Singielki 35+ chcą mieć dzieci, ale czy mężczyźni chcą zakładać rodzinę ze starą panną?

Singielki 35+ chcą mieć dzieci

Gigi Azmy: No dobrze, czas ma poważną dyskusję. Ostatnio zorganizowałam grupę dyskusyjną dla kobiet w wieku 35 lat i więcej, w celu spotkania się i porozmawiania o związkach. Jeśli ktoś jest zainteresowany zorganizowaniem lub poprowadzeniem przeze mnie grupy lokalnie, czy nawet w Sieci, zakładając że znajdziesz chętne osoby do udziału w takim spotkaniu, jestem chętna takie wydarzenie poprowadzić. Ale wracając – rozmawiam z tymi kobietami w ramach wspomnianej grupy i okazuje się, że powodem, dla którego zgłosiły się do udziału jest panujące wśród nich poczucie, że starzeją się, akurat w tej konkretnej grupie każda z uczestniczek miała 38 lat, o których to kobietach będę mówić.

ReplicantPhish: Zanim wrócimy do tematu tych 38-letnich kobiet – ta, niezły ubaw. Witam, ponownie, ReplicantPhish z tej strony. Miło znów się z wami spotkać. Osławiony, wielkoduszny ReplicantPhish. Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze, że mieliście udany tydzień. Pozostało zaledwie kilka dni do końca tego roku, ciekawe, co nam przyniesie?

(Nikogo to nie obchodzi)

Dzisiaj przygotowałem materiał o kobietach opowiadający o tym – lub narzekających, jak kto woli – raczej żalących się na to, że 35. wiosna za nimi i nie mają dzieci, ani faceta. Ktoś zaraz powie – niechciane kobiety [stare panny, niedobitki]. Sheng-nu. Tak, sheng-nu, co w języku chińskim funkcjonuje jako określenie singielki po 27. roku życia. W Chinach bowiem przysłowiowa “ściana” zaczyna się po 27. roku życia kobiety, nie po 30-stce jak na Zachodzie.

My jesteśmy tolerancyjni pod tym względem – a w niektórych krajach Europy ta granica to nawet 25 lat, czyli wiek przed którym kobieta musi wyjść za mąż. Dla niektórych kobieta po 35. roku życia, bezdzietna, szukająca faceta by założyć rodzinę to…

Śmieci! Na śmietnik z nią!

…nic atrakcyjnego tak naprawdę.

Związek z taką kobietą to osobny temat, ale założenie rodziny z kobietą w tym wieku…

(Lachon ma problemy)

Tak. Co robiłaś przez ostanie 15+ lat, że nie przyszło ci do głowy, żeby wcześniej się za to zabrać?

– Musisz przespać się z wieloma, wieloma facetami.

– Jeśli chcę sprzedawać moja pusię, to w czym problem?

ReplicantPhish: Oczywiście, w grę wchodzi także kariera, itp. Ale dość tego ględzenia! Nie po to tu jesteśmy. Zaczynamy zatem!

Gigi Azmy: Rozmawiam z tymi kobietami w ramach wspomnianej grupy i okazuje się, że powodem, dla którego zgłosiły się do udziału jest panujące wśród nich poczucie, że starzeją się, akurat w tej konkretnej grupie każda z uczestniczek miała 38 lat, o których to kobietach będę mówić teraz i wszystkie miały dokładnie ten sam problem – mam 38 lat, umawiam się z mężczyznami, ale nie jestem w związku monogamicznym.

ReplicantPhish: 38-letnie panie nadal otwierają nogi jakby miał 20 lat i chcą mieć dzieci. Doprawdy, każdemu facetowi w to gra, każdemu. Doprawdy, atrakcyjna perspektywa dla faceta.

Gigi Azmy: Ich zamiarem – przy czym nie dotyczy to koniecznie każdej kobiety – celem tych pań było to, by wyjść za mąż i założyć rodzinę i mieć dzieci. Co czwarta kobieta nie chciała mieć dzieci. Każda z nich pragnęła co najmniej wyjść za mąż, a większość pragnęła również posiadać dzieci. Postawcie się w mojej sytuacji. Wyobraźcie sobie – siedzę razem z nimi i kobieta, która ma 38 lat…

ReplicantPhish: Wiem, wiem, 38. 38 – musiałaś to podkreślić.

Gigi Azmy: 38-letnia kobieta mówi do ciebie: Gigi, mam 38 lat, chcę wyjść za mąż i mieć dzieci, ale tak naprawdę nigdy nie udawały mi się dłuższe związki.

ReplicantPhish: Otóż to. To jest właśnie to. Bingo! Goniła za k*tasem. Wspominałem to już nieraz w wielu wcześniejszym materiałach, że mężczyźni powinni sobie uświadomić, że istnieją kobiety, które do 30-stki czy nawet 40-stki nigdy nie były w jakichkolwiek faktycznych związkach romantycznych z prawdziwego zdarzenia. Te ich “związki” to nic innego jak dłuższe epizody z j*bakami, tylko dla seksu, przelotne związki.

Żadna tam dziewczyna, jak to niektórym facetom może się wydawać, nic z tych rzeczy, raczej w charakterze (kawałku płótna do wycierania) seksualnej zabawki dla specyficznego typu facetów, przez znaczną część swojego życia.

A potem taka laska chce wyjść za mąż. Dziwny ale zarazem piękny to widok, gdy taka kobieta zdaje się nie uświadamiać sobie, że niszczy siebie.

Szczerze myślę, że wiele kobiet zdaje sobie sprawę, że czas nieubłagalnie płynie, ale równolegle mają naiwne przekonanie, że mężczyźni nie dostrzegają, że ona nie jest już tak dobra, jak lata temu być może była. Dlaczego jako facet miałbym chcieć teraz brać z tobą ślub? Zabawić się, owszem, ale coś poważniejszego? Nie ma mowy. Zwłaszcza, kiedy nie byłaś w żadnym poważniejszym związku w przeszłości. Dlaczego uważasz, że to ja będę twoim czempionem, kapitanem, który cię uratuje? Byłą szm*tę? Niekoniecznie takową była, tak tylko mówię. Ale w obecnych czasach ostrożność jest szczególnie wskazana.

Gigi Azmy: Ale nie miałam dużych sukcesów na polu dłuższych związków. Obecnie od 6 miesięcy jestem w związku, ale kompletnie nie mam pojęcia, kompletnego pojęcia, dokąd ten związek zmierza. W ogóle nie rozmawiamy na temat bycia parą na wyłączność, bycia związkiem monogamicznym, o tym, czego on oczekuje w przyszłości, on w ogóle nie spytał mnie, czego ja oczekuje odnośnie przyszłości naszego związku.

ReplicantPhish: On zabawia się z tobą. Jest z tobą tylko dla seksu. Proste. Kolejna naiwna postawa popularna wśród wielu kobiet, czyli przekonanie czy wiara, że mężczyzna jest teraz z nią, bo ja r*cha. Jest z tobą na TERAZ. Nie ożeni się z tobą czy zbuduje dłuższy związek. Jest z tobą na teraz. Wiele kobiet tego nie pojmuje. Nie będę kłamał, jest spoko, działa to na naszą korzyść.

Mi to nie przeszkadza. Fakt, że zalewasz jej formę i ona jest przekonana, że wasza relacja to coś więcej, jest dalece intrygujący. Może to dlatego, że faceci potrafią dobrze udawać i kłamać? Niektórzy faceci, niektórzy, ja osobiście tak nie robię, jestem porządnym facetem.

Gigi Azmy:  …jak on widzi naszą przyszłość, nie zapytał, czego ja oczekuję od naszą przyszłość, ale bawimy się razem dobrze.

ReplicantPhish: Nic dodać, nic ująć. O to w tym wszystkim chodzi, nie? O zabawę.

Gigi Azmy:  Zamurowało mnie. Ona ma 38 lat, Ma trzydzieści…, trzydzieści…, trzydzieści osiem lat i nadal zachowuje się jak dwudziestotrzylatka.

ReplicantPhish: Wielu facetów o tym wie, wielu. Ludziom wydaje się, że my narzekamy tylko, ale my pokazujemy rzeczy oczywiste. Jako faceci wiemy o tym, dlatego też tak wiele kobiet jest singielkami, ponieważ obecnie mężczyźni mają tego świadomość, znają reguły gry, znaczna większość mężczyzn posiada tę wiedzę i bardzo dobrze. Więcej facetów powinno posiąść tę wiedzę, a później tylko patrzeć, ja rozwinie się sytuacja. Ciekawe.

Gigi Azmy:  Dalej opowiada mi historię gdzie to oni nie podróżują i jak to wspaniale się nie bawią.

ReplicantPhish: Czyli w zasadzie się r*chają.

 

O jednego pindola za dużo…

 

Gigi Azmy:  Ten motyw zabawy był motywem dominującym w przypadku wszystkich tych kobiet.

ReplicantPhish: Tak, każda z nich jest inna…

Gigi Azmy: Wspólna cecha historii każdej z nich…

ReplicantPhish: …ale w gruncie rzeczy są takie same,

Gigi Azmy: …każdej z pozostałych uczestniczek, da się ująć jednym zdaniem: “ale przecież mamy tyle frajdy”.

ReplicantPhish: Dokładnie. Dlatego właśnie ReplicantPhish nie zamierza nigdy odwodzić kobiet od zabawiania się. Moją misją jest wręcz jeszcze mocniejsze zachęcanie ich do tego. Kobiety powinny podkręcić śrubę. Rok 2021 niech będzie wysypem zołzowatych dziewczyn, przeciętnych, nudnych lasek, które myślą że są wspaniałe. Rok 2021. Jeszcze więcej! Więcej facetów będzie zaliczało! Więcej wykorzystywania facetów do seksu. Więcej manipulowana facetami, traktowania ich z pogardą. Żyjcie jak na kobietę przystało! Więcej, więcej tego! Uważajcie panowie, by nie stać się jednym z tych nieszczęśników [próbujących z dziwki zrobić żonę].

Oto dlaczego mężczyźni powinni traktować kobiety tak, jak one chcą być traktowane.
Rozwiązłe kobiety. Świat staje się bardziej hedonistyczny dzięki kobiecemu wyzwoleniu.

Gigi Azmy:  To właśnie robiłam przez te wszystkie lata. Niekończąca się zabawa. Od jednego festiwalu do drugiego, od jednej imprezy do drugiej, z jednego kraju do drugiego, z jednej rzeczy do drugiej, od jednego programu, wypadu, doświadczenia do drugiego. Ale Gigi, przecież tak świetnie się bawię!

ReplicantPhish: Tak, baw się dalej, a zanim się zorientujesz, po przekroczeniu pewnego etapu skończysz z kotami na kolanie. Takie życie. Najlepszego.

Gigi Azmy: Jeśli pragniesz stać być matką i opiekunką rodziny, jeśli chcesz przyciągnąć do siebie mężczyznę, który powie tobie, że chce być z tobą, wybiera ciebie, to musisz wybrać inne priorytety, niż zabawa.

(Że co?)

ReplicantPhish: Przestań im to mówić! Przestań. Daj im się bawić. Należy im się jak najwięcej przyjemności. To nagranie jest autorstwa Gigi Azmy, jeśli poprawnie wymawiam jej nazwisko. Stosunek łapek w górę i w dół wydaje się interesujący. Nie robię tego celowo, ale w przypadku każdego omawianego przeze mnie nagrania ta proporcja zawsze jest interesująca. O co tutaj chodzi? Ale rozumiem – w końcu “dziewczyny chcą się bawić”. Zatem panowie, uświadomcie to sobie, a wiele rzeczy zacznie nabierać sensu. Zaufajcie mi. Ile można to kontemplować? Wyrzuć to z siebie w końcu.

Gigi Azmy: Jeśli twoje życie [energia którą emitujesz] to wyłącznie chęć bawienia się, to facet odpowie ci tym samym – chcę się tylko bawić! Jeśli zrezygnujesz z nastawienia, że tylko i wyłącznie gotowa jesteś być w związku, poświęcić czas i energię…

ReplicantPhish: Mając 38 lat, wydaje mi się, że czas już został przez ciebie zmarnowany. 38 lat i dopiero szukasz męża? To właśnie kocham w feminizmie głoszącym wyzwolenie kobiet: wmawia się kobietom te bzdury i niech w nie wierzą, a my faceci możemy przyglądać się i myśleć sobie, czy one tak na serio? Tak, na serio, a my możemy patrzeć i śmiać się. My, okrutni faceci, haha, możemy się z nich śmiać. Tu pewna uwaga z mojej strony. U kobiet podoba mi się to, jak wiele z nich jest w stanie poświecić siebie i swój czas dla pieniędzy. Wyłącznie dla pieniędzy.

– Jeśli chcę sprzedawać swoją pusię dla pieniędzy, to w czym problem?

ReplicantPhish: Pieniądze można odzyskać, ale straconego czasu nie. Zastanówcie się, obecnie mamy tak dużo kobiet po 30-stce, które zmarnowały czas mając te dwadzieścia i więcej lat. Bawiły się do woli, ale skąd u nich przekonanie, że teraz jakiś facet będzie ją chciał? Oczywiście są faceci szukający zabawy, kobiety z którą mogą baraszkować, wtedy owszem, znajdziesz sobie faceta. Ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że kaliber mężczyzn, którzy chcieliby założyć z tobą rodzinę, którzy są w stanie więcej ci zaoferować, ponieważ widzą w tobie więcej jako kobieta., którzy widzą w tobie matkę waszych dzieci, od takich mężczyzn dostaniesz znacznie więcej niż od facetów szukających zabawy. Wielu facetów poświęca praktycznie nic dla kobiety szukających zabawy. Taka kobieta daje siebie facetom i potem zastanawia się, dlaczego nie może znaleźć faceta, gdy jest starsza.

Gigi Azmy: W przestrzeni gdzie wiem, że jestem ceniona, że zostałam wybrana, gdzie razem jako związek idziemy do przodu. Jeśli nie tak wygląda wasza relacja, to dlaczego, dlaczego mam marnować swój czas? Jako kobiety zostałyśmy nauczone 2 rzeczy:

ReplicantPhish: Bycie płótnem do wycierania podłogi? Nie, nie, bez żartów. Powinienem powiedzieć szm*tami i zrzędami. Lepiej nie.

Gigi Azmy: Wyluzuj, daj się ponieść życiu, a wszyscy będą cię lubić.  Druga rzecz – zabawa. Jeśli się bawisz, uprawiasz seks i robisz, co chcesz, wszyscy będą cię lubić. To właśnie jedna z nich mi powiedziała, że jest w związku z facetem, najlepszym w jej życiu, ale ona wyłącznie chce iść z nim do łóżka. Pytam ją, jak się czuje, lub co czułaś, kiedy zaciągnęłaś go do łóżka, by się zabawić, po czym on zniknął, zostawił ciebie podobnie jak pozostali i dlatego jesteś sama…

ReplicantPhish: Znów, to, czego kobiety nie pojmują, a co my doskonale wiemy, że to bez znaczenia. Nie ma znaczenia jak bardzo pragniesz seksu przed samym aktem [ocipienie], bo mężczyźni są gotowi robić głupie rzeczy, by dobrać się do owocu i gdy już go dostaną, dla niektórych facetów zostałaś zaliczona i cię zostawia. Postanawia cię zostawić – padasz ofiarą ghostingu. Zniknie jak zjawa. Boże! “Już nigdy więcej mnie nie zobaczy!” Ale beka. Panowie, nie róbcie tak, proszę nie róbcie. Śmieję się, bo niektórzy faceci są podli i źli. Panowie, nie róbcie tak. Nie promuję takich zachowań, żeby nie było. (18 sekund później) Ghosting jak się patrzy. Dobry Boże!

“Już nigdy więcej mnie nie zobaczy!”

Ale beka. Zdarza się. Nie rozumiem, dlaczego kobiety narzekają? Miały dobrą zabawę przecież.

Żałuję, że byłam szmatą – Bridget Phetasy

Gigi Azmy: Odpowiada mi, że to było straszne uczucie. Mówię jej, że kiedy tłumaczy, że chce tylko zabawy i być z nim dla seksu wyłącznie, to nie ty, nie masz wtedy na myśli zabawy w twoim rozumieniu, lecz mówisz o zabawie w znaczeniu kulturowym i społecznym, amerykańskim czy europejskim.

ReplicantPhish: Tak, kulturowo-społeczno-amerykańsko-europejska zabawa, no nie mów im tego, niech żyją tą zabawą. Gigi, daj im żyć tą zabawa, przestań im mówić, nie dawaj im dobrych rad, niech żyją tą zabawą. Daj im być wolnymi. Jak społeczeństwo postrzega mężczyzn tak traktujących kobiety? Mężczyźni tacy jak ja to podli mizoginii tłumaczący kobietom, że to nie jest zdrowo rozsądkowa droga i mężczyźni będą je traktować jak śmieci, gdyż widzą czym te kobiety naprawdę są.

(Solidnym płótnem do mycia podłóg) Więc nie mów im tego, niech wierzą w zabawę.

Gigi Azmy: O takiej zabawie mówisz. Zabawie, która została ci wtłoczona do mózgu, że liczy się tylko zabawa, więc ściągaj pie*rzone majtki, kobieto! Zabawie, która została ci wtłoczona do mózgu…

ReplicantPhish: Zostało “wepchnięte” nie tylko do jej głowy, wiem co mówię.

Gigi Azmy: Wyluzuj, daj się ponieść sytuacji, nie bądź zanadto wymagająca, nie pytaj mnie, czy chcę być w prawdziwym związku, nie pytaj mnie o wspólną przyszłość. Korzystaj z życia, kobieto! Liczy się tylko zabawa. Ściągaj pie*rzone majtki, kobieto! Idź z duchem czasu, kobieto!

ReplicantPhish: Dokładnie tak, dokładnie tak. Wytężcie swoja uwagę, panowie. Dla tych, którzy szukają dziewczyny – dziewczyny, których szukacie wcale nie chcą być waszymi dziewczynami w rozumieniu partnerki romantycznej, raczej szm*tami. Niektóre, niektóre. Czasami coraz trudniej mi przekonać samego siebie, ale tylko niektóre. Tak, niektóre.

Gigi Azmy: Innymi słowy, nie oczekuj mojego przywiązania. Nigdy nie dostaniesz mojego przywiązania. Jeśli ty nie potrafisz zainwestować w siebie, sygnalizując swoje potrzeby w sposób zdecydowany, wtedy nikt nie zainwestuje w związek z tobą. Nie oczekuj takiego zaangażowania ze strony innych. To, czym jesteś wewnątrz przyciąga to co na zewnątrz.

(Śmieci! Na śmietnik z nią!)

– Jeśli chcę sprzedawać swoją pusię, to w czym problem?

Gigi Azmy: Zatem jeśli lękasz się, to będziesz przyciągać lękliwych facetów. Jeśli nie jesteś w stanie upomnieć się o swoje potrzeby, to skończysz z facetem, który nie szanuje własnych potrzeb, ale szuka zaspokojenia potrzeb czysto powierzchownych, jak zabawa. Zabawa! Jak zabawa! Zabawa!

ReplicantPhish: Ale dlaczego nie? Dlaczego nie? Wiele związków tak na prawdę ma charakter iluzoryczny. Smutne jest tylko to, że niektórzy przekonują się o tym na własnej skórze.

(Czołówka filmu “Gasnący płomień”)

Gigi Azmy: Jak zabawa! Nie ma nic złego w zabawie, nic złego. Ale na litość boską! Gdyby chociaż była jakaś równowaga, poczucie własnej wartości, godności jakaś bezwzględność.

ReplicantPhish: Niektóre kobiety zaczynają myśleć o własnej wartość gdy już najlepsze lata mają za sobą.

Gigi Azmy:  Jakieś poczucie własnej wartości, godności, jakaś bezwzględność, niczym u wojownika, to może nie musiałybyśmy prowadzić tej dyskusji. Ale w kulturze przelotnych związków i r*chania bez zobowiązań, takie kobiety są niewolnikami kultury przelotnych związków.

ReplicantPhish: Nie są niewolnicami, lecz ich Bardzo Mokra Cipa (WAP vide Cardi B) daje im poczucie sprawczości. Mają władzę, nie są niewolnicami, niewolnica pracuje w kuchni, wychowuje dzieci by stały się zdrowymi osobami dorosłymi. Bycie matką i gospodynią to naprawdę trudna praca i wymagająca znacznych umiejętności i wysiłku, co jest towarem deficytowym u wielu współczesnych kobiet, przynajmniej jeśli chodzi o rodzinę.

Kobiety, obecnie zdają się być dobre w tych sprawach… mieć dobrą pracę na stanowisku kierowniczym, brak faceta, szukanie sobie bogatych sponsorów i kończenie bez facetów w życiu, ścieżki te prowadzą do tego samego. Jak by nie spojrzeć, wiele kobiet kończy tak samo. To jest bardzo smutne. Boże, jakie to smutne. To ból. Śmieję się z powodu bólu.

Przyszłość feministek

USA: Wzrost gospodarczy oparty na kobietach – Morgan Stanley Research

Gigi Azmy:  …są zakładnikami kultury przelotnych związków. Ściągaj spodnie, będziemy się r*chać, bez zbędnych pytań proszę, nie żądaj ode mnie zaangażowania, bo wyjdziesz na osobę głodną atencji. Prawdziwy facet, samoświadomy, wspaniały facet dokładnie wie, czego chce.

ReplicantPhish: Jak niejaki ReplicantPhish. Idziemy do łóżka czy nie? Ruchasz się od razu czy trzeba z Tobą chodzić. Proste.

Gigi Azmy: Nie będzie się obawiał twoich potrzeb, ale uszanuje cię za twoją otwartość. Będzie wiedział, że jesteś typem kobiety, na którą może liczyć, może z nią być otwartym, szczerym i że może z tobą stworzyć prawdziwy związek. Nie taki, w którym owija się w bawełnę…

ReplicantPhish: Raczej ty mu owijasz. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

Gigi Azmy:…i udawania, że wszystko jest OK, choć wcale nie jest. Przestańcie wzajemnie łamać sobie serca.

ReplicantPhish: Znów, kobiety marnują swoje opcje tylko dlatego, że chcą żyć chwilą. Szczerze wolałbym, żeby kobiety nigdy nie przestały tego czynić. Panie, nie przestawajcie! 2021 rok, podkręćcie śrubę! Mężczyźni muszą zrozumieć, dlaczego albo jesteś żoną, albo zaledwie (Płótnem do mycia podłóg). Taaa, czy śmieciem. Innymi słowy, innymi słowy. Skup się, obserwuj, pamiętaj: Świat należy do ciebie. Życzę miłego dnia.

 

Zobacz na: „Nie potrzebuję mężczyzny” – jak niezależne kobiety stają się niechcianymi kobietami.
35+ – miłość i przelotne związki w epoce Internetu. Kobiety stają się zdesperowane.
35+ – Miłość i przelotne związki w epoce Internetu. Kobiety stają się zdesperowane – cz. 2
Brutalna prawda o kobiecej naturze – Jak kobiety postrzegają mężczyzn?
Kobieta jest zszokowana, że reguła 80-20 nie jest korzystna dla kobiet i to jest komicznie smutne

 

Po 35-tce, singielka, chce mieć dzieci, ale czy mężczyźni chcą zakładać rodzinę ze starą panną?

https://rumble.com/v1rat8a-po-35-tce-singielka-chce-mie-dzieci-ale-czy-mczyni-chc.html