Kobiece porady dotyczące związków nadają się na śmietnik

Kobiece porady dotyczące związków nadają się na śmietnik

Sądząc po moich statystykach wyświetleń, jeśli to oglądasz, prawdopodobnie jesteś mężczyzną w wieku między 20 a 45 lat. Prawdopodobnie dostałeś okropne rady na temat kobiet, związków i tego, jak funkcjonować jako mężczyzna we współczesnym społeczeństwie . Powiedziawszy to, często widzę dziewczynę, która zagląda do mojego grajdołka, aby zerknąć na tę zakazaną wiedzę 😉

Zanim ktoś dotrze do przypadkowego faceta w Internecie, aby uzyskać poradę na temat jego rozpadającego się małżeństwa, długotrwałego związku lub nieudanych poszukiwań mających na celu utworzenie związku, to ma już za sobą serię niepowodzeń. Niepowodzenia przywódcze, niepowodzenia społeczne, niepowodzenia interpersonalne i niepowodzenia samo sabotujące. Wyobraź sobie, że rok temu powiedziałeś komuś, że musisz znaleźć zupełnie nieznajomego, który nie zna twojego imienia ani tego, jak wyglądasz, aby uzyskać prawdziwą opinię?

Oni by się śmiali, ja bym się śmiał, i nadal się śmieje.

Jedyną rzeczą, która jest wspaniała dla mężczyzn, jest to, że nikomu nie zależy na nas na tyle, by kłamać na nasz temat, chyba że ktoś coś od nas chce. Kobiety, które uznają cię za nieatrakcyjnego, z radością poinformują cię o tym, a mężczyźni, którzy uznają cię za bezużytecznego, chętnie ci to powiedzą. Kiedy jesteś śmieciem, wiesz, że jesteś śmieciem.

Jednak nie mówię tu o mężczyznach, tym razem mówię do was panie, bo nie macie tak dobrze, a ja wam nie zazdroszczę.

Wyobraź sobie, że jesteś ładną, młodą dziewczyną. Może jesteś, może byłaś i od tego czasu rozkwitłaś z ładnej dziewczyny w ładną kobietę. Kto jest z tobą szczery?

–     Mężczyźni, którzy chcą się z tobą przespać, powiedzą ci to, co chcesz usłyszeć, żeby mogli dobrać ci się do majtek. Będą cię okłamywać, ponieważ cię chcą.
–     Mężczyźni, którzy naprawdę cię kochają, powiedzą ci to, co chcesz usłyszeć, żeby cię nie zdenerwować. Będą cię okłamywać, ponieważ zależy im na tobie.
–     Inne kobiety powiedzą ci to, co chcesz usłyszeć, ponieważ uważają, że ważniejsze jest tłumienie konfliktów niż bycie szczerym.
–     A kilka kobiet będzie o ciebie zazdrosne i powiedzą ci to, co chcesz usłyszeć, ponieważ nie chcą, abyś była lepsza od nich. Niektóre laski są po prostu zazdrosne.

Huśtawki i Piaskownice – zasady w Kobiecej Matrycy Społecznej – Ian Ironwood

Wszyscy cię okłamują, czy cię lubią, czy nie. Cały wielomiliardowy przemysł istnieje po to, by okłamywać cię za twoje pieniądze. Wszyscy też wiemy że:

–    Diety niskotłuszczowe to dziadostwo.
–    Obcięcie włosów na bardzo krótko nie czyni cię bardziej atrakcyjną.
–    Tłuszcz nie jest seksowny, no chyba że dla bardzo specyficznej grupy demograficznej.
–    Facetów nie obchodzi twoja kariera.
–    Facetów nie pociąga twoja inteligencja.
–    Twoje ultimatum działają tylko na mężczyzn, których nie chcesz.

I chciałbym ci powiedzieć, że mam dla ciebie odpowiedź. Rozprawianie się z wszystkimi kłamstwami, które są serwowane mężczyznom, jest wystarczająco trudne, nie mówiąc już o kłamstwach, które ci mówiono. Poza tym faceci mają skłonność do zainteresowania się nauką od ekspertów, a kobiety lubią podporządkowywać się autorytetom. To, czy mężczyzna ma rację, czy nie, nie ma znaczenia, jeśli nie myślisz o nim jako o facecie, na którego patrzysz. I nigdy nie będę takim autorytetem, jak którykolwiek z lekarzy telewizyjnych niebędących Doktorami, wszystko, co mogę zaoferować, to to.

Bądź podglądaczem. Jeśli będziesz śledzić wielu facetów w mojej przestrzeni, dostrzeżesz facetów na różnych etapach odłączania się od sieci [matriksa] , bycia bardziej wartościowymi dla otaczających ich osób. Zobaczysz coś interesującego, co może ci pomóc. Gdy mężczyźni stają się lepsi, stają się uczciwi wobec siebie i otaczających ich ludzi. Śmieszy mnie to, bo choć media przedstawiają mężczyzn którzy łyknęli  czerwoną pigułkę jako złych mizoginów, to mają w sobie coś rzadkiego, coś, czego nie widuje się zbyt często.

Są uczciwi [szczerzy].

Obserwujesz faceta, który przebywa w tej przestrzeni od jakiegoś czasu, a nie na nowych. Facet, który pokonał własne kłamstwa, który stał się wartościowym mężczyzną, który przyciąga kobiety wokół niego, posłuchaj, co do nich mówi lub co mówi nam o nich. Czasami jest to raczej podłe. Jeśli przez całe życie byłaś karmiona cukrem, kazanie ci jeść warzyw musi brzmieć okropnie.

Coś jednak zauważysz, zobaczysz mężczyzn w ich najbardziej uczciwych sytuacjach. Gdzieś w środku całej rozmowy znajdziesz rozwiązanie dla swoich własnych kłamstw i gdzie leży twoje wewnętrzne piękno i wartość. Widziałem to tylko dwa razy w ciągu 5 lat, więc wiem, że to trudne. Chodzi o dwie kobiety, nazywały się Claire i Darla.

Claire była molem książkowym, który przeczytał wszystko i przez lata znosiła wielu toksycznych mężczyzn. Zawsze miała uśmiech na twarzy, była cierpliwa i w końcu zajęła się własnym życiem. Mężczyzna, który traktował ją jak jednorazówkę, tak samo kochał inne kobiety. Przeszła od tego typa do mężczyzny, przy którym wciąż promienieje. Słyszałem, że pobrali się w zeszłym roku.

Darla była rzadkim przypadkiem dziewczyny, której przydarzyło się przyjęcie czerwonej pigułki, gdy jej mąż potraktował ją tak, jak kobiety traktują mężczyzn. Rozwiodła się z facetem, który stał się jej utrzymankiem. Nauczyła się sama sobie schodzić z drogi, przestała być taką konkurencyjną, kłótliwą męską kobietą, a zamiast tego zaczęła działać w sposób, który zapewniał mężczyźnie wartość. To, co stało się potem, było cudowne. Znalazła swojego własnego Chada. W ciągu dnia mogła być typem korporacyjnej zołzy, która kopała po jajach, a wieczorami miała swojego wspaniałego mężczyznę w obecności którego rozpływała się w jego ramionach.

Czerwono Pigułkowe role: Prakseologia dominującego mężczyzny

Siedzimy w tym wszyscy razem, najlepsze co możesz zrobić, i jest to tak szczere z mojej strony, jak tylko potrafię… Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zejść facetom z drogi, patrzeć, jak popełniamy nasze błędy, uczyć się na nich i czekać na tę chwilę uczciwości, której nikt inny ci nie da. Będzie ciężko, nie należymy do najprzyjemniejszych do słuchania, ale to ci pomoże.

Albo jak mówię. Może i jestem dupkiem, ale nigdy cię nie okłamię.

 Źródło: Womens relationship advice is garbage.

Zobacz na: Zapytaliśmy terapeutę, dlaczego podczas załamania psychicznego tak bardzo chce się ściąć włosy.
Mężczyźni wolą poślubić swoje sekretarki niż szefowe
Matt Walsh o toksycznych poradach randkowych na TikTok
Serotonina vs dopamina – 7 różnic pomiędzy przyjemnością a szczęściem – dr Robert Lustig

 

Ptaki często się same oskubują gdy są zestresowane i zaniedbane