Incele aby poruchać, chcą poddać się operacjom plastycznym żeby upodobnić się do kobiet.

Nazywają to transmaxxingiem.

Incele aby poruchać, chcą poddać się operacjom plastycznym żeby upodobnić się do kobiet.

Omawiałem już wiele dziwnych tematów, od kukoldztwa po dziwaczne trendy, takie jak vabbing [smarowanie się śluzem z pipy, żeby przyciągać tym samców]. I za każdym razem, gdy kończę niektóre z tych artykułów, zawsze myślę sobie, że poprzeczka ludzkiego zepsucia nie może już niżej opaść. Dopóki nie pojawi się coś nowego, co rozwieje tę iluzję.

Przykład: Transmaxxing.

Co to jest transmaxxing?

 

Transmaxxing to nowe zjawisko polegające na operacjach plastycznych Inceli [facetów którzy nie bzykają nie z własnej woli] aby upodobnić się do kobiet.

I robią to nie dlatego, że cierpią na dysmorfię ciała, jak można by się spodziewać, ale dlatego, że myślą, że ich życie randkowe będzie łatwiejsze jako osobnik kobieto podobny.

Dla tych, którzy wciąż nie wiedzą, incel jest skrótem od „mimowolnego celibatu” i odnosi się do subkultury mężczyzn (i kilku kobiet), którzy identyfikują się jako niezdolni do znalezienia partnerów seksualnych pomimo chęci. [Co jest w sumie dziwne gdy pracujesz]

Słowo „transmaxxing” jest pochodną słów „trans” i „maxxing”. Większość ludzi jest już zaznajomiona z trans lub transpłciowością.

Transpłciowość: poradnik dla zaniepokojonych rodziców
Jak branża medyczna zarabia na osobach transpłciowych (to maszynka do robienia pieniędzy)
Transgenderowa mania jest oznaką upadku kulturowego – Camille Paglia

Jednak maxxing jest rzadziej używanym słowem. To slang określający dawanie z siebie wszystkiego lub robienie czegoś z całkowitym przekonaniem, bez dbania o konsekwencje, aby wycisnąć ze swojego potencjału jak najwięcej.

W manosferze maxxingu używa się jako przyrostka, aby stworzyć różne znaczenia z mieszanki słów. Na przykład:

„Geomaxxing” odnosi się do mężczyzn, którzy podróżują za granicę w poszukiwaniu miłości i seksu. Lub „jestermaxxing [błaznowanie]” odnosi się do zabawnego i śmisznego zachowania jako strategii randkowej.

Jak powszechny jest transmaxxing?

 

Natknąłem się na transmaxxing poprzez tweet opublikowany przez Pirate Wires. Mają ciekawe exposé, do którego możesz uzyskać dostęp tutaj.

Jeśli chodzi o liczby, trudno jest uzyskać dokładną liczbę osób próbujących takiego rozwiązania. Jednak serwer discord transmaxxing ma już prawie 1500 członków, kiedy ostatnio sprawdzałem. Chociaż, żeby być uczciwym, według Pirate Wires, nie wszyscy w społeczności identyfikują się jako incele.

Niektórych mężczyzn pociąga ten pomysł z powodu autogynefilii — fizjologicznego terminu używanego do opisania skłonności mężczyzny do podniecenia seksualnego na myśl lub wyobrażenie o sobie jako o kobiecie.

Dr John Money i Teoria Tożsamości Płciowej

Podczas gdy inni robią to jako wymuszoną feminizację – formę odgrywania ról, w której mężczyzna jest zmuszany do przyjęcia kobiecego wyglądu i cech.

Incele mają specyficzny światopogląd

Jestem pewien, że wielu z was myśli, dlaczego jakikolwiek heteroseksualny mężczyzna miałby poddawać się wyczerpującemu procesowi stawania się osobo postacią z kobiecym wyglądem?

Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, musimy zrozumieć światopogląd inceli.

Większość, jeśli nie wszyscy incele, mają binarny światopogląd dotyczący seksu i związków.

Według nich w miłosnej grze są tylko zwycięzcy i przegrani.

Ci w zwycięskim obozie nazywani są „Beckys” i „Stacys” [Kaśki i Julki] — zasadniczo oznacza to wszystkie kobiety, w tym mężczyzn, których pożądają, często określanych jako „czady” — określenie na najwyższy szczebel bardzo atrakcyjnych i odnoszących sukcesy mężczyzn. Wszyscy inni, w tym sami incele, należą do kategorii przegranych.

Nawet wśród nie-czadów incele nadal kategoryzują mężczyzn na seksualnej liście poziomów. Ci, którzy znajdują się tuż poniżej statusu Czada, są określani jako „brads [kochasie]”. Pod nimi masz „normików” z incelami na dole piramidy. Ideologia Incel głosi, że jeśli nie jesteś Czadem, życie będzie niekończącą się walką o uzyskanie choćby odrobiny miłości i uwagi oferowanej kobietom i Czadom.

Zawiść i nienawiść prowadzą do transmaxxingu.

Incele często zazdroszczą i znieważają kobiety i chadów w równym stopniu.

Nienawidzą kobiet za to, że są płytkie i że odrzucenie przez nich inceli opiera się wyłącznie na wyglądzie fizycznym lub statusie społecznym – coś, czego czują, że im brakuje. Jednocześnie zazdroszcząc czadom posiadania cech, o których nigdy nie mogliby pomarzyć.

Istnieje również niechęć do społeczeństwa za preferowanie kobiet i tradycyjnie atrakcyjnych ludzi. To przekonania i uprzedzenia jest główną przyczyną ich trudności w znalezieniu romantycznych partnerów. Co ciekawe, jakimś cudem w dzisiejszym świecie klaunów ten sposób myślenia prowadzi do transmaxxingu.

Jeśli ktoś błędnie uważa, że bycie kobietą to świat usłany różami, a seks, związki, przyjaźnie podane są na srebrnej tacy, to łatwo dojść do wniosku, że posiadanie kobiecych cech doprowadzi do uzyskania takich samych korzyści.

To wyobrażenie o kobietach znajduje odzwierciedlenie w 73-stronicowym manifeście dostępnym na discordzie transmaxxing. Ale tak uczciwe, to raczej przygnębiająca lektura. Oto fragment zawartości strony-1:

–     Poczujesz silniejsze emocje i będziesz szczęśliwszy na estrogenie.
–     Będziesz mógł przyciągnąć lesbijki bez przeróbek (jeśli będziesz wystarczająco atrakcyjny).
–     Możliwość golenia z zasobów mężczyzn.
–    Ludzie będą cię lepiej traktować, jeśli pomyślą, że jesteś kobietą.

Dla każdego, kto ma posiada jeszcze jakiś kontakt z rzeczywistością każda z tych rzeczy będzie brzmiała jak objawy szaleństwa.

Przypuszczam, że niektórzy incele przyjęli mantrę: jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich, zbyt dosłownie.

Myślą, że bycie kobietą da im więcej korzyści. Nie zdają sobie sprawy, że sama zmiana płci nie oznacza, że życie będzie łatwiejsze. Jeśli już, to będzie jeszcze trudniej. Osoby transpłciowe po przeróbkach spotykają się z jeszcze większą dyskryminacją niż osoby normalne.

 

Rozwiązania pochodzą z wewnątrz

 

Świat nie jest sprawiedliwy, to fakt. Lepiej wyglądający ludzie są traktowani lepiej. Z pewnością mają więcej partnerów seksualnych, ale co z tego?

Atrakcyjne studentki i niższe oceny podczas zdalnego nauczania

To nie znaczy, że jeśli nie jesteś niesamowicie wspaniały z milionem dolarów na koncie, twoje życie się skończyło. Tylko się rozejrzyj. Znalezienie miłości nie zależy tylko od twojego wyglądu czy wysokiego statusu. [Chyba że wyglądasz jak Kwazimodo]. Gdyby tak było, społeczeństwo dawno by się rozpadło, ponieważ zbyt mało ludzi mogłoby się rozmnażać. [W przeszłości tak było, ale obecnie zachód postępowe kraje są na trajektorii prowadzącej do wyginięcia].

Podam odpowiedni cytat Randy’ego Pauscha, którym chcę zakończyć:

„Nie chodzi o rozdane karty, ale o to, jak rozegrasz rozdanie”.

Incelom przydałoby się uświadomienie sobie, że odrzucenia, z którymi się spotykają, rzadko wynikają tylko z przyczyn zewnętrznych.

Są odrzucani, ponieważ nieustannie mają obsesję na punkcie swoich dostrzeganych niedociągnięć, zamiast skupiać się na dobrych rzeczach, nad którymi mają kontrolę.

Choć może to zabrzmieć banalnie, pozytywne nastawienie ma ogromny wpływ na to, czy odniesiesz sukces w czymkolwiek w życiu, w tym w związkach.

Na podstawie: Incels Are Now Transitioning Into Women to Get Laid

 

Zobacz na: Poziom testosteronu u mężczyzn spadł w ciągu ostatnich 20 lat [2007]
Zasada wielkości Hennemana – zastosowanie w rozbudowie masy mięśniowej
Głęboka Wewnętrzna Gra, cz.1 [David DeAngelo i dr Paul Dobransky]
Sztuka życia według stoików – Piotr Stankiewicz