Prostytutka objaśnia, dlaczego żonaci mężczyźni korzystają z jej usług

Aella: Moje dowody mają charakter raczej anegdotyczny, ale według mnie generalnie w przypadku większości z tych mężczyzn ich żony straciły nimi zainteresowanie.

Prostytutka objaśnia dlaczego żonaci mężczyźni korzystają z jej usług

Narrator: Kobieta do towarzystwa tłumaczy, dlaczego żonaci mężczyźni korzystają z jej usług. Witam na kanale Manosphere Highlights Daily. Na kanale UnHerd pojawiła się ciekawa audycja na temat skutków rewolucji seksualnej z udziałem Louise Perry, która “dyskutowała” z kobietą do towarzystwa, dyskutowała w cudzysłowie, gdyż owa kobieta generalnie zgadzała się z argumentami Louise. Link do godzinnego nagrania znajduje się w opisie. My skupimy się na fragmencie gdzie tłumaczy ona, dlaczego żonaci mężczyźni z jej usług korzystali. Zatem przechodzimy do tematu. Jesteśmy przecież mężczyznami, nie?

Aella: Myślę, że to jest również prawda w kontekście dychotomii monogamia-poligamia i masz rację, że dyskusja wokół poligamii generalnie dotyczy problemów związanych z zazdrością, a monogamia to przecież problemy związane z syndromem zimnego łóżka [martwej sypialni]. Obie te formy związku wymagają bezustannego negocjowania pomiędzy pragnieniami a tym co możesz w życiu osiągnąć i obie te formy mają szereg istotnych wad.

Jako kobieta do towarzystwa wiele wad monogamii mam szansę obserwować na podstawie panów, rzekomo w związkach monogamicznych, którzy umawiają się ze mną, właśnie z powodu problemów w ich monogamicznych związkach. Generalnie wydaje mi się, że problemem jest to, że ludzie bardziej są wyczuleni na niestandardowe, nienormalne, dewiacyjne podejście do seksu, niż na konserwatywne wzorce akceptowane społecznie.

Monogamia i jej wpływ na rozwój społeczny – Józef Kossecki

N: Słuszna obserwacja. Wszystko ma swoje wady i zalety. Monogamia jest standardem od dekad, stuleci i nie bez powodów. Większa część z nich miała charakter czysto praktyczny. Monogamia była sensownym rozwiązaniem. Jeśli odchylisz się od tego standardu większość zacznie na ciebie dziwnie patrzeć. Zaakcentowałem ten fragment już na początku, ponieważ w następnym fragmencie kobieta ta powie coś, co jest czystym złotem jeśli chodzi o wady małżeństwa, związków monogamicznych jako takich i dlaczego niektórzy wolą odchodzić od tego standardu. Panowie, żyjemy w innych czasach. Miejcie to na uwadze.

– Mówisz to ze swojego doświadczenia, twierdzisz, że twoi klienci to mężczyźni, których małżeństwo się rozpada. Gdybyś nie była dla nich dostępna by mogli zaspokoić swoje potrzeby, to czy sądzisz, że usiedli by ze swoją żoną i odbyli szczerą rozmowę na temat ich życia seksualnego? Czy może raczej uważasz, że dajesz im możliwość ucieczki od tego, wyboru?

N: Zanim wysłuchamy odpowiedzi owej kobiety do towarzystwa, zobaczcie tylko, jak sformułowane zostało pytanie. W poprzednim materiale omawialiśmy temat robotów do towarzystwa, powodów, dla których mężczyzna woli towarzystwo robota w miejsce obcowania z prawdziwą kobietą. Dlaczego mężczyzna woli uprawiać seks z prostytutką zamiast ze swoją żoną? Tak postawiony problem rozmywa odpowiedzialność kobiet w małżeństwie czy w związkach w ogóle i zrzuca całą winę na mężczyzn. Jakby kobieta w ogóle nic nie zawiniła.

Tę hipokryzję wiele, wiele razy na tym kanale obnażaliśmy, czy sama manosfera jako taka, że to kobiety są zwolenniczkami kultury przelotnych związków, że to kobiety nie chcą iść do ołtarza i to kobiety inicjują od 70 do 80 proc. rozwodów. Wysłuchajmy zatem, co owa kobieta z seks biznesu ma do powiedzenia.

Aella: Dane, które zebrałam to odpowiedzi mężczyzn, z którymi byłam, na pytanie czy są żonaci. Jeśli odpowiedzieli, twierdząco to pytałam dlaczego korzysta z moich usług. Moje dowody mają charakter raczej anegdotyczny, ale generalnie w przypadku większości z tych mężczyzn ich żony w zasadzie straciły nimi zainteresowanie. Były skupione na dzieciach, albo miały problemy zdrowotne. Generalnie ich libido było na poziomie zerowym. Czasami też pytałam, czy może poruszyli z nią ten problem czy rozmawiali na ten temat. Większość odpowiedzi, jakieś 60 czy 70 proc. to było przerażenie taką sytuacją, że nie chcą zrujnować sobie życia. Często była to odpowiedź, że gdy on podejmie ten temat z żoną, to ona go zostawi.

N: Słyszeliście to, panowie? Mężczyzna po ślubie wie, że lepiej tkwić w małżeństwie, niż płacić krocie za rozwód. Kobieta wie, że każda opcja jest na jej korzyść w małżeństwie. Mężczyzna traci wszystko, dlatego pomyśli dwa razy, zanim podejmie taką rozmowę z kobietą o której doskonale wie, że da mu focha, kiedy będzie chciał jej c*pki. Janice.

Małżeństwo bez pożycia seksualnego to taki rodzaj małżeństwa, gdzie małżonkowie nie uprawiają w ogóle seksu lub czynią to bardzo rzadko. Niektórzy specjaliści brak pożycia definiują jako spektrum pomiędzy brakiem stosunków seksualnych a do 10 stosunków w ciągu roku. Szacuje się, że od 10 do 20 proc. małżeństw w Ameryce Płn. w ogóle nie uprawia seksu małżeńskiego. Ciężko oszacować odsetek szczęśliwych małżeństw uprawiających seks rzadko lub w ogóle, ponieważ dostępne dane pochodzą wyłącznie od par niezadowolonych z małżeństwa.

Dlaczego seks jest tak ważny dla mężczyzn – Bettina Arndt
Miesiąc miodowy się skończył – Ten wykres dowodzi tego, co żonaci mężczyźni już wiedzą.

N: Rozmawiałem z facetami, którzy na seks w długim związku z dziewczyna nie mogli liczyć i łączy ich pewna wspólna cecha. Tkwią dalej w takim związku. W ich relacji to kobieta nosi spodnie, że tak się wyrażę. Regularnie się z nimi spierałem na temat ich dziewczyn, bo nie mogę zdzierżyć głupoty ich związku. Dlatego właśnie ci faceci milczą, ponieważ wiedzą, co ich czeka, gdy tylko ośmielą się coś powiedzieć. Dlatego też właśnie Will Smith sprzedał liścia Chrisowi Rockowi, bo wiedział, że po gali będzie musiał wrócić do domu do żony. Pójdźmy krok dalej.

– Czy to nie znaczy zatem, że może wolałabyś dać im radę, by jednak porozmawiali o tym z żoną? Zmierzam do tego, że po co umożliwiać tego typu możliwości rozładowania napięcia seksualnego, gdzie żonaty mężczyzna ma możliwość obcowania z zastępczą partnerką seksualną, co daje im możliwość uniknięcia konfrontacji z prawdziwym problemem emocjonalnym w ich związku?

Czego nie rozumiem w małżeńskim Red Pillu [Married Red Pill]
Co to jest Przerażenie [dread]; albo, dlaczego nikt nie ma jakiejkolwiek ramy – Rian Stone

N: Powtórzę – sposób, w jaki to pytanie zostało sformułowane zakłada milcząco, że to mężczyzna musi rozwiązać ten problem. “Problemy emocjonalne”. Kobiety nawet nie rozumieją własnych emocji. Zrobiliśmy materiał nawet, gdzie trenerka rozwoju osobistego wyjaśnia dlaczego kobiety wnoszą o rozwód.

Trenerka rozwoju osobistego wyjaśnia, dlaczego kobiety wnoszą o rozwód w krajach zachodnich – randkowanie nigdy się nie kończy

W owym materiale prawnik specjalizujący się w rozwodach wyjawił, że 90 proc. jego klientów to kobiety, a większość z tych klientek nie potrafi nawet wyjaśnić, dlaczego czują się w małżeństwie nieszczęśliwe. Ja się z tym nie zgadzam i jestem przekonany, że kobiety doskonale wiedzą, dlaczego są nieszczęśliwe.

Jednakże odpowiedź na to pytanie nie jest politycznie poprawna i w wielu przypadkach sposób rozwiązania jej braku poczucia szczęścia jest nierealistyczny. Na przykład, “ta” laska, która zaliczyła ścianę, stała się nagle niewidzialna dla świata, w tym Chadów i Tyrone’ów. Pomimo, że jej mąż wciąż ją kocha, utrata tego zainteresowania ze strony mężczyzn pozostawia w niej pustkę i ona czuje się martwa w środku.

Zatem nieważne, co jej mąż zrobi, ona już nigdy więcej nie będzie “tą” dziewczyną. Ayesha Curry wspomniała, że chce więcej uwagi ze strony mężczyzn i zrobiła się afera, bo powiedziała coś, co nie jest poprawnie politycznie, zwłaszcza, jeśli twoim mężem jest Stephen Curry. Stephen Curry nic nie mógł na to zaradzić. Chcesz o tym porozmawiać? Wygląda na to, że żona szuka skoku w bok.

– To jest do pewnego stopnia prawda, ale intuicja podpowiada mi, że nie i wygląda na to, że wielu mężczyzn nie uprawiało seksu od 10 lat zanim zdecydowali się na prostytutkę. Wielu z moich klientów wcale tak bardzo nie cieszy się na seks jako metodę sprawienia przykrości żonie i też dużo ryzykują. Wielu z nich ryzykuje swoją przyszłość.

Większość z którymi rozmawiałam mówili, że starali się zainicjować taką rozmowę, nie powiem, że wszyscy, ale niektórzy z nich w ogóle mieli ten dylemat gdzieś, że małżeństwo i seks ze mną to dwie osobne rzeczy, że będzie r*chał kogo tylko chce. Nie oszukujmy się, są tacy także, ale nie była to większość. Co więcej, miałam wrażenie, że oferowanie im moich usług prawdopodobnie ocali ich przed rozwodem. Inną opcją było brak rozmowy na ten temat z żoną i dalej rozpad małżeństwa, bo nie był w stanie o tym z żoną porozmawiać. To był dla nich swego rodzaju malutki wentyl bezpieczeństwa pozwalający im utrzymać dłuższe, bardziej zaangażowane związki.

Mężczyźni się nie żenią. Jak poważny jest to problem? | Karen Straughan

N: Czyste złoto. Feministki wmawiały światu, że kobieta była niewolnikiem, ale jest dokładnie na odwrót – te wszystkie prawa miały na celu ograniczenie swawoli mężczyzn. Spójrzcie tylko na sprawę Johnny’ego Deppa i Amber Heard. On był niewolnikiem miłości i był winny dopóki nie udowodnił swojej niewinności.

Gdyby nie był sławny, gdyby nie był bogaty, gdyby nie dostarczył wszystkich tych dowodów, skończyłby tak samo, jak przeciętny Kowalski. Ruch feministyczny wyzwolił mężczyznę. Już dłużej nie musimy się z tym zmagać, dlatego właśnie mężczyźni rezygnują, ponieważ gdy już wejdziesz w ten bałagan, to trudno z tego wyjść.

Zapobieganie jest lepsze od leczenia. Kobieta może ci nic nie dać [pieroga], bo ma takie widzimisię ale zrobi ci awanturę, gdy będziesz chciał to zdobyć gdzie indziej. Owa kobieta do towarzystwa powiedziała, że miała do czynienia z mężczyznami, którzy woni c*pki nawet od 10 lat nie zaznali. Niech każdy z nich dostanie w prezencie na Święta kobietę do towarzystwa. I wiecie co?

Kiedy żona postanowi dostać to gdzie indziej, to i tak ty musisz za to zapłacić. Sąd nie ukarze jej za brak seksu z mężem, nawet jeśli jest zdrowa i problemy zdrowotne nie stoją na przeszkodzie.

A gdy przestaniesz płacić za mieszkanie, chodzić do pracy bo tak ci się podoba? Tylko patrz, co się stanie. Nie minie 5 minut, a ona cię zostawi. Współczesne małżeństwo to żart. W ogóle nie daje żadnych korzyści mężczyźnie. Jednym z powodów, dla których mężczyzna się żeni, to dostęp do seksu. Jeśli własna żona ci tego nie zapewnia, to gdzie masz go szukać?

Wtedy na scenę wkracza kobieta to towarzystwa, prostytutka, lafirynda. We współczesnym społeczeństwie małżeństwo nie jest potrzebne do seksu. Feministki tego chciały. Rozumiem tych mężczyzn, którzy nie mogą się doczekać, kiedy seks roboty w końcu staną się powszechnością.

Louise Perry: Zakładam, że ich żony nie wiedziały, że oni do ciebie przyszli.
– Nie.
Louise Perry: To były tajne schadzki.
– Tak.

N: Manosfera nie śpi. Trzymajcie się na baczności.

 

Zobacz na: Kobiety są bardziej skłonne do zdrady niż mężczyźni – oto dlaczego
12 zwiastunów zdrady | Apex Mindset
Zdradziłam mojego IDEALNEGO męża i żałuję tego. [Kompilacja]
Serotonina vs dopamina – 7 różnic pomiędzy przyjemnością a szczęściem – dr Robert Lustig
Młode kobiety prostytuują się za cenę kanapki w Grecji

 

Prostytutka objaśnia, dlaczego żonaci mężczyźni korzystają z jej usług

https://rumble.com/v2fm4vq-prostytutka-objania-dlaczego-onaci-mczyni-korzystaj-z-jej-usug.html

 

 

 

Albert Einstein o kobiecym bólu głowy

 

Prostytutka - Dziewczyna - Żona

Prostytutka – plan opłacony z góry [prepaid]
Dziewczyna – miesięczny abonament
Żona – umowa na całe życie, opłata karna w przypadku jej anulowania

Kobiety latają samopas i niszczą cywilizację (która i tak ledwo zipie..)