Powód, dla którego kobiety nie chcą, aby wrabianie w ojcostwo było karalne

Powód, dla którego kobiety nie chcą, aby wrabianie w ojcostwo było karalne

– W przypadku 11-miesięcznej Lili, Drew nie jesteś…

– Rashean nie jesteś…

– Dlaczego to zrobiłeś? Ona cię przecież kocha. Dlaczego to zrobiłeś?
– Nie jest moją córką. Zostałem zdradzony. Zostałem oszukany.
– Nie zdradziłam cię.
– Dlaczego mnie zdradziłaś?
– Nie zdradziłam!
– Oto dowód. Test DNA. Wynika z niego, że to nie jest moja córka.

[Koleś zlecił test DNA na ojcostwo]
– Co to jest?
– To wynik testu DNA.
– Dlaczego go zrobiłeś? Dlaczego?

Ukryta strona oszustwa dotyczącego wrabiania w ojcostwo – Women Against Paternity Fraud
Czego o ojcostwie nauczyło mnie reprezentowanie mężczyzn w sprawach rozwodowych – Marilyn York
Czy testy na ojcostwo powinny być obowiązkowe przy urodzeniu (testy DNA)?

 

POWÓD, DLA KTÓREGO KOBIETY NIE CHCĄ, ABY WRABIANIE W OJCOSTWO BYŁO UZNANE ZA NIEZGODNE Z PRAWEM

A TESTY NA OJCOSTWO OBOWIĄZKOWO

MHD: Powód, dla którego kobiety nie chcą, by oszustwo dotyczące wrabiania w ojcostwo było uznane za niezgodne z prawem, a testy na ojcostwo obowiązkowe.

Witaj w Manosphere Highlights Daily.

W tym filmiku chcielibyśmy zabrać cię w podróż, która uwydatnia epidemię oszustw dotyczących ojcostwa i podkreśla to, dlaczego uważamy, że testy na ojcostwo powinny być obowiązkowe, a oszustwa dotyczące wrabiania w ojcostwo powinny być karalne.

Zagłębimy się również w to, dlaczego kobiety nie chcą, by oszustwo dotyczące ojcostwa zostało uznane za niezgodne z prawem. Cofnijmy się zatem do 1986 roku, kiedy to po raz pierwszy wykorzystano technikę analizy genetycznych odcisków palców w sprawie karnej. Istnieją konkretne części tej sprawy, które zamierzamy podkreślić, które będą podstawą tego filmiku. Zacznijmy od Richarda Bucklanda.

– Podejrzenie padło na 17-letniego młodzieńca, który mieszkał w okolicy. Został aresztowany i w nagranym na taśmę przesłuchaniu złożył zeznania i został oskarżony o zabójstwo Dawn.

– Mieli głównego podejrzanego, który przyznał się do jednego, ale nie do drugiego morderstwa. I wtedy utknęli. Bardzo chcieli mieć jakiś niezależny dowód, który wykazałby, że ta osoba jest rzeczywiście winna nie tylko jednego, ale obu morderstw.

– Rozumieliśmy, że dzięki testom będzie w stanie sprowadzić to do jednej osoby, w przeciwieństwie do jakiegoś procentu populacji.

– Podeszliśmy więc do tej analizy bardzo sceptycznie.

Pobraliśmy DNA ze wszystkich próbek. Uzgodniliśmy profil DNA i procedurę. Wynik, który się pojawił, był zdumiewający. Kiedy dostaliśmy wyniki było to naprawdę zaskakujące, ponieważ wyeliminowały Bucklanda jako głównego podejrzanego w sprawie morderstwa Dawn Ashworth i byliśmy zmuszeni go zwolnić.

– Testy, które przeprowadzono, nie wskazały udziału pana Bucklanda w śmierci Lyndy Mann. Wyniki testów wskazują, że w śmierć tych dwóch dziewczyn była zamieszana osoba, jak dotąd nieznana.

MHD: Richard Buckland stał się pierwszym człowiekiem, który został uniewinniony dzięki technologii DNA. Pamiętaj o tym. Wrócimy do tego później. Gdy ta technologia udowodniła niewinność Bucklanda, detektywi postanowili wykorzystać ją do złapania mordercy.

– Rozpoczęła się pierwsza na świecie obława z wykorzystaniem próbki DNA. Tysiące mężczyzn z wiosek Narborough, Littlethorpe i Enderby uczestniczyło w tym tygodniu w dobrowolnych badaniach krwi, aby umożliwić złapanie zabójcy dwóch uczennic w hrabstwie Leicestershire.

– Czy miał Pan jakieś wątpliwości co do przyjścia tu dziś wieczorem?

– Nie, wcale.

– Myślę, że osoba odpowiedzialna mogła je mieć.

– Wszyscy mężczyźni w wieku od 18 do 34 lat otrzymali list z prośbą o udział w badaniach przesiewowych.

MHD: Używają terminu „obława” oznaczającego zorganizowane poszukiwanie osoby, zwłaszcza przestępcy, kogoś, kto popełnia przestępstwo. Pamiętaj o tym. W czasie tej obławy dzieje się coś ciekawego. Przeczytajmy poświęcony temu fragment z The Guardian.

„To był dobrowolny program i kilku mężczyzn odmówiło. Niektórzy mówili, że nie lubią igieł. Jeden czy dwóch powiedziało, że nie lubią policjantów. Jednak większość z tych mężczyzn szybko zmieniła zdanie. Przerażenie zbrodniami i strach, że morderca może uderzyć ponownie, sprawiły, że ci z zastrzeżeniami znaleźli się pod znaczną presją społeczną.”

I to jest właśnie to, co zalecił lekarz – presja społeczna. Obowiązkowy test na ojcostwo i oszustwo dotyczące wrabiania w ojcostwo jako przestępstwo podlegające karze będzie wywierać dużą presję na kobiety.

Dlaczego? Bo na kobietach spoczywa ogromna odpowiedzialność, jeśli chodzi o stosunek płciowy. Kobiety są strażniczkami seksu. Nic nie dzieje się bez zgody kobiety.

Poza tym, to właśnie kobiety mogą zajść w ciążę. Kobiety decydują więc o tym, z kim i w jaki sposób odbywają stosunki płciowe. Prezerwatywy, pigułki antykoncepcyjne lub dobry, staromodny seks bez gumki. Powtórzę się, nic nie dzieje się bez jej zgody.

Dlaczego kobieta miałaby mieć problem z obowiązkowymi badaniami DNA?

– Jeśli jestem w zobowiązującym związku, to chciałabym wierzyć, że mój mąż jest ojcem mojego dziecka. I według mnie byłoby to w pewien sposób poniżające, gdyby mówiły: „Zrób test, żeby upewnić się, że jest twoje”.

– Wy proszący o zrobienie testu DNA… Po pierwsze, to jest to pytanie bardzo charakterystyczne dla waszej płci. W moim konkretnym przypadku, gdyby mój mężczyzna podszedł do mnie z takim pytaniem, to z pewnością czułabym się w pewien sposób znieważona.

– „Możesz zrobić test DNA?” Żartujesz sobie? Co to jest? Po co szliśmy do ołtarza, po co składaliśmy te przysięgi, jeśli nie będziesz instynktownie wiedział, że to dziecko jest twoje? 

„Analiza Rosenfelda opiera się na danych z lat pomiędzy 2009-2015, wziętych z reprezentatywnej krajowej ankiety How Couples Meet and Stay Together. Wzięto pod uwagę 2262 dorosłych w wieku od 19 do 94 lat, którzy mieli partnerów płci przeciwnej w 2009 roku. Do 2015 roku 371 z tych osób zerwało ze sobą lub rozwiodło się. W ramach swojej analizy Rosenfeld odkrył, że kobiety inicjowały 69 procent wszystkich rozwodów, w porównaniu do 31 procent w przypadku mężczyzn. Natomiast nie było statystycznie istotnej różnicy między odsetkiem rozstań inicjowanych przez niezamężne kobiety i mężczyzn, niezależnie od tego, czy żyli w konkubinacie ze swoimi partnerami.” – 2015, Science Daily, Women more likely than men to initiate divorces, but not non-marital breakups

Sądzę, że chcecie, aby to było obowiązkowe z powodu rozmowy, której nie jesteście w stanie przeprowadzić ze swoją dziewczyną ze względu na to, że jesteście na to za słabi.

Zdradziłam mojego IDEALNEGO męża i żałuję tego. [Kompilacja]
Siedem sygnałów, że twoja żona cię zdradza
Kobiety są bardziej skłonne do zdrady niż mężczyźni – oto dlaczego
Co jeśli kobiety po prostu nie lubią mężczyzn: Ekonomiczne konsekwencje zbywania mężczyzn przez kobiety – Aaron Clarey

Zdradzanie – kobiety vs mężczyźni [metafizyka]

 

MHD: Więc w zasadzie to kwestia zaufania. Chodzi o ego. Kiedy mówisz kobiecie, że chcesz testu DNA, w zasadzie mówisz, że jej nie ufasz. Cóż, masz wszelkie prawo do tego, by jej nie ufać. W USA jest między 5,3, a 7,7 miliona nieletnich dzieci, które są ofiarami oszustwa dotyczącego ojcostwa.

Badania usiłujące pokazać odsetek mężczyzn w sprawach rozwodowych, którzy kwestionują swoje ojcostwo, a którzy okazują się nie być ojcem, zwiększyły te liczby na obejmujące zakres od 25% do 30%. To jest 30% mężczyzn poddających w wątpliwość swoje ojcostwo, którzy faktycznie wykonują testy na ojcostwo, a nie wszyscy mężczyźni.

Jak myślisz, co się stanie, jeśli testy na ojcostwo będą obowiązkowe? Na pierwszy rzut oka, liczby przedstawiające mężczyzn nie będących biologicznym ojcem pójdą w górę. Jednakże wprowadzenie obowiązku przeprowadzania testów na ojcostwo da kobietom przewagę i będą one zacierać ślady. Byłoby to nieco trudniejsze z powodu przepisów aborcyjnych.

Lecz kobiety znajdą sposób, aby uniknąć odpowiedzialności, ponieważ jest to dla nich jak kryptonit [dla supermana].

Kobiety nie lubią koncepcji obowiązkowych testów na ojcostwo, bo to obnaży je jako oszustki, zdrajczynie, kłamczuchy, osoby nieodpowiedzialne, samolubne, nielojalne i zdecydowanie jako te gorsze połówki. Taka reputacja jest ślepą uliczką dla kobiet, ponieważ mężczyzna musi wierzyć, że jego kobieta jest warta zainwestowania w nią jego czasu, pieniędzy i energii. Musi wierzyć, że jest lojalna i godna zaufania. Związek potrzebuje zaufania, jako elementu jego podwalin.

– W tamtym czasie słyszałam, jak wielu ludzi pyta: „Gdzie twoja lojalność? Jak mogłaś to zrobić?”. Nie byłam lojalna wobec Anthony’ego. Naprawdę nie. Powtórzę się, nie myślałam w tej sytuacji o wszystkich dookoła. Myślałam tylko o sobie. Naprawdę nie byłam lojalna wobec Anthony’ego.

Kobieta: Najbardziej odpowiedzialny nastolatek w domu?

MHD: Liczby są oszałamiające i dowodzą, że wiele kobiet posiada tę egoistyczną mentalność. Nie myślą o wszystkich innych, kiedy dają się ponieść chwili. Jednak ta sama chwila prowadzi w dłuższej perspektywie do bólu, udręki i zniszczenia wszystkich innych, w tym dziecka.

To żenujące, jak media głównego nurtu i ogólnie zachodnie społeczeństwo umożliwia tym kobietom wymiganie się od konsekwencji takiego zachowania. To nie przypadek, że mężczyźni się z tego wycofują. Mężczyźni wybierają własną drogę, ponieważ kobietom ta głupota się upiecze, a mężczyźni i tak muszą za nią płacić.

– Kiedy rozwiedziony tata otrzymał nakaz płacenia alimentów na dziecko, które nie jest jego…

– Mężczyźnie z Tulsy nakazano płacić alimenty na dziecko, które nie jest jego.

– Mężczyzna z First Coast walczy ze stanem Floryda o zasądzone alimenty na dziecko, które, jak udowodnił, nie jest jego.

– Przydarza się to mężczyznom w całym stanie Michigan. Są zmuszani do płacenia alimentów jako ojcowie z definicji [założenia].

– Nie ma znaczenia, czy mężczyźni mogą udowodnić, że dzieci nie są ich, prawo Michigan sprawia, że i tak płacą.

MHD: W tym miejscu przechodzimy do tego, dlaczego kobiety nie chcą, aby oszustwo dotyczące ojcostwa było przestępstwem podlegającym karze. Czym jest oszustwo dotyczące wrabiania w ojcostwo?

Oszustwo dotyczące wrabiania w ojcostwo ma miejsce, gdy kobieta celowo wskazuje mężczyznę jako ojca swojego dziecka, gdy wie, że nie jest on biologicznym ojcem, często w celu odbierania alimentów lub matka nie chce, aby domniemany ojciec wiedział o innym mężczyźnie.

– Jego była żona urodziła. Zaszła w ciążę z innym mężczyzną w czasie, kiedy byli w separacji. Prawnie nadal była żoną Joe. Dokumenty sądowe wyraźnie potwierdziły, że dziecko nie należy do Joe, ale do Alberta Busha i że Bush nawiązał osobistą, finansową, lub opiekuńczą zależność z dzieckiem. Sąd zarządził, że koszty leczenia zostaną podzielone między biologicznych rodziców. Lecz w piątek, przed Dniem Ojca, Joe dostał list z sądu.

– Pomyślałem „Mój Boże, to jest komiczne. Jest weekend, kiedy to przypada Dzień Ojca, i właśnie w tym momencie staję się ofiarą chyba największego żartu, który kiedykolwiek ktoś mi zrobił.

– List mówił, że jest winien 8500 dolarów zaległych alimentów i dodatkowo za koszty leczenia dziecka, które jego była żona miała z innym mężczyzną.

MHD: Kiedy istnieje dowód na to, że mężczyzna nie jest biologicznym ojcem, oznacza to, że jest ofiarą emocjonalnego i finansowego nadużycia [znęcania]. Na tym się nie kończy. Oszustwo dotyczące ojcostwa ma wiele ofiar, w tym biologicznego ojca, rodziny obu mężczyzn i oczywiście niewinne dziecko. Tak jak w przypadku Richarda Bucklanda, dowody DNA powinny uwolnić biologicznego ojca od odpowiedzialności. To powinien być jego własny wybór, czy chce nadal wspierać dziecko i jego matkę, ponieważ to nie on zdecydował, aby być ojcem dziecka, które nie jest jego.

– Byłem ojcem z definicji [z założenia].

– Ci czterej mężczyźni przyszli do studia 7 Action News, aby zwiększyć świadomość. Możesz stać się ojcem mimowolnie. Jest kilka sposobów, w jaki to się dzieje. Pastor Edward Mack mówi, że jego poprzednia żona miała trójkę dzieci. Kochał je jak swoje własne. Potem zorientował się, że dwoje z nich nie jest jego biologicznymi dziećmi.

– Musiał być Pan zrozpaczony.

– Tak. To był bolesny czas. Nie chcę nawet o tym mówić, bo to wywołuje u mnie łzy. Łzy mi lecą od tego.

– Pastor Mack mówi, że zdrada doprowadziła do rozwodu. Był zszokowany, gdy sędzia powiedział mu, że ponieważ był żonaty, to mimowolnie stał się ojcem. Musiał płacić alimenty na dzieci innego mężczyzny.

– Niech on na nie płaci. Niech zmusi mężczyznę, z którym się przespała, żeby na nie płacił. On jest wolny.

– Nawet z nią nie spałem. Dostałem pozew, kiedy byłem młody. W zasadzie powiedziała: „To pieniądze, które dostanę” i je dostała.

– Reginald Whitlow, Anthony Sims i Carnell Alexander mają podobne historie. Mówią, że kobiety niespodziewanie wymieniły ich jako ojców.

MHD: Co do kobiety, to popełniła przestępstwo i powinna zostać za to ukarana. Kobiety wykorzystują mężczyzn do tego, by zabezpieczyli je finansowo. A posiadanie dziecka danego mężczyzny może zapewnić jej dostęp do jego pieniędzy.

Brittany Renner!

Kobiety są w pełni świadome korzyści: świadczenia z ubezpieczenia społecznego po zmarłym lub niepełnosprawnym rodzicu, dziedziczenia, świadczenia dla weteranów w odpowiednich przypadkach, świadczenia zdrowotne i ubezpieczenie na życie. I wszyscy wiemy, że kobiety nie korzystają z pieniędzy z alimentów jedynie na dziecko. Historia Brittney Griner jest świetnym przykładem tego, co się dzieje, gdy nie karze się za przestępstwa.

– W obliczu możliwości spędzenia przez nią 10 lat w rosyjskim więzieniu, dziś po południu apele o uwolnienie Brittney Griner są coraz głośniejsze.
– Wewnątrz rosyjskiego sądu, gwiazda koszykówki WNBA, Brittney Griner, przyznała się do posiadania narkotyków.

W lutym 31-latka pojechała do Moskwy, aby zagrać dla rosyjskiej drużyny. Została zatrzymana na lotnisku po tym, jak w jej bagażu znaleziono dwa wkłady do e-papierosów z olejkiem konopnym. Prokuratorzy twierdzą, że wkłady zawierały znaczną ilość olejku konopnego, choć śledczy mierzą ją na poziomie .02 uncji. Przyznając się dziś do winy, Griner powiedziała sędziemu „Nie było żadnego zamiaru. Nie chciałam złamać prawa”. Jej prawnicy mówią więcej na temat tej sprawy.

– Powiedziała, że został nieumyślnie przywieziony do Rosji, ponieważ spieszyła się podczas pakowania.

MHD: Zachodnie kobiety nie są rozliczane ze swoich czynów. Dlaczego uważasz, że w innym kraju zachowałaby się inaczej? Statystycznie rzecz biorąc mężczyźni otrzymują surowsze kary więzienia niż kobiety, które popełniają te same przestępstwa. Kobiety są tego świadome.

Brittney Griner wytrzeszcza oczy, bo poznaje smak rzeczywistości. Nie odpuszczą jej tylko dlatego, że jest kobietą i częścią tęczowej społeczności. Popełniła poważne przestępstwo, którego nie potraktowała poważnie, bo w Stanach rządzą pieniądze, rządzi status społeczny, i jest preferowana politycznie poprawna polityka. Z jednym z tych drogich adwokatów, mogłaby się z tego wykpić dostając jedynie łagodną reprymendę. Jednak nie przebywa w domu. I zdała sobie sprawę, że popełniła wielki błąd.

Nie mówię, że pieniądze i status społeczny w innych krajach nie pomogą, ale ich system działa inaczej. Rosyjska kultura różni się od amerykańskiej. Różnią się normy i wartości. Dlatego mężczyźni zabierają swoje talenty za granicę, bo system tam jest inny. I dlatego nie sprowadza się zagranicznej żony do domu, bo dostosuje się do zachodniego systemu i przyjmie mentalność nowoczesnej, zachodniej kobiety.

…I nie słuchaj mnie jak „Sperg” – Whisper

Jaki wyrok grozi za oszustwo po uznaniu kogoś za winnego oszustwa? Ustalenie odpowiedniego wyroku pozostawia się sądowi. Podczas gdy [amerykański] kodeks karny określa maksymalną karę

„dwóch lat (więzienie stanowe) i 5000 dolarów grzywny za oszustwo poniżej 5000 dolarów i maksymalnie 14 lat więzienia za oszustwo powyżej 5000 dolarów – istnieje wiele innych zmiennych, które sąd bierze pod uwagę przed nałożeniem wyroku”.

Moim zdaniem, jeśli testy DNA będą obowiązkowe, to kobieta może otrzymać grzywnę lub stracić opiekę nad dzieckiem, a nie biologiczny ojciec nie musi płacić alimentów, jeśli od razu po urodzeniu dziecka stanie się jasne, kto jest biologicznym ojcem.

Jeśli tak się nie stanie po 300 dniach i akt urodzenia zostanie podpisany przez nie biologicznego ojca, do tego wyroku należy dodać karę więzienia, bo oszustwo dotyczące ojcostwa to nie jest coś, z czym należy zadzierać.

Powtórzę to jeszcze raz, 30% mężczyzn, którzy faktycznie wykonują test DNA na ojcostwo – nie wszyscy mężczyźni – okazuje się nie być biologicznym ojcem.

Kto wie, jakie są rzeczywiste liczby. Lecz te liczby są więcej niż wystarczające, aby dać mężczyźnie wszelkie prawo do ciągłego chronienia siebie. To dlatego kobiety nie chcą, aby oszustwo dotyczące ojcostwa zostało uznane za niezgodne z prawem, ponieważ wiele z nich poszłoby przez to do więzienia.

Manosfera, działamy. Chroń się przez cały czas.

Zobacz na: Jak ukryć swoją rozwiązłą przeszłość przed nowym mężczyzną
Jak zdradzać i nie dać się złapać – Shallon Lester
Mężczyźni i kobiety nie mogą być „tylko przyjaciółmi” [Scientific American, 2012]
Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna

 

Powód, dla którego kobiety nie chcą, aby wrabianie w ojcostwo było karalne

https://rumble.com/v2amjss-powd-dla-ktrego-kobiety-nie-chc-aby-wrabianie-w-ojcostwo-byo-karalne.html

 

 

 

Kobieta zostaje skasowana na TikToku za mówienie o zdradzających kobietach [napisy PL]

 

Mężczyzna i kobieta nie mogą być przyjaciółmi – Steve Harvey

Steve Harvey: Wszyscy moi przyjaciele to mężczyźni, nie mam przyjaciółek. Nie mam. Nie jestem zdolny to takiej przyjaźni.
– Dlaczego? Co przez to rozumiesz?
Steve: Daj spokój… Ponieważ…
– Bo masz żonę?
Steve: Jestem żonaty, nie mam kobiet-przyjaciół, ponieważ… Dobra, może obalmy ten mit.
– No powiedz dlaczego.
Steve: Skończmy z tym mitem tu i teraz. Jesteś atrakcyjną kobietą. Tak, istnieją gdzieś tam faceci, którzy twierdzą, że mają przyjaciółki. Nie, to nie prawda. On jest twoim przyjacielem tylko dlatego, bo ty dałaś mu jasno do zrozumienia, że nic innego między wami nie ma oprócz tej przyjaźni. My mężczyźni pozostajemy twoimi przyjaciółmi w nadziei, że kiedyś drzwi się uchylą, okażesz słabość, a uwierz mi na słowo, ten rzekomy przyjaciel, kiedy tylko okazja się nadarzy, ową lukę wykorzysta. Faceci tak mają.
– Wszyscy mężczyźni tak myślą?
Steve: 99,9 proc. z nas tak właśnie postępuje.

 

SIMPY