Czy mężczyźni posiadają władzę nad kobietami?

Czy mężczyźni posiadają władzę nad kobietami

Demi De La Nuit: Ten mężczyzna zrzuca bomby prawdy. Posłuchaj.

– Czy Koran nie mówi czasem, że mężczyźni posiadają władzę nad kobietami?

– Cóż, a nie mają? Zgodnie z tym co same mówicie, to mężczyźni dowodzą tym cyrkiem. Od kogo dokładnie feministki proszą się o te tak zwane prawa? Gdybyście nie miały tego, co nazywacie patriarchatem, wówczas miałybyście piekło na ziemi dla kobiet. Bo kobiety najwidoczniej nie mają siły do tego, by przymuszać mężczyzn, wymuszać na mężczyznach, zmuszać ich do radzenia sobie z nimi w ten czy inny sposób. Kiedy jest Pani gdzieś i mężczyzna zaczyna Panią podrywać, a Pani tego nie chce, co Pani robi w takiej sytuacji?

Mówi mu Pani, że ma chłopaka, jest mężatką, a on odchodzi. Musi Pani stworzyć wyimaginowanego mężczyznę, aby zmusić go do wycofania się, ponieważ w 9 przypadkach na 10 jedynie mężczyzna może powstrzymać innego mężczyznę. Bo mężczyźni z natury są bardziej niebezpieczni od kobiet.

Proszę zastąpić słowo „patriarchat” słowem „(osobisty) ochroniarz”. Co ma więcej sensu? To, że Pani będzie moim osobistym ochroniarzem, czy to, że ja będę nim dla Pani? Kto według Pani jest bardziej zdolny do ochrony kogo przed kim? Jeśli mężczyźni nie chroniliby kobiet, to kto by to robił, podczas gdy mężczyźni robiliby cokolwiek, co by chcieli? Czy to nie Pani osobisty ochroniarz jest za Panią odpowiedzialny? Nie powinna go Pani słuchać, gdy mówi, na przykład „Nie idź tu, nie idź tam” lub „Wybierz tę drogę zamiast tamtej, ponieważ jest bezpieczniejsza”? Czy to nie jest zwierzchnictwo?

Demi De La Nuit: Tak.

– Ale robi to dla Pani. Czułaby Pani niechęć albo urazę wobec tego zwierzchnictwa? To irracjonalne. Proszę posłuchać, nie możecie odrzucać znaczenia fizyczności, ludzkiej fizyczności. Jesteśmy istotami fizycznymi. Technologia nie wyrównuje szans w sposób, w jaki wam się wydaje. Gdyby spacerowała Pani sama po ulicy późno w nocy i dostrzegła mężczyznę, który zbliża się do Pani, to które z was dwojga prawdopodobnie będzie się bardziej bało? Kto będzie się bał kogo?

Ale proszę zauważyć, że wy, na Zachodzie zagmatwałyście to, feministki zagmatwały ten brak równowagi pod kątem władzy, tę dosłowną, fizyczną nierównowagę sił, tę nierównowagę pod kątem zdolności do wymuszania czegoś na kimś i wywierania na kogoś wpływu, oraz bycia brutalnym. To po prostu fakt i rzeczywistość, że istnieje nierównowaga sił pomiędzy mężczyznami i kobietami. Jednakże wasza kultura jest zakochana we władzy, jest zakochana w sile, jest zakochana w przemocy.

Dlatego dla was ktokolwiek, kto ma większe zdolności do stosowania przemocy, ktokolwiek, kto ma większe zdolności do bycia niebezpiecznym, jest lepszy. Ktoś, kto potrafi narzucać swoją wolę innym, jest lepszy. Ktokolwiek, kto posiada umiejętność zmuszania ludzi do zrobienia czegoś, jest lepszy [nadrzędny]. A ktokolwiek, kto jest słabszy, jest gorszy [podrzędny]. Jest tak dlatego, ponieważ tak bardzo zachwycacie się władzą, zachwycacie się przemocą, zachwycacie się zdolnością zmuszania kogoś do czegoś, że czujecie się urażone tym, że mężczyźni posiadają władzę nad kobietami lub pojęciem/koncepcją mężczyzn posiadających władzę nad kobietami. Bo uważacie, że to niesprawiedliwe, uważacie, że kobiety są w gorszej sytuacji. Usuńcie ten organ władzy, a przekonacie się w o ile gorszej sytuacji się znajdziecie. Pozbawcie ich tej władzy, a znajdziecie się w niebezpieczeństwie, pozbędziecie się w ten sposób swojego bezpieczeństwa, będziecie pozbawione swojej ochrony, waszej wolności, a może i stracicie przez to życie.

Zmyśliłyście to pojęcie równości. I traktujecie je jak świętość i bezkrytycznie w nie wierzycie, wręcz z religijnym oddaniem. Żądacie, by każdy w nie wierzył. I nikt nie może ośmielić się wątpić w rzeczywistość i świętą prawdę zawartą w pojęciu równości. Mimo tego, że wszelkie dowody, na kontakt z którymi jesteście wystawione na co dzień, zadają kłam tej koncepcji. Śmiejecie się z nas i patrzycie na nas z góry, obrażacie naszą inteligencję za wiarę w coś, na co według was nie mamy żadnego dowodu. W międzyczasie wierzycie w coś, czemu wszelkie dowody na istnienie tego, jednocześnie zadają temu kłam. Dostrzega Pani jak niespójny jest wasz tok myślenia?

Narodziny Feminizmu w 1848 roku, w Seneca Falls, w stanie Nowy Jork

Demi De La Nuit: Widzicie, cały współczesny feminizm ma na swoją korzyść jedynie słowa. I wielu ludzi mogłoby powiedzieć, że pióro jest potężniejsze od miecza. Do pewnego stopnia jest to prawda.

Jestem pisarką, znam potęgę słów, szczególnie dobrze napisanych słów. Jednakże, by słowa były skuteczne, muszą mieć sens, w tych słowach musi być zawarta prawda. A bez tej prawdy, macie po prostu do czynienia ze światem z filmów Disney’a. I tym właśnie jest ruch feministyczny, w gruncie rzeczy światem Disney’a. Ponieważ nie stoi za nim żadna prawda.

Jeśli pozbędziecie się patriarchatu, to z czym zostanie feminizm? Gdyby nie było patriarchatu, kobiety byłby w niebezpieczeństwie. Patriarchat jako system zapewnia nam bezpieczeństwo. Bo kiedy zabierzesz te prawa, powtórzę się, wtedy zostaje nam natura, mamy naturę mężczyzny i naturę kobiety, co nie sprowadza się jedynie do natury emocjonalnej, ale również tej fizycznej. I my, jako kobiety, nie chcemy poddawać tego konfrontacji, ponieważ wiemy co to oznacza. Nie mamy się na czym oprzeć. W porównaniu do mężczyzn jesteśmy słabe pod kątem fizycznym. Jedynym segmentem populacji istot ludzkich na tej planecie, nad którymi kobiety mają przewagę, są dzieci. I wykorzystujemy również i tę przewagę.

Tak więc bez struktury patriarchatu, miałybyście do czynienia z mężczyznami dominującymi kobiety, kobietami dominującymi dzieci i z dziećmi dominującymi siebie nawzajem. Właśnie tak to działa. To słup totemiczny władzy. I jak stwierdził w tym filmiku, jako kultura mamy obsesję na punkcie przemocy, siły fizycznej i dominacji. Sprowadza się to do złości, którą odczuwa wiele kobiet. Jesteśmy zazdrosne o mężczyzn. I nie obchodzi mnie co do mnie mówicie. Taka jest prawda. Bo wiecie co oznacza siła fizyczna.

Wiecie co oznacza dominacja. I wiecie, że jej nie posiadacie. Zatem próbujecie wpisać ją do historii. Powodzenia. Powodzenia z napisaniem czegoś baśniowego. Być może skończycie z filmem takim jak „Avatar”. Pięknym pod kątem wizualnym, baśniowym, ale czymś, co w prawdziwym życiu nie ma sensu, co się nie wydarzy. Nie ma ludzi o niebieskiej skórze. Możecie mieć filmy takie jak „She Hulk” lub takie, w których kobiety posiadają niewyobrażalną ilość siły, w których mogą zaciekle walczyć z mężczyznami.

Jednak z tego co wiemy, to nie jest prawdziwe życie, zgadza się? Feminizm nie jest prawdziwym życiem. To mrzonka. To marzenie senne. To co powiedział mężczyzna w tym filmiku jest rzeczywistością. A ta rzeczywistość nas przeraża. Stąd feminizm próbuje stworzyć pewne wspaniałe słowa, które zmuszą mężczyzn do tego, by czuli się winni swojej natury. Powodzenia.

Tak, to może zadziałać w przypadku niektórych facetów, ale faceci nie porzucą tego, kim są. I zawsze, bez względu na wszystko, będziemy potrzebowały mężczyzn. A kobiety mogą tam siedzieć i fantazjować o świecie, w którym mężczyźni nie istnieją. Powodzenia i z tym, ponieważ mężczyźni zawsze tu będą. Podobnie jak niedźwiedzie i inne zwierzęta, których się boimy. Zawsze tu będą. Nie możecie z tym nic zrobić. Tak wygląda planeta, na której żyjemy, więc kontynuujcie pracę nad swoimi słowami. Nadal próbujcie zmuszać mężczyzn do tego, by czuli się winni. Nadal próbujcie zmuszać mężczyzn do tego, by czuli, że potrzebujemy egalitarnej planety. Egalitaryzm nie istnieje. Równość między płciami nie istnieje. Po prostu nie. Mogłybyście dać ludziom prawa. Mamy je. Mogę głosować. Mogę pracować. Mogę robić to, co chcę. Czego więcej chcecie? Chcecie nagiąć naturę mężczyzn? Tak się nie stanie. Ponieważ mężczyźni są różni. Podobnie jak wy.

 

Zobacz na: Dominacja i uległość w małżeństwie: model kapitana i pierwszego oficera
Czerwono Pigułkowe role: Prakseologia dominującego mężczyzny – Ian Ironwood
Rozwód z dobrym mężczyzną – Demi De La Nuit
[Męskie] strategie przeciw [kobiecym] strategiom – Rian Stone
Gry o władzę: przewodnik terenowy – Rian Stone
[Kobiece] Manipulacje: Poradnik dla początkujących – Rian Stone
Negacja Rzeczywistości – James Linsday | Sekretne Religie Zachodu, cz. 1 z 3

 

 

Czy mężczyźni posiadają władzę nad kobietami?

https://rumble.com/v54i10d-mezczyzni-posiadaja-wadze.html