Will Smith: walka z cieniem TuPaca | Jada Pinkett wdowa po samcu alfa

Jada Pinkett Smith: Masz świadomość, że Esther Perel będzie w programie “The Red Table Talks”. Czy zgodzisz się, że była on instrumentalna w przedefiniowaniu naszego związku?

Will Smith: Powiem, że nie życzę sobie, byś mnie nagrywała bez mojej zgody na nagrywanie mnie.

Jada Pinkett Smith: O boże… Esther, proszę pomóż nam. Wciąż muszę się uwierać z tymi głupotami.

Will Smith: Przestań, ona… Przestań.

Jada Pinkett Smith: Jesteś gotów przyznać, że jej rola była kluczowa w leczeniu naszych wzajemnych ran?

Will Smith: Moja persona w mediach społecznościowych to moje źródło utrzymania. Nie możesz o tak wykorzystywać mnie w mediach społecznościowych, więc nie nagrywaj mnie w moim domu. Nie nagrywaj mnie.

Jada Pinkett Smith: Proszę, obejrzyjcie odcinek z Esther, bo jak widzicie, bardzo nam pomogła.

Will Smith: walka z cieniem TuPaca | Jada Pinkett wdowa po samcu alfa

“Drogi TuPacu, wiem, że wciąż gdzieś tam żyjesz, i sądzę, że mamusia za tobą bardzo tęskni. Czy możesz w końcu do nas wrócić? Wróć byśmy z mamą mogły być szczęśliwe. Chciałabym byś był z nami, naprawdę. Całusy, Willow.”

Poor Mans Podcast: To był list napisany przez Willow Smith [córka Willa Smith] do Tupaca, a TuPac już dawno nie żył, kiedy Willow przyszła na świat, więc nigdy się poznali.

Co zatem Jada naopowiadała córce Willa, na temat innego faceta, z którym kiedyś była razem, że córka jest gotowa uwierzyć, ze gdyby ten inny mężczyzna wciąż żył, ona i jej mama byłyby szczęśliwe?

To oczywiste, że Jada jest tą osobą, które manipuluję swoją rodziną, manipuluje swoją córką, co jasno widać na przykładzie tego listu, zmanipulowała swojego syna mając romans z jego kolegą, zmanipulowała jego kolegę idąc z nim do łóżka we wrażliwym dla niego czasie i manipuluje Willem, ryzykując jego samobójstwem zawodowym, by zrobił coś by udowodnić, że ona jest warta jego uwagi.

Czy nikt nie widzi nic złego w tym, gdy twierdzi, że przespała się z przyjacielem syna, by pomóc mu z jego problemami psychicznymi, kiedy jej mąż, osoba, z którą związała się na całe życie, sam przechodził trudny okres?

Will Smith spędził 3 lata i kto wie ile pieniędzy planując 40-stkę swojej żony, by pokazać, że jest tak samo dobrym mężem, jakim byłby TuPac, a ona zamiast mu podziękować, poniżyła go publicznie. Sprzedała prywatne szczegóły z życia swojej rodziny na rzecz kasy z reklam i treści na Facebooku.

Meska-uwaga-Moj-Skarb

Na początku pokazanego fragmentu Will prosi ja, by nie nagrywała go dla swojego contentu w mediach społecznościowych, a ona tylko zmienia kadr i zaczyna go poniżać, gdzie jasno widać, że on nie czuje się komfortowo w tej sytuacji.

Jada manipuluje Willem bo wie, że on ją kocha i jest gotowy zrobić wszystko, by to zaakceptowała. Gdyby na drodze była kałuża, on by dosłownie padł na kolana i dźgnąłby się w pierś by ona mogła przejść po jego ciele.

Za każdym razem, gdy robi coś szczególnego by zdobyć jej akceptację, ona mu jej nie daje i jeszcze robi mu niezłe problemy.

Jeśli chodzi o jej urodziny, on spędził 3 lata starając się wpasować w jej zainteresowania, by wyprawić jej największą imprezę urodzinową na świecie, a ona mu wypala, że to jedna wielka manifestacja jego ego.

Podczas Gali Oskarów wyszedł na scenę i sprzedał liścia facetowi którego zna od 30 lat i co oczywiste zrobił to, by zyskać akceptację Jady, ale ona mu jej nie dała i jeszcze go spaliła na stosie. Parę dni potem ona twierdzi, że Will popełnił błąd uderzając Chrisa Rocka, bo ona jest silną i niezależną kobietą i nie potrzebuje by ją mężczyzna bronił.

Ironia polega na tym, że ludzie, najczęściej kobiety, kobiety mając podobne do mnie poglądy, broniły postępowania Willa Smitha tłumacząc, że zrobił to by bronić imię swojej żony.

Facet ma wsparcie milionów osób z całego świata ale nie jest wstanie znaleźć akceptacji wśród swojej rodziny, która dla niego znaczy najwięcej.

Moim zdaniem Will Smith jest jednym z najlepszych aktorów na świecie, a ludzie nie rozumieją pewnej rzeczy o wybitnych aktorach, że w trakcie swoich wieloletnich karier mają okazję wcielić się w setki różnych postaci i jeśli są dobrzy w swoim fachu, niekiedy potrafią zatracić się w granej roli.

Osobiście uważam, że Will Smith zatracił się w tym sensie, że stara się wcielać w różne role by zobaczyć, która z tych postaci znajdzie akceptację Jady. Z tym mamy zresztą często do czynienia w społecznościach Afroamerykanów, gdzie porządni faceci starają się udowodnić niewdzięcznym kobietom, że potrafią być tak samo twardzi i gangsta jak ci kolesie z dzielni za którymi one tak wzdychają.

Jada Pinkett jest celebrytką klasy D i w ogóle nie byłaby znana, gdyby nie jej akcje z praniem za kasę tajemnic z życia prywatnego jej rodziny. Ona nie kocha Willa Smitha, ona kocha TuPaca i pozycję społeczną, którą Will jej daje.

Gdyby Will zwolnił hamulce, to ona nawet by mu nie pisnęła. Ludzie nie byli oburzeni, że Will starał się bronić imię swojej żony, każdy to rozumiał i doceniał, ludzie byli wściekli, że wstawił się za osobą, która tego samego dla niego by nie zrobiła i nie raz pokazała, że jest gotowa go rzucić wilkom na pożarcie przy pierwszej lepszej okazji.

Nie jestem zwolennikiem rozwodów, ale w tym przypadku Will powinien rozwieść się dla dobra swojego zdrowia psychicznego, [żeby nie ohujał do końca przy niej]. Poświęca swoją karierę dla osoby, która nawet tego nie potrafi docenić. Niech to będzie lekcja dla wszystkich porządnych facetów, kolesi którzy nie są kryminalistami, gangsterami, którzy starają się robić to co słuszne.

Jeśli robisz coś dla kobiety i ona tego nie docenia, czy nie daje ci coś w zamian i nie okazuje wdzięczności, to znajdź sobie inną, która doceni ciebie i twoje wysiłki.

Do następnego.

Zobacz na: Kobiece etapy niewierności – Michelle Langley
Stephen A. Smith wyjaśnia, dlaczego nie ma takich problemów jak Will Smith – separacja życia zawodowego od prywatnego

 

 

Will Smith: walka z cieniem TuPaca | Jada Pinkett wdowa po samcu alfa

https://rumble.com/v2m5od0-will-smith-walka-z-cieniem-tupaca-jada-pinkett-wdowa-po-samcu-alfa.html