Wpływ wzrostu na twoją atrakcyjność dla kobiet

Wzrost - 180cm

Ocena wzrostu z perspektywy kobiet ☕️ Choć bariera 179-180 powoli przestaje być aktualna. Ostatnio co raz częściej da się usłyszeć że “prawdziwy facet zaczyna się od 185” Mnie osobiście jednak to nie interesuje bo i tak mam 165 🙃

Alexander Grace: No dobra, widziałeś ten wykres w miniaturze. Chcesz wiedzieć, o co w nim chodzi. Wyjaśnię ci to za chwilę. Jednak, by zapewnić wam trochę kontekstu dla tego filmu, będę omawiał wyniki badania o nazwie „Szczyt wybredności: wspólny wybór małżonków jeśli chodzi o pozycję społeczną doprowadza do nieoptymalnego sparowania w przypadku obu płci [The height of choosiness: mutual mate choice for stature results in suboptimal pair formation for both sexes]”.

Badanie to jest ogromnym zbiorem danych. I naprawdę mam na myśli to, że jest on ogromny. Przebadano uczestników 174 różnych imprez typu błyskawiczne randki, coś około 5782 osób biorących udział w błyskawicznych randkach, co dało około 128.000 różnych wyborów, z których wszystkie zostały przeanalizowane.

W tym badaniu, mamy zamiar odkryć prawdziwą, rzeczywistą, surową prawdę naukową dotyczącą tego, jak kobiety postrzegają niskich mężczyzn. Naprawdę ufam tym danym, ponieważ wzrost jest czymś, co można obiektywnie zmierzyć, jest czarno-biały. Nie jest to tak subiektywne jak pytanie „czy uważasz, że jego twarz jest atrakcyjna”, gdzie odpowiedzi ludzi mogą się różnić.

Nie. Jeśli ktoś ma 183 cm wzrostu, to ma 183 cm. To, że są tacy wysocy to fakt i faktem jest również to, że kobiety naprawdę nie lubią niskich facetów. Kiedy zadasz kobietom pytanie: Z jakim mężczyzną chcecie się umówić?”, podadzą ci jego minimalny wzrost. A jeśli jest niższy to nie będą brać pod uwagę randkowania z nim.

Kobiety lubią wysokich mężczyzn, przynajmniej wyższych od nich. Jednak dla niższych facetów oznacza to, że istnieje bardzo mała pula kobiet, które rozważyłyby umawianie się z nimi na randki. A ponieważ jest całkiem sporo niskich facetów – 50 lub 49%, jak przypuszczam, jest poniżej średniej jeśli chodzi o wzrost – i taka mała pula kobiet, które są skłonne umawiać się z niższymi facetami lub takimi, którzy są poniżej średniej wzrostu, oznacza to, że konkurencja o te kilka kobiet jest niezwykle zacięta, co doprowadza nas do naszego wykresu.

Spójrzmy więc na wykres, który widziałeś w miniaturze.

Liczba konkurentów względem wzrostu - Wpływ wzrostu na twoją atrakcyjność dla kobiet

Widzicie tutaj, że czarna linia to liczba konkurentów przypadających na jedną kobietę, których będą mieli [do wyboru] mężczyźni różnego wzrostu. Średni wzrost mężczyzn w Stanach Zjednoczonych wynosi 175 centymetrów.

Zatem jak widzisz na wykresie, przy wzroście 170 cm, ponieważ jesteś poniżej średniej wzrostu, mniej kobiet będzie chciało się z tobą umówić. Tak więc średnio będzie dwóch mężczyzn konkurujących o każdą kobietę w tym przedziale wzrostu.

W miarę jak stajesz się niższy, staje się to o wiele, wiele trudniejsze, jakby wykładniczo trudniejsze. Jeśli obniżysz ten wzrost jedynie o 10 cm, ze 170 do 160 cm, to nagle zaczniesz konkurować z 11 facetami o każdą kobietę.

A jest jeszcze gorzej, bo problem nie polega tylko na tym, że jest bardzo mała pula kobiet, które są skłonne umawiać się z niskimi mężczyznami, ale nawet te kobiety, które są skłonne, są otwarte na umawianie się z mężczyznami, którzy są trochę niżsi lub poniżej średniej, to nie znaczy, że preferują umawiać się z niskimi mężczyznami. Nie, to tylko oznacza, że są na to otwarte.

Nadal wolą umawiać się z wyższymi mężczyznami. Dokładnie to pokazują badania. Bezpośredni cytat z badania:

„(…) preferencje kobiet były silniej związane z późniejszym wyborem niż preferencje mężczyzn. Kobiety zgłaszały węższy preferowany zakres wzrostu niż mężczyźni i były również mniej skłonne do wyboru mężczyzn, którzy nie mieścili się w tym zakresie”.

Jak badacze to odkryli? Właściwie było to dość proste. Jedynie przetestowali i zmierzyli prawdopodobieństwo dopasowania się i pójścia na randkę dwóch osób, mężczyzny i kobiety, w przypadku, kiedy druga osoba nie mieściła się w ich stwierdzonych preferencjach dla zakresu wzrostu.

Kiedy to zrobili, odkryli, że w przypadku kobiet istniało około dwa razy większe prawdopodobieństwo na to, że będą się trzymać swoich ustalonych preferencji, niż w przypadku mężczyzn. Mówiąc wprost, mężczyzna może powiedzieć:  „Tak, jestem zainteresowany umawianiem się z kobietami o tym wzroście”, ale tak naprawdę nie zależy mu na tym. Jest elastyczny, jest gotów zmienić swoje preferencje, gdy pozna daną osobę. Kobiety nie za bardzo.

Kiedy mówią, że chcą mężczyznę o tym wzroście, w tym przedziale, mówią poważnie, trzymają się swoich preferencji. Mężczyźni nie są aż tak wybredni. A dane pokazują, że preferowany przez nich zakres wzrostu kobiet jest rzeczywiście dość szeroki. Nie mają nic przeciwko wysokim kobietom, kobietom średniego wzrostu, niskim kobietom. Mężczyźni po prostu lubią kobiety.

Odkryli, że podczas imprezy z błyskawicznymi randkami, jeśli kobieta została im przedstawiona i była o 2,5 cm niższa od preferowanego przez mężczyznę wzrostu, to nadal istniało 40% szans na to, że się z nią umówi. Jednak co w przypadku kobiet? Były one tak samo wyrozumiałe? Zdecydowanie nie. Pamiętając oczywiście o tym, że kobiety zaczęły już z dużo mniejszym akceptowalnym zakresem wzrostu niż mężczyźni to:

„W przypadku kobiet okazało się, że prawdopodobieństwo powiedzenia ‘tak’ osobie, która była niższa o 2,5 cm od preferowanego zakresu wzrostu, wynosiło 24,8%”, co jest znacznie niższym odsetkiem niż 40% mężczyzn.”

Jak powiedziałem, nie tylko kobiety są bardziej ograniczone co do wzrostu przyszłego partnera, ale znacznie bardziej prawdopodobne jest to, że będą trzymać się swoich preferencji. Przyjrzyjmy się innym danym. Odkryłem, że ktoś jeszcze zapożyczył niektóre z wyników badania i stworzyła na ich podstawie ten wykres.

Akceptacja przez kobiety potencjalnych partnerów na podstawie wzrostu mężczyzny

W tym momencie patrzysz na wykres, który pokazuje odsetek kobiet, które rozważą randkę z mężczyzną każdego wzrostu. Zatem, jako punkt odniesienia, jestem mniej więcej w tym miejscu. Mam 174 cm wzrostu, co daje 68,5 cala lub 5’9” stóp. Teraz spójrz tam. Widzisz, 55% kobiet rozważyłoby randkę ze mną, ale 45% powiedziałoby „nie” tylko na podstawie mojego wzrostu. Nawet by tego nie rozważyły. To szaleństwo.

Jestem zaraz poniżej średniej jeśli chodzi o wzrost. Średnia to 175 cm. Ja mierzę 174 cm, więc nie jestem znowu taki niski. Jednak mimo tego, że jestem „taki niski”, 45% kobiet twierdzi, że mój wzrost jest nie do przyjęcia.

Jak to się stało, że oczekiwania kobiet tak bardzo rozminęły się z rzeczywistością? Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy gatunek może przetrwać, jeśli pragnienia kobiet, jeśli ich oczekiwania, są tak dalekie od rzeczywistej fizyczności mężczyzn.

Chodzi mi o to, że 45% to dość wysoki odsetek, ale bądźmy szczerzy, to dobrze, że połowa kobiet jest wciąż otwarta na umawianie się z facetami mojego wzrostu.

Sytuacja robi się naprawdę brutalna dla mężczyzn, którzy są znacznie niżsi ode mnie. Staje się to w ich przypadku wykładniczo trudniejsze. To wszystko przypomina mi rozmowę, którą odbyłem z facetem z Black Pill, Wheat’em Wafflesem.

Jeśli nie widzieliście wywiadu, który z nim przeprowadziłem, to poniżej zamieszczę do niego link. Naprawdę polecam ci go obejrzeć. To fascynujący wywiad. W pewnym momencie powiedział, że uważa, że kobiety skupiają się na wyglądzie bardziej niż mężczyźni.

A ja się z nim nie zgodziłem. Myślę sobie „Nie, to nie może być prawda. Jesteśmy mężczyznami, jesteśmy dość płytcy. Naprawdę podobają się nam dziewczyny, które dobrze wyglądają. Na pewno jesteśmy bardziej powierzchowni”.

Lecz kiedy spojrzysz na ten wykres i weźmiesz pod uwagę wzrost jako część ogólnego pakietu wyglądu – a nie widzę powodu, dla którego miałbyś tego nie zrobić – to wtedy to, co mówi w tym wywiadzie, zaczyna mieć sens.

Czy jest coś takiego w wyglądzie kobiety, w przypadku czego bycie nieco poniżej średniej automatycznie eliminuje 45% z nich w oczach mężczyzn? Czy mężczyźni kiedykolwiek byliby tak dyskryminujący i tak płytcy wobec wyglądu kobiety? Nie jestem co do tego pewien.

To znaczy, w pewnym sensie staliśmy się na to obojętni. „No tak, kobiety lubią wysokich mężczyzn.” Tak jakby pogodziliśmy się z tym. Jednak kiedy zatrzymasz się i pomyślisz o tym, że w zasadzie połowa kobiet mówi, że średni wzrost lub wzrost poniżej średniej jest nie do zaakceptowania i nie może umówić się na randkę z mężczyzną o takim wzroście, to już szaleństwo.

Wydaje mi się, że to w pewien sposób pasuje do danych, które pokazałem w poprzednich filmach, które dowodzą tego, że kobiety były dwa razy bardziej skłonne do prokreacji. Masz dwa razy więcej żeńskich przodków niż męskich, ponieważ mnóstwo mężczyzn nie spłodziło swojego potomstwa.

Najbardziej niedoceniany fakt

Pierwsza duża, podstawowa różnica ma związek z tym, co uważam za najbardziej niedoceniany fakt dotyczący płci. Rozważmy to pytanie: Jaki procent naszych przodków stanowiły kobiety?

To nie jest podchwytliwe pytanie i nie jest to 50%. To prawda, około połowa ludzi, którzy kiedykolwiek żyli, była kobietami, ale nie o to chodzi. Pytamy o wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek żyli, a których potomek żyje dzisiaj. Albo, mówiąc inaczej, tak, każde dziecko ma matkę i ojca, ale niektórzy z tych rodziców mieli kilkoro dzieci.

            Ostatnie badania z wykorzystaniem analizy DNA odpowiedziały na to pytanie około dwa lata temu. Dzisiejsza populacja ludzka wywodzi się z dwukrotnie większej liczby kobiet niż mężczyzn.

            Myślę, że ta różnica jest najbardziej niedocenianym faktem dotyczącym płci. Aby uzyskać taką różnicę, trzeba było by mieć sytuację, że w całej historii rasy ludzkiej rozmnażało się może 80% kobiet, a tylko 40% mężczyzn.” – 2007, Roy F. Baumeister, Is There Anything Good About Men?

To naprawdę brutalny rynek randkowy typu „zwycięzca bierze wszystko”. I może to jest właśnie to, co widzimy, to znaczy, że kobiety nie są zainteresowane niższymi mężczyznami. Praktykujemy zbiorową eugenikę. Jako gatunek próbujemy stać się wyżsi.

Słyszeliście kiedykolwiek o tych danych? Ja usłyszałem lata temu to stwierdzenie, że teraz jesteśmy wyżsi niż kiedyś. Nie mogę zweryfikować, czy to prawda, czy nie, ale może to nie jest dobór naturalny, nie przystosowujemy się do bycia wyższymi, aby sprostać naturalnym drapieżnikom czy czemuś takiemu w naszym własnym środowisku fizycznym. Może to po prostu wynik doboru płciowego.

Jeśli kobiety nadal chcą sypiać i mieć dzieci jedynie z wysokimi facetami, to miałoby sens, że nasz gatunek stopniowo stawałby się wyższy, prawda? Preferencje kobiet dotyczące łączenia się w pary mogą faktycznie wyeliminować niskich mężczyzn ze zbiorowej puli genów ludzkości.

No dobra, wszyscy moi bracia poniżej średniej wzrostu, słuchajcie, jesteśmy wymierającą rasą. Tak czy inaczej, przechodzimy do kolejnej kwestii, ponieważ jest jeszcze kilka ciekawych rzeczy w tym badaniu, które chcę omówić. Chcę ci zadać pewne pytanie. Jak myślisz, jaka jest idealna różnica pod względem wzrostu według kobiet? Jakby mogły wybrać o ile ich mężczyzna miałby być wyższy od nich, to jaki średni wzrost podałyby kobiety?

Przybliżając ci kontekst powiem ci, że zadają to samo pytanie mężczyznom. I dla porównania powiem ci, że przeciętnie mężczyźni chcieliby, aby kobiety były od nich o 7 cm niższe. A jak myślisz, co powiedziały kobiety? Czy według ciebie powiedziały, że chcą, aby mężczyźni byli od nich o 7 cm wyżsi? Nie ma szans. Zobaczmy co mówi na ten temat badanie.

„Z kolei kobiety najczęściej udzielały odpowiedzi ‘tak’, gdy mężczyzna był wyższy od nich o 25 cm.”

Najbardziej prawdopodobne jest, że udzielą odpowiedzi twierdzącej, co oznacza, że chcą się z nimi sparować, pójść z nim na randkę, gdy mężczyzna jest od nich wyższy o 25.1 cm. To był najlepszy czynnik prognostyczny jeśli chodzi o pójście na randkę.

„Następnie obliczyliśmy różnicę wzrostu z najwyższym prawdopodobieństwem dopasowania. Znaleźliśmy maksymalne prawdopodobieństwo dopasowania przy różnicy równej 19,2 cm, co mieści się pomiędzy najczęściej wybieraną wartością 7,1 cm w przypadku mężczyzn i 25,1 cm w przypadku kobiet.”

Tak, mieści się pomiędzy, ale nie jest to zbyt duży kompromis. Kobiety obniżyły swoje preferencje co do wzrostu tylko o 6 cm, podczas gdy mężczyźni poszli na kompromis równy dwukrotności tej liczby.

To, że maksymalne prawdopodobieństwo dopasowania jest znacznie bliższe preferencjom kobiet w zakresie różnicy wzrostu jest kolejnym ważnym przypomnieniem, że to kobiety zdecydowanie dyktują warunki na rynku randkowym. To one mówią co wypada, a co nie.

Jeśli mówią, że chcą faceta z tym wzrostem, to są tymi, które dostaną to czego chcą, a mężczyźni po prostu muszą się do tego dostosować. Nie posiadamy tego rodzaju władzy na rynku randkowym. To kobiety, w tym przypadku, są odpowiedzialne za dobór płciowy.

Wybór partnera – dobór płciowy

Interesujący jest również ten wykres, który został stworzony na podstawie danych z badania. Wykres ten pokazuje o ile więcej kobiet zgodziłoby się z tobą umówić, gdybyś zyskał 2 cale wzrostu, czyli około 5 cm. Abyś miał punkt odniesienia, powiem ci tylko, że ja jestem mniej więcej tutaj i to koreluje z wartością równą około 1,5 lub około 50% wzrostem.

Mnożnik % kobiet, które zaakceptują mężczyznę po tym, jak osiągnie on 5cm więcej wzrostu

Nie mogę sprawić, że urosnę o 50 cm, ale mimo to, te dane są naprawdę godne uwagi, ponieważ pokazują, jak ważny jest wzrost dla kobiet. W tym miejscu zachodzę w głowę, bo nie przychodzi mi do głowy żaden inny czynnik, który mógłby kiedykolwiek dać mi 50% wzrost liczby kobiet, które mógłbym do siebie przyciągnąć.

Więcej pewności siebie, zabawy, wyższy status społeczny, wzrost zamożności, poczucia własnej wartości, nawet lepszy wygląd twarzy – nie, jestem pewien, że to nie mogłoby zrobić aż tak dużej różnicy w tym temacie. Najważniejsze jest to, że po prostu muszę być o 2 cale wyższy.

Oto kolejny interesujący przykład. Spójrz na ten wykres. To, co tu widzisz, to prawdopodobieństwo zostania zaakceptowanym w oparciu o to, jaki masz wzrost. Z jakiegoś powodu jednostką na tym wykresie są centymetry. Nie wiem dlaczego.

Co uważam za szczególnie interesujące to ten ogromny spadek od tego miejsca do tego, który jest zlokalizowany mniej więcej w okolicach mojego wzrostu. Te 5 cm to ogromna różnica.

Myślę, że to, co tam widzisz, to w zasadzie minimalny próg wzrostu dla kobiet. Mniej więcej w tym miejscu kobiety stwierdzają „O, tak, teraz jest dostatecznie wysoki”. Jeśli plasujesz się ze swoim wzrostem poniżej tego punktu, niech Bóg ci dopomoże.

Ten wykres naprawdę skłania mnie do myślenia, że niscy faceci, po prostu nie mogą sobie pozwolić na bycie wybrednymi.

Prawdopodobieństwo zostania zaakceptowanym w oparciu o wzrost

Zdobycie upragnionej kobiety jest dla nich naprawdę trudne. Mają bardzo dużą konkurencję. A preferencje kobiet są tak bardzo ukierunkowane na wyższych mężczyzn, wyższych o 25 cm, że jeśli na rynku randkowym jest kobieta wysokiej jakości, którą pociągasz, która wykazuje jakieś zainteresowanie twoją osobą, to musisz skorzystać z tej opcji.

Rynek randkowy jest okrutny dla niskich facetów. Możesz być ciekaw czy te preferencje kobiet są typowe dla kobiet średniego wzrostu lub wyższych. A co z naprawdę niskimi kobietami?

Czy będą miały mniej ograniczone preferencje jeśli chodzi o wzrost mężczyzn? Czy będą bardziej otwarte na umawianie się z niskimi facetami? W końcu same są niskie. Rozumiem, dlaczego możesz tak myśleć i przykro mi, że ci to robię, ale posłuchaj tego cytatu z badania.

„Nie było żadnego wpływu wzrostu kobiety na elastyczność jej preferencji względem wzrostu mężczyzn.”

Rozumiesz co to oznacza? Nawet jeśli kobieta jest niska, to nie musi to nic znaczyć. Nadal będzie tak samo kapryśna i wybredna w kwestii wzrostu jak każda z nich.

Inną grupą demograficzną, która jest naprawdę wybredna są wysocy mężczyźni. W zasadzie mają zainteresowanie każdej kobiety, więc mogą sobie pozwolić na bycie o wiele bardziej wybrednymi. Oto, co mówi na ten temat badanie.

„(…) szczególnie wyżsi mężczyźni byli mniej otwarci niż niżsi. Mniejsza otwartość wykazywana przez wyższych mężczyzn może być częściowo wyjaśniona ich zwiększoną atrakcyjnością.”

Mówiąc wprost, powodem, dla którego są mniej skłonni do kompromisu w sprawie swoich preferencji jest to, że nie muszą na niego iść. Mają mnóstwo opcji. Mogą w zasadzie trzymać się dokładnie tego, czego chcą.

Jeśli jesteś kobietą lub jeśli jesteś wysokim facetem to możesz być wybredny na rynku randkowym. Lecz jeśli jesteś średniego wzrostu lub poniżej średniej wzrostu facetem, to nie możesz być zbyt kapryśny.

Jednak nie zaczynaj myśleć, że ze względu na to, że wysocy mężczyźni są kapryśni i wybredni, to idą do domu z pustymi rękami, że ich wybredność w jakiś sposób wpłynie na ich zdolność do znalezienia dla siebie partnerki. Tak nie jest.

„Pomimo mniejszej otwartości, wyżsi mężczyźni mieli największe szanse na znalezienie partnerki.”

I tak dochodzimy do końca tego filmu. Mam nadzieję, że wprowadziłem cię w ten temat. Zostawiam niektóre z najbardziej okrutnych fragmentów zaczerpniętych z badania na koniec, bo nie uwierzysz czym według nich jest iskierka nadziei dla niskich facetów. Pozwól, że przeczytam ci, co według nich jest rozwiązaniem tej sytuacji dla niskich mężczyzn.

„Chociaż niżsi mężczyźni mieli niższe prawdopodobieństwo znalezienia partnerki podczas imprez typu błyskawiczne randki, mogą oni, mimo wszystko, znaleźć partnerkę poza tym bardziej ograniczonym kontekstem, ponieważ dostępność mężczyzn średniego wzrostu i wyższych w populacji jest oczywiście określona. Jak tylko więcej preferowanych mężczyzn zostanie usuniętych z puli łączenia się w pary, niektóre kobiety mogą być zmuszone do pójścia na kompromis w odniesieniu do wzrostu partnera i sparowania się z niższymi mężczyznami.”

Zatem w przypadku, gdy jesteś niskim facetem i uznałeś wyniki tego badania za przygnębiające, przestań się martwić. Widzisz, nawet jeśli wszystkie kobiety pragną wyższych facetów, wszystkie chcą się umawiać z wysokimi facetami, to istnieje ograniczona liczba takich facetów.

Jak tylko wszyscy wysocy faceci będą zajęci i zostaną usunięci z rynku randkowego to kobiety będą zmuszone do bycia z tobą, będą zmuszone do obniżenia swoich standardów i pójścia na kompromisy oraz zadowolenia się tobą. Hurra, szczęściarz z ciebie!

Pewnie, wolałaby, żebyś był 25 cm wyższy od niej, ale wszyscy ci mężczyźni są zajęci, więc zadowoli się tobą. Zatem nie smuć się. Co masz z tym zrobić? Jeśli jesteś niskim facetem to, co właściwie jest dla ciebie rozwiązaniem tej sytuacji?

Mam filmik na moim profilu na Patreon. To dość długi filmik. To porady dla niskich facetów. Polecam ci go. Jednak w tej sytuacji, z tego co wiem, nie ma cudownego środka, nie ma żadnego panaceum. Nie ma nic, co można zrobić, co automatycznie rozwiąże ten problem ze wzrostem. Mało kobiet po prostu idzie po rozum do głowy i zdaje sobie sprawę, że te oczekiwania co do wzrostu przyszłego partnera są nierealistyczne, i że to po prostu kłóci się z naturą.

Nie jestem pewien, czy to, jak to wygląda, faktycznie się dla ciebie poprawi. Przepraszam, że się śmieję, kiedy o tym mówię. Ja po prostu tak bardzo chcę pomóc mężczyznom, a czasami dane są naprawdę okrutne. Jeśli się nie śmiejesz, to płaczesz.

Słuchaj, jeśli naprawdę zmagasz się z kwestią wzrostu, uważasz, że to rzeczywiście duży problem i musisz to przegadać, możesz wysłać mi filmik, wyślij mi prośbę na Hey Hero. Wyślę ci spersonalizowany filmik w odpowiedzi. Rozgryziemy to razem. Zobaczymy, jak wyglądają twoje opcje.

Jednak teraz chcę porozmawiać o czymś, czego nigdy wcześniej nie brałem pod uwagę. I to zasługa Wheata Wafflesa. To ten facet od Black Pilla, o którym wspomniałem wcześniej. Naprawdę polecam ci ten film. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego wywiadu, wejdź na moją stronę i obejrzyj całość.

A na mojej stronie na Patreon dzielę się moimi przemyśleniami na jego temat, jeśli chcesz trochę więcej kontekstu. Należy mu się uznanie. Wpadł na ten pomysł – w sumie nie wiem czy był jego, niemniej jednak to on wyjaśnił mi ideę „geo-maxxingu”.

Co to jest „geo-maxing”? A więc „geo-maxing” to pomysł polegający na przeniesieniu się do miejsca na kuli ziemskiej, gdzie ludzie są niżsi. Zatem jeśli ty, jako osoba, jesteś poniżej średniej wzrostu, to może to być spowodowane tym, że mieszkasz w danym kraju. Lecz nie wszyscy ludzie są tego samego wzrostu.

Gdziekolwiek byś nie pojechał, są kraje, w których mężczyźni i kobiety są niżsi. Tak więc, na zasadzie kontrastu, będziesz wydawał się wyższy. To nie jest coś, co wcześniej brałem pod uwagę. Przyznaję, że kiedy pierwszy raz to usłyszałem, pomyślałem, że to niedorzeczne. Prawdopodobnie pomyślałem sobie „Po prostu rób co możesz we własnym kraju”.

Jednak to nie moje miejsce, by ci to odradzać. Jeśli jesteś naprawdę niskim facetem i autentycznie się z tym zmagasz, może nadszedł czas, aby być trochę kreatywnym w tej kwestii. Więc pomyślałem, że na końcu tego filmu, by spróbować dać ci trochę nadziei, pokażę ci tę listę. To, co tu widzisz, to lista 5 krajów, w których ludzie są najniżsi. Nie wiem, być może przeprowadzisz się do jednego z tych miejsc. Oczywiście jeśli to zrobisz, sprawisz, że niskim mężczyznom w tych krajach będzie jeszcze trudniej na rynku randkowym.

I naprawdę nie posiadam pomysłu na rozwiązanie tej sytuacji. Lecz, wiesz, randkowanie to egoistyczna gra. Musisz dbać o swoje własne interesy. Więc co my tu mamy?

Mamy Peru. Średni wzrost w tym kraju to 157.5 cm.
Sri Lanka – 156.2 cm.
Filipiny – ten sam wzrost.
Indonezja, jeszcze niższy – 151.7 cm.
I wygląda na to, że Boliwia jest miejscem, gdzie ludzie są najniżsi. 151.1 cm.

Powtórzę to. Wszystko to byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby kobiety mogły po prostu rozluźnić swoje standardy, rozluźnić swoje oczekiwania co do tego, jak wysocy powinni być mężczyźni, tak aby mogło to być w akceptowalnym lub realistycznym zakresie wzrostu. Ale ja po prostu nie widzę, żeby to miało nastąpić w najbliższym czasie. Kobiety idące na kompromis. To nie jest wiadomość, którą łatwo sprzedać.

Jeśli umawiasz się z kobietą, a ona ma platonicznego przyjaciela, mężczyznę, który jest tylko jej przyjacielem, kumplem, może nawet byłym chłopakiem, ale teraz są tylko przyjaciółmi, jak masz sobie poradzić z tą sytuacją?

Szczególnie jeśli ona chce wyjść i spędzić z nim czas sam na sam – co powinieneś zrobić w takiej sytuacji? Czy powinieneś odezwać się i ryzykować bycie oskarżonym o paranoję lub zazdrość, czy po prostu pozwolić jej z nim wyjść i pozwolić na to, by jakiś inny facet potencjalnie się do niej przystawiał?

Jakiś facet z orbiterowej strefy przyjaźni, który zawsze próbuje dobrać się do jej majtek. Czy czujesz się z tym komfortowo? Właściwie istnieją bardzo konkretne działania, które należy podjąć w tej sytuacji, które powinny wyeliminować wszystkie twoje problemy. Omawiam je w moim najnowszym filmiku opublikowanym na Patreon.

Jeśli chcesz go zobaczyć, po prostu wejdź i zarejestruj się na mojej stronie na Patreon. To tylko pięć dolarów za miesięczną subskrypcję. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do całej masy ekskluzywnych treści. To świetny sposób, aby wesprzeć kanał.

Mamy tam niesamowitą społeczność. Co jeszcze mogę powiedzieć, żeby cię do tego przekonać? Nie pożałujesz. Ludzie, którzy się tam zarejestrowali, uwielbiają go. Uważają, że jest to ogromna wartość. Chciałbym cię tam zobaczyć.

Zobacz na: Teoria ‘Dostosowanie Przebija Prawdę’ – Donald Hoffman
Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna
Sztuka życia według stoików – Piotr Stankiewicz
Ekstremalna Odpowiedzialność – Jocko Willink
Mężczyzna i kobieta nie mogą być przyjaciółmi – Matt Walsh
Płeć dominująca jest płcią o większym wyborze w sukcesie reprodukcyjnym
Tinder i początek „randkowej apokalipsy”.
Dlaczego kobiety mają nierealistyczne standardy odnośnie mężczyzn, randkowania i małżeństwa – Rebecca Lynn Pope
Każdy mężczyzna powinien o tym wiedzieć
Prawda o samoocenie kobiet i dlaczego TY masz władzę
Eksperyment Beara Gryllsa, który uwypukla kobiecą naturę
Incele aby poruchać, chcą poddać się operacjom plastycznym żeby upodobnić się do kobiet.
Zasada wielkości Hennemana – zastosowanie w rozbudowie masy mięśniowej

 

Wpływ wzrostu na twoją atrakcyjność dla kobiet

https://rumble.com/v2dvkz6-wplyw-wzrostu-na-twoja-atrakcyjnosc-dla-kobiet.html

 

Wzrost - schrek i Fiona

Wzrost 185cm