Historia Michaela, WSZYSTKIE komentarze Michaela

Historia Michaela, WSZYSTKIE komentarze Michaela

Wprowadzenie

Jest to komentarz pewnego użytkownika do eseju starego Czerwono Pigułkowego blogera o pseudonimie “Dalrock”, w którym przedstawia on obecną narrację wśród kobiet, aby cieszyć się latami swoimi 20 i ustatkować się po trzydziestce. Mamy tu kilka interesujących punktów, które można z tego wyciągnąć:

—   Jeśli jesteś kobietą, która chce poczekać do późniejszego wieku, aby się ustatkować, prawdopodobnie spojrzysz na kobiety, które są od ciebie starsze, tak jak robiły to ich starsze rówieśniczki.
—    Wiele kobiet nadal tak może kombinować, jednak coraz więcej kobiet nie jest w stanie tego zrobić. Dane statystyczne to odzwierciedlają, patrząc na badania podłużne.
—    Kobiety, które nie chcą wychodzić za mąż, nie wychodzą. Te, które chcą, mogą nie być w stanie.
—    Spekuluje, że rynek związków ostatecznie przekształci się w “rynek sprzedawców”, ponieważ mężczyźni, którzy są zdolni i chętni do związku, będą rzadkością.
—    Stanie się to w pewnym momencie w przyszłości, zbyt odległej dla dzisiejszych ludzi, by mogli na to liczyć [moja analiza].
—    Podczas gdy mniejszości etniczne pozostają w tyle za białymi kobietami, wszystkie one zmierzają w tym samym kierunku.

A pod spodem mężczyzna o imieniu Michael przedstawia relację z pierwszej ręki:

 

Historia Michaela

 

Witam. Czy istnieje jakiś osobny watek wprowadzający do tej strony?

Nazywam się Michael.

Czytam tę stronę od 3 dni. Jestem zszokowany, że wszystko, czego doświadczyłem, jest napisane w tak doskonały sposób. Nigdy wcześniej nie widziałem tak doskonale napisanego bloga/serwisu medialnego. Autor jest z pewnością geniuszem. Jestem zdumiony i odetchnąłem z ulgą, widząc tak wiele odpowiedzi. Oznacza to, że nie jestem sam. Mam 32 lata i nigdy nie byłem żonaty. Niestety (lub na szczęście nie jestem już pewien, który w tym momencie) nie mam dzieci. Jestem kawalarem i z nikim się nie spotykam. Mieszkam w Los Angeles. Mój dochód w 2011 roku wyniósł 120,000 dolarów (zarobki netto po odliczeniach twórczych i podatkach biznesowych). Przewidywany dochód w 2012 roku to 170.000,00 dolarów (zarobki netto po odliczeniu podatków od działalności gospodarczej). Jestem dokładnie takim “niezależnym mężczyzną”, jakiego pragną kobiety. Jeżdżę luksusowym samochodem i mam wspaniały apartament w Los Angeles bezpośrednio przy plaży. Kosztuje mnie to 6000 dolarów miesięcznie. Pracuję w domu, ponieważ biuro kosztowałoby co najmniej kolejne 2000 dolarów miesięcznie. Jestem w świetnej formie. Siłownia 3-4 razy w tygodniu + bieganie + organiczna dieta (wydaję 700-900 dolarów miesięcznie na organiczną żywność i suplementy). Wychowałem się w chrześcijańskim domu typu “Siódme niebo” (stary program telewizyjny). Zawsze chodziliśmy do kościoła. Silny, ciężko pracujący ojciec był zawsze obecny dla mnie i mojego rodzeństwa. Poszedłem do prywatnej szkoły, na uniwersytet, do szkoły prawniczej, a następnie rozpocząłem własną praktykę w wieku 28 lat.

Moi rodzice poznali się i pobrali na studiach. Są małżeństwem od 39 lat. Boli mnie to, że mam 32 lata i nie jestem żonaty. Sam. Bez kochającej żony. Odczuwam ból każdego dnia. To jak ostry, niewidzialny sztylet, który nieustannie mnie dźga. Ale być może jestem częścią problemu wymienionego na powyższych wykresach. Wyjaśnię dlaczego:

Poszedłem na tę samą uczelnię, na której poznali się i pobrali moi rodzice. Miałem nadzieję poznać moją żonę i ustatkować się. Zamiast tego spotkałem setki młodych kobiet w wieku studenckim, które NIE były zainteresowane małżeństwem. Były zainteresowane:
— Imprezowaniem
— Uprawianiem seksu.

Uczelnia była festiwalem rżnięcia 24/7. Na początku byłem w stanie niechętnie “socjalizować się” w tym elemencie. Co rozumiem przez “ten element” w tym kontekście? Uczelnia: Ekstremalna rozwiązłość społeczna, oszustwa, dramaty, narkotyki i imprezy. Byłem obserwatorem, ale NIGDY bezpośrednim uczestnikiem, ponieważ moje serce mi na to nie pozwalało. To w końcu spowodowało, że stałem się obserwatorem na kampusie jako piąte koło u wozu. Ktoś, kto zawsze “nie mieszał się” lub “nie uczestniczył”. W rezultacie nigdy nie czerpałem z tego korzyści. Rzadko umawiałem się na randki. Zamiast tego byłem wyśmiewany. Śliczne dziewczyny pstrykały na mnie palcami. Kobiety wykorzystywały mnie jako osobę, której opowiadały o swoich problemach. Byłem pomijany. Byłem postrzegany jako “słaby”, “kiepski” i “nudny”. Byłem ignorowany na korytarzach, w bibliotece, na zajęciach, przez te kobiety. Nie pomagało też to, że byłem spłukany, pracowałem za minimalną pensję i jadłem zupki chińskie [makaron Ramen].

Zdecydowana większość tych młodych, gorących dziewczyn energicznie uprawiała seks na studiach, do tego stopnia, że to się w głowie nie mieści. Uprawiały seks z wieloma różnymi facetami. Osobiście nazywam to zjawisko “liliową wyściółką [lily padding – odniesienie to zatkania kibla czystym papierem i zrobienie na to kloca]”. Te dziewczyny robiły to co robiły, wszystko i z każdym w imię “zabawy” (zabawa = imprezy, zabawa = seks z nowymi ludźmi, zabawa = narkotyki, zabawa = rave, zabawa = imprezy w bractwie itp.)

Boli mnie patrzenie, jak te dziewczyny robią wszystko, co w ich mocy, by uganiać się i rozkładać nogi dla kompletnych frajerów. KOMPLETNYCH NIEUDACZNIKÓW. Mówię o kolesiach typu: Cześć, pracuję w wesołym miasteczku na pół etatu, jestem pokryty tatuażami, nie mam pracy, oblałem test na narkotyki i jestem w zespole muzyczym. Ci faceci byli nieudacznikami. Niektórzy nawet nie chodzili do college’u! Wskakiwali do autobusu, zatrzymywali się u znajomych i zaliczali TEJ SAMEJ NOCY.

Wiele nocy nie mogłem spać, bo dziewczyny ostro się pieprzyły… w okolicznych akademikach. Akademiki były starymi barakami wojskowymi z lat 40-tych z otworami wentylacyjnymi w sufitach. Było bardzo głośno. Przez cały czas. Pamiętam, jak bardzo bolało mnie odrzucenie przez jedną dziewczynę, względem której miałem otwarte, beznadziejnie romantyczne serce… Mieliśmy wiele wspólnego. Zabiegałem o nią jak kompletny dżentelmen – i w końcu zostałem odrzucony. W ten sam weekend po tym, jak zostałem odrzucony, usłyszałem, jak mocno i głośno pieprzy się w pokoju obok. Facet, który tam mieszkał, był super niechlujnym, nieatrakcyjnym, ciężkim narkomanem pokrytym tatuażami, studiującym “studia muzyczne”. Ta dziewczyna była młoda, gorąca, szczupła i piękna. Nigdy nic nie powiedziałem. Ale czułem się tak zraniony, że odrzuciła mnie dla przypadkowego seksu z takim facetem.

Ten facet był bardzo otwarty na temat swoich wyczynów z nią i powiedział mi, żebym się nie martwił, ponieważ praktycznie każdy facet, którego znał, pieprzył się z nią. W miarę upływu lat to samo powtarzało się na różne sposoby z różnymi dziewczynami. Chodzi mi o to, że chciałem długotrwałego związku prowadzącego do małżeństwa. Spotykałem się, rozmawiałem i “czułem”, że dziewczyna jest dobrą osobą. Potem ona spotykała się z innymi facetami. Albo dowiadywałem się takich rzeczy. Kiedy takie rzeczy przytrafiają mi się w kółko przez całe moje życie…. rani mnie to i sprawia, że mam długie chwile zwątpienia. Co jest ze mną nie tak, że moje serce mówi mi, że jest dobrą osobą, podczas gdy najwyraźniej tak nie jest?

Z biegiem czasu zostałem nazwany “materiałem na męża” przez dziewczyny z mojego kampusu. To określenie prześladowało mnie do moich późnych lat 20-tych. Ta etykieta zaowocowała ZEROWĄ ilością randek przez całe studia. Nie byłam “na to gotowa”. Nie “brałem w tym udziału” (seks, narkotyki, imprezy itp.) Moje serce nie było w to zaangażowane. Nie miałem więc prawa do żadnych korzyści (seks z młodymi atrakcyjnymi dziewczynami w kwiecie ich wieku itp.). Jednak imprezowicze, sportowcy z błyskiem w oku, nieudacznicy w zespołach, chcący być DJ-ami i samozwańczy “promotorzy klubów” – ZAWSZE zdobywali te dziewczyny w ich najmłodszym, najgorętszym fizycznie wieku. Zasadniczo, im większym nieudacznikiem był facet… tym więcej kobiet uprawiało z nim seks. Gorące dziewczyny z bractw lgnęły do zawodników football jak ćmy do ognia. Nie miało nawet znaczenia, czy facet był czarny. Sportowcy z college’u nawet nie próbowali zaliczyć.

Pewnej nocy miałem dość. Stanąłem twarzą w twarz z pokojem 8-10 wspaniałych białych dziewczyn. Miały od 18 do 24 lat. Zapytałem je, czy planują wyjść za mąż. Wszystkie odpowiedziały mniej więcej – TAK. Zapytałem, co ich przyszły mąż pomyśli o ich zachowaniu. Natychmiast spotkałem się z wrogością. Powiedziano mi, że przyszły mąż “nigdy się nie dowie” i “to nie jego sprawa”. Dziewczyny powiedziały, że dokładnie wiedzą, co robią i planują “dobrze się bawić” (zabawa=imprezowanie, zabawa=seks, zabawa=wyjazd na ferie wiosenne itp.) i “ustatkują się później”. Zapytałem: kiedy planujecie się ustatkować? Odpowiedziały:

To zależy” i “prawdopodobnie około 27, 28 roku życia” lub
“Może wcześniej, to zależy”.

Jak zagwarantować satysfakcję – Dalrock

Naprawdę postawiłem dziewczyny na baczność. Podczas naszej wymiany zdań widziały, że jestem zdenerwowany. Powiedziały mi, że powinienem się cieszyć, ponieważ:

“Mili faceci w końcu kończą pierwsi”.

Powiedziałam im, że nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Wtedy Kaylene (młoda, szczupła, super seksowna blondynka z krągłościami we wszystkich właściwych miejscach (która swoją drogą odmówiła umówienia się ze mną, mimo że byliśmy przyjaciółmi i według jej współlokatorki uprawiała seks z prawie 30 facetami w ciągu jednego semestru) powiedziała mi:

“Michael, pozwól, że coś ci powiem: nie tylko będę miała swoje ciastko i je zjem. Co więcej zjem je z lodami i posypką”.

Wszystkie dziewczyny zaśmiały się i uśmiechnęły zgodnie.  Myślałem, że po studiach wszystko się zmieni. Nie zmieniło się.

Teraz, gdy mam 32 lata i odnoszę sukcesy, te kobiety podbijają do mnie. W mojej głowie są to te same kobiety, które mnie odrzuciły. Nie jestem zainteresowany. Biblia mówi coś w stylu

“Nie porzucaj żony swojej młodości” [Ml 2, 14] lub coś w tym stylu
“Pamiętasz swoją młodą żonę?

Coś w tym stylu. Jak niby mam pamiętać coś, czego nigdy nie miałem? Nie mam żadnej historii z tymi kobietami. Tykające jajniki są skandaliczne. Skłamią i powiedzą wszystko, żeby dostać to, czego chcą. Czyli:

DZIECI I KOCHAJĄCEGO MĘŻA, KTÓRY ZAPŁACI ICH RACHUNKI.

 

A przecież te kobiety nie oddały nawet kilku dobrych lat swojej młodości!

Jako mężczyzna jestem bardzo wizualny. Bóg mnie takim stworzył. Nic nie poradzę na to, że piękna fizycznie kobieta jest dla mnie atrakcyjna. Dlaczego te kobiety nie dały mi przynajmniej kilku lat swojej młodości, abym miał czas się w nich zakochać i trwale utrwalić ich obraz w moim umyśle? Potrzebuję czegoś, co będę pamiętał, gdy będziemy mieli 50 lat i będziemy małżeństwem. A jednak ona spędziła swoje 20 lat bzykając [on użył słowa ‘parcelując’] się z facetami, którzy nic jej nie dali i nie oferują nic facetowi, który daje jej wszystko. Oczekuje się, że zaangażuję ciężko zarobione środki w wychowywanie dzieci z podejrzaną kobietą, o której historii nic nie wiem. Ponad 30+ niezamężna kobieta ma bardzo duże szanse na wątpliwą przeszłość i spory bagaż. Uważam, że im więcej mężczyzn ma za sobą kobieta, tym mniej prawdopodobne jest, że będzie emocjonalnie zaangażowana w każdego kolejnego. Kiedy przez lata rozdawałaś małe kawałki swojego serca dziesiątkom różnych mężczyzn, co pozostaje dla męża, którego deklarujesz, że naprawdę kochasz? Jaką wartość mają słowa “kocham cię”, gdy patrzyła w oczy ponad 10-100 różnym mężczyznom i mówiła to samo?

Koncepcja „gogle żony” [wife goggles]
Ona się obudzi, gdy tylko uświadomi sobie że ściana jest już blisko – Rollo Tomassi

W wieku 30+ wygląd fizyczny kobiet jest już na równi pochyłej. Czy to właśnie mają na myśli kobiety, mówiąc “zachowują najlepsze na koniec”? Wychodzenie za mąż w wieku 30+ lat? Jak kobiety mogą wydawać biliony dolarów rocznie na produkty upiększające, a jednocześnie twierdzić, że wiek kobiety “nie powinien być ważny” dla mężczyzny? A co z dziećmi? Czy kiedykolwiek pomyślały, że ich mężowie mogą chcieć mieć dzieci? Jaki wiek daje większe szanse na szybsze zajście w ciążę i zdrowe potomstwo? Płodna 24-latka w kwiecie wieku… czy 35-letnia starzejąca się macica? Co jeśli chcę mieć więcej dzieci? W wieku 30+ kobieta może łatwo stać się bezpłodna już po pierwszej ciąży. W wyniku wszystkiego, co widziałem i czego doświadczyłem w moim życiu, chciałbym ogłosić wszystkim zdesperowanym kobietom w wieku 30+ lat: Wolałbym się udusić i umrzeć, niż wydać na ciebie moje ciężko zarobione pieniądze, miłość, zaufanie i substancję. Uprawnione, starzejące się, feministyczne, zmęczone, z bagażem i wypranym mózgiem. A jeśli nie mogę poślubić kobiety w wieku 20 kilku lat przed 30 to

ODMAWIAM OŻENKU.

Optymalny wiek do pierwszej ciąży to jest 20-24 lata

Biorąc pod uwagę moje wysokie dochody, nie powinno to stanowić problemu. Obawiam się jednak, że w pewnym momencie będę musiał zacząć szukać za granicą (Ukraina, Rosja, Europa Wschodnia itp.). Nie zamierzam poślubić jednej z tych starzejących się, uprawnionych kobiet po 30-tce, które najwyraźniej mają własne plany. Zamierzam ożenić się raz. Małżeństwo ma być na zawsze. Nie będę mężem na start dla jednej z tych zużytych kobiet. Nie jestem w stanie określić liczby mężczyzn, których znałem, a którzy ożenili się późno i zostali nagrodzeni utratą wszystkiego, co spędzili na budowaniu swojego życia… Widzę to tak, że dano mi następujący wybór:

—    Poślubić kobietę w wieku 30+ lat,
—    Poślubić kobietę po dwudziestce,
—   Być singlem i cieszyć się moimi pieniędzmi.

♦ ♦ ♦

W moim wieżowcu mieszka jedna atrakcyjna dziewczyna. Ma 28 lat. Zostało jej mniej niż 2 lata nektaru w brzoskwini późnych lat 20-tych przed 30-tką. Rozmawiałem z nią kilka razy. Jej samochód stoi obok mojego. W międzyczasie widziałem ją z co najmniej 11 różnymi facetami (w sugestywny sposób), odkąd się wprowadziła. Pracuje w ciągu dnia. I o ile dobrze pamiętam, prawie zawsze, gdy byłem w weekendy, jej samochodu nie było. W noce również. Właśnie zszedłem na dół, żeby wyjąć coś z samochodu. Jest 2:30 nad ranem, a jej samochodu nie ma. Zastanawiam się, gdzie ona może być?

Biblia mówi coś o rozwiązłych kobietach, że “jej stopy nigdy nie pozostają w domu”. Nie potrafię nawet zliczyć liczby samotnych białych kobiet, które znałem, z którymi rozmawiałem, o których słyszałem i które osobiście obserwowałem, a których stopy “nigdy nie pozostają w domu”. Przypuszczam, że politycznie poprawnym terminem jest dziś “życie seksualne”.

Pewnego dnia (być może wkrótce) ta kobieta i inne jej podobne mogą zdecydować, że chcą mieć męża. Dlaczego jakikolwiek monogamicznie zorientowany mężczyzna miałby świadomie poślubić taką kobietę? Odpowiedź: Nie zrobiłby tego. Dlatego kobiety kłamią na temat swojej przeszłości. Te kobiety są śmieciami. Są bolcowane i lukrowane przez wszelkiego rodzaju facetów przez cały ich okres między  20 a 30 rokiem życia. Nie oszukujmy się. To nie tylko standardowy stosunek. Wszystkie jej otwory są wykorzystywane przez tych mężczyzn. W każdy możliwy sposób. Po stosunku oralnym większość kobiet połyka. Oznacza to, że jej żołądek i układ trawienny są wykorzystywane do trawienia i przetwarzania wytrysków od wszystkich tych różnych facetów.

Następnie, gdy nadejdzie właściwy czas, kobiety te z powodzeniem prezentują się jako cnotliwe kobiety (zwykle w wieku około 30 lat), cofając swoje liczniki [przebieg]; oszukując i wiktymizując swoich zaufanych zalotników i potencjalnych przyszłych mężów. Są to w większości niewinni mężczyźni, którzy wierzą, że poślubiają wymagające, cnotliwe kobiety swoich marzeń.

Przeszłość kobiety powinna być podstawą do natychmiastowego rozwodu.

Czy temat rozwodów w manosferze jest przesadzony?
Obsesja na punkcie zdzirowatej przeszłości to pośrednie stawianie na piedestale; załóż, że jest zdzirą, ale nie miej obsesji.

♦ ♦ ♦

 

FuriousFerret, pomocny facet, który przełknął Czerwoną Pigułkę, pisze tak:

Patrząc na historię Michaela, chciałbym zwrócić uwagę na jedną koncepcję odnoszącą się do dzisiejszej chrześcijańskiej młodzieży.

Jego wzmianka o atrakcyjnych kobietach, które uważa za 8+, jest interesująca. W szczególności wspomina o tych seksownych kobietach i opisuje ich puszczalskie zachowanie imprezowiczek oraz to, jak robił dla nich za beta orbitera. Wspomina również, że był obserwatorem i nie chciał dołączyć do sceny imprezowej.

Cóż, musisz zapłacić, żeby grać człowieku. To, czego chrześcijańska młodzież nie rozumie lub nie chce zrozumieć, to fakt, że zarówno gorące kobiety, jak i mężczyźni najprawdopodobniej wyruszą w rozrywkowe życie. Mają najwięcej pokus z powodu wszystkich przyjemności, które są oferowane u ich stóp. Jest to coś, co chrześcijańscy mężczyźni i kobiety muszą zrozumieć. Najprawdopodobniej nie trafisz na jakąś gorącą kobietę.

Rozdźwięk poznawczy, jaki odczuwa Michael, jest zrozumiały. Kiedy czyta się o nim na papierze, jest niezłą zdobyczą… w 1951 roku. Szkoła prawnicza, dobre oceny …. kogo to obchodzi? Szacunek dla kobiet i stawianie ich na piedestale gówno znaczy, gdy bycie mężczyzną gówno znaczy pod względem naturalnego statusu po 2000 roku, w rzeczywistości strzelasz sobie w stopę.

Naprawdę atrakcyjne kobiety i mężczyźni opuszczają kościół, gdy zdają sobie sprawę, jak dobrze mogą się bawić. Jeśli nie chcesz wejść w życie imprezowe i uczyć się/używać Gry, twoje szanse na zdobycie prawdziwej „8” plus są bardzo nikłe, gdy są młode. Ile prawdziwych „8” jest w twoim kręgu kościelnym? Są tak rzadkie, jak prawdziwy (nie kontekstowy) samiec alfa. Jeśli jest 8+, każdy facet z jajami próbuje ją zdobyć. Rywalizacja jest zacięta.

Rozwiązaniem tego dylematu jest gra. Podczas gdy konkurencja jest zaciekła ze względu na niedobór prawdziwej gorącej kobiety, która nie jest dziwką, większość mężczyzn albo nie ma pojęcia o jakiejkolwiek romantycznej dynamice, która działa w przypadku kobiet, albo odmawia ich używania, ponieważ uważają, że to zło. To wciąż cholernie trudne, ale mężczyzna z jednym okiem w krainie ślepców jest królem.

Jednak większość mężczyzn będzie musiała zadowolić się 5 lub 6, jeśli faktycznie chcą jakiegoś rodzaju związku w stylu lat 30. bez aktywności seksualnej przed ślubem i to pod warunkiem, że są naprawdę pożądani, a nie manginami, które są całkowicie odpychające.

Gra to Czerwona Pigułka – Hawaiian libertarian
Żelazne Zasady Rollo Tomassiego

Michael odpowiada tak:

Tak, uważam, że zasługuję na 7,5+.

Dlaczego? Moja historia, moralność, ciężka praca, umiejętności, osiągnięcia, osobowość, sprawność fizyczna i dochody. Odwaliłem swoje, żeby to osiągnąć. Byłbym bardzo dobrym ojcem. Nie jestem pokryty tatuażami, grając na gitarze w barze za 18 tysięcy dolarów rocznie. Z przyjemnością zadowolę się równą sobie. Proszę tylko, żeby była biała, miała 20 lat i nie była bolcowana i lukrowana przez dziesiątki różnych mężczyzn.  Nie zadowolę się bajecznie grubą piątką lub samotną matką w kościele metodystów. To, co mówisz o kobietach w kościele (przynajmniej w moim kościele) jest interesujące. Jest bardzo mało atrakcyjnych kobiet. Jeszcze mniej jest singielek. Zaglądam też na chrześcijańskie portale randkowe, takie jak “Big Church”. Powiem ci, że nie bez powodu nazywają ten portal “dużym kościołem”. Haha. Atrakcyjne fizycznie kobiety jako ogólny odsetek są znacznie mniejsze niż na innych portalach randkowych odzwierciedlających ogólną populację kobiet (match.com itp.).  Jest jednak jeden wyjątek w odniesieniu do mojego doświadczenia kościelnego: MORMONIZM. Odwiedziłem Kościół Świętych w Dniach Ostatnich i byłem pod wrażeniem atrakcyjnych samotnych kobiet. W tym czasie rozmawiałem o mojej pracy z innym facetem w moim wieku i zauważyłem, że kilka kobiet “krążyło” wokół mnie. Wziąłem udział w kilku sesjach i poważnie rozważałem konwersję.  Ciekawe, że wspomniałeś o grze. Obiecuję. Absolutnie orientuje się w Grze. W biznesie. Ale ten rodzaj gry to tak naprawdę ciężka praca. Nie chcę “pracować”, kiedy wracam do domu.  Chcę tylko przyjść do mojej kochającej, lojalnej, monogamicznej żony. 😦

♦ ♦ ♦

Po tym, jak kilka innych osób poczęstowała go sporą dawką Czerwono Pigułkowej wiedzy odnośnie współczesnej normalności, zaczął się zastanawiać:

Wciąż przyzwyczajam się do terminów stosowanych na tej stronie (czerwona pigułka, niebieska pigułka, beta orbiter itp.), jednak jestem zaznajomiony z koncepcją Alfa i Beta.  W wolnym czasie chcę być betą. Nie chcę wkładać wysiłku w bycie Alfą. To właśnie muszę robić w pracy.

Dziękuję za wszystkie wspaniałe odpowiedzi. Jestem w szoku, że nie jestem sam. W przeszłości mówiłem o tym innym facetom, a oni śmiali się lub patrzyli na mnie, jakbym miał 3 głowy. Ta strona jest niesamowita. Chciałbym podziękować osobom, które zamieściły pozytywne komentarze i/lub wczuły się w moją sytuację, nawet jeśli się z nią nie zgadzały. Dziękuję za obiektywne, przemyślane i otwarte podejście do mojej sytuacji. Pozytywne i otwarte komentarze znacznie przeważyły nad kilkoma (jeśli w ogóle) negatywnymi komentarzami, z których większość potraktowałem jako formę konstruktywnej krytyki. Świetne odpowiedzi. Dzięki!

P.S.: Czy ktoś stworzył prosty wykres jednokreskowy (wzrost, stabilizacja, spadek) pokazujący okno wiekowe kobiety w stosunku do jej płodności/wyglądu? Chciałbym wysłać go e-mailem do kogoś, kogo znam. Dzięki!

Źródło [lustro]: Michael’s Story, ALL of Michael’s story

Zobacz na: Rotacyjna poliandria – i jej egzekutorzy – F. Roger Devlin
Mniej partnerów seksualnych to szczęśliwsze małżeństwo
Odpowiedź na wypowiedź Jordana Petersona na temat MGTOW – Karen Straughan
Mężczyźni się nie żenią. Jak poważny jest to problem? | Karen Straughan