Zdradziła? Prawdopodobnie na to zasłużyłeś.

Zdradziła? Prawdopodobnie na to zasłużyłeś

To wciąż mój ulubiony post, jaki kiedykolwiek napisałem dla żonatych mężczyzn. Nikt nigdy nie myśli, że zasługuje na bycie zdradzanym, ale niech mnie szlag, jeśli zdecydowana większość mężczyzn na to nie zasługuje.

Człowieku, jesteś jak jeden z tych środków do usuwania farby na podczerwień. Straszny w obsłudze, ale jakie wyniki!!! – Recenzja tego artykułu.

Lubię czasem przeglądać dział ogólny na portalu reddit. Zwykle znajduję kilka uroczych filmów o zwierzętach, które mogę pokazać żonie. Nieuchronnie zawsze pojawi się jakieś niewiarygodnie męskie marudzenie dla beciaków.

Na przykład

Walentynki i obciąganie

Ani razu nie zwrócono uwagi na to, że faceci narzekający na to, że ich kutasy nie są ssane, najprawdopodobniej nie są facetami, których kutasy są warte ssania. Prace domowe jako gra wstępna, żebranie, bla bla bla. Ci faceci żenią się i pierwszą rzeczą, którą decydują się zrobić, jest stać się niewiarygodnie nieatrakcyjnym.

Co prowadzi mnie do pierwszej kwestii. Powodem, dla którego tak łatwo jest pieprzyć zamężne kobiety, jest ten sam powód, dla którego tak łatwo jest pieprzyć kobiety z chłopakami. Kiedy kobieta jest singielką, konkurencją jest każdy. Kiedy kobieta jest “zaangażowana w mniej lub bardziej formalny związek”, konkurencją jest tylko jedna osoba. I założę się, że ta jedna osoba jest najprawdopodobniej gigantyczną nudną gnidą. Więc kiedy młodszy lub starszy Chad (pozdro dla 60+ latków) pojawia się i decyduje, że chce ją… jasna cholera. To jak jedzenie w restauracji z gwiazdkami Michelin po tym, jak przez ostatnie 9 lat jadłeś mrożone obiady.

Co prowadzi mnie do mojej drugiej kwestii. Jeśli twoja żona pieprzy się z kimś innym lub chce pieprzyć się z kimś innym, pomyśl przez chwilę, że jesteś facetem, który zasługuje na bycie zdradzanym. Jeśli twoja żona jest tak wysokiej jakości, jak prawdopodobnie twierdzisz, że jest, to czy nie zasługuje na kogoś lepszego niż smutny worek gówna, którym jesteś? Teraz, jeśli jesteś zajebisty, to czy nie zasługujesz na kogoś lepszego niż kłamliwa, zdradzająca, niewdzięczna harpia, która jest twoją pizdą? W takim razie, dlaczego jeszcze się nie szukasz prawnika? Ponieważ prawda jest taka, że bardziej prawdopodobne jest to pierwsze, a nie drugie.

Ty, mój drogi anonimowy czytelniku, jesteś najprawdopodobniej typem faceta, który zasługuje na bycie zdradzanym. Twoja żona, najprawdopodobniej, nadal z jakiegoś przeklętego powodu znosi twoje wysrywy. Więc kiedy twoja żona pieprzy się z innym kolesiem, ponieważ jesteś do bani, dlaczego wkurzasz się na swoją żonę? Dlaczego nie jesteś wkurzony na samego siebie? “Obiecała! Nasza przysięga!” możesz jęczeć ile chcesz. Jednak mogę ci zagwarantować, że jej śluby i obietnice nie były składane smutnemu workowi gówna, jakim jesteś, ale wspaniałemu facetowi, za którego myślała, że wyjdzie za mąż. I jestem pewien, że twoje śluby też nie składałeś harpii, która siedzi na kanapie i żre chipsy ziemniaczane przez cały dzień.

Więc podejmij działanie. Albo siedź tam gdzie siedzisz, jęcz, marudź i narzekaj, że to niesprawiedliwe. Albo poświęć czas, energię i wysiłek, aby być facetem, którego nie warto zdradzać – facetem, który może rzucić jej tyłek i poderwać tę zdzirę Dorotkę z sąsiedztwa bez problemu, podczas gdy twoja żona pakuje swojego graty i wyprowadza się z twojego domu.

Wersja „za długie, nie przeczytałem” – większość z was zasługuje na bycie zdradzanymi.

Uwaga dodatkowa: Podejście typu „za długie; nie przeczytałem” dewaluuje twoje wysiłki.

Źródło: The Trope of the Beta Male Married Husband

Zobacz na: Mężczyźni bez ramy i rzeczy, które robią – Whine More Please
Nie jesteś Dorianem Yatesem
Czy temat rozwodów w manosferze jest przesadzony?
Czy rozwody są zaraźliwe?
Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza
Co robić gdy żona zdradziła | Operacja “Spalona Ziemia”
Co to jest Przerażenie [dread]; albo, dlaczego nikt nie ma jakiejkolwiek ramy – Rian Stone
Dlaczego ona wariuje, kiedy odzyskujesz swoją męskość?