Dlaczego ona wariuje, kiedy odzyskujesz swoją męskość?

Dlaczego ona wariuje, kiedy odzyskujesz swoją męskość

Główna rozgrywka [Main Event] I kanapka z tuńczykiem z roztopionym serem na rozpoczęcie sezonu baseballowego! Estetyka świeżego chleba.

Rian Stone: Widzę, że nadeszło lato i mecze baseballowe znów się odbywają. Otworzą kopułę nad stadionem. Zajmijmy miejsca. Zróbmy szybką kanapkę z tuńczykiem z roztopionym serem. Nie wiem, czuję, że to taka baseballowa rzecz. Nie mam ochoty robić hot doga. To dość proste. Serrano, pikle, trochę musztardy. Puszka tuńczyka. Żona upiekła mi świeży chleb, więc podpiekę kromkę i zrobię otwartą kanapkę. To tak naprawdę nie są wskazówki. Po prostu naśladuj to, co robię. To całkiem proste.

Jeśli oglądałeś mój filmik o Przerażeniu [Dread], to być może widziałeś, jak nawiązuję do czegoś, co nazywa się Główną Rozgrywką [Main Event, krytyczne wydarzenie]. Nie jestem w stanie przedstawić tutaj tej koncepcji w tak dobry sposób, na jaki zasługuje to zjawisko. Naprawdę będziesz musiał o tym poczytać. Faceci tacy jak Athol Kay i Ian Ironwood dużo o tym mówili. Tak samo, jak Bluepill Professor. Przejdziemy przez to co to oznacza, dlaczego tak się dzieje, i co można z tym zrobić.

Co to jest Przerażenie [dread]; albo, dlaczego nikt nie ma jakiejkolwiek ramy – Rian Stone
Gra w Przerażenie [Dread]. Co dokładnie chcesz, żeby robiła dla ciebie twoja kobieta – Rians Stone

Jedną rzeczą, którą należy z tym zrobić (…) Może zauważysz, że usunę z niej nasiona i użyję tylko jadalnej części papryki. Zaufaj mi, jeśli użyjesz całej papryczki Serrano na jednej otwartej kanapce z tuńczyka z roztopionym serem, to będzie o wiele za ostra.

W każdym razie, nakreślę ci obraz. Jesteś facetem, który na pierwszym miejscu stawia wszystkich oprócz siebie. Żenisz się ze swoją pierwszą dziewczyną, która w najmniejszym stopniu to docenia. Może masz dzieci, może nie. Jednak zauważyłeś, że ten początkowy, seksualny dreszczyk emocji związany z bliskością dwójki osób, dziewczyny desperacko pragnącej walidacji [akceptacji] i faceta desperacko pracującego na nią, zaczyna słabnąć.

Szybko smaruję ją odrobiną masła. Opiekam tylko jedną stronę na patelni. Dzięki temu nie wysycha, kanapka jest chrupiąca, a jednocześnie nie ma przypieczonego spodu, który kaleczy ci usta, kiedy próbujesz ją jeść.

Tak czy owak, jesteśmy parą przyzwyczajoną do bzykania się jak króliki. A kończy się na seksie raz w miesiącu, raz na kwartał, raz na rok. A potem, ośmielę się powiedzieć, po prostu nie uprawiacie seksu. Niektórzy z najgorszych facetów w tym temacie, jakich widziałem, obywali się bez seksu nawet przez dekadę. Powinienem powiedzieć, że łamie mi to serce, ale w pewnym sensie sami to sobie zrobili. W każdym razie ostatecznie trafiają do naszej przestrzeni. Dostajemy te ciasteczkowe ludziki. Pokazujemy im Rollo Tomassiego, Athola Kay’a, Iana Ironwooda. Besztam ich jak sierżant musztry, dopóki nie przejdą na drugą stronę wykuci jak żelazo. Nabierają formy. Przepracowują lata frustracji na tych treningach. Doprowadzają swój umysł do porządku. Zamieniają swoje słabe modele mentalne na zdrowsze i, co ważniejsze, bardziej skuteczne. Nagrałem też filmik na temat liny holowniczej o długości 300 metrów. W zasadzie tę pracę wykonujesz sam, samodzielnie.

Modele mentalne, głębokie historie i prawdziwa obserwacja

Cofając się do przygotowywania kanapki – kiedy przygotowujesz część z tuńczykiem, po prostu użyj normalnej puszki tuńczyka. Dodaj do niego pokrojone pikle, dodaj paprykę Serrano, a następnie wystarczającą ilość majonezu, aby połączyć wszystko razem. Nie zgadzam się z tymi ludźmi, którzy zamieniają to w majonezową kanapkę z odrobiną warzyw i mięsa. Jak zawsze używam japońskiego majonezu. Nie wiem, co to jest. Myślę, że dodają do niego mniej cukru. Lecz jak widzisz, to wystarczająca ilość, aby utrzymać wszystko razem. Zacznij powoli, z czasem dodaj więcej. Możesz dodać trochę pieprzu i soli.

Lina holownicza o długości 300 metrów. No tak. Wykonujesz tę pracę samodzielnie. Wiem, że jako małżonkowie możemy powiedzieć, że jesteśmy w zespole. Ale ty jesteś sam. Nigdy o tym nie zapominaj. Nikt się o ciebie nie troszczy i to jest w porządku. Ale to nic, jest dobrze. Uczysz się, jak stać się atrakcyjnym lub jak na powrót stać się atrakcyjnym. Uczysz się, jak przestać być nieatrakcyjnym. Zaczynasz wyglądać stosownie do roli, do roli samorealizującego się, charyzmatycznego, godnego miłości mężczyzny.

Przygotuj ją do opiekania. Zwykle te urządzenia mają tylko niską, średnią i wysoką temperaturę. Po prostu ustawiam je na wysoką temperaturę i zabieram się do roboty. W tym momencie należy położyć kanapkę na ruszcie, a następnie położyć na niej trochę startego sera. Podczas grillowania czekamy, aż z sera zrobi się skorupka, a potem ją wyciągamy.

Tak więc charyzmatyczny facet. Ta żona lub ten długoterminowy związek, w którym tak długo zawodziłeś, rzecz w tym, że ta dziewczyna jest całkowicie nieświadoma, dlaczego tak się dzieje. A ty jej tego nie mówisz. Dlaczego miałbyś to robić? Jeśli to zrobisz, to albo sprawisz, że założy, że nie doprowadzisz tego do końca (…) Oczywiście, że tak by zrobiła. Nie kończyłeś tego wcześniej, prawda? Albo założy, że doprowadzisz to do końca i to sprawi, że poczuje się źle. Tak więc subtelnie, podświadomie to sabotuje. Nie ma takiego zamiaru, po prostu czuje się źle. I czuje się gorzej, gdy ty czujesz się lepiej. Zachowujesz więc całą tę pracę dla siebie. Ona nie chce o tym słyszeć. I utrudni ci to, jeśli o tym usłyszy. Koniec końców coś się dzieje. Nie dzieje się tak przez cały czas i nie dzieje się tak z każdym, ale tak się dzieje. Widzisz, jeśli masz szczęście i masz kobietę, która dobrze do ciebie pasuje, taką, która jest na bieżąco, nie ma poważnego kompleksu tatusia albo jest pokrzywdzona w inny sposób, bardziej niż przeciętna dziewczyna, to zobaczy, że robisz krok naprzód i dostosuje się do ciebie. Tego właśnie chciała.

Ufa swoim instynktom i robi to, co musi, aby jej mężczyzna był szczęśliwy. Jeśli to ty, to świetnie. Jesteś jednym z niewielu, jesteś dumą, jesteś jednym z 20% najlepszych. Jednak dla większości z was, chłopaki, tak się nie dzieje. Wasza kobieta jest całkowicie zdezorientowana. Jej mężczyzna staje się lepszy. Ona wciąż pozostaje w tyle. A każdy wie, że ta historia kończy się tylko w jeden sposób. Tak więc dziewczyna idzie do skrzynki z narzędziami i zaczyna używać wszystkich narzędzi, które kiedyś działały.

Mówiąc o tym, co kiedyś działało, ta kanapka naprawdę mi pasuje. Usiądźmy wygodnie. Popatrzmy, jak otwierają kopułę. Smacznego.

Narzędzia, których zawsze używała, które kiedyś działały. Próbowała narzekać. Próbuje się złościć. Próbuje udawać, że jest zraniona, żebyś mógł ją chronić. I próbuje cię przekarmić w czasie gdy robisz redukcje. Jeśli się cofniecie, to zobaczycie, że mam filmik na temat różnych rodzajów manipulacji. Przynajmniej obczajcie go na moim blogu. Rzecz w tym, że nadal nie czuje się przez to podniecona. W jej głowie jest po prostu zbyt wiele bagażu z przeszłości, dotyczące tego jak sprawy się układały. Lecz w tylnej, małej części jej małego, dziewczęcego mózgu zaczyna coś czuć. To mała iskra. I ta iskra w końcu zamieni się w ogień. A kiedy tak się stanie, nie będzie już mogła tego ignorować. I to właśnie nazywa się Główną Rozgrywką [main event]. Jeśli nie słyszałeś o terminie „komfort test,” to jest to test, w którym dziewczyna próbuje uzyskać zapewnienie, że jej nie zostawisz. A Główna Rozgrywka jest matką wszystkich tego typu testów na komfort. To ostatni fortel, aby znaleźć odrobinę stabilności.

Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone

Jakie miejsce zajmuje w twoim życiu? Co musi zrobić, aby tam być? Co próbujesz osiągnąć? Dlaczego czuję to autentyczne pożądanie do tego mężczyzny? Przez ostatnie kilka lat to było idiotyczne. To wszystko jest podświadome, ale istnieje i tam jest.

Ostrzegam cię, wielu facetów myśli, że doświadcza głównej rozgrywki, ale tak naprawdę tak nie jest. Dostają dziewczynę, która zaczyna się złościć, zaczyna próbować się komunikować, zaczyna dopuszczać się wszelkiego rodzaju błazeństw, aby przyciągnąć cię z powrotem do siebie, zassać do swojej ramy, aby wszystko wróciło do poprzedniego stanu.

Jesteśmy istotami z przyzwyczajeniami i nic nie denerwuje nas bardziej niż to, że ludzie nie zachowują się tak, jak tego od nich oczekujemy. Jednak to nie jest główna rozgrywka. Główna Rozgrywka jest czymś instynktownym. Mówiłem już wcześniej, że jeśli nie ma zasmarkanych baniek z nosa, jeśli nie jest w stanie ułożyć zdania nie jąkając się przy tym, to nie jest to główna rozgrywka. To najsilniejsza reakcja emocjonalna, jaką kiedykolwiek zobaczysz u kobiety.

W tym miejscu dużo mówimy o uległości. Jest to słowo nacechowane emocjonalnie, ale to jest dokładnie to, co jest tutaj. To najsilniejszy przejaw uległości, jaki mężczyzna kiedykolwiek zobaczy w swoim związku. To wtedy, w głębi serca podporządkowuje się tobie, temu silnemu, charyzmatycznemu, wartościowemu mężczyźnie, temu, którego podziwia.

To facet, który ma odpowiednią mieszankę pożądania i otuchy, alfy i bety, serotoniny i dopaminy. I właśnie wtedy wiesz, że już nie udajesz. To moment, w którym wiesz, że naprawdę ci się udało. Odzyskałeś kontrolę. Być może po raz pierwszy w życiu. Przewodzisz w swoim związku, więc tego nie spieprz, duży chłopcze. A ten pierwszy krok do tego, co robisz w tym momencie, nazywa się mową pojednania się z Jezusem. Ale to temat sam w sobie.

Będziesz musiał wypatrywać następnego filmiku, w którym będę miał okazję to omówić. Podsumowując, jeśli wdrażasz swój Męski Plan Działania i uzyskasz jeden z tych trzech pozytywnych wyników (…) Cóż, dwa pozytywne wyniki. Jeden jest pozytywny wyłącznie dla ciebie. Po pierwsze, wkracza do akcji i podejmuje wyzwanie. Po drugie, walczy z tobą na każdym kroku, dopóki nie doświadczysz Głównej Rozgrywki. Albo tak, może jej kompleks tatusia jest zbyt poważny i po prostu daje za wygraną, wypisuje się z tego związku. Nic nie można na to poradzić. Ale i tak jesteś gotowy na jej zastąpienie. Po prostu idź dalej. W każdym razie, dziękuję wam, że oglądacie ten filmik.

Uwaga: Chociaż opisuję prawdopodobne wyniki, nie jestem wróżbitą. Nic z tego nie jest gwarancją, a jeśli tego oczekujesz, będziesz rozczarowany. Jeśli zrobisz te dziesięć prostych rzeczy, to jest to heurystyka, nie jest to życie w bańce.

Zostałeś ostrzeżony. Nie bądź głupi. Nie jedz farby.

 

Dlaczego ona wariuje, kiedy odzyskujesz swoją męskość?

https://rumble.com/v307x9b-dlaczego-ona-wariuje-kiedy-odzyskujesz-swoj-msko.html