Jak odzyskać byłą dziewczynę – Chateau Heartiste

Jak odzyskać byłą dziewczynę - Chateau Heartiste

Jeśli jesteś typem mściwego kutasa, który włożyłby prawdziwy wysiłek w przespanie się z byłą tylko po to, by odwrócić sytuację dzięki wspaniałemu wyjściu po stosunku, potrzebujesz sprawdzonej metody, aby osiągnąć swój cel. Jednym z najtrudniejszych wyczynów do osiągnięcia jest ponowne rozpalenie atrakcyjności u byłej dziewczyny, zwłaszcza jeśli to ona zainicjowała zerwanie. W przeciwieństwie do facetów, którzy są całkowicie w porządku z powrotem do studni, bez względu na to jak jest w niej sucho, to kobiety mają nieodwracający się przełącznik, który po przełączeniu powoduje aseksualność względem mężczyzny, którego zniewalała swoim ciałem miesiącami lub latami. W jej oczach zostałeś zredukowany do posiadania zwierzęcego magnetyzmu kasjera punktu poboru opłat na autostradzie albo gazeciarza. Kiedy zostaje przekroczy ten rubikon fatalnej nieatrakcyjności, szanse mężczyzny na ponowne przespanie się z nią maleją do zera. Możesz pomyśleć, że dziki, nieskrępowany seks związał was na wieki, ale możesz o tym zapomnieć – dziewczyny są stworzeniami chwili, a jeśli cię rzuciła, możesz się założyć, że rzuciła też te niezapomniane sceny seksu. Oszczędza teraz swoją wewnętrzną dziwkę dla nowego mężczyzny.

Co to jest Przerażenie [dread]; albo, dlaczego nikt nie ma jakiejkolwiek ramy – Rian Stone
Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza
Poprawną reakcją na zerwanie jest krótka odpowiedź: “Okej”.
Punkt zagrożenia – Dalrock

Biorąc pod uwagę tę rzeczywistość, najlepszym rozwiązaniem, aby ją odwrócić, jest wdrożenie swojego planu *zanim* formalnie zostanie twoją byłą dziewczyną. Masz krótkie okno możliwości, aby to zrobić. Im dłużej byłeś z nią, tym więcej ostrzeżeń da ci swoją zmianą w zachowaniu. Nie zakończy 2-letniego związku z dnia na dzień; będziesz mieć co najmniej miesiąc na rozpoznanie i wyłapanie sygnałów ostrzegawczych [czerwonych flag]. Zatem Twoim priorytetem numer jeden jest rozpoznawanie sygnałów o niebezpieczeństwie. Rzadki lub nijaki seks jest oczywiście oczywistym wskaźnikiem. Szukaj opóźnień w odpowiadaniu na telefony i SMS-y. Zobacz, czy jej oczy podążają za tym, gdy się uśmiecha (martwe oczy to oczywisty znak). Ton głosu zawsze zdradza kobietę — melodyjny, gdy jest szczęśliwa, dziewczęcy, gdy jest czuły, oddychający, gdy jest napalona, monotonna gdy traci do ciebie szacunek. Uważaj na pogardliwe maniery, takie jak przewracanie oczami lub uszczypliwości. Jeśli zacznie zadawać ci dziwne pytania lub prowadzić rozmowy dziwacznymi ścieżkami, to jest jej sposób na wypalenie cię. Nie ufa już, że angażujesz się w normalną, żartobliwą rozmowę z tobą. Słuchaj swoich nieprzyjemnych odczuć w jelitach, tzn. umysł podświadomy podpowiada ci że coś jest nie tak, choć świadomy jeszcze nie umie tego nazwać lub wyłapać]. W 90% przypadków to odczucie będzie właściwe.

Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone
Atrakcyjność nie jest kwestią wyboru i świadomej decyzji – David DeAngelo
Ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej

Świadomość zmian w jej zachowaniu to wygranie połowy bitwy. Musisz także zachować pełną kontrolę nad własnym stanem. Jeśli poddasz się emocjom, którymi zalewa cię twój zdradziecki mózg w obliczu zbliżającej się straty, poniesiesz porażkę. To, czego się od ciebie wymaga, to ODCIĄĆ I UCIEKAĆ, zanim jej wątpliwości co do ciebie zostaną zacementowane. Musisz być tym, który wyjdzie pierwszy. Zminimalizuj czas spędzany z nią na komunikatorach. Nie dzwoń do niej. Bądź przyjazny, ale niejednoznaczny. Nie wnikaj w jej życie. Śmiej się z jej gównianej postawy. Co najważniejsze, zachowuj się tak, jakby nic się nie stało. Jeśli wyczuje, że zachowujesz się obojętnie z czystej złośliwości, to czar zostanie przełamany. W końcu wróci do ciebie, oszołomiona i zaintrygowana, pełna wątpliwości co do jej pochopnej oceny. Powrócisz do schematu randek i seksu, który niesamowicie przypomina pierwsze wspólne tygodnie. NIGDY nie zdradzaj tajników gry, tego że wiedziałeś, że traci do Ciebie pociąg i zainteresowanie, jeśli chcesz uniknąć ponownego rozpalenia jej wrażenia, że jesteś słabą betą.

Rollo Tomassi o dychotomii związanej z samcami alfa i beta

To, co opisałem powyżej, to idealna strategia dla byłej dziewczyny. Jak większość ideałów, mało kto do nich dąży. I nie bez powodu – zachowanie spokoju w środku umierającego związku, którego nie chcesz zakończyć, wymaga nadludzkiej gracji pod presją. Tylko najsilniejsze alfy z solidnym obyciem mogą beztrosko odrzucić perspektywę, że jedna z jego dziewczyn spróbuje go rzucić. Wie, że kobieta nie zbierze w sobie na tyle siły woli, by odejść, ale jeśli to zrobi, to i tak nie będzie miało znaczenia.

Mniej doświadczony mężczyzna, który zostanie zaskoczony, będzie musiał nauczyć się sztuki odwracania sytuacji po podjęciu przez nią decyzji o odejściu, ale zanim osiągnie etap, w którym nie będzie oglądać się już za siebie. Szanse na ponowne osiągnięcie sukcesu są znacznie mniejsze, gdy zwerbalizuje swoją potrzebę przestrzeni, ale dzięki odpowiedniej grze po oficjalnym zakończeniu związku możesz znacznie zwiększyć swoje szanse. Klucz tkwi w czasie. Pewien matematyk wskazał, że samotność i nostalgia za zerwanym związkiem osiągają szczyt po około 3 tygodniach od zerwania, chyba że w międzyczasie znalazła innego mężczyznę. Dlatego Twoim zadaniem jest pozwolić jej odejść i nie odzywać się do niej przez 3 tygodnie. To wzmocni jej poczucie straty. Następnie, w najbardziej bezbronnym momencie 3 tygodnie później, zadzwoń, żeby się przywitać. Konwersacja powinna być krótka i przyjazna. Największe szanse są właśnie w tej chwili, że zaproponuje ci spotkanie żeby się np. czegoś napić.

Zauważysz wspólny mianownik tych strategii. Działają tylko wtedy, gdy robisz coś odwrotnego do tego, co zrobiłby typowy facet. Bardzo niewielu mężczyzn, którzy zostali rzuceni, miałoby dość przytomności umysłu, by się ukryć i powstrzymać się od prób wyperswadowania jej decyzji. Ale to jest właśnie zwycięska formuła. Twoja przewiewna obojętność przyciągnie więcej byłych niż wszystkie rozmowy po rozstaniu na świecie. Najpierw wycofaj się, potem zbierz swoją nagrodę, a jeśli masz jaja, spokojnie powiedz jej po przetrzepaniu wszystkich jej dziur: „Ech, wiesz, nie powinienem był cię przyjmować z powrotem. Nie czuję tego. To nie zadziała.”

Źródło: How to Win Back an Ex-Girlfriend