Cztery Męskie Archetypy – Rich Cooper

Cztery Męskie Archetypy - Rich Cooper

Gra to Czerwona Pigułka – Hawaiian libertarian

Rich Cooper: To praca w toku. Nie jest skończona. Ujmę to w ten sposób, jest bardziej skończona niż niedokończona. Jest to jednak fragment, który muszę jeszcze trochę dopracować. Istnieją inne obszary tych ćwiartek, które prawdopodobnie się pojawią, a którymi nie zamierzam się dziś zajmować, na przykład rzeczy takie jak „Bóg Alfa”. Są faceci, którzy będą to teraz oglądać i powiedzą: „Chwileczkę, Rich, jak to możliwe, że nie masz omegi, sigmy, delty i bla, bla, bla…”

Jakiejkolwiek mieszanki chcą użyć w swoich głowach. Zamierzam wyjaśnić dlaczego tak jest. Tak więc w górnej połowie macie odłączonych, a w dolnej połowie podłączonych. W ćwiartkach po lewej stronie macie opisy dotyczące samca alfa, po prawej stronie znajdują się opisy dotyczące samca beta.

Terminy „alfa” i „beta” to terminy zastępcze ukute w celu opisania sposobu, w jaki kobiety postrzegają mężczyzn. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety są hipergamiczne i mają różne zapotrzebowanie na nasienie alfy i zasoby bety.

Rollo Tomassi o dychotomii związanej z samcami alfa i beta

Zatem pośrodku znajduje się poniekąd obszar mieszany. Szara strefa. Nie wszystko jest czarno-białe przez cały czas. Jest kilka elementów tej układanki. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat hipergamii, obejrzyj filmy Rollo na ten temat. Prowadzi on prawdopodobnie pięć lub sześć różnych blogów, na których szczegółowo omawia ten temat. Prawdopodobnie zrobił w tym temacie najwięcej.

Dziś wieczorem zamierzam omówić cztery różne ćwiartki, cztery różne typy relacji, z którymi będziesz mieć do czynienia. Powtórzę się. Po lewej stronie mamy opis na temat odłączonego alfy. Poniżej mamy opis na temat podłączonego alfy. Po prawej stronie tej linii mamy opis dotyczący odłączonego bety. A poniżej mamy opis dotyczący podłączonego bety.

Powiększę to, aby w pewnym sensie zaprosić was do dyskusji. Zacznę od opisu podłączonego bety znajdującego się w prawym dolnym rogu. Możecie wstrzymać odtwarzanie i przeczytać to w dowolnym momencie. Dzięki temu powinniście mieć na swoich ekranach największą wersję tej ćwiartki, jaką możecie zobaczyć. Zobaczę, czy uda mi się przeciągnąć to trochę bardziej, aby nieco lepiej dopasować rozmiar. No dobra, zaczynamy.

 

Podłączone Bety

 

To tylko kilka kluczowych punktów. Powtórzę się. Będę musiał to dopracować. Prawdopodobnie będzie to większa prezentacja, nad którą będę musiał spędzić trochę więcej czasu. Chcę jednak, abyście się nad tym zastanowili, ponieważ wielu facetów, z którymi rozmawiam w cztery oczy, nie rozumie tego dobrze. Mam więc nadzieję, że ta wizualizacja pomoże mi to wyjaśnić. Rozmawiałem z pewnym facetem na początku tego tygodnia i chciałem zadedykować mu to zestawienie i naszą dyskusję na ten temat. Jestem pewien, że właśnie to oglądasz, więc po prostu podążaj za mną.

Niebieska Pigułka vs Czerwona Pigułka

Podłączone bety to w zasadzie około 80% mężczyzn. To błoga ignorancja, jeśli to ma sens. Poniekąd lunatykują przez życie. To faceci na niebieskiej pigułce. Nie osiągają najlepszych wyników w życiu.

Tak naprawdę nie żyją zoptymalizowanym, spełnionym życiem. Obecnie jest to zdecydowana większość męskiej populacji. Kiedy mają do czynienia z kobietami, są w większości podłączonymi betami. Przyklękają przed kobietami i narracjami społecznymi. Chodzi o narracje typu „szczęśliwa żona, szczęśliwe życie”, stawianie jej na piedestale.

Potęga narracji w podejmowaniu decyzji

Gdy mówię o stawianiu jej na piedestale, nie chodzi tylko o robienie tego w życiu, ale także w mediach społecznościowych.

Był to jeden z punktów, które poruszyłem tutaj, a które zamierzam rozwinąć w późniejszych treściach. Zobaczysz to przede wszystkim w miejscach takich jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Na naczelnych portalach społecznościowych, gdzie opis związku jest rozkładany na czynniki pierwsze i mówią, że ona jest ich jedyną, byliby niczym bez niej, gdyby nie ona, bla, bla, bla, oraz, że ich życie było niczym, dopóki ona w nie wkroczyła.

Wiecie, standardowe rzeczy. I ciągle uczestniczą w rocznicach, świętują Walentynki, urodziny, ukończenie szkoły przez dzieci, a nawet biorą udział w przypadkowych wydarzeniach, stawiając ją przy tym na piedestale.

Jedną rzeczą, którą zauważycie – i jest to część procesu odłączania – jest to, że ona zazwyczaj nie odwzajemnia się tym samym. Wypróbujcie to. Jeśli mi nie ufacie, sami to wypróbujcie.

Zobaczycie jednego ze swoich podłączonych przyjaciół, którzy będą rozwodzić, będą mieli jakieś jej zdjęcie, na którym on pochyla się nad nią i wygląda, jak totalnie podłączony beta, któremu wypadła wtyczka. Ona wpatruje się w aparat z wielkim uśmiechem na twarzy, a on wpatruje się w nią, całując ją w policzek. Wszyscy widzieliście takie zdjęcia.

Mowa ciała – Rollo Tomassi
Marketing vs Sprzedaż w związkach

Jest tam jakiś podpis o tym, że jest najlepszą rzeczą jaka spotkała go w życiu i że bez niej byłby nikim. A potem klikasz w jej profil i nie ma tam nic oprócz ciszy. Czasami jest nawet gorzej od ciszy.

Na przykład jej zdjęcia na Instagramie, na których pozuje w bikini, zabiegające o uwagę innych facetów. I nie ma tam nic na jego temat. W zasadzie nie odwzajemnia jego uczuć do niej, ale odwraca się do niego plecami na swoim kanale społecznościowym. Tak to właśnie wygląda.

Opowiem o tym trochę więcej w innym odcinku, aby być bardziej szczegółowym w tym temacie. Te podłączone bety to faceci, to około 80% populacji, która goni za kobietami, a nie za doskonałością. Zrobią wszystko, aby zdobyć dziewczynę, ale nie postawią siebie na pierwszym miejscu, nie rozkminią, jak zarobić duże pieniądze, nie wymyślą, jak podciągnąć siebie we wszystkich obszarach, w których mogą mieć braki.

Koniec bycia Miłym Gościem! – dr Robert Glover | Sprawdzony plan na zdobycie tego, czego chcesz w miłości, seksie i życiu

Są to więc faceci, którzy gonią za kobietami, ale nie za doskonałością. To w większości mili faceci. I zauważycie, że jedną z rzeczy, które robią… Zapiszcie się do niektórych z tych grup na Facebooku, tych prywatnych grup, takich jak The Legends of Men i The Impossibly Great Men of Magnificence. Wiecie o jakich grupach mówię. Wszystkie z nich mają te fantazyjne tytuły.

Zobaczycie tam jakiegoś faceta, który mówi:

„Hej, koledzy, chcę uzyskać kilka opinii na ten temat. Jestem żonaty od 15 lat, mam dwójkę dzieci, bla, bla, bla. Żona już się ze mną nie bzyka. Co mam zrobić?”.

I wtedy zaczynają pojawiać się komentarze w stylu „Cóż, po prostu bądź sobą” albo „Jeśli będziesz częściej zmywać naczynia i chować pranie, to prawdopodobnie wrócisz do jej łask”. Tego typu rzeczy.

Zwykle nie otrzymują dobrych rad, ani nie dają dobrych rad innym. Są podłączeni do kłamstw społeczeństwa. To faceci uwarunkowani przez niebieską pigułkę. Inną rzeczą, którą, jak zauważycie, będą często robić, jest to, że będą próbować negocjować pożądanie i wykorzystywać zabawę w obowiązki domowe w zmian za przysługi seksualne, którą opisałem wcześniej, tj. chowanie naczyń, robienie prania i zajmowanie się dziećmi, aby mogła iść na babski wieczór.

To nie wygeneruje prawdziwego, palącego pożądania. Wydaje mi się, że drugi lub trzeci rozdział mojej książki… Jeśli jeszcze jej nie macie, to „The Unplugged Alpha” jest na Amazonie. Pobierzcie ją. Nie bądź plebsem, nie podłączaj się, szukaj odpowiedzi. Są nieistotni. Nie są ważni. Są nieistotni dla swojego wewnętrznego kręgu, dla otaczającego ich świata, dla ludzi, z którymi pracują. Nie ma znaczenia to, w jaki sposób załatwiają sprawy. I nie każdy może być kimś ważnym.

To nie tak, że kiedykolwiek zmienimy te szorujące po dnie 80% podłączonych samców beta, którzy są beztroskimi ignorantami, w taki sposób, by stali się odłączonymi alfami. Tak się po prostu nie stanie. Większość społeczeństwa nimi pozostanie.

Daję wam te cztery różne ćwiartki, abyście zrozumieli czym oni się różnią między sobą.

A jeśli zamierzacie wyrównać swoje szanse lub przejść przez proces odłączania, aby stać się najlepszą wersją siebie, wówczas podejmijcie te kroki. Powiem to jeszcze raz, te punkty tutaj w gruncie rzeczy opisują wam to, w jakiej sytuacji znajdujecie się w tej chwili. Bla, bla, bla.

Człowiek jako istota pojęciowa – Mike Mentzer
Wyrocznia: “Stary, czy ty w ogóle podnosisz ciężary?”
Zasada wielkości Hennemana – zastosowanie w rozbudowie masy mięśniowej
Drew Baye: Na czym polega trening o wysokiej intensywności (HIT)?

Bez formy, kiepski wygląd. Nie wiem, jak ta liczba wygląda obecnie, ale ostatnio słyszałem, że od dwóch trzecich do trzech czwartych populacji Ameryki Północnej jest albo wyraźnie otyła/gruba albo chorobliwie otyła. Plasuje się gdzieś w tym obszarze.

W zasadzie ich wskaźnik masy ciała lub procent tkanki tłuszczowej jest nieodpowiedni i ci ludzie nie są zdrowi. Zazwyczaj mają choroby współistniejące: cukrzycę, choroby układu krążenia, wszystkie te dobre rzeczy związane z otyłością, jak bóle stawów, problemy z kolanami, brak tchu w czasie wchodzenia po schodach. I tak może być w przypadku 25-letniego faceta. Widziałem to we wszystkich grupach wiekowych. Ogólnie rzecz biorąc, są bez formy.

Podłączone bety dochodzą do tego punktu, ponieważ nie traktują priorytetowo dbania o siebie. Tylko faceci, którzy się odłączyli, zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest stawianie siebie na pierwszym miejscu, traktowanie swojej sylwetki i zdrowia, tj. dbanie o siebie, jako priorytet.

Idąc dalej, są krusi (słabi) i wpuszczają do swojego życia problematyczne kobiety. Kiedy mówię o kruchości, odnoszę się do książki zatytułowanej „Antifragile” („Antykruchość”). Istnieją trzy kategorie. W gruncie rzeczy są to: kruchy, mocny i antykruchy.

Gdy chaos lub stres pojawia się na drodze podłączonych bet, ich poziom stresu wymyka się spod kontroli, pojawiają się skoki kortyzolu, generalnie skoki w parametrach w morfologii, jeśli robisz sobie w tym czasie badania krwi w laboratorium. Jednak kruchość rzeczy, które pojawiają się na ich drodze, naprawdę wpływa na nich w negatywny sposób.

Zamierzam zająć się częścią związaną z antykruchością, kiedy dojdę do ćwiartki poświęconej odłączonemu alfie. Jednak problematyczne kobiety stanowią dla nich kolejny problem. I nieustannie zapraszają je do swojego życia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o… Gdzie podział się mój link z nagłówka? Oto on. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o czerwonych flagach i poniekąd problematycznych kobietach, które większość podłączonych bet zaprasza do swojego życia, zapisz się na moją listę mailingową. Znajduje się ona poniżej, pod adresem: EntrepreneursinCars.com/Red-Flags. Bardzo rzadko wysyłam e-maile. Może raz lub dwa razy w miesiącu. A jeśli to robię, to jest to coś ważnego, z czym zdecydowanie chcesz się zapoznać lub coś, czego nie mogę opublikować na moim kanale na YouTube’ie.

Jest to w zasadzie film dokumentalny o tym, co dzieje się obecnie na świecie w związku z sytuacją z koronawirusem, światowymi finansami i wszystkim, co jest z tym związane.  Upewnijcie się więc, że się z tym zapoznacie.

Nie musicie nawet kupować mojej książki, jeśli chcecie przeczytać rozdział o czerwonych flagach. Jest tam udostępniony za darmo. Wystarczy wpisać się na listę i można ją pobrać. To plik pdf. Opisuję tam 20 czerwonych flag (sygnałów ostrzegawczych).

Podłączone bety wpuszczą te problematyczne kobiety do swojego życia. Tak właśnie robią. Komplikują sobie życie i uzasadniają, dlaczego to robią; często są „miłymi facetami”.

Nie muszę tego wyjaśniać. Mówiłem o tym wiele razy.

Wierzą mediom głównego nurtu i są za wysokim poziomem nadzoru ze strony rządu i kontrolą. Używam Kanady jako niedawnego przykładu, ponieważ właśnie zakończyliśmy cykl wyborczy we wrześniu. Powodem, dla którego [premier] Justin Trudeau – myślę, że minęły już trzy kadencje – wciąż pozostaje na stanowisku, jest to, że duża część populacji nadal wierzy w ich narracje i daje się nabrać na kłamstwa mediów głównego nurtu oraz wciąż jest za wysokim poziomem kontroli ze strony rządu, ponieważ im ufają.

Jak Czytać Bloga – Aktualizacja w Związku z Wszystkimi Kłamstwami | Ryan Holiday
Myślenie pojęciowe, a myślenie stereotypowe – Andrzej Wronka, Kazimierz Ajdukiewicz, Józef Kossecki

To właśnie robią podłączone bety. Dlatego nigdy nie doczekamy się skrajnie liberalnego rządu. Po prostu nigdy do tego nie dojdzie, ponieważ zdecydowana większość populacji, w tym mężczyźni, popiera popularne kłamstwa i media głównego nurtu, i podoba im się kontrola.

Znajomość historii vs Zaufanie do Rządu

Nie chcą wolności, chcą darmowych bzdetów. Chcą, żeby zajął się nimi szef wszystkich szefów – Wielki Rząd, i potrzebują władcy. To właśnie robią te podłączone bety.

Mogą też być naprawdę skutecznymi liderami i przedsiębiorcami. Mówiłem już o tym na moim kanale i w czasie kilku wcześniejszych koprodukcji. Ta duża część populacji, 80% facetów jest w zasadzie użytecznymi marionetkami. I mogą pełnić bardzo efektywne role.

Jest duża liczbę odnoszących sukcesy przedsiębiorców. To faceci z siedmio-, ośmio-, dziewięcio-, dziesięciocyfrowi dochodami, którzy wciąż są podłączonymi betami, ale rozkminili sposób, w jaki zarobić wielkie pieniądze. Jest ich tam wielu. No dobra, pomniejszmy to trochę.

 

Odłączone Bety

 

Przejdźmy teraz do procesu odłączania, ponieważ napływ zwykle przebiega w ten sposób. Powinniście być w stanie zobaczyć mój kursor, jeśli go przesunę. Ale napływ zwykle przebiega w ten sposób. Większość facetów, 80%, to podłączone bety.

Sądząc po wielkości obszaru tutaj, jest to zdecydowana większość tego ruchu, migracja aż do odłączonych bet. A potem zobaczycie, że niektóre odłączone bety przeniosły się do kategorii odłączonego alfy. Czasami zauważycie, że podłączone alfy zamieniają się w odłączone bety za pośrednictwem procesu odłączania, który również objaśnię.

Podążając tą trasą, aż dotąd, przekonacie się, że niektóre podłączone alfy staną się odłączonymi alfami. Pozwólcie, że powiększę ćwiartkę dotyczącą odłączonych bet. Są naprawdę podobni do podłączonych bet. Najważniejszą różnicą jest to, że teraz widzą kod w matrixie, widzą świat takim, jakim jest, w zasadzie są teraz na czerwonej pigułce.

Często trauma doprowadza ich do miejsca odłączenia. Zwykle pozostają w strefie beta. Jest wiele odłączonych bet. Szacuję, że około 10% mężczyzn należy obecnie do tej kategorii męskiej populacji.

The Matrix – “Większość nie jest gotowa do odłączenia”

 

Nie bez powodu umieściłem tam w nawiasie słowa „strefa zagrożenia”. Za chwilę wyjaśnię dlaczego. Zwykle są wściekli z powodu traumy i często pozostają wściekli, gdy odłączają się od kłamstw, które popierają. Myślą sobie „Dlaczego wierzyłem w te wszystkie bzdury, które mi nie służyły? I oto jestem dzisiaj z tymi gównianymi wynikami i jestem zły. Jestem zły na siebie, moją mamę, mojego tatę, system szkolnictwa, rząd, mojego pracodawcę”.

Nie ma znaczenia, co to jest. Lecz zwykle mają względem nich jakąś urazę. A czasem czują się winni. Mówiłem to już wcześniej, uraza i poczucie winy to dwie najbardziej negatywne emocje, jakie można odczuwać jako facet. Jedna jest skierowana na kogoś innego, a druga na samego siebie.

To jak noszenie na ramieniu wielkiego, jutowego worka pełnego cegieł. Nie jest to nagroda. Nie jest to powód do dumy. Musisz jedynie zrozumieć, jak odłożyć ten worek cegieł i odejść od tych bzdur. Kontynuujemy.

Ci faceci są bardzo podobni do podłączonych bet, ale teraz widzą prawdę. Wielu z nich będzie pogrążać się w cierpieniu i pozostanie w tym miejscu na zawsze. Czasami współczują sobie nawzajem z innymi facetami na forach internetowych, czasami na kanałach na YouTube’ie, Discordach i tym podobnych.

To jak chodzenie w wodzie. Nie stoisz na plaży, nie pływasz gdzieś tam, po prostu chodzisz w wodzie i to jest wyczerpujące. I tak naprawdę nie jestem pewien dlaczego to robią.

Chodzi mi o to, że jeśli ktoś poprosiłby mnie o wskazanie jakiejś przyczyny, to powiem tak: tak naprawdę nie chcą wykonać pracy, nie chcą rozwiązania, chcą być wściekli.

Bycie wściekłym nie jest rozwiązaniem. Nadzieja na to, że coś się zmieni lub że zmieni się środowisko wokół ciebie, nie jest rozwiązaniem. Nadzieja to straszny plan, jasne?

Pięć etapów czerwonej pigułki

Chodzi o to, że bardzo niewielu z tych odłączonych bet faktycznie wykona pracę, aby wyrównać swoje szanse. Pozostaną na talerzu odłączenia, ale z uwarunkowaniami bety. Większości z nich brakuje skrupulatnego/nieustępliwego pościgu za doskonałością. Na przykład brakuje im zdrowego rozsądku. Po prostu nie mają tego solidnego poziomu zdrowego rozsądku, który kieruje ich w stronę następnej kategorii.

Nadal komplikują sobie życie i uzasadniają, dlaczego to robią. Podają powody, dla których nie chcą schudnąć, dlaczego nie chcą zarabiać pieniędzy, dlaczego nie chcą dowiedzieć się, jaki wygląd jest dla nich odpowiedni. Wszystkie te rzeczy, o których mówiłem wcześniej.

Nie zamierzam ich wszystkich omawiać po kolei. To zajmie wieczność. Rozumiecie o co mi chodzi. Przez większość czasu – i jest to kluczowy element wielu odłączonych bet – znajdują się w sytuacji, w której są w rzeczywistości najbystrzejszą osobą w pokoju, z czego prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy.

A ja zawsze wam powtarzałem, że jeśli jesteś najbystrzejszą osobą w pokoju, to jesteś w złym pokoju. Musisz się z niego wydostać. Musisz otaczać się ludźmi wyższego kalibru, takimi jak klasa facetów cieszących się znacznie lepszym prestiżem, że tak powiem.

Jednym z największych błędów popełnianych przez odłączone bety jest użalanie się nad sobą nawzajem, marudzenie, strojenie fochów. Często są dość inteligentni. W rzeczywistości są naprawdę bystrzy. Widziałem wielu takich facetów.

Niektórych z nich nawet nie widać. Podkładają tylko swój głos. Zajmują się rzeczami takimi jak podkładanie głosu na YouTube’ie. Rozumieją to wszystko.

Po prostu nie mogę się zgodzić z rozwiązaniem, które stosują w swoim życiu, aby rozwiązać problem, z którym się borykają, ich gównianymi wynikami.

To po prostu nie trzyma się kupy. To po prostu nie ma dla mnie sensu. Ci faceci są inni w tym sensie, że teraz nie ufają mediom głównego nurtu ani państwu. W przeciwieństwie do tych tutaj, którzy są podłączonymi betami, którzy ufają mediom głównego nurtu, są za wysokim poziomem nadzoru ze strony rządu, liberalną kontrolą, liberalizmem i tym podobnymi rzeczami, które się z tym wiążą.

Natomiast ci faceci są w punkcie, w którym nie ufają państwu. Nie ufają mediom głównego nurtu. Po prostu się z tym nie godzą, ponieważ się odłączyli. Jednak nadal podlegają uwarunkowaniom bety. Powiększmy to.

 

Odłączone Alfy

 

Nie zamierzam spędzać zbyt wiele czasu rozwodząc się na temat odłączonych alf, ponieważ ci faceci są trochę jak urodzeni samce alfa. Czasami w wyniku traumy lub cierpienia… Przesuwam kursor w to miejsce, jeśli widzicie to na swoim ekranie. Przejdziemy do części poświęconej odłączonemu becie.

To się czasami zdarza, jeśli na przykład rozstają się z żoną w kiepskiej atmosferze i ona zabiera dzieci. Spotykała się z Kevinem, wiceprezesem ds. sprzedaży i Stevem z księgowości, i robiła te wszystkie rzeczy za jego plecami. Przez to przechodzi on przez całą tę traumę.

I faktycznie odłącza się, ale staje się też bardziej samcem beta.

Większość z tych facetów to zwykle urodzeni samce alfa.

Są po prostu przystojnymi facetami z mocno zarysowaną szczęką, byli najlepszymi sportowcami w swojej szkole, naprawdę nie mieli trudności ze zdobywaniem dziewczyn, tego typu rzeczy.

I faktycznie mają wiele cech niepodłączonych alf. Lecz podłączone alfy różnią się od nich najbardziej tym, że wciąż są podłączeni do kłamstw. Nadal wierzą w rzeczy takie jak narracja „szczęśliwa żona, szczęśliwe życie”, wciąż negocjują pożądanie, często stają się koniem pociągowym w długoterminowym związku.

W ten sam sposób, w jaki robią to te podłączone bety tutaj. Ci faceci również stają się końmi pociągowymi. Jednak ci faceci tutaj zazwyczaj zaczynają od czegoś w rodzaju gorącego, dzikiego seksu, jeśli wiecie co mam na myśli. Tak więc „szczęśliwa żona, szczęśliwe życie”, wciąż negocjują pożądanie. Próbują negocjować pożądanie, gdy sprawy nie układają się po ich myśli.

Kto jest dobrym przykładem podłączonego alfy? Nie przychodzi mi teraz do głowy żaden oczywisty przykład, który byłby przykładem rodem z Hollywood, z mediów głównego nurtu lub ze świata celebrytów. Zobaczę, czy uda mi się do tego wrócić. Ci faceci również wierzą w media głównego nurtu.

Będą wywyższać kobiety i głosować za wysokim poziomem kontroli ze strony rządu. Chodzi o to, by stać się mniej ważnym, by ona mogła stać się kimś więcej.

Mimo że są urodzonymi samcami alfa, wyznają również wiele tych samych przekonań, co podłączone bety. Choć są bardziej naturalni. Ale są podłączonymi alfami.

Będą również tolerować problematyczne kobiety w swoim życiu. Jedną z rzeczy, które widzę u wielu podłączonych alf jest to, że często zapraszają do swojego życia piękne, ale szalone kobiety.

Mówimy tu o kobiecie typu cheerleaderka z liceum, która jest totalną dziesiątką, ale pieprzy od rzeczy. Nie wiem, ma problemy z tatusiem. W jej przypadku mogą wyjść na jaw różne rzeczy. Odsyłam was do listy czerwonych flag. Jest ich tam 20. To typ facetów, którzy znajdują sobie seksbomby, które często mają problemy same ze sobą. To jak brzoskwinie i śmietana.

Idą ramię w ramię, jeśli wiecie, o czym mówię. Tak, to naprawdę dobra uwaga.

The Rock jest podłączonym alfą. I to bardzo. Tak, to klasyczny przykład podłączonego alfy. To naprawdę dobra uwaga. Generalnie dość łatwo go odłączyć, co jest jednym z plusów tego wszystkiego. Faceta takiego jak The Rock [Dwayne Johnson] można odłączyć dość szybko. Często są też miłymi facetami. No dobra, pomniejszmy obraz. Wróćmy do siatki. Tak więc ogólny napływ wszystkich tego rodzaju rzeczy… Tak, Will Smith to kolejny dobry przykład. Słuszna uwaga, Nick.

Will Smith: walka z cieniem TuPaca | Jada Pinkett wdowa po samcu alfa

Ogólnie rzecz biorąc, napływ jest wtedy, gdy przez większość czasu jest ruch. W przypadku wielu facetów nie ma tego ruchu. Są wychowywani tak, by wierzyć w pewne rzeczy. Powiększmy trochę obraz. Są wychowywani tak, by, jako młodzi chłopcy, wierzyć w pewne rzeczy.

Duża część populacji – myślę, że jest to około 43% populacji – jest obecnie wychowywana przez samotnych rodziców. Około 80% z tych 43% to samotne matki. Zatem to głównie samotne matki robią wiele z tych rzeczy. To jak fabryki podłączonych bet. Tworzą tych wszystkich facetów, którzy są jak podłączone bety. Wysyłają ich do społeczeństwa. I to jest właśnie te 80%.

Nauczyciel Sześciu Lekcji – John Taylor Gatto
Ogłupianie świata szkolnictwem – John Taylor Gatto
Mężczyźni wychowywani na wybrakowane kobiety – Rian Stone

System szkolnictwa jest prowadzony głównie przez kobiety, a nauczycielami są głównie kobiety. Nie ma zbyt wielu silnych, męskich wzorców do naśladowania, z którymi faceci mogliby się zetknąć. Jest to więc dla nich naprawdę trudne.

Często, gdy trafiają na mój kanał, są na etapie odłączania się z powodu traumy. I jeśli wykonają pracę – teraz przesuwam mój kursor nad ćwiartkę poświęconą odłączonym betom – to mogą przejść do ćwiartki odłączonego alfa. Przejdźmy więc do tego.

Pozwólcie, że wykorzystam tutaj link, abyście mogli w to wskoczyć. Bo kiedy skończę z tą ćwiartką, zacznę odbierać połączenia. No dobra, a gdzie jest mój obrazek? Przejdźmy do większego ekranu.

 

Podłączone Alfy

 

Ci faceci to około 5% mężczyzn z górnej półki. To nie tak, że istnieją tylko te cztery ćwiartki. Mogą się na siebie nakładać. Nie mam teraz jak zrobić tego za pomocą kursora na tej siatce, ponieważ nie korzystam z arkusza, nad którym pracowałem. Ale gdybym mógł umieścić duży owal nad określonym obszarem, to można by faktycznie objąć nim dwa, czasem trzy z tych różnych obszarów, ponieważ ktoś mógłby przejawiać więcej niż jedną cechę.

Mogą mieć dominującą cechę odłączonego alfy z pewnymi cechami podłączonego, jeśli nadążacie za tym, co mówię. Ogólnie rzecz biorąc, odłączone alfy stanowią około 5% najlepszych mężczyzn. To od 1 do 5% najlepszych mężczyzn. Niektórzy są w tym naturalni, sami z siebie. Właściwie to jest ich naprawdę niewielu. Ale niektórzy są urodzonymi alfami, co oznacza, że po prostu tacy są.

Byli na czerwonej pigułce od dzieciństwa, zawsze tacy byli, zawsze byli samcami alfa, zawsze byli odłączeni, nie dali się nikomu zwodzić ani okłamywać. Widzą kod w matrixie. W tym sensie są po prostu urodzonymi samcami alfa.

Mentalny Punkt Wyjścia

Żyją mentalnym punktem wyjścia i gonią za doskonałością, a nie kobietami. Mężczyźni chcą być nimi, kobiety chcą być z nimi. To niezwykle ważne rozróżnienie od wielu innych kategorii, ponieważ wiesz to tylko wtedy, gdy osiągniesz ten poziom. Coś w rodzaju „kiedy wiesz, to wiesz”.

Są ważni i doskonale rozwiązują problemy. Nie dąsają się, nie jęczą, nie marudzą i nie narzekają na okoliczności życiowe, ale znajdują sposób, by zaradzić sytuacji, w której się znajdują. Jeśli nie są zadowoleni z tego, w jakim punkcie życia się znajdują, pracują nad tym, znajdują rozwiązanie.

Gdy mówię o ich ważności, chodzi mi o status społeczny. Nie spotkasz zbyt wielu odłączonych alf. W rzeczywistości jest ich naprawdę niewielu. Właściwie to prawie ich nie ma. Większość z nich ma znaczącą pozycję gdzieś na świecie. Być może są osobami wpływowymi, cieszą się złą sławą.

A jeśli są obecni w mediach społecznościowych, to zazwyczaj mają silną, wspierającą grupę fanów. Rozumiecie o co mi chodzi. Mają jakieś znaczenie. Mają społeczny dowód słuszności.

Kolejnym punktem, który umieściłem w kategorii odłączonego alfa, jest to, że osiągnęli szczytową kondycję fizyczną. Osiągnęli złotą proporcję, stosunek ramion do bioder wynoszący 1,62, który, jak wiemy, kobiety podziwiają i uwielbiają. I to nie ja to wymyśliłem. Nie, to psychologia ewolucyjna.

Zostało to omówione w wielu pracach naukowych i badaniach. Szerokie ramiona, wąska talia – laski to uwielbiają. To takie proste. Odłączone alfy prawie zawsze to mają. Nie znajdziesz wielu facetów w tej kategorii, którzy są całkowicie odłączeni, są alfami i nie mają formy. To po prostu nie istnieje.

Są niezależni od wyników. Przepraszam, niezależni od wyników, które osiągają w życiu. Zatem jeśli sprawy idą po ich myśli, to świetnie. Jeśli rzeczy nie idą po ich myśli, szukają jasnej strony tej sytuacji i lekcji, a następnie idą dalej. Nie przegrywają, uczą się.

Zwykle są lub stają się – i przybliżę obraz tak, by to słowo było dla was widoczne – antykruchymi. A to oznacza, że jeśli masz zamiar wziąć… Mówiłem wcześniej o kruchości.

Jeśli weźmiesz pudełko i wypełnisz je powiedzmy ceramicznymi kubkami, takimi, jak ten, które możesz kupić w sklepie z produktami na moim kanale YouTube’ie, w zakładce Sklep, i upuścisz je, to wszystkie się potłuką, ponieważ są kruche.

Jeśli umieścisz worek piasku w kartonowym pudełku i go upuścisz, możesz oznaczyć go jako solidny, ponieważ się nie zmieni. Nie pogarsza się, nie poprawia, po prostu pozostaje taki sam. To worek piasku.

W gruncie rzeczy antykruchość oznacza, że po dodaniu do niej chaosu staje się lepsza. W rzeczywistości staje się lepszą wersją tego, czym była wcześniej.

Niewiele jest rzeczy, które mógłbym włożyć do pudełka i powiedzieć: „Och, jeśli włożę ten długopis, te słuchawki lub łyżkę do pudełka, to wtedy jest antykruche.” Rozumiecie o co chodzi.

Lecz faceci, którzy są odłączonymi alfami, zazwyczaj są lub stają się antykruchymi, ponieważ rozumieją znaczenie bycia antykruchymi.

Kiedy widzą zapowiedź nieszczęścia, kiedy widzą, co dzieje się w społeczeństwie, kontrolę mediów głównego nurtu, to, co państwo robi z masami i kwarantannami [lockdowny], kiedy widzą to całe sfabrykowane oburzenie, w którym dziś żyjemy, wychylają się w przyszłość i planują chronić samych siebie po to, by mieli w sobie tę antykruchość, gdy sytuacja się zmienia i eskaluje.

To bardzo ważna składowa odłączonego alfy. Jest to coś, na co zamierzam poświęcić więcej czasu w mojej książce, która będzie kontynuacją pierwszej. Możecie więc spodziewać się, że wkrótce o tym przeczytacie. Ogólnie rzecz biorąc, zgromadzili lub gromadzą siedmio-, ośmiocyfrowy majątek. Ci faceci nie są biedni.

Odłączeni samce alfa wymyślili, jak sprawić, by kasa spadała im z nieba. Nie robią tego dla dziewczyn, nie robią tego, by się popisywać samochodami na pokaz czy czymkolwiek podobnym. Robią to, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie opcji i dlaczego pieniądze są ważne, a także, jak ich posiadanie rozwiązuje problemy. Przepraszam, następny punkt.

Wpuszczają kobiety do swojego życia tylko wtedy, gdy są one dopełnieniem, a nie głównym celem. Szybko zauważają problematyczne kobiety i pozbywają się ich. Bardzo ważna część tego wszystkiego.

Inną składową odłączonego alfy jest to, że nigdy nie będzie najbystrzejszym facetem w pokoju. Są chwile, w których mogą znaleźć się w pokoju, w którym są najbystrzejszym facetem. Na przykład są na scenie, mają wykład, prezentację lub coś w tym rodzaju i płacą im za ich czas. Jednak umyślnie nie spędzają czasu w pokojach, w których rozglądają się wokół i mówią:

„O rany, jestem tu najmądrzejszym facetem. Róbmy to ciągle, przez wiele dni, tygodni, miesięcy i lat”.

Kiedy zdają sobie sprawę, że są w pokoju, w którym są najbardziej skalibrowani, społecznie udoskonaleni w sposobie, w jaki się komunikują i dokąd zmierzają w życiu, wtedy po prostu myślą sobie

„Cóż, nauczyłem się wszystkiego, czego mogłem od ludzi w tym pokoju. Muszę znaleźć się w pokojach z bardziej wymagającymi ludźmi”.

Rozumieją również, że ich sieć jest ich WARTOŚCIĄ NETTO. Ludzie, którzy są odłączonymi alfami, mają fenomenalne sieci.

Możesz pozbawić ich wszystkiego, co kiedykolwiek zdobyli w życiu: pieniędzy, bogactwa, samochodów, mieszkań, nieruchomości, kobiet, możesz pozbawić ich tego wszystkiego, a następnie porzucić w obcym kraju. Tak długo, jak mają swój telefon i swoje kontakty, będziesz widział, jak rozwiązują problemy, których podłączeni samce beta nigdy by nie dotknęli. Sieć jest ich WARTOŚCIĄ NETTO. Rozumieją jej znaczenie.

I ostatni punkt, ale nie mniej ważny – otaczają się zwycięzcami i szybko usuwają ze swojej drogi nieudaczników. Oto wasze cztery ćwiartki.

Pokażę wam to w wersji pełnoekranowej tylko przez sekundę, więc możecie kliknąć pauzę lub jeśli chcecie zrobić zrzut ekranu. Postaram się go dla was trochę powiększyć. Zostanie to dla was dopracowane i wyczyszczone, a w przyszłości lepiej wypozycjonowane. To tyle, jeśli chodzi o moją dzisiejszą prezentację. Mam nadzieję, że ma to dla was sens.

 

Cztery Męskie Archetypy – Rich Cooper

https://rumble.com/v3uou53-cztery-meskie-archetypy-rich-cooper.html

https://rumble.com/v3uou53-cztery-meskie-archetypy-rich-cooper.html

 

PB.

Około 80% mężczyzn z dołu – (błoga ignorancja)

Uginają kolana przed kobietami i narracjami społecznymi. Stawiają kobiety na piedestale (w życiu na co dzień jak i mediach społecznościowych).
Gonią za kobietami, a nie za doskonałością.
Są w większości “miłymi facetami” i mówią innym, by “po prostu byli sobą”.
Próbują negocjować pożądanie i myślą, że prace domowe rozpalą w tym pomogą.
Są nieistotni i ogólnie niewidoczni dla większości kobiet.
Są fizycznie nie w formie.
Są delikatni [krusi] i dopuszczają do swojego życia kobiety z problemami.
Komplikują sobie życie i uzasadniają, dlaczego to robią, często są “miłymi facetami.
Wierzą mediom głównego nurtu i głosują za dużym rządem i kontrolą.
Mogą być odnoszącymi sukcesy liderami i przedsiębiorcami (użytecznymi marionetkami)

OB.

Około 10% mężczyzn z dołu – (strefa zagrożenia)

Często trauma doprowadza ich do punktu odłączenia.
Zazwyczaj są wściekli i pozostają wściekli, gdy odłączą się od kłamstw.
Bardzo podobni do podłączonych bet, ale teraz widzą prawdę.
Wielu pogrąża się w nieszczęściu i pozostaje w tym punkcie na zawsze.
Bardzo niewielu “wykonuje pracę”, aby awansować i pozostać w stanie odłączonym, ale pozostają betami.
Większości brakuje skrupulatnego/nieustannego dążenia do doskonałości.
Wielu jest najmądrzejszą osobą w pokoju.
Potrafią skomplikować sobie życie i uzasadnić, dlaczego to robią.
Nie ufają mediom głównego nurtu ani państwu.

PA.

Około 5% mężczyzn z góry

Są naturalnymi Chadami i mają wiele cech “odłączonego alfy”, ale największą różnicą jest to, że nadal są podłączeni do kłamstw społeczeństwa, takich jak:
Zabawa w pracę domowe, „szczęśliwa żona/szczęśliwe życie.” Nadal będą negocjować pożądanie, wierzą mediom głównego nurtu.
Stawiają na piedestał kobiety i głosują na wielki rząd.
Będą tolerować problematyczne kobiety w swoim życiu.
Będą komplikować życie i uzasadniać, dlaczego to robią.
Generalnie dość łatwo im się odłączyć.
Często są „miłymi facetami”.

OA.

Około 5% mężczyzn z góry (niektórzy są naturalni, ale większość dociera tu dzięki pracy)

Żyją w mentalnym punkcie wyjścia i gonią za doskonałością, nie za kobietami.
Mężczyźni chcą być nimi, kobiety chcą być z nimi.
Mają wygląd, sygnalizują status i mają preselekcję.
Są znaczący i doskonale rozwiązują problemy.
Osiągnęli złoty współczynnik 1,62 sylwetki i sygnalizują męskość.
Są niezależni od wyników i generalnie są lub stają się antykrusi.
Generalnie zgromadzili lub gromadzą 7+-cyfrowe bogactwo
Wpuszczają kobiety do swojego życia tylko wtedy, gdy są one uzupełnieniem, a nie głównym celem, szybko dostrzegają problematyczne kobiety.
Nigdy nie będą najmądrzejszą osobą w pokoju i rozumieją, że ich “Sieć jest ich WARTOŚCIĄ NETTO”.
Otaczają się zwycięzcami i szybko usuwają nieudaczników.