Jak przetrwać w świecie klaunów który stoi do góry nogami.

Jak przetrwać w świecie klaunów który stoi do góry nogami

Wiem, że był to proces stopniowy, ale zawsze zastanawiam się, kiedy dokładnie skończyła się Rzeczywistość, a zaczęła odwrócony do góry nogami Świat Klaunów? Był czas, kiedy kobiety były kobiece, sztuka artystyczna, edukacja edukacyjna, a media poniekąd prawdziwe. Kiedy oficjalnie rozpoczął się ten nowy wiek?

Cóż, jeśli tak się stanie, z pewnością nadejdzie era postprawdy w ramach Anty Logosu. Drukuje się pieniądze, aby finansować obie strony wojen rozpoczętych pod fałszywym pretekstem. 18-latkowie są bez zasługi przyjmowani na uniwersytety, aby uczyć się fałszywych przedmiotów, które umożliwią im zatrudnienie w zawodach, które już nie istnieją. Mężczyźni przeglądają fałszywe profile randkowe w poszukiwaniu prawdziwych kobiet, które starają się wyglądać i zachowywać się jak fałszywe kobiety z telewizji. Obie płcie są bardziej odizolowane i nieszczęśliwe niż kiedykolwiek wcześniej, jednocześnie wierząc, że są bardziej powiązane.

Jeśli więc chcemy odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie dotyczące Świata Klaunów, musimy najpierw przyznać, że tak naprawdę żyjemy w Świecie Klaunów i że zasady Świata Prawdziwego albo nie obowiązują, albo obowiązują jedynie marginalnie. Na przykład, gdy 18-latek pyta, jak dostać się na świetny uniwersytet, odpowiedź z prawdziwego świata brzmi: uzyskać dobre oceny i dobrze zdać egzamin maturalny [standaryzowany test oceniający – SAT]. Jednak odpowiedź w Świecie Klaunów brzmi: prześlij esej BLM, MeToo, Anty Trumpowy, uzyskując rozsądne oceny i udając czarnego. Teraz widać, że to drugie jest szalone. Gdybyśmy nadal byli w roku 2012, wymagałoby to szczegółowego uzasadnienia. Ale mamy rok 2018, transpłciowe nastolatki są teraz zupełnie normalne. Podobnie jest z pozwoleniem, aby twoja żona została zalana przez nieznajomych facetów.  Jeśli w tym momencie nadal nie rozumiesz, że jesteś w Świecie Klaunów, to jesteś kompletnym debilem, który absolutnie zasługuje na to, aby zostać zgwałconym przez metaforycznych klaunów ponowoczesności.

Teraz, gdy dokładnie zbadaliśmy pytanie: Jak prosperować na rynku randkowym Świata Klaunów w 2018 roku? W 2010 roku odpowiedzią było: bądź wysportowany, prowadź interakcję i nie daj się wciągnąć w bzdury, czyli trzymaj ramę. W 2000 roku trzeba było być na tyle interesującym, aby się wyróżniać, prowadzić zabawną rozmowę i być w dobrej formie. W latach 60., jeśli byłeś zdrowym facetem i posiadałeś środki na utrzymanie rodziny, kobiety cię szukały. Jak widać, proces ten staje się coraz bardziej konkurencyjny.

Jeśli jesteś w wielkim mieście Anglosfery 2018 i nie chodzisz do szkoły średniej, oto, co musisz wiedzieć. Różnica między kobietami żyjącymi w Świecie Klaunów a tymi, które nie żyją w Świecie Klaunów, polega na tym, że te pierwsze są podporządkowane dziwacznej ideologii, zwanej Matrixem. Kiedyś była to niedogodność, którą można było zignorować lub odrzucić. Już nie. Twoją głównym rywalem seksualnym jest Symboliczny Alfa. Ta istota [byt] nie tylko blokuje twojego kutasa, ale w każdej chwili kobiety mogą poświęcić swoje miejsce pracy, związek seksualny lub małżeński dla gotówki i nagród.

W Świecie Klaunów w 2018 roku można śmiało stwierdzić, że feminizm jest religią. Irracjonalnie wierzą w niewidzialną, wszechpotężną istotę zwaną patriarchatem, pomimo wielu dowodów temu zaprzeczających. Odprawiają rytuały, obchodzą święta i składają ofiary z ludzi. To pojebana akcja. Tak wiem. To niezaprzeczalne fakty i jako mężczyźni musimy się z nimi uporać. Ignorowanie lub zaprzeczanie problemowi nie rozwiązuje problemu.

Utrzymanie sylwetki, bycie umięśnionym, dobra praca to wszystko doskonałe, ale nie uchronią twojej waginy przed opętaniem religijnym/ideologicznym. Jedyną rzeczą, która może pokonać religię, jest więcej religii. Współczesne kobiety są duchowo zagubione. Jeśli nie zaoferujesz mocnych ram ideologicznych, domyślnie opowiedzą się za feminizmem. W tym momencie będziesz musiał wyrzucić uszkodzoną pochwę i znaleźć nową.

 

John Forbes Nash o dynamice interakcji

Marketing vs Sprzedaż w związkach

Czy ci się to podoba, czy nie, w pewnym momencie w przyszłości będziesz musiał przeprowadzić feministyczny egzorcyzm. Innymi słowy, będziesz musiał przenieść sukę z jednego systemu ideologicznego do innego. Wymaga to wprowadzenia w trans, projekcji przekonań i manipulacji emocjonalnej. Religie opanowywały ten proces przez tysiące lat, więc uczcie się od nich. Chociaż nie propaguję tutaj żadnej ideologii, radzę poznawać mechanizmy działania i wydobyć swoją osobistą metodologię od chrześcijan, joginów, kabalistów, Amerykańskiej Piramidy Finansowej, marketingu wielopoziomowego, austriackich malarzy i innych. Wszyscy mają wyjątkowe osiągnięcia w zakresie potężnej manipulacji psychologicznej. Ucz się od nich.

Jeśli chcesz prosperować w odwróconym do góry nogami postmodernistycznym świecie klaunów, musisz zdobyć umiejętność manipulacji psychologicznej. Kobiety i Bety nie przejmują się logiką ani faktami. Dlatego właśnie musisz polegać na retoryce emocji i wprowadzaniu w trans. Wiem, że to cholernie szalone, ale jesteś teraz w Świecie Klaunów i takie są zasady gry.

Źródło: How to Thrive in Upside Down Clown World

 

 

Zobacz na: Po czym poznać kto mówi prawdę?
Negacja Rzeczywistości – James Linsday | Sekretne Religie Zachodu, cz. 1 z 3
Cechy przywódców sekt – charakterystyka sekt – Melissa Dykes
Jak zostać przywódcą sekty – Prosty przewodnik, jak zdobyć kontrolę nad umysłami.
Nie chcesz być naturalny w stosunku do kobiet
Seks i przemoc: dwie niezamienne miary mężczyzny
Ogłupianie świata szkolnictwem – John Taylor Gatto
Uczniowie Pawłowa jako cyrkowi poskramiacze – Gwałcenie Umysłu | Joost Meerloo
5 eksperymentów psychologicznych, które pomagają zrozumieć współczesny świat
Ciemna triada a atrakcyjność seksualna kobiet

 

Ethos - Pathos - Logos

 

 

Przeciwieństwo patriarchatu – eksperyment myślowy

 

Film Idiokracja [2006]

 

Film Nie patrz w górę [2021]