Zostałam zraniona w przeszłości – Archwinger

Zostałam zraniona w przeszłości - Nie chcę się spieszyć, ale chce związku, który doprowadzi do ślubu.

Spotykałem wiele kobiet, które rzekomo mnie kochały. Kochały mnie bardziej niż jakiegokolwiek mężczyznę, którego znały wcześniej. Kochały, ale dokładały wszelkich starań, by nigdy, przenigdy nie uprawiać ze mną seksu. Nie były dziewicami; wiele z nich miało za sobą długą historię z mężczyznami. Koniec końców do niczego to nie doprowadziło. Ich rozumowanie opierało się na kobiecej logice: “Zostałam zraniona przez wielu dupków w przeszłości i naprawdę mi na tobie zależy, więc tym razem chcę to zrobić dobrze”.

Lub jakaś odmiana tego stwierdzenia.

Jeśli jesteś nieudacznikiem, słysząc to, pomyślisz sobie: “Och, zajebiście! Nie jestem dupkiem, a ona to zauważa i nagradza mnie prawdziwym, nieseksualnym związkiem zamiast płytkim, który się nie powiedzie! Jestem takim szczęściarzem! Będę czekał wiecznie na tak wspaniałą osobę! Już teraz powinienem zrobić dla niej coś miłego, by dać jej znać, jak bardzo jestem jej wdzięczny!”.

Oto jak ta sama kobieca logika brzmi dla prawdziwego faceta: “Inni mężczyźni, gorsi od ciebie, zaszli ze mną dalej, w krótszym czasie, przy mniejszym zaangażowaniu emocjonalnym i finansowym. Ale ponieważ zależy mi na tobie bardziej, zmuszam cię do skakania przez kłody i poświęcania większej ilości czasu i zasobów, aby zajść ze mną o wiele krócej. Ponieważ bardziej mi na tobie zależy. Co? Dlaczego patrzysz na mnie w ten sposób? Przecież to ma sens. Tak, dawanie mniej ludziom, na których bardziej mi zależy, ma sens”.

Ona jest łatwa, ale jeśli przypadłeś jej do gustu, każe ci czekać.

Oto, co dziewczyna naprawdę ma na myśli [świadomie lub podświadomie]: “Uznałam cię za pajaca frajera]. Nie sądzę, żebyś miał opcje z innymi kobietami i nie sądzę, żebyś był skłonny odejść, więc zamierzam ułożyć ten związek na moich warunkach. Pieprzymy się, kiedy chcę, a to będzie po tym, jak sprawię, że będziesz skakał przez kłody, aby udowodnić, że jesteś moją małą uległą suką [pantoflem], która będzie oddawać mi cały swój czas, zasoby i walidację, które chcę, wedle mojej woli. Gdybyś był prawdziwym mężczyzną, już byś mnie przeleciał, ale obsadziłam cię w roli suki. Nie zależy mi na tobie. Zależy mi na sobie. Nawet cię nie lubię. Seks jest zarezerwowany dla prawdziwych mężczyzn. Nie jesteś prawdziwym mężczyzną. Jesteś moją suką”.

Mentalny Punkt Wyjścia

I to jest najważniejsze: Większość kobiet nie wie, że tak naprawdę mają to na myśli. Wiedzą tylko, że walidacja jest przyjemna, a facet, który je waliduje bez seksu, sprawia, że czują się potężne, szczęśliwe i myślą lepiej o samych sobie.

Kiedy jakakolwiek kobieta słyszy stwierdzenie i rozumowanie dziewczyny: “Zostałam zraniona w przeszłości”, ma to dla nich sens – schrzaniła to, zbyt łatwo się oddawała i chce przestać schrzaniać. Mówiąc “przestać schrzaniać”, mają na myśli to, że musi lepiej radzić sobie z powstrzymywaniem się od seksu, aby zwabić mężczyzn do robienia dla niej różnych rzeczy, aby zasłużyć na bzykanie. Nie wiedzą, że mają to na myśli, ale to właśnie mają na myśli.

Tylko w oczach kobiety dawanie mniej mężczyźnie, którego kocha się bardziej, ma sens. Ale to jest właśnie racjonalizacja. Jeśli kobieta daje ci mniej i sprawia, że robisz dla niej więcej, jest to dokładne przeciwieństwo kochania cię bardziej. Bycie skąpym w uczuciach jest przeciwieństwem miłości. Wymaganie wymiany przysług zamiast dawania z siebie jest przeciwieństwem miłości.

To trudna prawda do przyznania i zaakceptowania, nie tylko dla nas, ale także dla kobiet. Myślę, że na pewnym poziomie chcą kochać tego miłego faceta, który robi dla nich wszystko, ale po prostu tego nie robią. Nie potrafią. Ale wmawiają sobie, że to robią i że tym razem po prostu robią to powoli, aby uniknąć zranienia, jak w przeszłości. Ponieważ kochają go bardziej. A jeśli coś nie wyjdzie, to nadal jest świetnym facetem – po prostu nie było chemii. A jeśli poślizgną się i przelecą jakiegoś gorącego faceta z pracy, to był błąd. Nie kochają tego faceta. Kochają miłego faceta, prawda? Były po prostu pijane.

Zostałam zraniona w przeszłości i chcę, żeby było inaczej” to nic innego jak podstępny gówno test. Komplementując cię, mówiąc ci, że jesteś inny niż wszyscy inni faceci, że nie jesteś dupkiem ani palantem i że kocha cię bardziej niż każdego poprzedniego mężczyznę, jesteś zaskoczony i zbity z tropu, gdy w połączeniu z tymi wszystkimi pochwałami odmawia ci seksu. Ponieważ kocha cię bardziej.

Źródło: I’ve been Hurt in the Past

Zobacz na: Szesnaście przykazań bzykania – Roissey
Zakładanie, że mężczyźni są głupi – Whisper
Jedyne pytanie, które ma znaczenie: pieprzy się z tobą, czy nie? | Archwinger
Kobiece etapy niewierności – Michelle Langley

Środek przekazu jest przekazem | Medium jest przekazem – Marshall McLuhan

Drogi SIMPie: Kobieta, której pragniesz, nigdy cię nie będzie szanować – S.G. Cheah
Plaga SIMPów. Jak SIMPowanie psuje społeczeństwo i randkowanie

Historia Michaela, WSZYSTKIE komentarze Michaela

 

 

Aplikacja “Hello m’lady” (Witaj Moja Pani) dla SIMPów, które chcą wielbić swoje panie.

https://rumble.com/v2rsr6a-aplikacja-hello-mlady-witaj-moja-pani-dla-simpw-ktre-chc-wielbi-swoje-panie.html