pojawia się jeden z moich postów, zawsze pojawia się notka ostrzegawcza, dodana dlatego, że niektórzy mężczyźni są zbyt cholernie głupi, żeby wiedzieć, jak to właściwie zastosować.

Jestem tutaj, aby zasugerować, że to właśnie ten poziom ostrożności utrudnia wyjście z wyjeżdżonej koleiny.

Mógłbym to wyjaśnić za pomocą ładnego, przemyślanego, logicznego eseju, powołując się na naukę i historię, ale nie zamierzam tego robić.

Zamiast tego zamierzam wykorzystać czerwono pigułkową historię z portalu reddit sekcji RedPillwomen. Tej, którą moderatorzy w tej sekcji zasugerowali dla swojego modelu “Pijanego Kapitana”. Zamierzam przyjąć kilka założeń odnośnie tej historii, że jest prawdziwa, że to nie jest trolling, i że w przypadku braku jakiegoś oczywistego oszustwa, wszelkie brakujące informacje są spowodowane intensywną racjonalizacją, a nie cechami ciemnej triady u tej kobiety.

Mąż poza kontrolą

 

Ofiara, na samym dole. Jedyny sposób, aby pogorszyć jego sytuację, to dorobić mu wąsy, założyć kapelusz i przywiązać do torów kolejowych. Założę się, że twoją pierwszą reakcją jest myślenie o tym, jak biedna jest ta pobita kobieta i czujesz tę potrzebę, którą ma każdy mężczyzna. Jak możesz pomóc jej uratować się z tej sytuacji, w której się znalazła? Gdyby tylko wiedziała, że może po prostu odejść, wszystko byłoby w porządku.

Drapieżnik na szczycie łańcucha pokarmowego

„Cześć. Mam 24 lata, zamężna, dwoje dzieci, siedzę w domu. Ostatnio czuję, że mój mąż całkowicie wymknął się spod kontroli.

Jestem jego mężem od około pięciu lat i na początku nie było wielu problemów.

Ma 32 lata i uprawia wiele sportów. Kiedy skończy, czasami wychodzi coś chlapnąć, kiedy tak robi kilka razy w tygodniu, to kosztuje to dużo pieniędzy. Uprawia hazard i czasami przegrywa setki dolarów w ciągu nocy. Zarabia około 9000 dolarów miesięcznie. Naprawdę staram się nie dręczyć ani nie nękać go z tego powodu. Zawsze mamy co miesiąc pieniądze na kredyt hipoteczny, ale czasem muszę dokonać korekty w budżecie na jedzenie i ubrania.

Kiedy wraca późno do domu, jeśli jest pijany, zawsze inicjuje ze mną seks, nawet jeśli nie mam nastroju, zwykle po prostu uprawiam z nim seks oralny. Kiedy pije, nigdy nie odpowiada na SMS-y i to mnie martwi. Nigdy nie rozmawiam z nim o tym, kiedy wraca do domu, ostatnim razem zrobił się naprawdę agresywny. Nigdy nie podniósł na mnie ręki, ale wybija dziury w ścianach [gipsowych] i tłucze meble.

Tak bardzo staram się trzymać buzię na kłódkę, że nawet nie wiem, jak mu to powiedzieć. Zwykle nie przeszkadza mi, że robi to, co chce robić, ale teraz, gdy ma to wpływ na nasze finanse, czuję, że muszę coś z tym zrobić.” Husband Out Of Control

Przeczytaj jak ona opisuje tego mężczyznę.

— Wysportowany,
— Bogaty,
— Najlepszy wiek dla mężczyzny

Zobacz, jak ona go nie opisuje.

— Przemocowy
— Zły
— Alkoholik

To, czy jest, czy nie, jest nieistotne z punktu widzenia tego, o czym tu mowa. Osobiście uważam, że jest fiskalnie nieodpowiedzialny, a jego picie to problem imprezowy. Chłopaki z Wall Street mówią o takim zachowaniu przy około 1,6 miliona wartości netto. Mój brat ma taki temperament, że robi pięściami dziury w ścianach gipsowych, ale nigdy w życiu nie podniósł ręki na innego człowieka. To nie jest kobieta, która szuka ratunku. To jest kobieta, która chciałaby się kontrolować, a nawet jakby chciała to nie ma pojęcia jak. Ma dzieci, pierścionek… Mimo to, żyje w niezłym strachu, że on może kopnąć ją w tyłek i zamienić na młodszy model, co więcej mając 24 lata.

Seksualna Wartość Rynkowa (SMV) – Rollo Tomassi

Czytaj między wierszami. Ona nie ma żadnych problemów z tym mężczyzną. Wspomniała o jego dochodach. Czy to naprawdę pomaga namalować obraz, że on przepija ich pieniądze? Najlepiej, gdyby nie musiała dostosować budżet na jedzenie i ubrania pod koniec miesiąca. Pracowałem z funkcjonującymi alkoholikami, oni po prostu nie są w stanie wydać 9 tysięcy miesięcznie na alkohol, to jest fizycznie niemożliwe. Więc,

#Gdzie są pieniądze Lebowsky?

Gdzie są pieniądze Lebowsky?

 

Spekulacja

 

Mieszkają w drogim domu, to pewne, i w ładnej części miasta. Budżet na takie ubrania nie może być tani, spodziewam się zobaczyć torebki, z logo rozpryskującym się po nich, wszędzie. Te korekty z hazardu są duże, ale nie tak duże jak ty czy ja znamy, to jest duże na zupełnie nowym poziomie. Nigdy nie wspominała o tym, że nie wiąże końca z końcem, tylko o tym, że musi wstrzymać się z zakupem nowych, elastycznych spodni na kilka tygodni i przestać zamawiać codziennie jedzenie na mieście.

Nie chce, żeby przestał być sobą, chce go kontrolować. Ona też nie odejdzie.

Jeśli ten mężczyzna może utrzymać wysokiej jakości (w założeniu) kobietę swoim destrukcyjnym zachowaniem, to czy na pewno nie powinieneś jeść farby?

Po prostu żryj farbę.

Wszystkie problemy, które mężczyzna może mieć w związku? Wszystkie są łagodzone przez bycie silnym mężczyzną, z obfitością i podejściem mam to w dupie. Nie sugeruję, żebyś zamienił się w takiego pijaka od hazardu, daleko mi do tego. Sugeruję, że jeśli alternatywami są: bycie facetem z którym żona nie chce się bzykać, zrzędzi i sra na niego dzień po dniu, a jedyne miejsce w którym ma coś do powiedzenia to garaż w domu, za który zapłacił; lub bycie facetem, który żyje swoim życiem, a żona musi wygadać swoim psiapsiółkom co tydzień o tym, jak on wymyka się jej spod kontroli, a ona po prostu nie wie, co zrobić ze sobą, gdy obciąga mu co noc…

To którym facetem wolałbyś być?

Celuj w jedno z dwóch. Zatrzymaj się tam, gdzie jesteś szczęśliwy, ale nie myśl o tym, że twoim problemem jest jedzenie farby, problemem większości facetów jest to, że boją się nawet wejść do sklepu z narzędziami.

Źródło: Why you shouldn’t worry about those who eat paint

 

Zobacz na: Mentalny Punkt Wyjścia
Bycie kontrolującym nie działa
Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone
Punkt zagrożenia – Dalrock
Czego nie rozumiem w małżeńskim Red Pillu [Married Red Pill]

Nie jedz farby