O Rozgoryczeniu i Kłamstwach Kobiet – Naila u Poor Mans Podcast

O rozgoryczeniu i kłamstwach kobiet

– Naprawdę wierzę w małżeństwo, ale jedna rzecz co do niego jest prawdziwa, mianowicie to, że małżeństwo musi przynieść korzyść dziecku. Istnieją toksyczne małżeństwa.

Poor Mans Podcast: Tak.

– Małżeństwa, w których kłócicie się na oczach dzieci. I tym samym uczycie je tkwienia w związkach, które są złe.

Poor Mans Podcast: To prawda. Czasami o tym słyszę. Jednak jeśli jesteście małżeństwem, jesteście razem, to dziecko ma większe szanse na lepsze życie. Jeśli w domu jest mężczyzna, to dziecko będzie radziło sobie lepiej, bez względu na to czy dochodzi do tarć między matką i ojcem. Mam do ciebie kolejne pytanie. Czy według ciebie twój wiek, to, że dojrzewałaś, coś, co się wydarzyło, kiedy dorosłaś, pozwoliło ci na bycie bardziej kobiecą i pozwoliło ci polegać nieco bardziej na mężczyznach, bo… OK. Sprawa wygląda tak. W tej społeczności jest taki pogląd, że kiedy kobiety zbliżają się do pewnego wieku, to stają się bardziej otwarte na innych ludzi lub bardziej zainteresowane innymi ludźmi, którymi nie interesowały się w wieku dwudziestu kilku lat, ponieważ mają teraz mniej opcji. Myślisz, że było tak w twoim przypadku?

Ona się obudzi, gdy tylko uświadomi sobie że ściana jest już blisko – Rollo Tomassi

– Cóż, w tym wieku jest mniej opcji, ponieważ nie wychodzisz tak często jak wcześniej. I to zdecydowanie jest prawda.

PMP: W porządku.

– Wydaje mi się, że pozwoliłam sobie samej na bycie otwartą na… Odpowiedź na twoje pytanie brzmi „tak”. Wydaje mi się, że pozwoliłam sobie samej na bycie otwartą na sposoby, w jakie prawdopodobnie nie byłam otwarta w wieku dwudziestu kilku lat. Urodziłam moją córkę w wieku 27 lat, więc nawet wtedy byłam nieco w tyle. Lecz nigdy nie miałam problemu z zainteresowaniem kogoś swoją osobą. Ale kiedy jako kobieta starzejesz się to zdecydowanie rywalizujesz z tymi, które są młodsze.

PMP: No tak.

– Z tymi, które są w kwiecie wieku i nie mają dzieci.

PMP: Racja.

– Tak więc mówienie tego nie jest niczym złym, ponieważ to prawda. Ale nie wydaje mi się, żebym się ustatkowała [z kimś kto nie jest kimś na kogo zasługuje]. Miałam w swoim życiu wartościowych mężczyzn. Mój ojciec był wartościowym mężczyzną. Jednak od zawsze najważniejsze dla mnie było to, jak ceniłeś mnie.

PMP: TJ, mam do ciebie kolejne pytanie.

– Słucham.

PMP: Jeśli mu nie wierzyłaś, jeśli uważałaś go za kłamcę, jeśli czułaś, że wasz związek został zbudowany na niestabilnych fundamentach, to dlaczego nosiłaś pod sercem jego dziecko?

– Och, dlatego, że… I to kolejna rzecz, co do której mogę być z tobą całkowicie szczera. Jeśli wystarczająco się starasz, to możesz usprawiedliwić przed sobą wszystko.

PMP: Zgadza się.

– Bo go kochałam. I nie chciałam aborcji. Wewnątrz siebie wiedziałam, że chociaż ta ciąża nie była planowana, to muszę dorosnąć. Przespałam się z nim i zaszłam w ciążę. Muszę dorosnąć i urodzić to dziecko. Mogę wypowiadać się wyłącznie za siebie, ale tak naprawdę moja córka była najlepszą rzeczą jaka kiedykolwiek mnie spotkała, ponieważ jej pojawienie się na świecie zmusiło mnie do dorośnięcia.

PMP: No tak.

– Będąc w ciąży nie zamierzałam kontynuować tego schematu zachowania. I jeszcze jedno. Kiedy kobiety mówią: „Zaszłam w ciążę będąc na pigułkach“, to jest to cholerne kłamstwo.

PMP: Dziękuję. Kontynuuj. Powiedz im do słuchu, TJ. Przemów im do rozumu. Cieszę się, że to powiedziałaś, bo to cholerne kłamstwo.

– Mówię o tym teraz, bo kiedy zaszłam w ciążę z moją córką – to było 27 lat temu – brałam tabletki antykoncepcyjne. Brałam tabletki antykoncepcyjne. To było 27 lat temu. Krótka piłka. Po tym jak ją urodziłam, jeśli nie brałabym nic innego, to na pewno zaszłabym ponownie w ciążę. Brałam pigułkę antykoncepcyjną każdego dnia i nigdy więcej nie zaszłam w ciążę. To niesamowite, jak są skuteczne. Jeśli nie chcesz zajść w ciążę, to nie zajdziesz.

PMP: Nie ma takiej opcji. To coś o czym rozmawiamy w kontekście samotnego macierzyństwa. O zdolności wyeliminowania tego ryzyka przez kobiety, jeśli rozumieją jakie mają opcje zanim zajdą w ciążę. TJ, doceniam, że pojawiłaś się na moim kanale. Pozwól, że przejdę do kolejnej osoby. Doceniam twój wkład. OK. Podoba mi się to. Wynieśliśmy z tej historii trochę pozytywów. Podoba mi się to, że ludzie mają swoje osobiste historie, do których można dopasować te przekazy. Na przykład mówiła o… Wstrzymywałem ją. Wycofywałem się trochę z tego tematu.

Czy uważasz, że z wiekiem stajesz się łagodniejsza i chętniej aprobujesz mężczyzn, których wcześniej byś nie zaakceptowała? To sposób na zadanie tego pytania, jednak w pełen szacunku sposób, tak abyś otrzymał szczerą odpowiedź. I przyznała się do tego. Tak, z wiekiem, jako kobieta… Zatem ta koncepcja w społeczności czerwonej pigułki, z anegdotycznymi dowodami, jest poprawna. Widzę to cały czas. Widzisz, że kobiety z wiekiem zaczynają rozumieć, czego tak naprawdę chce mężczyzna, a potem niespodzianka. Patrzcie i podziwiajcie. Biorą ślub lub niestety, w przypadku wielu kobiet, zostają same. Jedynie 30% kobiet powyżej 35 roku życia bierze ślub. Tak więc dla wielu kobiet sprawy nigdy nie ułożyły się po ich myśli. I stają się przez to zgorzkniałe. Jednak, na szczęście, nie stało się tak w jej przypadku. Kontynuujmy. Połączymy się z pewną kobietą o imieniu Naila. Co słychać, Naila?

Naila: Cześć.

PMP: Naila, tak?

– Tak, Naila.

PMP: Naila. No dobrze. Co słychać?

Naila: Nie spodziewałam się, że połączymy się tak wcześnie.

PMP: Tak, trzymamy się zasady pierwszeństwa pań.

Naila: Rozumiem. No dobrze. Dopiero się tu pojawiłam, więc usłyszałam jedynie końcówkę tego, co powiedziała kobieta przede mną. To, co teraz powiem, pewnie nie zostanie odebrane zbyt dobrze. Po prostu będę bardzo szczera. Mam 43 lata. Zostałam wychowana wśród samych kobiet. Moja kariera zawodowa jest związana z kobietami od 17 lat. Robię mammografię. Cały dzień mam do czynienia z kobietami. Wszystko, co powiedziała ta kobieta, brzmiało naprawdę cudownie, prawda? Jednak to, co powinni zrozumieć mężczyźni, którzy tego słuchają, zarówno młodzi jak i starsi, to to, że wszystko, co mówi kobieta, to totalne bzdury i kłamstwa. Wiem, wiem. Wiem, że to brzmi okropnie. Nie powinnam tego mówić. Część jej wypowiedzi, którą usłyszałam, dotyczyła tego, że kiedy jej mąż wraca do domu, to ma ugotowane posiłki, zrobiła to i tamto, i że wszystko jest perfekcyjne. Brzmi to świetnie. I miejmy nadzieję, że tak jest. Jednak chcę, by mężczyźni zrozumieli, że wszystko, co wychodzi z kobiecych ust, jest kłamstwem.

PMP: Naila, rozumiesz, że pojawia się tu pewien paradoks, bo w takim wypadku nie powinniśmy wierzyć też tobie, tak? Pozwól, że się upewnię. Nie powinniśmy ci wierzyć? Nie możemy słuchać tego, co masz do powiedzenia, skoro wszystkie kobiety kłamią.

Naila: Rozumiem twój punkt widzenia, ale uważam, że mężczyzna powinien słuchać kobiety lub brać na serio to, co mówi, jedynie wtedy kiedy jest mu całkowicie podporządkowana. Jedynie wtedy powinieneś słuchać wszystkiego, co kobieta ma ci do powiedzenia.

PMP: No dobra, pozwolę ci zmyślać dalej. Kontynuuj.

Naila: Nie zmyślam, tylko chcę, żeby mężczyźni to zrozumieli. Miałam do czynienia z kobietami tak długo, że rozumiem kobiecą naturę. A kobieca natura, to co robimy, sprowadza się do tego, że kłamiemy i zwodzimy. Robimy to nawet wobec samych siebie. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z kłamstw i oszustw, na jakie nas stać. Okłamujemy same siebie. Chcę powiedzieć mężczyznom, żeby w swoim życiu i w swoich dążeniach nigdy nie czynili z kobiety swojego celu, życia lub szczęścia.

Drogi SIMPie: Kobieta, której pragniesz, nigdy cię nie będzie szanować – S.G. Cheah
Prawo Briffaulta: jedna z ważniejszych rzeczy jakie musisz wiedzieć jako mężczyzna
Przestań wybaczać kobietom [zbyt szybko]

PMP: Bingo! Zgadzam się z tobą w 100%. Całkowicie się z tobą zgadzam. Powinieneś sterować swoim statkiem w kierunku wyspy, a jeśli kobieta chce dostać się na twój statek, musi ci zaufać i dać sobą pokierować.

Naila: Dokładnie. Właśnie o to chodzi. I uważam, że zgubą mężczyzn, szczególnie czarnoskórych mężczyzn, jest to, że pokładasz swoją nadzieję, wiarę, miłość i wszystko inne w kobiecie. I oczekujesz, że da ci szczęście i otuchę. Rozumiem to, ponieważ jesteśmy piękne, delikatne i pragniecie wygody, którą wam zapewnimy. Rozumiem to wszystko, ale nigdy nie rób z kobiety swojego celu. Nawet kobieta, która gościła na twoim kanale – wielu mężczyzn będzie jej słuchało i myślało sobie „Tak, tego właśnie szukam. Poszukuję kobiety, która robi to wszystko”. Nawet ta kobieta i nawet ja – jestem mężatką i wywiązuję się ze swoich obowiązków, ale robię to czując rozgoryczenie [urazę], ponieważ właśnie taka jest natura kobiety.

Cnota jako konieczność – Jordan Peterson

PMP: Rzecz w tym, Naila, że wszyscy musimy robić rzeczy, których nie chcemy robić. Wielu mężczyzn nie chce pracować przez 42 godziny tygodniowo, by zapewnić byt swojej rodzinie, ale pójdą tam i to zrobią. Ponieważ muszą.

Naila: Jednak różnica polega na tym, że my, kobiety, robimy to czując duże rozgoryczenie. Jeśli dotrzemy do punktu, gdzie podporządkujemy się i będziemy to robić, to jest to dobre. Lecz nie wychwalajcie tego w nas. To coś, co powinnyśmy robić. Jednak znalezienie kobiety w 2021 roku, która w pełni podporządkuje się mężczyźnie jest nieomal niemożliwe. Zwróćcie uwagę na to, że jestem taka, jak ta kobieta, która wystąpiła przede mną. Niejako robię wszystko to, o czym powiedziała. Ale tak naprawdę gada bzdury, ponieważ nie robimy tego każdego dnia. Bredzi. Jestem najlepszą kobietą, na jaką możesz trafić, a nawet ja nie robię tego każdego dnia.

PMP: Moja żona gotuje praktycznie codziennie, chyba że chcemy wyjść na miasto i coś zjeść.

– No dobrze, niech ci będzie, ale to niezbyt częste. Naprawdę rzadko się to spotyka. Tak więc nawet kobieta, która oznajmia, że ciągle robi wszystko idealnie, nadal wygaduje głupoty. Tak, Jordie, masz nieoszlifowany diament, stary. Fantastycznie. Lecz w większości przypadków, jest to bardzo rzadko spotykane. Więc jeśli znajdziesz kobietę, która robi te rzeczy od czasu do czasu, to świetnie. Ale koniec końców, nawet w przypadku własnej żony, wciąż musisz zrozumieć prawdziwą naturę kobiety. W naszej naturze leży kłamanie i zwodzenie.

Konieczne kłamstwa, proste prawdy – Daniel Goleman
Kobieta zostaje skasowana na TikToku za mówienie o zdradzających kobietach

PMP: Nie jestem przeciwko ludziom, którzy wykonując pewne rzeczy są rozgoryczeni, dopóki je wykonują.

Naila: Dokładnie! Właśnie o to mi chodzi! Tak, podoba mi się to.

PMP: Istnieje wiele rzeczy, które muszą robić ludzie. Większość życia poświęcasz na robienie rzeczy, których nie chcesz musieć robić.

Naila: W większości przypadków.

PMP: To kwestia tego czy ona jest bardziej zgorzkniała od niego.

Naila: Posłuchaj. Różnica między kobietą a mężczyzną polega na tym, że wy idziecie do pracy każdego dnia, pracujecie 10 godzin dziennie, zrobicie to czując rozgoryczenie i przyznacie się do tego, że jesteście zgorzkniali. A kobiety zrobią to, co ta kobieta, która wypowiadała się przede mną. „Muszę to robić każdego dnia i robię to perfekcyjnie.” Będą kłamały, ponieważ właśnie to robimy. Przyznaję, że czasami wykonuję moje obowiązki czując ogromne rozgoryczenie. A jestem dobrą kobietą! Zatem możesz sobie wyobrazić jak wygląda wrogo nastawiona kobieta. Właśnie o to mi chodzi. I tak, twoja żona jest idealna, rozumiem to, ale mówię tylko, że typowe kobiety będą wykonywać określone rzeczy z powodu rozgoryczenia, lecz nie przyznamy się do tego. Nie zrobimy tego. Nie czujemy takiej potrzeby.

PMP: Wiesz co jest w tym interesujące? Że tak naprawdę mówię mężczyznom nieco na ten temat. Nie mówię im, że wszystkie robicie to z powodu rozgoryczenia, ale mówię, że kobiety…

Naila: Większość kobiet.

PMP: Że kobiety demonstrują agresywne zachowanie poprzez manipulację. Kiedy mężczyźni demonstrują agresję, robią to za pomocą przemocy fizycznej. Mówię ogólnie. Oczywiście kobiety mogą dopuszczać się przemocy fizycznej, a mężczyźni mogą manipulować. Jednak ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni demonstrują agresję za pomocą przemocy fizycznej, a kobiety demonstrują ją za pomocą manipulacji. Nie mógłbym się z tobą bardziej zgodzić w kwestii manipulacji. Lecz nie zauważyłem żeby było aż tak źle jak mówisz.

Naila: Naprawdę jest źle. To niefortunna rzecz. Dlatego od razu, jak się tu pojawiłam, powiedziałam, że jestem kobietą, jestem nią od 43 lat, dorastałam wśród samych kobiet, i w mojej pracy mam do czynienia z samymi kobietami. Tak więc znam kobiety na wylot. Nawet jeśli mówię to jako kobieta, to nadal mi nie wierzycie. Wciąż mi nie wierzycie, kiedy mówię o nikczemności kobiety. Słyszę: „Nie, to nie prawda! To niemożliwe! Istnieje tak wiele…”

PMP: W tym momencie przyczyniłaś się do wywołania kłótni. My, jako społeczność czerwonej pigułki, wielu ludzi, którzy nas słuchają rozumie, jak zły obrót może to przybrać. Może kilka tygodni temu nagrałem filmik o kobiecie, która kłamała i powiedziała, że ojciec zgwałcił trójkę swoich dzieci. To było troje jego dzieci. I przez to, że się rozstali powiedziała tym trzem dziewczynkom, że przydarzyło się im to, kiedy były młodsze. Tak więc dorastały przez 25 lat gardząc własnym ojcem z powodu tej manipulacji. Dlatego właśnie próbuję tłumaczyć mężczyznom, że powinni być ostrożni i nie powinni za bardzo naciskać ponieważ wiele kobiet będzie nimi manipulowało, dopóki ich nie zdobędą, aby myśleli, że kobiety zachowują się w pewien określony sposób. A kiedy uda im się was przekonać, to już po was. Wiesz co mam na myśli.

Naila: Zgadzam się z tobą.

PMP: Rozumiem tę historię, ale to najgorszy… Widziałam tę historię. To najgorszy typ kobiety. Próbuję wytłumaczyć wszystkim mężczyznom na twoim kanale, że to najgorszy typ. Lecz typ, o którym mówię, jest najlepszy. Najlepsza z kobiet na jaką możesz trafić. I nawet ta kobieta ciągle cię zwodzi i kłamie. Chcę skłonić mężczyzn do tego, żeby to zrozumieli. A czuję, że mi nie wierzą. Nawet najlepsza z najlepszych kobiet jedynie oszukuje i kłamie. Może to ukrywać…

PMP: Co masz do powiedzenia ludziom, którzy mówią, że zmyślasz [projektujesz], że to tylko twoja opinia? Że być może jest to jedynie coś, co sama czujesz. Masz jakieś…

Naila: Tak. Jeśli chodzi o kobiety, to nie obchodzi mnie to co myślą. Jeśli chodzi o mężczyzn to mówię im, że to właśnie oni wszyscy powinni tacy być. Jestem ogromną zwolenniczką zwierzchnictwa mężczyzn. Niestety w dzisiejszym społeczeństwie mężczyźni są kastrowani. I mam nadzieję, że mężczyźni usłyszą mój głos. Z łatwością możecie zostać zwabieni do nas za pomocą naszej ponętności, urody, kłamstw i kuszenia. Jesteśmy jak syreny. Rozumiem to.

PMP: Zgadzam się w 100%.

Naila: Zależy mi na społeczeństwie. Chodzi mi o to, że jako mężczyźni będziecie musieli przejąć kontrolę nad sobą, kontrolę nad…

PMP: OK. No dobrze.

Naila: OK.

PMP: Wielu ludzi zastanawia się nad tym co powiedziałaś, więc na pewno pozwolę ci kontynuować. Jednak chciałem cię zapytać, dlaczego według ciebie istnieje nieustająca pogarda wobec… I to coś, w co właściwie będę musiał się zagłębić. Zrobię rozeznanie [śledztwo] w tym temacie i być może o tym opowiem w jednym z moich filmików. Właśnie dlatego zapraszam ludzi do włączenia się w takie rozmowy, ponieważ dodaje to wartości moim treściom. Dlaczego według ciebie kobiety przejawiają tę pogardę wobec mężczyzn lub do zadań, jakie muszą wykonywać? Czy według ciebie istnieje kobieta, która będzie szczęśliwa z tego powodu? Czy jest jakaś kobieta, która być może nie jest konwencjonalna? Kobieta, która być może nie chce zajmować się domem, która jest szczęśliwa? Czy według ciebie kobiety będą gardziły czymkolwiek co robią?

Naila: OK. Zawarłeś sporo treści w tym pytaniu.

PMP: Tak. Mam tendencję do tego. OK. Zapytam w ten sposób. Zadam szybkie pytanie.

Naila: Będę wdzięczna jeśli ujmiesz to w nieco prostszy sposób.

PMP: No dobrze. Skąd według ciebie bierze się ta pogarda?

Naila: U kobiet?

PMP: Tak. Dlaczego po prostu gardzą wszystkim co muszą robić? Oczywiście idąc tropem twojej logiki.

Naila: Dobrze. Naprawdę się postaram się nie być w tym tak jakby religijna. Ale po prostu powiem to. Istnieją określone role. I jest to moje przekonanie. Istnieją określone role. Rolą mężczyzny jest bycie liderem, bycie głową. Jesteście twórcami, jesteście odkrywcami, itp. Cała nasza rola, jako kobiet, sprowadza się do pomocy mężczyznom. Jest pomoc wam. Żeby było wam wygodnie, kiedy idziecie i odkrywacie. A gardzimy tym, ponieważ nie chcemy funkcjonować jako pomoc. To my chcemy stać na czele. Chcemy grać pierwsze skrzypce. Nie lubimy tej roli bycia jedynie waszym pomocnikiem. Nie podoba nam się to. Zgadzamy się na to od wieków. Jednak w tych współczesnych czasach to już nam nie wystarcza. Możemy robić wszystko to, co robią mężczyźni. Nie, wcale nie. Dlatego więc tym gardzimy. To my chcemy być głową. To my chcemy być liderem. To my chcemy sprawować kontrolę nad tymi różnymi rzeczami. Nie, to zadanie mężczyzny. I nie podoba nam się to. Tak więc kwestionujemy to.

Kobieta: Najbardziej odpowiedzialny nastolatek w domu?
Męska matryca społeczna: powrót do piaskownicy

PMP: Zatem w oczach kobiet to po prostu rywalizacja pomiędzy mężczyznami i kobietami. Postrzegają to jako…

Naila: Dokładnie.

PMP: Widzą to tak: „Wy robicie te rzeczy, to dlaczego ja nie mogę tego robić?” Wierzysz w to, że takie właśnie są kobiety i że wszystkie kobiety są rozgoryczone. Dostrzegam współzależność tego poglądu z tym co dzieje się obecnie, jeśli chodzi o to, że kobiety chcą „swobody seksualnej” mimo, że to nie ma żadnego sensu.

Naila: Tak.

PMP: I z tym, że kobiety chcą wyjść z domu i stać się „kobietami sukcesu”. A tak naprawdę w wielu przypadkach to po prostu praca, a nie żadna kariera. To zwykła praca.

Naila: Dokładnie. Ujmę to tak. Wydaje mi się, że jeśli o tym wspomnę, to zrozumiesz o co mi chodzi. Zazdrość o penisa.

PMP: OK.

Naila: Zazdrość. Zazdrościmy wam władzy. Koniec końców, masz mężczyzn i kobiety. Mamy swoją własną rolę i ona nas nie satysfakcjonuje. I nie chcę tu podpierać się religią, ale to jest związane z religią. Nie jesteśmy zadowolone z powodu roli do jakiej zostałyśmy stworzone, czyli do pomocy. Jak wielu ludzi, po prostu nie jesteśmy zadowolone z tego jakimi uczynił nas Bóg. Po prostu nie jesteśmy szczęśliwe. Tak więc musimy z tym walczyć. Z tymi różnymi rzeczami. Oto gdzie jesteśmy w 2021 roku z grupą kobiet niezadowolonych z powodu naszej roli jako pomocników mężczyzn. To wszystko po co tu jesteśmy. I to fantastyczna rola. To ważna rola. Lecz mimo to chcemy z nią walczyć.

Eksperyment Beara Gryllsa, który uwypukla kobiecą naturę
Przetrwanie – Mężczyzni kontra Kobiety [Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem]

PMP: Zgadzam się. Tak, zgadzam się z tobą. Jak myślisz dokąd to zmierza? Jeśli kobiety są teraz otoczone współczesnymi technologiami, które oczywiście stworzyli mężczyźni, są w posiadaniu pewnych współczesnych produktów luksusowych, to według ciebie dokąd to zmierza? Czy według ciebie ta sytuacja będzie się stale pogarszać i ta pogarda wobec mężczyzn będzie narastać aż do momentu, w którym kobiety będą próbowały obalić mężczyzn? Szczerze, jak według ciebie się to dalej potoczy?

Naila: Och, chcesz żebym była szczera? Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że ta sytuacja zaszła już za daleko. Uwielbiam Manosferę. Bardzo mi się podoba to co mówicie i czego nauczacie. Lecz jeśli mam być szczera, to uważam, że to zaszło o wiele za daleko. Zostanie wam kilka kobiet i te kilka kobiet usłyszy ten przekaz i postąpi właściwie, ale jako społeczeństwo, jako całość, przepadliśmy. Nie wydaje mi się żebyśmy mieli kiedykolwiek wrócić do punktu w czasie, w którym tkwiliśmy przez tysiące lat, kiedy kobiety w pełni rozumiały swoje role i pozycje w społeczeństwie. Nigdy do tego nie wrócimy. To zaszło o wiele za daleko.

PMP: Zatem dokąd to zmierza? Czy zmierza to w kierunku społeczeństwa indywidualistów? Dokąd to prowadzi? Czy to prowadzi do wojny? Rozumiesz o co mi chodzi. Zazwyczaj, kiedy stykają się ze sobą przeciwstawne supermoce, to nie przechodzą one obok siebie obojętnie lub nie przeważają się nie wywołując przy tym wojny. Zatem dokąd to zmierza?

Naila: OK. Zmierza to do miejsca, w którym jesteśmy w tej chwili. Wydaje mi się, że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, gdzie się obecnie znajdujemy. Znajdujemy się w momencie – i słyszałam wcześniej o tych statystykach, w których… Jaki jest odsetek samotnych matek? Ile wynosi?

PMP: 78% dzieci, które urodziły się poza małżeństwem.

Naila: Tak, szczególnie źle jest wśród czarnoskórych mniejszości. Właśnie tam zmierzamy. Już tu jesteśmy. Nigdzie się nie wybieramy. Już tu jesteśmy. To właśnie nasza przyszłość. Walczysz w tej wojnie aż do gorzkiego końca. Dlatego właśnie wspieram Manosferę. Poniekąd neguję swoją własną kobiecość na moje własne sposoby i zgadzam się na to co powinnam robić. Ale nie zmienia to faktu, że jesteśmy w czarnej dziurze. Jednak wspieram twoje wysiłki, by z tym walczyć. Walczysz do końca. Lecz nie ma już odwrotu. Już po nas.

PMP: To pesymistyczny przekaz, Naila.

Naila: Nie, nie jest pesymistyczny. Jest po prostu realistyczny. Nie jest pesymistyczny i nie mówię wam, żebyście się poddali i wywiesili białą flagę. Mówię wam, żebyście nadal walczyli. Wierzę w walkę do gorzkiego końca. Jednak rzeczywistość jest jaka jest. Jak to odwrócicie? Nie wiem czy twoja platforma skupia się na czarnoskórych Amerykanach czy jest dla każdego.

PMP: Sądzę, że odwróciłaś to w jedyny sposób, w jaki według mnie można to odwrócić, czyli poprzez edukowanie ludzi na temat tego, jak sami mogą skorzystać na związkach małżeńskich w kwestii pieniędzy, jakości życia, którą możesz mieć, oraz jakości życia, którą mogą mieć twoje dzieci. Sądzę, że musimy przestać budować małżeństwa jedynie w oparciu o miłość, ponieważ miłość to ryzykowna emocja.

Naila: Zdecydowanie. Zgadzam się z tobą. Zgadzam się z tobą, ale chciałbym jedynie zapytać o to ilu masz subskrybentów i o to, do ilu osób docierają media społecznościowe jako całość?

PMP: Docierają do milionów.

Naila: Jak ktoś taki jak ty lub kilka innych kanałów odwrócicie proces indoktrynacji, która była planowana przez długi czas? Nie możecie tego zrobić. Nie mówię, żebyście przestali to robić. Idźcie naprzód. Lecz prawda jest taka, że spóźniliśmy się. Ciągle to powtarzam. Nawet ja, a jestem kobietą, która wie, że ma się podporządkować, sama z tym walczyłam. Więc jak ktoś taki jak ja, kto rozumie wszystkie te rzeczy… Sama nadal walczę ze swoją kobiecą naturą. Jak przekażesz tę wiadomość kobietom, które zostały zindoktrynowane hasłami typu: kobiety jesteście królowymi, jesteście boginiami, jesteście silne, itp. Jak to zwalczysz? To niemożliwe.

Zobacz na:  Organizowanie Chaosu – Edward Bernays (Propaganda, 1928)
Jaka jest przyszłość feminizmu – Heather Mac Donald
Istnieje różnica pomiędzy przygodnym seksem w przypadku mężczyzn i kobiet, i nauka to potwierdza

 

O Rozgoryczeniu i Kłamstwach Kobiet – Naila u Poor Mans Podcast

https://rumble.com/v2b46ne-o-rozgoryczeniu-i-klamstwach-kobiet-naila-u-poor-mans-podcast.html