Wiązanie się ze starą panną to kiepski pomysł

Historia Michaela, WSZYSTKIE komentarze Michaela
Optymalny wiek do pierwszej ciąży to jest 20-24 lata

Wiązanie się ze starą panną to kiepski pomysł

Andrew: By osiągnąć ten sam rezultat musisz zrobić tę samą rzecz, zgoda? Owszem, dla mnie to nie problem wyrwać jakąś 21-letnią dziewicę z jakiejś wioski na Słowacji, bo jestem multimilionerem i celebrytą. Jasne że to dla mnie proste – nigdy nie miała i nie będzie miała lepszego, świata nie zna. Pyk, pyk i zaliczona. Proste.

Ale jak sama przyznałaś, świat nie jest taki prosty, prawda jest taka że ludzie zawiązują związki, itd., ale mężczyzna czuje się najszczęśliwszy kiedy jest panem domu i kiedy jest przekonany, że ty jesteś przekonana, że on jest najlepszym jakiego masz i mogłabyś mieć. Bo mężczyzna to zazdrośnik. Mała anegdota. Mówię to dziewczynom jako dowcip.

– Coś w tym jest.

Andrew: Mówię jej, że mnie zdradzała zanim się jeszcze poznaliśmy. Ona na to, co ty gadasz, a ja że kochałaś się z tym czy tamtym zanim się poznaliśmy. Zdradziłaś. To może się wydawać zabawne, ale tak właśnie rozumuje facet. To jest umysł samca. “Kocham cię i że co… z kim się bzykałaś?
– Nie znałam cię wtedy.
– Co mnie to obchodzi. Trzeba było poczekać!”

Tak funkcjonuje umysł faceta. On konkuruje ze wszystkimi twoimi byłymi, twoim stylem życia i rzeczami które zrobiłaś. Już na zawsze. To kobieta musi rozgryźć w jaki sposób podtrzymać jego poczucie męskości i przekonać go, że warto w nią zainwestować, bo ona nadal go szczerze ceni.

MLD: To prawda, tyle powiem. Byłem w związkach z parom dziewczynami które miały naprawdę niskie standardy i takie doświadczenie sprawia, że zaczynasz wszystko kwestionować, że ona była z kolesiami, którzy wiecie, nie wiem, z facetami o wątpliwej proweniencji, zastanawiasz się, co jest jej celem. Czego chcesz poszukując związku ze mną? Rozumiecie? To jest trochę… Kiedy jesteś z dziewczyną, która miała sporo facetów to zaczynasz się zastanawiać, czy ja naprawdę jestem jej pierwszym wyborem? Czy może po prostu bierze co popadnie? A ja nie chcę być z dziewczyną, która wybiera mnie bo nie ma wyjścia, bo co jeśli po drodze trafi się jej dobra partia, a ona nie widzi we mnie najlepszego kandydata?

Zostałam zraniona w przeszłości – Archwinger
Seksualna Wartość Rynkowa (SMV) – Rollo Tomassi
Panie, ile kosztuje wasza uległość i jak ustaliłyście tę cenę? | Kevin Samuels

Ja nie chcę użerać się z całą dramą i gównem po zerwaniu, nie chcę budować przyszłości z osobą, która może zostawić mnie na lodzie… kwestia tylko kiedy nastąpi. Rozumiecie, co mam na myśli?

Gdy przyjrzysz się tej sytuacji, to bez wątpienia są faceci lepiej zbudowani od ciebie, wyżsi, epatujący symbolami statusu, czy co tam jeszcze i gdy tak patrzysz na tę sytuację z szerszej perspektywy… Po co ona tutaj jest?

Rozumiem, ma jakieś tam poczucie swojej wartości ale jednocześnie… Nie wiem… Dlaczego tutaj jesteś? Dlaczego tamci faceci cię zostawili? Wiele pytań bez odpowiedzi. Upiory przeszłości zawsze do takich dziewczyn wracają. Wracają je nawiedzać, zawsze wracają.

Po latach bezmyślnego ruchania, ta nowoczesna kobieta chce teraz znaleźć sobie porządnego mężczyznę
Obsesja na punkcie zdzirowatej przeszłości to pośrednie stawianie na piedestale; załóż, że jest zdzirą, ale nie miej obsesji.

Brittany Renner właśnie się z nimi zmaga. Wiecie, to… To pociąga za sobą mnóstwo problemów i z czysto biologicznego punktu widzenia to jest ohydne. Instynkt podpowiada mi, że to ohyda. Mamy ten instynkt nie bez kozery. To nie tak że ktoś nam wmówił zachowania mizoginiczne. To i tak tylko slogan wymyślony przez elity. To jest po prostu odrażające gówno. Zwyczajnie ohydne.

Ufam swojemu instynktowi. Ohyda, obrzydliwa suko. Ilu wydymałaś? 20? 20 fagasów? Jesteś obrzydliwa. Ohyda! 20 facetów? Co ty zrobiłaś? Co sobie myślałaś? Zaraz zwymiotuję. Ohyda. Po prostu, obrzydliwe. Dlaczego? Bo to nie wymagało wysiłku od ciebie. Nie kosztowało cię to żadnego wysiłku, po prostu oddawałaś cipe na lewo i prawo. Dlaczego miałbym być z taką? Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego? Niech ktoś wytłumaczy mi dlaczego.

Osoby na czacie, zapraszam, piszcie dlaczego facet miałby się na to godzić. Dlaczego? Inna rzecz to to… Rzecz w tym… O jest komentarz: “To nie tak, że nienawidzę kobiet, bo to nie prawda, lecz to kobiety takie ja Esther, życzą mi śmierci z powodu moich przekonań, stąd taka moja ocena”. Zgoda.

Ale wracając, to jest zwyczajne obrzydliwe. Ohyda. Ohyda. Facetów to zwyczajnie odpycha.

Zobacz na: Czy temat rozwodów w manosferze jest przesadzony?
Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek
Rotacyjna poliandria – i jej egzekutorzy – F. Roger Devlin

Kobiece etapy niewierności – Michelle Langley
Zaledwie garstka mężczyzn rozumie ten aspekt kobiet
Ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej – Rian Stone

 

Wiązanie się ze starą panną to kiepski pomysł

https://rumble.com/v2xno81-wizanie-si-ze-star-pann-to-kiepski-pomys.html

 

 

 

 

Nicole – przed i po Fazie Olśnienia [ścianie]

 

Faza olśnienia [ściana] w pełni zaliczona

 

Kobiety cały czas racjonalizują Fazę Olśnienia [ścianę] mężczyznom i sobie samym

– Kobiety nie przykładają tak dużej wagi do (wyglądu faceta)?
– Dokładnie.
– Zwłaszcza gdy już jest dojrzalsza. Gdy jesteś młoda to jest inaczej.
– Czyli mówcie, że to bywa różnie?
– Nie, kiedy jesteś młodsza…
– Wraz z wiekiem nie ważne jak wygląda, wystarczy, że oddycha.
– Ponieważ wraz z wiekiem zaczynasz rozumieć…
– Że wygląd zewnętrzny to nie wszystko.
– Są rzeczy które naprawdę się liczą. Ważniejsze niż wygląd jest to co wnosi do związku. Stąd można często spotkać prześliczne kobiety wiążące się z facetem…
– Zastanawiasz się, dlaczego ona z nim jest.
– To w ogóle nie ma znaczenia (wygląd).
– Dla nas kobiet najważniejszy jest test kompatybilności, czy jest “to coś” w związku. Gdy czujecie się ze sobą dobrze, jest pomiędzy wami komunikacja…
– Wtedy wygląd nie ma dużego znaczenia. Atrakcyjność fizyczna to tylko taki bonus.
– Dokładnie, dodatek.