STREFY RELACJI Damsko Męskich | hoemath

STREFY RELACJI Damsko Męskich hoemath

„Strefy” to krótki zarys opisujący to co cenią w sobie mężczyźni i kobiety w relacjach. Jest to o wiele bardziej zaawansowana wersja teorii drabiny. Mapka nazwana na cześć „strefy przyjaźni”, rozszerzona o „teorię pudełek” (wraz z poprawkami), aby podzielić typy relacji na „strefy”. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą używać „Stref” jako podręcznego przewodnika, który pomoże im zrozumieć, dlaczego ich relacje funkcjonują w taki sposób, w jaki funkcjonują, i dokonać lepszych wyborów.

Dla kobiet: Jeśli nie jesteś jego „opiekunem” i nie możesz ulepszyć tego, czego on od ciebie chce, oznacza to, że po prostu nie jest tobą zainteresowany. Ruszaj się albo trzymaj się go jako jego dupa na boku.

Dla mężczyzn: jeśli utkniesz w „strefie przyjaźni”, musisz nauczyć się być męskim mężczyzną. Nie tylko wygląd, ale sprawność fizyczna, sukces, siła i osobowość sprawiają, że kobiety są podekscytowane. To od Ciebie zależy, czy wytworzysz to u siebie dla siebie, w przeciwnym razie nie możesz narzekać.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą korzystać z tych „Stref” jako szybkiego i łatwego sposobu, aby dowiedzieć się, dlaczego ich relacje układają się tak, a nie inaczej, dowiedzieć się, jak je poprawić i albo wprowadzić te ulepszenia, albo przejść dalej, jeśli to możliwe.

Nie chcesz być naturalny w stosunku do kobiet

STREFY – Szonowa Matematyka

 

Mapa, która pomoże ci przestać pakować się w okropne związki.

hoe_math: No dobra. To jest nowa mapa stref. Zastępuje on starą mapę stref. Ta jest niemalże w pełni dopracowana. Jak zwykle, jeśli znajdziesz coś, co pominąłem, proszę daj mi znać. Ale wydaje mi się, że uwzględniłem wszystko.

Jest to mapa podzielona na sposób, w jaki mężczyźni klasyfikują kobiety i sposób, w jaki kobiety klasyfikują mężczyzn.

Mężczyźni mają jeden zestaw wartości. Mężczyźni sumują to, co myślimy o twoim wyglądzie, twojej osobowości. Odejmujemy od tego to, ile dostępności dajesz innym mężczyznom.

Dalej narysowałem Szafkę, która jest męską wersją Galaktyki, ponieważ są inne rzeczy, które mogą sprawić, że kobiety będą mniej lub bardziej wartościowe dla mężczyzn, ale nie jest tego zbyt dużo. Te wiele rzeczy może mieć duży wpływ na to w jaki sposób kobiety lubią mężczyzn. Lecz tutaj nie ma to aż tak dużego wpływu. Tak więc jest to w zasadzie sposób, w jaki mężczyźni decydują o tym, jak bardzo cię cenią. A potem, kiedy już zdecydujemy gdzie cię umieścimy, od najlepszego, co mogę dostać, do najgorszego, co mogę wziąć, skończysz w jednym z tych pól. I może być dość trudno je opuścić.

Zarządzanie laskami – Poradnik HumanSockPuppeta

Aby to zrobić, musiałabyś albo poprawić swój wygląd lub osobowość, albo pozbyć się uwagi ze strony mężczyzn, którą masz w swoim życiu. A z tym nie będziesz w stanie tego zrobić. Jeśli to nam nie wystarcza, to jest to ważna lekcja, której wiele kobiet musi się nauczyć. Nie można przezwyciężyć braku w tym dziale nosząc koszulkę, którą on lubi lub wybierając hobby, które on lubi. Właśnie dlatego jest to Szafka. Jest naprawdę mała. Ma niewielki wpływ. Jeśli twoja Szafka jest idealna dla mężczyzny, którego chcesz, może dać ci pół punktu do punktu. To naprawdę większość tego.

Z drugiej strony kobiety mają dwa zestawy kryteriów, według których oceniają mężczyzn. Mają cechy dobrego i złego faceta [seksownego łobuza]. I to jest jeden z powodów, dla których w naszej kulturze jest tak wiele zamieszania w kwestii tego, czego chcą kobiety, ponieważ mówią, że chcą dobrych facetów, a potem faktycznie wybierają mężczyzn, którzy mają cechy niegrzecznych chłopców [seksownych łobuzów]. Ale prawda jest taka, że chcą jednego i drugiego. I nie musisz wybierać.

W naszym języku mówimy „jestem dobrym facetem” lub „jestem niegrzecznym chłopcem”, „jestem dobry” lub „jestem zły”. Lecz tak naprawdę można być oboma. Aby być oboma musisz zmaksymalizować swoją atrakcyjność fizyczną: twarz, ciało, wzrost, głos. Musisz zrobić wszystko, co możesz: schudnąć, nabrać mięśni. Zmaksymalizuj swój wygląd i zmaksymalizuj swoją męskość. Dominacja, siła, pewność siebie, obycie, która jest… Wyjaśnię to później. Obycie to w zasadzie to, jak dobrze rozumiesz kobiety. Jeśli potrafisz podejść do kobiety i wiesz, na co ona reaguje, to powie: „Och, rozumiesz kobiety”. To jest właśnie twoje obycie. Wymaga to trochę głębszej analizy składowych.

Ciemna triada a atrakcyjność seksualna kobiet
Przekształć się w potwora – prof. Jordan Peterson

Kobiety również reagują na cechy należące do mrocznej triady. To duża różnica między mężczyznami i kobietami. Mężczyźni nie potrzebują, by kobiety miały w sobie coś złego, czegoś z niegrzecznego chłopca. Nie potrzebujemy niegrzecznych dziewczynek. Niektórzy faceci lubią niegrzeczne dziewczynki, ale to kwestia osobowości. Mężczyźni w ogóle, nie potrzebują, by dziewczyny były niegrzeczne. Kobiety potrzebują, by mężczyźni byli przynajmniej trochę niegrzeczni. Musisz być niebezpieczny. Musisz mieć zdolność do bycia niebezpiecznym. Niekoniecznie iść do więzienia, ale musisz być do tego zdolny.

A to zwiększy twój wynik niegrzecznego chłopca, co jest czymś, czego naprawdę chcesz. Lepiej być na wskroś złym i nie być dobrym, niż być dobrym i wcale nie być złym, bo wtedy trafia się do strefy przyjaźni [friendzone’u]. Tak więc oba te elementy, dymki mowy i myśli, są ułożone w ten sam sposób.

Strefa przyjaźni sprowadza się do tego

Strefa przyjaźni sprowadza się do tego, że w zasadzie ktoś odmawia przyjęcia cię do pracy, a potem dzwoni do ciebie co tydzień i narzeka na faceta, którego zatrudnił.

Im wyżej, tym bardziej opierają się na miłości, która jest wspierająca, publiczna, monogamiczna i emocjonalna. Im dalej w dół, tym mniej będzie miłości, a więcej pożądania, które będzie oportunistyczne, potajemne, często z wieloma partnerami i impulsywne. Oczywiście, że mężczyzna będzie pożądał Idealnego Materiału Na Żonę. Oczywiście, że tak, ponieważ oznacza to, że podoba mu się jej wygląd. Ale będzie miał dla niej duże pokłady miłości. Na samym dole nie będzie miał żadnych pokładów miłości i będzie to związek oparty wyłącznie na pożądaniu.

Uśpione – kategoria, która znajduje się pośrodku – to miejsce, w którym kobiety nazywają relacje związkami nieformalnymi [zapchaj dziurę]. Jest to kategoria, w której istnieje pewien poziom więzi emocjonalnej, ale tak naprawdę nie jest on wystarczający, aby być tą jedyną. Jesteś w pewnym sensie w środkowej strefie, a mężczyzna mówi takie rzeczy, jak: „Nie wiem, gdzie będę za trzy tygodnie. Nie wiem czym jest moje życie”.

Tak, wiemy, czym jest nasze życie, wiemy, gdzie będziemy w danej chwili. Po prostu chcemy poczekać na kogoś, kogo na pewno tu umieścimy. Musisz przestać słuchać tych rzeczy.

Dla kobiet unikanie wchodzenia w te złe związki jest o wiele łatwiejsze niż dla mężczyzn. Musisz po prostu wiedzieć, co on myśli o twoim wyglądzie, osobowości, kontaktach z innymi mężczyznami i rzeczach, które was łączą.

Dowiedz się, jak bardzo cię lubi i oceń to na podstawie tego, ile w ciebie inwestuje: czasu i energii, pieniędzy i czegokolwiek, co cenisz. Każda kobieta ceni różne rodzaje inwestycji. Lecz jeśli coś cenisz, a on ci tego nie daje – bo im wyżej idziesz, tym więcej inwestujesz, im niżej idziesz, tym mniej inwestujesz – jeśli on nie daje ci rodzaju inwestycji, której chcesz, to jest to bardzo wyraźny sygnał, że nie jesteś tutaj. I albo musisz coś zmienić, aby się tu dostać, albo musisz odejść i znaleźć innego faceta, który cię lubi.

Tak na szybko dla mężczyzn. Idealny Materiał na Żonę to oczywiście moja jedyna. Jest to jedyna kobieta, na której najbardziej nam zależy.

Uśpione [zapchaj dziury] to dziewczyny, które lubimy i które nas pociągają. Jak widać, przebiega tu granica życia publicznego/prywatnego. Czasami zdarza się, że związki z Uśpioną wkraczają na arenę publiczną. Wyjdziemy z tobą na miasto, ale nadal nie jesteśmy naprawdę zaangażowani i trochę się wahamy. Są też momenty, w których związki z Uśpionymi sprowadzają się do „Niech to zostanie między nami. Po prostu przyjdź do mnie o północy”.

Gdy przejdziemy do Zamiataczek, to zazwyczaj są to tylko błędy. Zazwyczaj chcielibyśmy, aby do tego nie doszło. Może to być związane z alkoholem, a może minęło naprawdę dużo czasu. Ale jeśli jest tu jakikolwiek kontakt… Ta kategoria nosi nazwę Zamiataczek, od zamiatania rzeczy pod dywan, ponieważ nie chcemy, aby ktokolwiek o tym wiedział. Zatem jeśli facet kiedykolwiek był z tobą w jakiejkolwiek relacji i próbował cię ukryć, nie odbierał telefonu, zniknął i tak dalej, to właśnie tam byłaś. Nie możesz tam być, ponieważ jest to dość niewygodne.

W przypadku kobiet jest to oczywiście o wiele bardziej skomplikowane, ponieważ kobiety mają dwa zestawy kryteriów, na podstawie których oceniają mężczyzn. Jednym z nich są cechy dobrych facetów, a drugim cechy niegrzecznych chłopców.

Dobry facet – poziom cech dobrego faceta, który masz, czyli oczywiście to, ile w nią inwestujesz, czy to dla niej wystarczające, czy jesteś reprezentacyjny, czy to sprawia, że dobrze wyglądasz. W przypadku kobiet wygląd dzieli się na prezencję oraz twarz, ciało, wzrost i głos.

Mężczyźni mają to podciągnięte pod jedną kategorię. Jednak kobiety mają wygląd osobno. Jeśli jesteś naprawdę nieatrakcyjnym facetem pod kątem fizycznym, ale jesteś bardzo dobrze ogarnięty i sporo inwestujesz w kobietę, wtedy miałbyś naprawdę wysoki wynik dobrego faceta i bardzo niski wynik niegrzecznego chłopca i skończyłbyś w strefie przyjaźni [friendzone].

Tak więc ilość, w przypadku której kobieta uważa cię za dobrego faceta, będzie wynikała z ilości inwestycji, które jej dajesz w porównaniu do tego, czego ona chce, ilości, która sprawia, że wygląda dobrze, kiedy jesteście widziani razem publicznie, ponieważ to wypchnie cię ponad granicę publiczną.

To ważne. Mężczyźni odejmują innych mężczyzn od swojej oceny kobiet, a kobiety odejmują inne kobiety od swojej oceny mężczyzn w strefie dobrego faceta. Lecz kobiety bardzo często wracają do niegrzecznego chłopca, który ma wiele dziewczyn lub do związku nieformalnego z facetem, który ma wiele dziewczyn.

Kobiety generalnie nie odejmują innych kobiet od wyniku niegrzecznego chłopca [seksownego łajdaka]. Odejmują inne kobiety od wyniku dobrego faceta, ponieważ to odbierze twoją inwestycję w nią. A w tym miejscu posiadanie innych kobiet nie odbiera ci twojej inwestycji w nią, ponieważ wszystko opiera się na podnieceniu [ekscytacji] i aspektach fizycznych.

I wreszcie, oczywiście, kobiety mają Galaktykę. Jest to naprawdę wiele małych rzeczy, które każda kobieta ceni oddzielnie, co jest męską wersją Szafki. W tym przypadku kobieta może być dobra w kontaktach z dziećmi, lubić zwierzęta, mieć wspólne hobby lub nosić określony rodzaj koszulek. Jest tu wiele drobnych szczegółów, które nie pasują do niczego innego. To po prostu to, co pasuje do jej życia, co pasuje do jej doświadczeń i uczuć. I naprawdę trudno jest przewidzieć, co to będzie. To bardzo indywidualne dla każdego. To też jest bardzo indywidualne dla każdego, ale ma to znaczenie tylko w niewielkim stopniu. A to, jeśli masz tutaj to, czego chce kobieta, to może dać ci to kilka punktów więcej.

Na przykład, jeśli nie jesteś szczególnie reprezentacyjny, ale jesteś w porządku i nie masz wiele do zainwestowania, ale jesteś w porządku i masz z nią wiele wspólnego, to może cię to wystrzelić o kilka miejsc w górę w rankingu dobrego faceta.

Powtórzę się. Nie jest to ranking niegrzecznego chłopca. Tak więc wszystkie te rzeczy w rankingu dobrego faceta mierzą, jak bardzo kobieta ufa ci, że będziesz w stanie być przy niej i sprawić, że będzie dobrze wyglądać, i mieć bardzo publiczny związek. Bardzo publiczny.

Miesiąc miodowy się skończył – Ten wykres dowodzi tego, co żonaci mężczyźni już wiedzą.
Rollo Tomassi o dychotomii związanej z samcami alfa i beta

Im bardziej jesteś dobrym facetem, tym bezpieczniej będzie się czuła, wychodząc z tobą i będąc z tobą widziana. A tym samym masz szansę wejść do Strefy Przyjaźni, Strefy Męża lub Strefy Księcia Z Bajki. Powiem to jeszcze raz. Jeśli masz wyłącznie cechy dobrego faceta, ona nie polubi cię na tyle, abyś wszedł do którejkolwiek z tych stref.

Musisz mieć jakieś cechy niegrzecznego chłopca. I może to być po prostu dobry wygląd. Niektórym kobietom to wystarczy. Może się zdarzyć, że niektórzy faceci nie wyglądają tak dobrze, ale są bardzo obyci i mają doświadczenie z kobietami. A kobiety lubią gdy masz doświadczenie z kobietami. Jeśli jesteś bardzo dominujący, jeśli jesteś dobry w czymś takim jak sport, jeśli jesteś szefem swojej grupy społecznej, jeśli jesteś szefem w pracy.

Na przykład, jeśli ona gdzieś pracuje, a jej szef bardzo dominuje nad innymi ludźmi, to to coś w niej wyzwoli. To wyzwala coś w kontinuum niegrzecznego chłopca. Mężczyźni, którzy są bardzo pewni siebie. Pojawiają się tu również cechy mrocznej triady. Cechy mrocznej triady są powiązane z władzą.

Czym jest Ciemna Triada i dlaczego jest tak atrakcyjna?
Dlaczego kobiety zakochują się w piratach i wampirach – prof. Jordan Peterson
Psychologiczny sekret opisujący – jak się zakochujemy – dr Paul Dobransky
Dylemat więźnia i równowaga Nasha

A jednym ze sposobów, w jaki mężczyźni najłatwiej zdobywają władzę, jest bycie brutalnym wobec innych ludzi, wykorzystywanie ich i oszukiwanie.  Może to być dość mroczne, dlatego też nosi taką nazwę. Jednak skutkuje to tym, że mężczyźni zyskują więcej władzy, pieniędzy i statusu. A wszystkie te rzeczy są atrakcyjne dla kobiet. Powtórzę się. Różne kobiety cenią różne rzeczy w różny sposób.

Możesz w ogóle nie mieć wyglądu, ale być bardzo męski i kobiety będą cię lubić w ten sposób. Kobiety bardzo różnią się pod tym względem od mężczyzn. Jeśli kobieta jest naprawdę nieatrakcyjna, ale ma świetną osobowość, zazwyczaj nie powiemy, że jej osobowość jest warta wystarczająco, aby mogła się tu dostać.

W przypadku mężczyzn kobieta musi być przynajmniej minimalnie atrakcyjna [dla niego]. Jeśli chodzi o kobiety, chciałbym, żebyś wygooglował Henry’ego Kissingera. Nie jest atrakcyjnym mężczyzną, ale sypiał z supermodelkami, ponieważ był naprawdę potężny w skali globalnej. Męskość jest bardzo atrakcyjna dla kobiet. Tak więc możesz mieć maksymalny wynik złego chłopca, jeśli twoja męskość jest na super wysokim poziomie, jeśli posiadasz ogromną władzę, ale nie masz wyglądu modela. Różni się to w przypadku mężczyzn i kobiet.

Zatem kobieta oceni, jakie cechy dobrego faceta oraz jakie cechy złego chłopca posiadasz i określi co czuje na twój temat. Podzieliłem to na dziewięć stref i użyłem terminów, które są znane w naszej kulturze, aby ułatwić ludziom zrozumienie tego. Zaczniemy od zera.

Jeśli nie masz żadnych cech niegrzecznego chłopca ani dobrego faceta, jesteś Duchem. Kobiety nawet cię nie zauważają. Jesteś po prostu czymś. Jeśli jesteś listonoszem, to jesteś tylko rzeczą, która sprawia, że przychodzi poczta. Chyba że jesteś bardzo atrakcyjny to wtedy przeskoczyłbyś tutaj.

Zacznijmy od przejścia w górę skali dobrego faceta. Jeśli jesteś mniej niż w połowie dobry, jeśli jesteś poniżej tej publicznej granicy i nie masz w ogóle cech niegrzecznego chłopca, i jesteś mniej niż w połowie dobry, a starasz się o kobietę, to ona powie: „Fuj, jesteś Dziwakiem! Nie jesteś dla mnie atrakcyjny. Nie jesteś bardzo dobry, więc nie chcę być w pobliżu ciebie”.

Jeśli przejdziesz nieco powyżej połowy – w tym obszarze kobiety będą miały związek oparty na naciąganiu na kasę, jeśli mężczyźni mają dużo pieniędzy. A jeśli nie mają dużo pieniędzy, to jest to coś typu „FUJ”. To coś w rodzaju „No dobra, ten facet jest całkiem miły, ale nic do niego nie czuję”. To coś w stylu „To po prostu obrzydliwe. Zostaw mnie w spokoju”. Jest to podobne do relacji z Dziwakiem.

Jednak Dziwak to ktoś, z kim nie chciałabyś w ogóle rozmawiać, ktoś, kogo chciałabyś usunąć ze swojego życia, ale byłabyś go świadoma. Nie byłabyś świadoma Ducha.

FUJ to relacja w rodzaju „Musi być w pobliżu i muszę go tolerować, ale tak naprawdę nie chcę myśleć o rozpoczęciu związku z tym facetem, chyba że ma mnóstwo pieniędzy”. I wtedy niektóre kobiety będą to znosić. Powtórzę się. Niektóre kobiety. Jeszcze raz. Każdy jest inny.

Jeśli osiągniesz maksymalny wynik dobrego faceta i nie masz żadnych punktów niegrzecznego chłopca, to trafisz do Strefy Przyjaźni. Kobiety będą wychodzić z tobą publicznie. Pozwolą ci kupować im różne rzeczy. Jeśli jesteś dla niej naprawdę dobry, inwestujesz w nią i sprawiasz, że wygląda dobrze, i nie masz innych kobiet…

Niedawno miałem na kanale filmik z dziewczyną, która mówiła o tym, że trzyma faceta w Strefie Przyjaźni. Znalazł sobie dziewczynę, więc straciła swoją inwestycję [skarbonkę]. Powiedziała: „Źle się z tym czuję, ale to nie był związek, więc nie mogę się poskarżyć”. Mówiła tylko o utracie darmowej inwestycji od faceta, którego wcale nie lubiła [pożądała]. Zatem nie jest to miejsce, w którym chcesz być. Jest to coś, z czym wielu mężczyzn ma problemy. Są tak mili, jak tylko mogą być i zastanawiają się dlaczego kobiety ich nie chcą. A to dlatego, że kobiet to nie pociąga.

Mężczyzna i kobieta nie mogą być przyjaciółmi – Matt Walsh

To sprawia, że czują się bezpiecznie i komfortowo, to sprawia, że chcą spędzać z tobą czas, to sprawia, że ci ufają, to sprawia, że chcą się z tobą spotykać lub budować z tobą przyszłość, ale to nie jest to, co je pociąga [od czego stają się wilgotne]. To dezorientuje mężczyzn. Bo kiedy kobiety dają nam to, co cenimy, to lądują na samym szczycie tego wykresu.

A my zastanawiamy się, dlaczego to nie działa w przypadku nas. A powodem jest to, że albo nie wyglądasz dobrze, albo, nie daj Boże, masz w sobie rzeczy, których nie da się naprawić. Ale miejmy nadzieję, że możesz stracić trochę na wadze i zyskać trochę mięśni, zacząć się lepiej ubierać i stać się bardziej męskim.

Jeśli są rzeczy, których nie możesz udoskonalić w swoim ciele, musisz przynajmniej być bardziej męski. A to da ci pewną ilość punktów. Zatem jeśli jesteś maksymalnie miły i stajesz się bardziej męski pracując nad sobą, dbając o swoją twarz i ciało, to możesz przejść do Strefy Męża. A jeśli wykonasz fantastyczną pracę nad sobą, to możesz przejść do Strefy Księcia Z Bajki. Lecz jest to bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo rzadkie.

Omówiliśmy pierwszą kolumnę. Przejdźmy do drugiej.

Jeśli jesteś niegrzecznym chłopcem bez polotu, jeśli jesteś średnio zły, jeśli jesteś średnio atrakcyjny lub średnio męski, w pewnym sensie męski, ale nie do końca, i nie masz żadnych cech dobrego faceta, czasami będziesz pijacką pomyłką kobiet. To trochę jak w przypadku Zamiataczki.

Może popełnić błąd i będzie miała wrażenie, że tak naprawdę nie jesteś niegrzecznym chłopcem. „Tak naprawdę coś mi w tobie nie pasuje, nie powinniśmy byli tego robić. Myślałam, że będziesz bardziej ekscytujący, ale jesteś naprawdę słaby i wcale nie jesteś miły.”

Jeśli jesteś średnio zły i jesteś mniej niż w połowie dobry, to jest to kiepski związek nieformalny. Ten zakres to Związki Nieformalne. A ten to Ustatkowanie Się, bo w tym momencie relacja ta może stać się związkiem stałym i publicznym.

Lecz we wszystkich tych trzech przypadkach to mężczyzna nie chce się zaangażować. A w tym (Kiepski Związek) to kobieta nie chce się zaangażować. Są to więc Związki Nieformalne, ale różnego rodzaju.

Ten, Kiepski Związek Nieformalny, jest z facetem, który jest w połowie atrakcyjny lub w połowie męski, w połowie taki, którym kobiety się ekscytują, ale nie jest wystarczająco miły, by się z nim związać na stałe, a nawet nie jest blisko bycia wystarczająco miłym, by znaleźć się w Strefie Męża. Nie inwestuje w kobietę wystarczająco dużo, nie prezentuje się wystarczająco dobrze, jest trochę przysadzisty, nie radzi sobie w życiu.

To Kiepski Związek Nieformalny, w którym kobieta nie przekręci kluczyka. Jeśli będziesz miał ponad połowę cech dobrego faceta, to tym samym dojdziesz do pola o nazwie Ustatkowanie Się. I w pewnym momencie kobiety się ustatkują się dla ciebie. Wybrałem kolory dla tych pól, które moim zdaniem reprezentują emocje.

Pole z napisem Ustatkowanie Się jest trochę przykurzone, jest jak stara poszewka na poduszkę, która nie była prana od jakiegoś czasu. To coś w stylu „To chyba działa”. Nie jest to zbyt ekscytujące, ale często jest lepsze niż nic.

A jeśli naprawdę ciężko pracujesz, aby przynieść jej to wszystko, jeśli podzielacie wszystkie swoje zainteresowania, naprawdę ją wspierasz i sprawiasz, że wygląda [bryluje w otoczeniu] naprawdę dobrze, to możesz wylądować w Strefie Męża. A kobiety będą myśleć o tobie w Strefie Męża w następujący sposób: „Cóż, nie jest aż takim mężczyzną za jakiego go miałam, nie jest super atrakcyjny i nie jest super męski, ale cały czas się mną opiekuje, to mój mąż i jestem z niego dumna”.

Przejdźmy do ostatniej kolumny.

Ostatnia kolumna zawiera oba rodzaje relacji, które kobiety lubią najbardziej. Kobiety lubią związki typu Strefa Przyjaźni, ale nie są one tak zabawne jak związki z Niegrzecznymi Chłopcami. Nie są do nich nawet zbliżone. I nie są tak dobre jak związki z Księciem Z Bajki, które, powtórzę się, są bardzo, bardzo rzadkie. Związek z Księciem Z Bajki jest idealnym związkiem długoterminowym.

A związek z Niegrzecznym Chłopcem to idealny związek krótkoterminowy, co jest naprawdę trudną rzeczą w przypadku kobiet. Jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakich kiedykolwiek nauczyłem się o kobietach, a mianowicie, że nawet jeśli uda ci się być Księciem Z Bajki, to Niegrzeczny Chłopiec jest nadal bardziej ekscytujący, ponieważ jest naprawdę niegrzeczny, a związek z nim jest tak krótkotrwały.

Will Smith: walka z cieniem TuPaca | Jada Pinkett wdowa po samcu alfa
Stephen A. Smith wyjaśnia, dlaczego nie ma takich problemów jak Will Smith – separacja życia zawodowego od prywatnego

To paradoksalne, że bycie dobrym może sprawić, że będzie tobą mniej podekscytowana. Będzie bardziej podekscytowana Niegrzecznym Chłopcem niż Księciem Z Bajki, ponieważ jest coś w stabilności, co w pewnym sensie to osłabia. I jest to najzdrowszy rodzaj związku, kiedy mężczyzna jest tutaj (Książę Z Bajki) w przypadku kobiety, a kobieta jest tutaj (Idealna Kandydatka Na Żonę) w przypadku mężczyzny.

Lecz droga jaką podąża społeczeństwo w ostatnim czasie, droga jaką zwykle idzie w historii ludzkości, kiedy facet staje się aż tak cenny, kończy się tym, że ma on wiele kobiet. I wszystkie są w haremie, który jest rodzajem Związku Nieformalnego, który zwykle kobiety uważają za Dobry lub Średni Związek Nieformalny.

Wieczny Ruchacz: Zaufanie vs Doświadczenie

Albo jest to relacja, w której umawiają się z facetem i są z nim widziane, a wszyscy wiedzą, że ma wiele kobiet, albo jest to po prostu sekretna relacja, w której idą do jego mieszkania i to wszystko, co od niego dostaną i co jest im skłonny dać.

Mam taką historię, którą zawsze wszystkim opowiadam. Wydarzyło się to w czasie, kiedy jeździłem dla Ubera. Spotkałem dziewczynę, która zorientowała się, że jestem dobry w tego rodzaju rzeczach. Bardzo szybko to załapała. Powiedziała: „Spotykam się z pewnym facetem, który ma inne dziewczyny i nie chce się ze mną związać”. W zasadzie mówiła, że utknęła w tym miejscu Uśpione [zapchaj dziura]. Zapytała: „Jak sprawić, by wybrał mnie spośród wszystkich innych kobiet?”.

Spojrzałem w lusterko wsteczne i na nią, i przysłuchiwałem się, jak rozmawiała przez chwilę ze swoją przyjaciółką i z grubsza wiedziałem już, jakie życie prowadziła. I w zasadzie oceniłem to tak, że niewiele może tu zrobić, zwłaszcza jeśli jest to jedyny facet, z którym się spotyka.

Zapytałem ją: „Czy to jedyny facet, z którym się spotykasz?”. A ona odpowiedziała: „Tak, to był tylko jeden facet, ale miał cztery lub pięć dziewczyn”. Właściwie nie wiedziała, ile ich było. Zapytałem ją więc: „Jak dobrze znasz tego faceta?”. Odpowiedziała: „Całkiem dobrze”.

Zapytałem: „Jak myślisz, jak by zareagował, gdybyś mu powiedziała, że musi być tylko z Tobą i musi pozbyć się wszystkich innych dziewczyn, albo odchodzisz? Myślisz, że zatrzymałby cztery inne dziewczyny czy zatrzymałby ciebie?”. A ona odpowiedziała, że zatrzymałby cztery inne dziewczyny.

Powiedziałem: „Pozwól, że zapytam. Co jeśli dałbym ci 100% mojej miłości i oddania, i dałbym ci wszystkie swoje cechy dobrego faceta, które mam do zaoferowania, to rzuciłabyś go dla mnie?”.

Zrobiła się naprawdę cicha. Powiedziałem: „Nie martw się, nie zranisz moich uczuć. Jesteśmy w Uberze, to nie ma znaczenia”. Ona na to: „Nie, nie zrobiłabym tego”. Powiedziała mi, że 100% tego, co mógłbym jej dać, byłoby w tym (Ustatkowanie Się) lub tym zakresie (Kiepski Związek Nieformalny). A to, co dostawała od tego drugiego faceta, było tutaj (Średni Związek Nieformalny) albo tutaj (Dobry Związek Nieformalny).

Bardziej ceniła bycie w jego haremie niż posiadanie mnie tylko dla siebie, ponieważ w jej ocenie lubi mężczyzn, którzy mają do zaoferowania więcej niż ja. Jest to więc lekcja, której, mam nadzieję, kobiety się nauczą. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć do niektórych kobiet.

Jeśli nie możesz poprawić wyglądu, nie możesz poprawić osobowości, nie możesz pozbyć się uwagi ze strony innych mężczyzn i zmaksymalizowałaś rzeczy was łączące, a on umieszcza cię w kategorii Uśpione, to nie lubi cię aż tak bardzo żebyś wylądowała w strefie Idealna Kandydatka Na Żonę i nigdy nie będzie cię lubił w ten sposób. Jeśli ma pięć kobiet, dlaczego miałby pozbywać się czterech, żeby zatrzymać jedną? Pozbyłby się jednej, żeby zatrzymać cztery. Po prostu jesteś w strefie Dobry/Średni Związek Nieformalny. A jeśli chcesz być w jego haremie, to twój wybór. Nikt nie może dokonać tego wyboru za ciebie. Jeśli to jest to, co wolisz…

I to jest właśnie to, co powiedziała ta dziewczyna. Powiedziała, że wolałaby być w jego haremie (Dobry/Średni Związek Nieformalny) niż być ze mną prawdopodobnie w strefie Ustatkowanie Się. Przynajmniej w jej ocenie. Może byłbym w stanie trafić dla niej do Strefy Męża. Może. Jednak w jej ocenie byłem w Strefie FUJ. Tej strefie pod tytułem „Fuj, nie chcę tego. Wolę być z ekscytującym facetem przez 20% jego czasu”.

[Traktuj każdą broń tak, jakby była naładowana – w twoim umyśle wszystkie pistolety i karabiny są naładowane. Nie ma znaczenia, czy po prostu wziąłeś wszystkie naboje ze swojej .38 ręcznie i policzyłeś je dwukrotnie po umieszczeniu ich na stole. Broń jest zawsze naładowana.]

…I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper

I to by było na tyle. Tak właśnie działają strefy. W ten sposób mężczyźni cenią kobiety i w ten sposób umieszczamy was tutaj. A to sposób w jaki kobiety cenią mężczyzn i w jaki umieszczają nas tutaj. Wiele problemów, które napotykamy na rynku randkowym, wynika ze sposobu w jaki negocjujemy. Kobiety wolą dzielić się facetem którego postrzegają jako wysoce wartościowego, niż mieć faceta na średnim poziomie tylko dla siebie. A mężczyźni wolą mieć jedną, dwie lub pięć kobiet w tej strefie (Uśpione), niż wybrać jedną z nich i mieć tę jedyną.

Prawdopodobnie bylibyśmy szczęśliwsi, gdybyśmy mieli tego rodzaju relacje [Ta Jedyna i Książe z Bajki]. Ale sposób, w jaki ostatnio negocjujemy, sprawia, że lądujemy tu (Dobry/ Średni Związek Nieformalny) i tu (Uśpione) i wszyscy mają z tego powodu zranione uczucia. I oczywiście kończymy też tu (Zamiataczki) i tu (Kiepski Związek Nieformalny/Błąd). Nie mogę podejmować decyzji za ciebie, nie mogę zmienić tego, co cenisz, ale mogę dać ci mapę, abyś wiedział/a, jak dokonywać bardziej świadomych wyborów.

To właściwie tyle. Oto mapa stref [relacji damsko męskich]. Daj znać co o tym myślisz. I zamelduj czy wprowadza to w twoim przypadku jakieś pozytywne zmiany. Chętnie o tym posłucham. To były STREFY.

A teraz proszę was, przestańcie być idiotami.

 

STREFY Relacji Damsko Męskich | Szonowa Matematyka

https://rumble.com/v4htmpl-strefy.html