Zakładanie, że mężczyźni są głupi – Whisper

Wszystko, co musisz wiedzieć o mężczyznach i kobietach - George Carlin - Zakładanie, że mężczyźni są głupi

„Oto wszystko, co musisz wiedzieć o mężczyznach i kobietach: kobiety są szalone, a mężczyźni głupi. Głównym powodem, dla którego kobiety są szalone, jest to, że mężczyźni są głupi” – George Carlin

 

Podczas gdy celem gry dla dziewczyn jest ostatecznie lepsze traktowanie przez mężczyzn, jej praktyka musi składać się z czegoś więcej niż naiwnego łapania tego, czego chcesz w najbardziej oczywisty sposób.

Jak trafnie ujął to użytkownik durtyknees:

         „Zawsze uważałem za ironię to, że kobiety, które polują na mężczyzn „wysokiej jakości”, nie doceniają zdolności umysłowych takich mężczyzn, jak np. wybitny intelekt, wyjątkowa empatia i doskonałe umiejętności społeczne, tak jakby nie były cechami występującymi u mężczyzn „wysokiej jakości”.

To znaczy, takie mam wrażenie czytając posty w społecznościach Czerwono Pigułkowych i zawsze się nad tym głowię.”

Aby rozwinąć ten temat, nie ma sensu umawiać się z mężczyzną, który wstąpił do armii i przeszedł przez Szkołę Rangersów, a następnie pytać na forum RedPillWoman, jak najlepiej złamać wolę tego mężczyzny za pomocą postawienia mu ultimatum.

Albo umówić się z mężczyzną, który starannie ćwiczył uwodzenie, jak czytać i rozpoznawać kobiety oraz jak się im podobać, a potem zapytać na forum RedPillWoman, jak  odstawiać gierki polegające na tym, żeby wzbudzić w nim zazdrość… bo widziałaś to kiedyś w filmie.

Albo umawiać się z mężczyzną, który skończył prawo, zdał egzamin adwokacki, nauczył się przez doświadczenie, jak grać na ławie przysięgłych jak na skrzypcach, a potem zapytać na forum RedPillWoman, jak odłożyć w czasie jego zaloty seksualne, udając namiętność.

Jeśli nie chcesz głupiego mężczyzny, o słabej woli lub nieświadomego, nie stosuj taktyk, na które będziesz łapać takich właśnie mężczyzn.

Dlatego wysokiej jakości gra dla dziewczyn nie polega na kontradyktoryjnych taktykach. Nie dlatego, że te taktyki nigdy nie działają, ale dlatego, że facet, którego możesz pokonać w grze w cykora, nie jest typem mężczyzny, z którym chciałabyś spędzić resztę życia. „The Rules [Zasady: Sprawdzone w czasie sekrety na zdobycie serca Tego Jedynego]” mogą być doskonałym podręcznikiem zarządzania beta orbiterami, ale to wszystko.

Ponieważ celem kobiety jest pozostanie z mężczyzną, z którym uprawia grę, każdy sposób aby postawić na swoim, który sprawia, że ​​jej mężczyzna jest od razu, albo z czasem niezadowolony z wyniku, to zniszczy związek, nawet jeśli zagrywka zadziała. Kobieca Gra nie zawiera takiego samego poziomu opcji pod tytułem „kolejni” mężczyźni, więc musi szukać sytuacji, w której oboje wygrywają [wygrana-wygrana].

Doskonałą praktyczną zasadą w tym zakresie jest to, że jeśli wyjaśnianie mu swojej taktyki w trakcie jej wykonywania sprawi, że nie będzie ona działać… to nie jest dobry pomysł, aby w ogóle jej próbować.

Źródło: Assuming men are stupid

Zobacz na: Czerwono Pigułkowe role: Prakseologia dominującego mężczyzny – Ian Ironwood

USA: Fascynująca historia tego, jak zaloty stały się „randkami”
Tinder i początek „randkowej apokalipsy”.
Matt Walsh o toksycznych poradach randkowych na TikTok
Problemy, z którymi mężczyźni i kobiety mogą się zmagać w trakcie randkowania! Stephan Speaks & Lewis Howes

 

Poniżej przykład trików, które wyjawione w czasie gry, nie sprawią, że przestają działać

Joey i Rachel wymieniają się swoimi randkowymi zagrywkami

https://rumble.com/v2bvefq-joey-i-rachel-wymieniaja-swoimi-randkowymi-zagrywkami.html