Dlaczego randkowanie z kobietą po traumach obniży twoje poczucie własnej wartości

Dlaczego randkowanie z kobietą po traumach obniży twoje poczucie własnej wartości

Kobiety cierpiące na CPTSD nie powinny udzielać randkowych porad innym kobietom

ReplicantPhish: Dlaczego randkowanie z kobietami po traumach obniży twoje poczucie własnej wartość jako mężczyzny.

Osoba doznająca traumy w wyniki niczego innego jak miłości, ale ponieważ jest to tak obce im uczucie, gdy już ją otrzymują, są o nią podejrzliwi, odrzucają ją, testują, karają osobę, która stara się ją pokochać, chyba, że spotkają kogoś, kto jest wobec nich zły.

RP: Kobiety karające mężczyzn za ich troskę względem nich. To dosyć częste zjawisko i nieźle pojebane. Okazywanie troski kobiecie po przejściach to dla mężczyzny w dużej mierze to jak obłożenie się kotletami i próba zbliżenia się do niedźwiedzia polarnego, czyli kobiety, w nadziei, że cię nie pożre żywcem oddając się swojej autodestruktywnej naturze. Innymi słowy, rozerwie cię na strzępy. Choć szczerze ci na niej zależało. Faceci z jej przeszłości mieli ją gdzieś, a ona mimo to ich kochała

…odrzucają ją, testują, karają osobę, która stara się ją pokochać chyba, że spotkają kogoś, kto jest wobec nich zły. Kiedy spotka kogoś dla niej złego, który także stosuje przemoc, zaniedbuje ją, dla nich to jest coś znanego, wiedzą, jak z taką osobą postępować i zamierzają kochać kogoś takiego z całego serca.

RP: Dokładnie. Podobnie jak w przypadku mojego poprzedniego materiału, cieszy, że ten temat staje się popularny wśród kobiet. Jest to rzecz oczywista dla nas mężczyzn, ponieważ większość mężczyzn raczej nie szuka kobiety, która będzie traktować nas źle.

Wręcz przeciwnie – chcemy kobiety, która będzie nas traktować dobrze, co prowadzi nas do tematu głównego, czyli dlaczego randkowanie ze straumatyzowaną kobietą obniży twoją samoocenę jako mężczyzny. Możesz być najpewniejszym siebie mężczyzną na całym świecie, czuć się takim, nawet jeśli nie jest to faktycznie prawda. Bez znaczenia. Twoja pewność siebie wyklucza wszelkie bzdury kierowane wobec ciebie. Masz to zwyczajne w poważaniu.

Tak czy inaczej, pewnego dnia poznajesz uroczą dziewczynę, uroczą, cudowną dziewczynę. Dostrzegasz jej wady, jej uszczerbki. Te skazy to czerwone flagi, które oczywiście jako takowe powinieneś traktować i trzymać się od niej z daleka, jako facet ignorujesz te ostrzeżenia.

Chcesz być inny, stać się nowym facetem i sprawić, by wszyscy jej byli wyszli na idiotów, ponieważ oni nigdy nie dostrzegli jej prawdziwego piękna. I potencjału, no nie? Jakie to urocze, nieprawdaż? Masz przejebane. Naprawdę przesrane. Wielu przez to przechodziło i zostali wyruchani.

Dlaczego? Dlaczego?

Kobieta, która doznała tak silnej traumy, że już nie potrafi rozpoznać dobra, kiedy uważa, że nie zasługuje na dobro, kiedy nie czuje nic w reakcji na dobro i dobre traktowanie, taka kobieta sprowadzi cię do jej poziomu straumatyzowania, by mogła poczuć się lepiej, poczuć, że ma racje, sprowadzi cię do poziomu traumatycznych bzdur – nie to, że jej trauma jest wydumana – sprowadzi cię do swojego poziomi i pokona doświadczeniem. Ona jest oswojona z tym, ty nie.

Twoje traumy życiowe to pikuś w porównaniu z jej kalibrem. Możesz być najpewniejszym siebie mężczyzną na świecie, o wysokiej samoocenie. Człowiek tytan, wielki człowiek. Z czasem owa kobiet posługując się swoim narcyzmem sprowadzi tego rosłego mężczyznę do maciupkiego, figurki mężczyzny z Lego. Jakże możesz tak o nią dbać i chcieć by stała się lepszą kobietą? Coś z tobą nie tak. Dziwaczny z ciebie mężczyzna. Taki facet – fuj. Och to powszechne “fuj”.

– Osoba konsekwentna, kochająca, troskliwa… “Co z tobą nie tak? Dlaczego mnie kochasz? To nie może być prawda. Pora na test”. Będą przeklinać na ciebie, wrzeszczeć, grozić zerwaniem związku. Przetestuję cię. Ale zaniedbujący, przemocowy, narcystyczny partner to jest to, czego potrzebuję, znam ten typ, więc będę cię kochać do końca świata.

RP: Oto sedno sprawy. Będą kochać to samo, do czego są przyzwyczajone. Uwielbiają traumę. Taka kobieta nigdy nie pokocha lekarstwa, bo to jest gorzkie i ohydne. Prawda?

– Jeśli chcecie rady, jak poznać czy randkujecie ze złym facetem z ust byłej przyciągającej dupków, to posłuchajcie. To jedno być z facetem, który ciężko pracuje teraz, ale co innego z takim, który obiecuje ciężką pracę w przyszłości. Nie umawiajcie się z facetem bez prawa jazdy – jeśli wydział komunikacji nie ufa mu na tyle, by prowadził pojazd, to nie ufajcie, że znajdzie miejsce w waszym sercu.

RP: Dodam od siebie, że gdy jej wszyscy byli to nic innego jak gówniane nieroby, czy w dużej mierze nieroby, faceci niskich lotów dolali oliwy do jej ognia traumy, to powinna być dla ciebie czerwona flaga. Jej przeszłość pokazuje, kim tak naprawdę jest. To jest to, do czego jest przyzwyczajona. Ten pierwszy, gdy da im coś innego, pokaże im że można inaczej, ona straumatyzuje cię tak, że sprowadzi do swojego poziomu. Więc zostaw ją, uciekaj, ocal swoje życie. Nie, jakiś facet powie, że może warto spróbować, może szybki numerek, niezobowiązujące bzykanko, ale nim się obejrzy, okazuje się, że cię uwiązała, zacznie tak cię dołować, aż nie sprowadzi do swojego poziomu bólu i cierpienia. Potem może cię pokocha. Nie, do tego momentu pewnie straciłeś w jej oczach szacunek, jeśli w ogóle go wcześniej miała do ciebie.

Andrew Tate wyjaśnia, jak kobiety tracą do ciebie szacunek
Prawdziwy powód, dla którego twój mąż nie chce się przed tobą otworzyć

– Nie zakochujesz się w czyimś potencjale, gdyby mógł taki być, to już by się stał, ale nie jest, więc zostaw go. Jeśli łapiesz się na tym, że szukasz dobrych wymówek za jego złe zachowania, przed rodziną czy znajomymi, to on nie jest dobry dla ciebie.

RP: To, co uwielbiam w kobietach, że to są gotowe tłumaczyć sobie dosłownie wszystkie gówniane zachowania ze strony określonych mężczyzn, nawet przed mężczyznami. Zabawne, że tłumaczy wybryki innego mężczyzny przed tobą jako mężczyzną tak, jakbyś miał to zrozumieć. Nie, ja nie jestem taki. Nie potrafię być z kobietą, której nie lubię. To nie ma sensu. I nie kręcą mnie kobiety, które nie potrafią się postawić. To nie tak, że lubię szorstkie i agresywne kobiety. Nie, lubię kobiety z kręgosłupem moralnym, które mają swoje zdanie, z którą można fajnie porozmawiać. Ale popychadło? Nie, to równie odpychające.

– Nie jesteś gotowa tego zaakceptować. Jeśli sprawia, że więcej płaczesz, niż się uśmiechasz, to nie jesteś w związku, lecz uwikłana w sytuację gdzie …

RP: Czy kobiety w ogóle powinny te słowa usłyszeć? No bez jaj.

– …powinnaś zostawić go. Kiedy nagle staje się milszy, gdy mówisz, że go zostawisz, niż jest, gdy jest przekonany, że z nim chcesz być, to nie dlatego, że cię pragnie, ale chce, by nikt inny ciebie nie zdobył. Nie dawaj satysfakcji takiemu, który jedyne, co do ciebie napisze to “Dzień dobry“, czy pisze do ciebie wyłącznie późno w nocy. Zasługujesz na kogoś, kto myśli o tobie cały dzień. Jeśli jest inaczej, to zerwij kontakt. Dajcie znać, jeśli chcecie część drugą.

Problemy z tatusiem – Czego kobiety tak naprawdę potrzebują od swoich ojców [Daddy Issues]
To badanie stawia kobiety w BARDZO niekorzystnym świetle.

– Jest wiele kobiet, które dorastały z matkami które były narcystyczne, toksyczne, przemocowe, itd., często, gdy widzi się kobietę skaczącą od jednego związku do drugiego, to pierwsza reakcja ludzi to zadanie pytania, gdzie był jej ojciec? Niekiedy ojciec jak najbardziej był w jej życiu, nie tu tkwi problem. Matka traktowała córkę źle, uszkodziła ją. Są też takie dziewczyny, których matki wmawiały im, że są szpetne czy głupie przez cały okres dorastania.

Mechanizm obronny - projekcja

RP: By dodać coś od siebie jako mężczyzna, podobne historie słyszałem dużo więcej razy, niż gotowy jestem przyznać… Tak… Kiedy słyszę, jak matka traktowała córkę, jak dosłownie wpędzała ją w kompleksy [projekcja], jak traumatyzowała ją swoim narcyzmem, przyznaję, brzmi to smutno, ale będąc mężczyzną gasi to we mnie jakiekolwiek pożądanie. Dla mnie osobiście pojęcie miłości takiej kobiety będzie bardzo wypaczone, bardzo wypaczone. Nie pozna miłości, nawet gdy ją w twarz uderzy, puści ją mimochodem i zastąpi tym, co uważa za miłość, czyli: bólem.

Przyznaję, gryzie mnie sumienie za te wszystkie zostawione kobiety, gdy tylko wyznały mi swoje traumy, czy to ze strony rodziny, chłopaków, związków co tam jeszcze. To ją całkowicie dyskwalifikuje, bo z mojej perspektywy jej bagaż w ten czy inny sposób w przyszłości odczuję ja sam. Będąc z nią sam doznam traumy z powodu jej przeszłości. To nie tak, że uważam się za moralnie dobrego, dobrą osobę mówiąc te słowa, chodzi o argument – kobiety z kurewsko potężnym bagażem traum nie są dla określonych mężczyzn kandydatkami do randkowania.

– Pewnie mężczyźni zrujnowali jej samoocenę, gdy dorastała i nawet gdy wcześniej nie były w żadnym związku. Co więcej, nie nauczyli jej niczego na temat poruszania się po świecie. Nie ostrzegli jej, nie nauczyli niczego. Dlatego właśnie założyłam moją platformę. Przyglądając się kobiecie z taką historią i patrząc jakich mężczyzn wybiera, łatwo zrozumieć, że stoi za tym jakaś przyczyna i niekoniecznie związana jest z jej ojcem. Pamiętajcie o tym, gdy ferujecie wyroki wobec kobiet.

RP: Mając to na uwadze, dziwi mnie, dlaczego kobiety nie podnoszą tego argumentu, gdy zaczynają mówić o mężczyznach, że jej typem jest traumatyzujący ją przemocowiec? Ponieważ do takiego typa jest przyzwyczajona.

Życzę miłego dnia.

Zobacz na: Żelazne Zasady Rollo Tomassiego
Seksualna Wartość Rynkowa (SMV) – Rollo Tomassi
Tinder i początek „randkowej apokalipsy”.
Dlaczego współczesne kobiety są nierandkowalne – dr Mark McDonald
Feministyczna Apokalipsa – Karen Straughan
Drogi SIMPie: Kobieta, której pragniesz, nigdy cię nie będzie szanować – S.G. Cheah
Pomogłam mojemu bratu z aplikacjami randkowymi. Teraz mam depresję.
Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

 

Dlaczego randkowanie z kobietą po traumach obniży twoje poczucie własnej wartości

https://rumble.com/v4etuyi-randkowanie-z-kobieta.html