Ciekawostki o sojownikach [soy boy’ach]

Ciekawostki o sojownikach [soy boy’ach]

Paul Joseph Watson: Czy konsumowanie soi zamienia mężczyzn w pi*dy? Powoduje, że statystycznie częściej mają poglądy lewicowe? Zapewne widzieliście nagranie ekipy Try Guys na BuzzFeedzie, gdzie mierzyli sobie poziom testosteronu i okazało się, że otrzymali wyniki o ponad połowę niższe niż u przeciętnego mężczyzny. że otrzymali wyniki o ponad połowę lub więcej niższe niż u normalnego mężczyzny. Ich wyniki były tak słabe, że plasowały ich na poziomie poniżej średniej dla 85-100 latków. “Jesteśmy mega super ciachami”

PJW: Wyobraźcie sobie moje zdziwienie.

– “O to, to właśnie”.

PJW: Jak wszyscy wiemy, jedyni mężczyźni na poważnie konsumujący treści z BuzzFeed to zajadający się tofu, sygnalizujący cnotę męscy feminiści, betaorbitujący sojarze [sojownicy]. Tym sposobem dotarłem do jednej z najśmieszniejszych rzeczy na Twitterze w ogóle. Ten oto użytkownik [White Guelph] sporządził kompilację tłitów najbardziej nieznośnych lewackich influencerów na Twitterze. I zgadnijcie co? Każdy z nich konsumuje niezliczone ilości produktów sojowych.

Sojarze. Sojownicy.

Kojarzycie Wila Wheatona, tę pi*dę, który obraził chrześcijan zaraz po masakrze w kościele w Teksasie? On też jest sojarzem.

Czy profesora ekonomii z Nowego Jorku i członka Antify, który namiętnie produkuje tłity fantazjując o zabijaniu policjantów? On też jest sojarzem [sojownikiem].

Casey Newton, redaktor w The Verge, który stwierdził, że gotowy jest pójść w ogień dla Hillary Clinton. Sojarz.

Arthur Chu, zwycięzca programu Jeopardy!, jest tak potulnym feministą, że pragnie wybić całą męską rasę. Nic dziwnego, że nie jest w stanie zaspokoić swojej żony. On też jest sojarzem.

Jest tak wielkim sojarzem, że uważa iż dodatkowa opłata za mleko sojowe w Starbucksie to przejaw rasizmu. Ten oto pacjent stwierdził, że jest na skraju samobójstwa gdy okazało się, że jest etnicznie rasy białej. Sojarz.

Czy ten męski feminista udzielający się na Tumblerze chwalący się tym jak bardzo jest postępowy, świadomy [woke]. Też sojarz.

Czy ten kolo, taki z niego wzorowy feminista, że przyjął po ślubie nazwisko po żonie. Sojarz.

Czy ten oto idiota, dla którego hasło “każde życie ma znaczenie” jest rasistowskie i nienawidzi swojej rodziny, bo jest konserwatywna. Soojaaarz.

Czy ten oto mały komunista, dla którego każdy, kto krytykuje soję jest faszystą. Sojarz.

Jesse Cox, komik, który wolałby by umrzeć zamiast patrzeć jak Ameryka przestaje przyjmować uchodźców. Sojarzem jest ci on.

Otóż to. Wydaje się, że istnieje silna korelacja pomiędzy sygnalizującymi cnotę męskimi feministami, broniącymi muzułmańskich uchodźców i ich fetyszem sojowym. Pomimo, że importowanie osób ze społeczeństwa, które praktykuje rozrywkę zwaną Taharrush (gra w gwałt) stanowi jeszcze większe zagrożeniem dla kobiet. Takie nie bardzo feministyczne, nieprawda?

“Krzyknij głośno, krzyknij wyraźnie, uchodźców u nas traktujemy przyjaźnie”.

“Pyszny hotdog z tofu”. Sojarz.

Gdyby Stany Zjednoczone troszczyły się o los Syryjczyków, to nie zaprzestałyby przyjmowania uchodźców z Syrii. Ten moment, gdy lokalna tajska knajpka dzwoni do ciebie by się upewnić, że na pewno zamówiłeś 2 porcje makaronu z tofu, bo zazwyczaj zamawiasz 3 porcje. Sojarz.

“Jeśli wspierasz osoby LGBTQ i popierasz Trumpa zakazy odnośnie muzułmańskich imigrantów, to narażasz tym samym wielu naszych braci i siostry, więc p*erdol się”.

“Soja jest niezdrowa? Okej, ja używan soi jako substytutu dla nabiału, więc o co ci chodzi?” Sojarz.

“Statystycznie (sic!) mężczyźni nie będący uchodźcami częściej dopuszczają się gwałtów. Skończ z tą ksenofobią”.

Ten sam koleś wrzucił zdjęcie swojej lodówki pełnej produktów z soi oraz stwierdził, że gdyby jego syn zamienił się w kobietę z powodu nadmiernej konsumpcji soi, to nie byłoby to dla niego niczym negatywnym. Sojarz.

Tak się zastanawiam, czy ten zgwałcony przez muzułmańskiego imigranta Norweg, którego ruszyło sumienie gdy dowiedział się o deportacji oprawcy, czy on też nie jest sojarzem? Zakład, że jest. Co takiego ma soja, że zmienia mężczyzn w miękiszonów?

“Taka z niego kompletna p*zda, że to szok”.

Fasole soi zawierają duże ilości fitoestrogenów, organicznych związków chemicznych, które maja podobne działanie do żeńskiego hormonu estrogenu w organizmach ludzkich. Obniżają poziom testosteronu oraz liczbę plemników. Mężczyźni spożywający połowę porcji soi dziennie mają o 34 mln mniej plemników na 1 ml nasienia, niż mężczyźni nie spożywający soi.

Mężczyźni o niskim poziomie testosteronu mają obniżoną sprawność seksualną. Mają niskie libido. Mężczyźni o wysokim poziomie estrogenu nabierają żeńskich cech i mają problemy z radzeniem sobie w sytuacjach stresowych.

– No to mnie wkurzyłeś.

PJW: Wykazują się niższą asertywnością, większą gnuśnością, mają wyższą barwę głosu, ich genitalia się kurczą, tracą muskulaturę oraz owłosienie.

Elliott Hulse: Fakt, że stosuje się terapię na bazie soi w przypadku kobiet po menopauzie, czyli kiedy tracą nieco kobiece walory, kiedy spada im poziom estrogenu, stosuje się soję w celu wzbudzenia u tych kobiet produkcji hormonów to dla mnie jasna wskazówka, że nie będę brał tego g*wna, bo nie chcę być bardziej zniewieściały.

PJW: Mężczyźni o wyższym poziomie testosteronu lepiej radzą sobie w sytuacjach dramatycznych, nie boją się każdego głośnego dźwięku. Niski poziom testosteronu ma również związek z huśtawkami nastrojów i depresją. Jest dla mnie zagadką, dlaczego moi najbardziej zagorzali przeciwnicy po lewej stronie bezustannie narzekają, jak to nie cierpią na straszną depresję.

Wiele badań wskazuję, że osoby o liberalnych poglądach są statystycznie mniej zadowoleni z życia niż osoby o konserwatywnych poglądach. Coroczne badania od roku 1972, kiedy instytut badawczy Pew zaczął prowadzić takowe prowadzić, zdecydowanie więcej wyborów głosujących na republikan ocenia swoje życie jako “bardzo szczęśliwe” w porównaniu of wyborców Partii Demokratycznej.

Soja obniża poziom testosteronu, niski poziom testosteronu powoduje depresję.

Oczywiście to nie jedyne czynniki, ale rozważcie ten oto fakt: w roku 1992 sprzedaż soi w Stanach generowała zyski w wysokości 300 mln rocznie. Obecnie rynek ten jest wart ponad 4 mld rocznie.

To koreluje ze spadkiem poziomów testosteronu w mężczyzn w Ameryce obserwowanym od lat 80. XX w.

– Z badań dr Thomasa Travinsona i jego zespołu wynika, że średni poziom testosteronu u mężczyzn maleje o 1 proc. rocznie. To oznacza, że przeciętny mężczyzna w wieku 40 w roku 2017 ma o 20 proc. mniej testosterony niż jego odpowiednik w roku 1997.

Poziom testosteronu u mężczyzn spadł w ciągu ostatnich 20 lat [2007]

PJW: Co więcej, mamy rekordową liczbę zabiegów chirurgicznych redukcji tzw. męskich cyc*ów. Czy soja może być jedną z przyczyn tego przyrostu przypadków mężczyzn z piersiami? Nie mam tu na myśli otyłości, lecz przypadki zdrowych i szczupłych młodych mężczyzn cierpiących na ginekomastię, znaną także pod wulgarną nazwą “pizdocycki”. Według dr Kaaly T. Daniel, przyczyną są estrogeny środowiskowe, w tym także – zgadliście – soja.

Surgeons report surge in ‘man boob’ operations
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2010/jan/31/surgeons-surge-man-boob-operations

Dr. Kaayla Daniel

Dr Kaaly Daniel: Fasolki soi zawierają fitoestrogeny, estrogen roślinny, które mają wpływ na estrogenizację organizmu. Powodują zaburzenia hormonalne, rozregulowują system endokrynologiczny, Jakie grupy są najbardziej narażone? Chłopcy karmieni mlekiem na bazie soi w okresie niemowlęcym, chłopcy dorastający na diecie opartej na soi i fitoestrogenach, a także młodsi i starsi mężczyźni, którzy przeszli na zdrową dietę w postaci mleka sojowego, shakeów sojowych czy batoników z soi. Piersi mogą być jednym z efektów ubocznych.

Soja: czy to najniebezpieczniejsze jedzenie dla mężczyzn?

PJW: James Price, emerytowany oficer wywiadu, został zdiagnozowany na ginekomastię i stwierdzony u niego poziom estrogenu przekraczał normę dla mężczyzn ośmiokrotnie. Zgadnijcie, jaki był ulubiony napój Jamesa Price’a? Mleko sojowe.

Rodzice masowo przechodzą na formułę dla niemowląt bazującą na soi. 25 proc. niemowląt w Stanach Zjednoczony żywionych jest sztucznym mlekiem na bazie soi. Niemowlę futrowane sztucznym mlekiem na bazie soi przyjmuje w diecie ekwiwalent estrogenu w postaci 5 pigułek antykoncepcyjnych dziennie.

Mleko modyfikowane dla niemowląt na bazie soi: pigułki antykoncepcyjne dla niemowląt

To zdaje się sugerować, że to nie jest objaw preferencji osoby o poglądach lewicowych wybierających wegańskie diety na bazie tofu i soi, lecz że raczej tworzy się armię sojarzy [sojowników] już od kolebki. Przerażająca myśl. Żebyśmy mieli jasność – nie ma na myśli osób homoseksualnych, nie uważam, by soja zmieniała płeć.

– Nawet żaby stają się gejami.

PJW: Mam na myśli sfeminizowanych heteroseksualnych mężczyzn. Nazwijmy ich – Try Guys [Próbowaczy]. Jeśli chodzi o autentycznych mężczyzn, zachowujących się jak mężczyźni, soja jest dla nich cichym zabójcą. Tracimy całą generację młodych mężczyzn przez soję. Zatem panowie, jeśli nie chcecie by wasze poglądy ewoluowały w stronę debilizmów, że przyjmowanie imigrantów-gwałcicieli to świetny pomysł, że każdy na prawo od Micheala Moore’a jest wcieleniem Hitlera, że komunizm jest super, że bycie białym to wstyd i moralne zło, i nie chcecie by wyrosły wam cyc*i i skurczył wam się penis, to jeśli chodzi o soję – powiedzcie wyraźnie “Nie”.

Zobacz na: Transgenderowa mania jest oznaką upadku kulturowego – Camille Paglia
USA: Dlaczego identyfikowanie się dzieci jako transpłciowe ma charakter regionalny – Bill Maher

 

Ciekawostki o sojownikach [soy boy’ach]