Nieznośna uciążliwość nienawistników

Nieznośna uciążliwość nienawistników - hejterów

Bez względu na to, ile hejtu dostanę w Internecie, jestem wdzięczny klawiaturowym wojownikom, którzy pomagają mi w zasięgach i czynią mnie silniejszym.

Po trzech latach prowadzenia tego bloga widoczna staje się nużąca przewidywalność rodzajów nienawiści. Nieoryginalna jednorodność nienawiści jest jej najbardziej intrygującą cechą, ponieważ sprawia, że można się zastanawiać, czy ludzie mają wmontowane jakieś oprogramowanie do systemu operacyjnego umysłu, które wykonuje skrypty po naciśnięciu określonych wrażliwych przycisków, czy też wszyscy nienawidzący zbierają się w tajnej Świątyni Nienawiści pod budynkiem Parlamentu, aby uzgodnić zatwierdzony zestaw kategorii nienawiści.

W interesie przeprowadzenia eksperymentu socjologicznego, wyłącznie dla mojej rozrywki, stworzyłem kompendium typowych nienawistnych zaklęć skierowanych przeciwko kolesiom stosującym Grę i tym z nas, którzy głoszą Dobre Słowo o Grze. Pod każdym archetypem nienawiści zamieściłem moje złośliwie i wymowne odpowiedzi, aby zilustrować pustogłowie nienawiści.

1. Nienawiść “zgorzkniałego bety”

Nienawistnik [Hejter]: Jesteś zgorzkniałym mizoginem.

Tłumaczenie: Twoje słowa sprawiają, że płaczę każdym swoim porem.

2. Nienawiść Stronniczych Oczekiwań

Nienawistnik: Nikt, kto pisze tak okropne rzeczy jak ty, nie mógłby dobrze radzić sobie z kobietami.

W czasach Czyngis-chana hejterzy byli znani z tego, że mówili: “nikt, kto miażdży tylu wrogów, co ty, nie mógłby dobrze radzić sobie z kobietami”.

3. Nienawiść w postaci zmian reguł gry dla Alfy

Nienawistnik: Prawdziwy samiec alfa byłby żonaty i wychowywał dzieci jako swoje dziedzictwo.

Poziom bycia Alfą wymagany do poderwania, poślubienia i zapłodnienia typowej dziewczyny: minimalny.

Poziom bycia Alfą wymagany do uniknięcia surowej umowy małżeńskiej i utrudniającego zabawę balastu dzieci, jednocześnie ciesząc się miłością wielu kobiet w długotrwałych związkach: wąchaj mój suspensorium!

4. Nienawistny Chochoł

Nienawistnik: Argumentujesz fałszywą dychotomią alfa/beta.

Jakiej części w tym podziale -> niższy omega -> wyższy omega -> niższy beta -> beta -> większy beta -> mniejszy alfa -> alfa -> super alfa, nie rozumiesz? (Zwróć uwagę na datę tego postu).

Hierarchia społeczno-seksualna – Vox Day
Rollo Tomassi o dychotomii związanej z samcami alfa i beta

5. Etymologiczna Nienawiść

Nienawistnik: Twoja definicja samca alfa jest fałszywa. W królestwie zwierząt samiec alfa jest przywódcą stada, a nie kadetem/złym chłopcem/dupkiem, który puka i porzuca kobiety.

Czy to nie jest tak, że nerd wpada w histerię z powodu zawłaszczenia wąskiego terminu naukowego, aby wygodnie zilustrować obszerniejsze prawdy o mężczyznach i kobietach.

6. Nieironiczna internetowa oszczercza Nienawiść

Nienawistnik: Alfy nie blogują. Są zbyt zajęci spotykaniem się z kobietami.

Bo wiesz, alfy nie mają hobby. *alfa przewraca oczami*

Ps. nie krępuj się wylogować z internetu w każdej chwili.

7. Nienawiść typu Polityka to sprawa osobista.

Nienawistnik: Prawdziwy alfa żyje pełnią życia i nie ma neurotycznej obsesji na punkcie swojego statusu na blogu internetowym.

Nie sądzę, abym kiedykolwiek pisał na tym blogu o swoim statusie, neurotycznie lub w inny sposób, poza żartobliwymi komentarzami. Zamiast tego po prostu mówię prawdę o świecie takim, jakim jest i udzielam porad dotyczących przyciągania kobiet, które sprawdziły się w przypadku moim i wielu innych mężczyzn. Ludzie, których to obraża, uważają, że muszę ujawniać swoje wewnętrzne nerwice i obsesje, ponieważ każde inne wyjaśnienie z pewnością spowodowałoby skurcz ich zwieraczy. Tacy ludzie najlepiej nadają się do kariery testerów wtyczek do tyłka.

8. Nienawiść typu Fałszywe Przesłanki

Nienawistnik: Tak, jasne, gra działa dobrze, jeśli chodzi o podrywanie barowych dziwek o niskim poczuciu własnej wartości.

Duża część nienawiści jest napędzana przez fałszywe przesłanki. Wymyślanie wygodnych scenariuszy, wyobrażanie sobie najgorszego z wrogów i reinterpretowanie ich sukcesów to zbawienie dla spalonego ego. Newsflash: twoje cienkie oburzenie nie jest moim kryzysem moralnym.

9. Nienawiść skierowana na krytykę stylu życia

Nienawistnik: Żyjesz pustą egzystencją, jeśli wszystko, co robisz, to jednonocne przygody z dziwkami.

Niektórzy wyobrażają sobie, że skoro piszę o uwodzeniu kobiet, musi to oznaczać, że bezwzględnie doradzam unikanie długotrwałych, pełnych miłości związków na rzecz czysto fizycznych, krótkotrwałych romansów. Ci ludzie są w błędzie. Ale oni o tym wiedzą. Oczywiście nie oznacza to, że jest coś złego w okazjonalnych, przelotnych spotkaniach seksualnych.

10. Nienawiść typu Miłość Gejowska do Johna Wayne’a

Nienawistnik: Jeśli nie jesteś przywódcą mężczyzn, nie jesteś alfą.

Jestem pewien, że każdy celebryta albo emo punkowy piosenkarz tonący w cipkach płacze gorzkimi łzami, że nie ma pozwolenia [certyfikatu] na bycie alfą od Prawdziwych Stoickich Mężczyzn, takich jak ty.

11. Nienawiść do Gwałtu

Nienawistnik: Gwałt! Gwałciciel!

Kiedy wszystko, co masz, to wysuszony i zakurzony pieróg z pajęczynami, to cały świat wygląda jak niechciany fallus.

12. Nienawiść typu Błędna obsesja

Nienawistnik: Facet, który spędza życie na obsesji na punkcie tego, jak zdobywać kobiety, jest przegrywem.

Facet, który spędza swoje życie na obsesyjnym wspinaniu się po drabinie korporacyjnej, aby przyciągnąć więcej uwagi kobiet, jest przegrany.

Facet, który spędza swoje życie na obsesji na punkcie opanowania gry na gitarze i grania w zespole rockowym, aby przyciągnąć więcej uwagi kobiet, jest przegrany.

Facet, który spędza swoje życie na obsesyjnym dążeniu do nagród finansowych i zdobywaniu zasobów, aby zwrócić na siebie większą uwagę kobiet, jest przegrany.

Facet, który….. ah, łapiesz o co chodzi.

13. Nienawiść typu Błędne Postrzeganie Kolesi Mających Naturalne Powodzenie u Kobiet

Nienawistnik: Naturalni kolesie zdobywają kobiety, ponieważ o nie nie zabiegają.

Po wielu latach ćwiczeń jestem pewien, że wyglądało to tak, jakby Beethoven nie próbował grać na fortepianie.

Albo: Koleś mający naturalnie powodzenie u kobiet to po prostu mężczyzna, którego gra jest zinternalizowana, ale taktyka pozostaje taka sama.

14. Nienawiść typu Po Prostu Bądź Sobą

Nienawistnik: Gra to fałsz.

Gra jest nie mniej fałszywa niż każde inne dążenie do samodoskonalenia, na które człowiek może się nastawić, aby wyjść ze swojego naturalnego [początkowego] stanu bezwładności.

15. Wiktymologiczna Nienawiść

Nienawistnik: Używasz Gry do manipulowania kobietami i kontrolowania ich umysłów.

W innych wiadomościach odkryto, że utrata np. 10-20 kg daje niegdyś pulchnym dziewczynom dziwne hipnotyczne moce nad umysłami mężczyzn. Czując się zmanipulowanymi, mężczyźni masowo wyszli na ulice, domagając się uwolnienia od pociągu do tych smukłych dziewczyn.

16. Nienawiść typu Marionetka na Sznurku

Nienawistnik: Mężczyźni, którzy stosując Grę, wykonują tylko polecenia kobiet. Alfy nie zabawiają kobiet.

Jeśli chcesz odnieść sukces z kobietami, będziesz musiał je zabawiać… w ten czy inny sposób. To samo dotyczy kobiet. Gdy kobieta przestaje zabawiać mężczyzn swoim ciałem, kobiecością i zaangażowaniem, stając się grubą, starą, brzydką, sukowatą lub samotną matką, przestaje odnosić sukcesy z mężczyznami. Wszyscy wykonujemy polecenia naszego biomechanicznego władcy i na kolanach poddajemy się jego woli, siłą lub z wyboru. Oszukujesz się, jeśli wierzysz, że masz odpust zupełny od tej surowej rzeczywistości.

Lub: Jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich.

17. Nienawiść Podglądacza

Nienawiść: Kłamiesz na temat kobiet, z którymi byłeś. Gdzie są zdjęcia?

Pamiętam rozmowę z kumplem na ten temat, podczas której zastanawiałem się głośno nad tym, jak pyszna byłaby to zabawa, gdybym poszedł na bardzo ostro i opublikował na tym blogu erotyczne zdjęcia kobiet, z którymi byłem (cześć blogerskie laski!) w ciągu ostatnich trzech lat (z wyjątkiem tych uroczych pań, których prywatność cenię bardziej niż inne), tylko po to, by cieszyć się wykwintnymi paroksyzmami dysonansu poznawczego, które wstrząsnęłyby duszami nienawistników [hejterów], którzy spędzili tyle energii psychicznej na pocieszaniu się karykaturami mnie. Powiedział, żebym się nie przejmował. Wyjaśnił, że mógłbym mieć zdjęcia mojej twarzy z mnóstwem ślicznotek, a hejterzy i tak znaleźliby jakąś wymówkę, by nie wierzyć własnym oczom. Innymi słowy, hejterzy będą nienawidzić. Niech sobie gulgoczą.

Źródło: The Unbearable Triteness Of Hating

Zobacz na: Katalog taktyk zawstydzania mężczyzn
Feministyczne taktyki wzbudzania wstydu – Karen Straughan
[Kobiece] Manipulacje – Rian Stone
Spirala współpracy feministek z nie-feministami

[Medialna] XXI wieczna Ceremonia Degradacji – Ryan Holiday
Witamy w Nierzeczywistości – Ryan Holiday